Катерина Козлова – Марта Костюк. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча первого круга на турнире в Чикаго

Катерина Козлова – Марта Костюк. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Марта Костюк

27 сентября украинские теннисистки Катерина Козлова (№140 WTA) и Марта Костюк (№57 WTA) сразятся между собой в рамках первого круга основы на хардовом турнире WTA 500 в Чикаго.
     
Встреча пройдет третьим запуском на корте №2 после матча Инглис – Доулхайд. Ориентировочное время начала матча – 22:10 по Киеву.
 
Ранее теннисистки между собой не играли.
 
В следующем раунде победительница матча сразится против Елены Габриелы Русе из Румынии или Камилы Джорджи из Италии.

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

Источник — Sport.ua

(16 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Michael Benko
    Michael Benko, 28.09.2021 00:34
    +11
    Спасибі, Еліна, що ти є. Спасибі за валідол, нерви і емоції. До твоїх лаврів ніхто й близько з наших скоро не добереться. Каті успіху, вона по грі гравець ТОП 100, однозначно. Марті щось змінювати. Тренера? Психолога?
    Stanislav Matusevych
    online
    Stanislav Matusevych, 28.09.2021 00:32
    +9
    Повний жах від Марти. Ні гри, ні емоцій. Взагалі незрозуміло, навіщо вона виходила на корт.
    Viktor Savchuk
    Viktor Savchuk, 28.09.2021 00:30
    +7
    Козлова сьогодні зводила в школу Костюк
    Vlad Ltava
    Vlad Ltava, 28.09.2021 00:52
    +5
    Ракетка в сумці , а .... на думці .
    Viktor Savchuk
    Viktor Savchuk, 28.09.2021 00:38
    +5
    В таких моментах кажуть "безхребетна". В третьому сеті у Марти взагалі не проглядувалось ніякого бажання боротись, навіщо взагалі було вигравати перший сет. Типу я показала характер в першорму сеті, бачте я все-таки вмію грати, а в третьому просто відала все.
    adidas77
    adidas77, 28.09.2021 00:33
    +5
    Катерину с заслуженной победой!!!
    Но во втором круге вижу не так много перспектив!
    Буду рад ошибаться!
    ЗЫ: Костюк не заслуживает, что бы про неё хоть что либо написать.
    Andrian Harandzha
    Andrian Harandzha, 27.09.2021 14:28
    +5
    Завжди цікаво спостерігати за зустрічами українок між собою. Гарної гри обом)
    Elis
    online
    Elis, 28.09.2021 00:22
    +4
    Вже Марта читає з папірця. Спадок від Даяни 2-ій ракетці України?
    Скоро цей спадок доведеться Ангеліні передавати, якщо так і далі піде)
    Elis
    online
    Elis, 28.09.2021 00:07
    +4
    Пристрельте мене, але я не хочу таке дивитись ще один сет(
    Марта навіть одразу після перенесеного ковіду краще грала. Що ЦЕ?!
    Elis
    online
    Elis, 27.09.2021 23:25
    +4
    Приголомшлива гра від обох
    adidas77
    adidas77, 27.09.2021 23:11
    +4
    Уровень игры с обеих сторон очень слабенький...
    kollekciy
    online
    kollekciy, 27.09.2021 20:59
    +4
    Та, Катерина "темна конячка", в кращі часи доволі сильних гравчинь обігрувала. Зараз звичайно, як и Леся йде на спад. Зрозуміло, що все залежить від стану настрою Марти, бо в найкращому стані вона може реально навіть з Еліною мати дуже хороші шанси. Але до такого стану, передчуваю Марта ще не хоче повертатися. Мало тренувалася, більше на пляжі та в ресторані.
    kollekciy
    online
    kollekciy, 28.09.2021 00:43
    +3
    Марта просто після місяця розваг дома, втратила бажання грати в теніс. Видно що вона може, але просто не має мотивацію. Краще пляж, ресторан.
    Я совітував їй w 80 на ґрунті, там хоч трохи б брала очки.
    winner2012
    winner2012, 28.09.2021 00:35
    +2
    Может они сыграли на ставках? Там на Козлову 3,2 коеф
    Spectra
    Spectra, 28.09.2021 00:32
    +2
    Как-то так статус 2-й ракеткой Украины плохо влияет
    Spectra
    Spectra, 28.09.2021 00:26
    +2
    Походу баранка на прощание!
    Spectra
    Spectra, 28.09.2021 00:23 (изменен)
    +2
    Шок, но пока у Марты будет звезда на голове ничего не добьется! Осталось с Людой рвать пару!
    ona_proigraet
    online
    ona_proigraet, 28.09.2021 00:17
    +2
    какая-то не та Марта, подделка вместо неё. Даже мой плеер не хочет крутить трансляцию, зависает, он тоже в шоке с Марты
    Spectra
    Spectra, 28.09.2021 00:03
    +2
    Катя должна была выиграть в двух сетах, но выиграет в трёх!
    Stanislav Matusevych
    online
    Stanislav Matusevych, 27.09.2021 23:22
    +2
    Марта занадто спокійна. Коли гра не йде, а вона виглядає настільки індифферентною, то теж недобре.