Федерация легкой атлетики: «Кто только не предлагал Магучих гражданство»

Равиль Сафиуллин - о ситуации вокруг Ярославы Магучих

Федерация легкой атлетики: «Кто только не предлагал Магучих гражданство»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Глава Федерации легкой атлетики Украины Равиль Сафиуллин оценил скандал вокруг легкоатлетки Ярославы Магучих, которая на Олимпиаде сфотографировалась с россиянкой Марией Ласицкене.

Кроме того, Сафиуллин подтвердил, что у Магучих всегда было достаточно предложений о смене гражданства.

«Ярослава занимается своим любимым делом, достигла большого успеха и не радоваться этому невозможно. Результаты в этом году у нее просто блестящие. И, кстати, за свои достижения она удостоена двух наград от европейской федерации. А кто-то из тех, говорящих в ее адрес нелицеприятное, могут этим похвалиться? А то, что произошло... Ну, так принято в спорте после соревнований фотографироваться вместе, становиться на одну ступень пьедестала во время церемонии награждения – так они отдают дань уважения честной спортивной борьбе».

«Тем более Россия была наказана и не была представлена на Олимпийских играх, не было там флага РФ. Обвинять Ярославу в отсутствии патриотизма? Мне ее тренер Татьяна Владимировна рассказывала, что с 2017 года каких только предложений по поводу смены гражданства не поступало – и из США, и от поляков, и кто только не приглашал».

«Но она здесь, в Украине. Вот это патриотизм. Это пример для подражания», - считает Сафиуллин.

Ранее о предложениях для Ярославы рассказал министр спорта Украины Вадим Гутцайт.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Обозреватель

(39 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 17.09.2021 17:01
    0
    Александр Жаирс, 14.09.2021 20:59
    Лаціскене має до загиблих українців таке ж відношення, яке Магучіх до знищених українською армією сепаратистів. Ви що, хочете перетворити Україну в гето? А як же десятки тисяч українців, що працюють в Росії через таких, як ви, які вважають тільки себе правильними українцями і вам наплювати на людей, які, щоб прогодувати свою сім'ю змушені шукати заробітки на чужині. Ви уявили себе вправі засуджувати людей, які на відміну від вас - горлохватів що ганьблять Україну, прославляють свою батьківщину. Хто ви такі, щоб вказувати більшості людей країни, як і з ким себе поводитися. Якщо провести опитування, то ви псевдо-патріоти опинитеся в абсолютній меншості. Поважайте інших людей, тоді поважатимуть і вас.
    ти там давай про своїх арабських "сепаратистів" турбуйся)) чи тебе до армії не беруть?)) а московське військо разом з найманцями називають інакше) і так. московитка має відношення. І пряме)
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 17.09.2021 16:57
    0
    Український Крим, 14.09.2021 20:55
    А Сафіуллін не хотів би громадянство змінити?
    ні. бо то московський проксі на території України) і таких в Україні мільйони) усікі..ламачєнкі..магучі та інші в спорті)
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 17.09.2021 16:54
    0
    justhateme, 16.09.2021 20:32
    Воу, оце технології, натренували розмовляти українською декілька цапів і одну льоху.
    то переклад, мабуть) цапів не можливо навчити цьому)
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 17.09.2021 16:53
    0
    fan_007, 14.09.2021 19:20
    оставьте девочку в покое! Лисицкене, кстати, отказалась идти на прием у Путина на днях по случаю чествований
    ти за своїми парашними слідкуй..а українці самі висновки зроблять)
    justhateme
    justhateme, 16.09.2021 20:32
    0
    Воу, оце технології, натренували розмовляти українською декілька цапів і одну льоху.
    temamx2727
    temamx2727, 15.09.2021 06:45
    -1
    Vitalik_Medvid, 15.09.2021 03:38
    Відповідаю тобі і Аксютенко, хоча судячи з ваших слів, навіть і не знаю навіщо... Можете називати мене фашистом, нацистом, та іншими термінами, які використовує кацапська пропаганда) Якщо пропагандони називають когось цими термінами - це для тої людини справжній успіх) Так, я ненавиджу людей з України (малоросів), які працюють на росіі під час війни, і платять податки, які йдуть на фінансування тої самої армії, яка вбиває украінців. Так, я ненавиджу усіх росіян, які живуть там на даний момент - саме вони допустили те, що в тій країні зараз справжнє беззаконня і свавілля. Так, я ненавиджу кожну людину, яка має будь-який зв’язок з публічними людьми росіі, бо будь -яка публічна людина росіі - це любитель «русскава міра», підтримувач режиму путіна. Звідки я знаю? Бо всі, хто проти того режиму - уже або вбиті, або у в’язницях.Тому можете називати таких, як я, будь-якими словами, і вигадувати виправдання таким як Магучіх - суті це не міняє. Зараз сиьуація проста - ти або за Україну, або за росію. Ти або любиш все кацапське, або ненавидиш - іншого не дано. І якщо ви прагнете всидіти на двох стільцях, то ви такий же виродок, як і всі любителі «русскава міра».
    А почему ты ещё не убит или не в тюрьме?
    Vitalik_Medvid
    Vitalik_Medvid, 15.09.2021 03:38
    -1
    Iv70, 14.09.2021 21:38
    Себе, невігласе, зрадником та
    виродком не почуваєш?
    Почитай уважно свій пост-
    Гітлер тобі аплодує.
    Відповідаю тобі і Аксютенко, хоча судячи з ваших слів, навіть і не знаю навіщо... Можете називати мене фашистом, нацистом, та іншими термінами, які використовує кацапська пропаганда) Якщо пропагандони називають когось цими термінами - це для тої людини справжній успіх) Так, я ненавиджу людей з України (малоросів), які працюють на росіі під час війни, і платять податки, які йдуть на фінансування тої самої армії, яка вбиває украінців. Так, я ненавиджу усіх росіян, які живуть там на даний момент - саме вони допустили те, що в тій країні зараз справжнє беззаконня і свавілля. Так, я ненавиджу кожну людину, яка має будь-який зв’язок з публічними людьми росіі, бо будь -яка публічна людина росіі - це любитель «русскава міра», підтримувач режиму путіна. Звідки я знаю? Бо всі, хто проти того режиму - уже або вбиті, або у в’язницях.Тому можете називати таких, як я, будь-якими словами, і вигадувати виправдання таким як Магучіх - суті це не міняє. Зараз сиьуація проста - ти або за Україну, або за росію. Ти або любиш все кацапське, або ненавидиш - іншого не дано. І якщо ви прагнете всидіти на двох стільцях, то ви такий же виродок, як і всі любителі «русскава міра».
    Владимир Копяк
    Владимир Копяк, 14.09.2021 23:13
    -2
    Как вообще Сафиуллин попал на ФЛАУ, да еще и президентом? Это какие ватники за него голосовали? Он имеет к легкой атлетикн такое же отношение, как бомж к Офису президента... Или народ забыл его роль в лихие 90-тые в Донецке? И мы хотим какие-то сдвиги положительные в нашем спорте с такими персонажами...
    Леха Аксютенко
    Леха Аксютенко, 14.09.2021 21:56 (изменен)
    +3
    Vitalik_Medvid, 14.09.2021 21:03
    Я відповім коротко : Українців на росіі немає. Там працюють малороси, і мені не шкода нікого з цих зрадників і безсовісних виродків. А от кого шкода, то це загиблих на війні украінців, і їхніх рідних. А ще шкода, що велика частина українців не розуміє, що такі фотографії - абсолютна дискредитація України в очах усіх союзників, які намагаються хоча б якось допомогти нам виграти цю війну.
    Який жах... Типовий приклад того, як наша, українська, пропаганда з'їдає мозок у наших громадян.
    Iv70
    Iv70, 14.09.2021 21:38
    +1
    Vitalik_Medvid, 14.09.2021 21:03
    Я відповім коротко : Українців на росіі немає. Там працюють малороси, і мені не шкода нікого з цих зрадників і безсовісних виродків. А от кого шкода, то це загиблих на війні украінців, і їхніх рідних. А ще шкода, що велика частина українців не розуміє, що такі фотографії - абсолютна дискредитація України в очах усіх союзників, які намагаються хоча б якось допомогти нам виграти цю війну.
    Себе, невігласе, зрадником та
    виродком не почуваєш?
    Почитай уважно свій пост-
    Гітлер тобі аплодує.
    alekos59
    alekos59, 14.09.2021 21:31
    -5
    Сафиулин ватан моржовый вали вместе с ней и ее тренером !!!
    Vitalik_Medvid
    Vitalik_Medvid, 14.09.2021 21:03
    +1
    Александр Жаирс, 14.09.2021 20:59
    Лаціскене має до загиблих українців таке ж відношення, яке Магучіх до знищених українською армією сепаратистів. Ви що, хочете перетворити Україну в гето? А як же десятки тисяч українців, що працюють в Росії через таких, як ви, які вважають тільки себе правильними українцями і вам наплювати на людей, які, щоб прогодувати свою сім'ю змушені шукати заробітки на чужині. Ви уявили себе вправі засуджувати людей, які на відміну від вас - горлохватів що ганьблять Україну, прославляють свою батьківщину. Хто ви такі, щоб вказувати більшості людей країни, як і з ким себе поводитися. Якщо провести опитування, то ви псевдо-патріоти опинитеся в абсолютній меншості. Поважайте інших людей, тоді поважатимуть і вас.
    Я відповім коротко : Українців на росіі немає. Там працюють малороси, і мені не шкода нікого з цих зрадників і безсовісних виродків. А от кого шкода, то це загиблих на війні украінців, і їхніх рідних. А ще шкода, що велика частина українців не розуміє, що такі фотографії - абсолютна дискредитація України в очах усіх союзників, які намагаються хоча б якось допомогти нам виграти цю війну.
    Александр Жаирс
    Александр Жаирс, 14.09.2021 20:59
    0
    Vitalik_Medvid, 14.09.2021 20:15
    Так цікаво інформацію подають, ніби те, що вона відмовилась від інших громадянств - якесь дуже велике досягнення)За це всі мають її похвалити? Так би зробив кожен адекватний українець. А ще кожен адекватний українець ніколи в житті не сфотографувався би з капітаном ЗСРФ, знаючи про смерті 15 тисяч украінців. Тому оці всі вигороджування викликають тільки сміх.. Навіть якщо б Магучіх не знала про звання кацапки, робити фото з представником краіни-окупанта - це абсолютна неповага до всіх украінців, а особливо до тих воїнів, які віддають життя за нашу незалежність.
    Лаціскене має до загиблих українців таке ж відношення, яке Магучіх до знищених українською армією сепаратистів. Ви що, хочете перетворити Україну в гето? А як же десятки тисяч українців, що працюють в Росії через таких, як ви, які вважають тільки себе правильними українцями і вам наплювати на людей, які, щоб прогодувати свою сім'ю змушені шукати заробітки на чужині. Ви уявили себе вправі засуджувати людей, які на відміну від вас - горлохватів що ганьблять Україну, прославляють свою батьківщину. Хто ви такі, щоб вказувати більшості людей країни, як і з ким себе поводитися. Якщо провести опитування, то ви псевдо-патріоти опинитеся в абсолютній меншості. Поважайте інших людей, тоді поважатимуть і вас.
    Український Крим
    Український Крим, 14.09.2021 20:55
    -1
    А Сафіуллін не хотів би громадянство змінити?
    Леха Аксютенко
    Леха Аксютенко, 14.09.2021 20:33
    +1
    Не там вы "зраду" ищите...
    oenergo.com
    oenergo.com, 14.09.2021 20:16
    -4
    Обычно, призовых три места. Почему на фотографии только вдвоем?
    Vitalik_Medvid
    Vitalik_Medvid, 14.09.2021 20:15
    -2
    Так цікаво інформацію подають, ніби те, що вона відмовилась від інших громадянств - якесь дуже велике досягнення)За це всі мають її похвалити? Так би зробив кожен адекватний українець. А ще кожен адекватний українець ніколи в житті не сфотографувався би з капітаном ЗСРФ, знаючи про смерті 15 тисяч украінців. Тому оці всі вигороджування викликають тільки сміх.. Навіть якщо б Магучіх не знала про звання кацапки, робити фото з представником краіни-окупанта - це абсолютна неповага до всіх украінців, а особливо до тих воїнів, які віддають життя за нашу незалежність.
    Serhiy (Миколаїв)
    Serhiy (Миколаїв), 14.09.2021 20:11
    -2
    А що Сафіуллін великий авторитет... Що впрягається за цю ватницю... Он в Миколаєві, такаж худоба, президент місцевої федерації легкої атлетики Толя Букаєв також взяв на поруки вбивцю, також стрибунью в висоту, Олю Ладигу.
    Александр Шевченко
    Александр Шевченко, 14.09.2021 20:09
    -3
    umnuy2, 14.09.2021 19:58
    люстрация человек выгляни в окно-тех кого люстриловали после майдана 70 процентов востановились ещё и с выплатами зарплат за время простоя....уже и активы все Украина вернула Клюеву,Захарченко и другим министрам которых в Гааге хотели в 2014 году судить
    И чему ты тут радуешься? Очень смешно, правда чел?
    umnuy2
    umnuy2, 14.09.2021 19:58
    +1