Украинец Цветов снова отстранился от россиян на пьедестале

Дежавю в Токио-2020

Украинец Цветов снова отстранился от россиян на пьедестале
© Getty Images/Global Images Ukraine

Украинский легкоатлет Игорь Цветов снова отстранился от представителей ПКР на пьедестале почета.

Напомним, Цветов стал серебряным призером в беге на 200 метров (класс T35), показав результат 23.25 сек.

Цветов поступил так на Паралимпиаде уже второй раз. Ранее он отказался от совместного снимка после забега на стометровке.

Источник — Sport.ua

(51 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    tima fialko
    tima fialko, 05.09.2021 09:06
    +1
    Поки один козак на весь украінський спорт
    AЛВ
    AЛВ, 04.09.2021 15:37
    +5
    Просто РЕСПЕКТ Цвєтову.!!!
    drekcler1
    drekcler1, 04.09.2021 15:07
    +2
    Олег Судак, 04.09.2021 10:52
    Просто ,щоб вважатись інвалідом усім спортсменам потрібно це довести(різні тести,довідки,мед.комісії) .Кацапам,щоб вважатись інвалідом достатньо просто показати паспорт !
    Комментарий .Надо взять на заметку.
    Сергей Войцеховский
    Сергей Войцеховский, 04.09.2021 14:27
    -12
    Які ви наївні. Да НІЧОГО він не робив!!! Йому приказали так робити, він і зробив. А була б його воля, він би з ними сфоткався, як і пару місяців назад!!! Чи пару місяців назад не було війни?
    Invest Inform Buro
    Invest Inform Buro, 04.09.2021 13:58
    +10
    Все правильно зробив. Дивно що цим оркам лише заборонили виступати під власним прапором і назвою країни. Цим представникам ПКР, терористам і шанувальникам допінгу взагалі треба було заборонити виступ на будь-яких спортивних змаганнях. Отже ж назва ПКР - як "пика Р" )
    adidas777
    adidas777, 04.09.2021 13:57
    +7
    Український Крим, 04.09.2021 12:23
    Для мене Цвєтов це взірець нашого спорту, не дивлячись на те, що не став чемпіоном
    И многим нашим даже чемпионам, есть чему поучиться у этого человека!
    Cruijff
    Cruijff, 04.09.2021 13:45
    -2
    Сергей Журавко, 04.09.2021 13:20
    Не стоит прогибаться под изменчивый мир.
    В сенсі, що прийде окупант і тоді доведеться пояснювати, чому не хотів фоткатись??
    Так, це важливий аргумент
    Сергей Журавко
    Сергей Журавко, 04.09.2021 13:20
    -2
    Не стоит прогибаться под изменчивый мир.
    Alex Suz
    Alex Suz, 04.09.2021 12:30
    +8
    Молодец
    Знает что делает
    Alex Suz
    Alex Suz, 04.09.2021 12:29
    +9
    Молодец
    Знает что делает
    Український Крим
    online
    Український Крим, 04.09.2021 12:23
    +12
    Для мене Цвєтов це взірець нашого спорту, не дивлячись на те, що не став чемпіоном
    Cruijff
    Cruijff, 04.09.2021 12:22
    +10
    KIPR ALECS, 04.09.2021 12:08
    какие сантименты..мне всё равно, я просто констатирую факт что ты инвалидов гавном называешь
    вІдна "дураку всЕ жЕ НЕпАнятнА".
    На відміну від тебе, я вважаю їх спортсменами, а не інвалідами.
    WladWest
    WladWest, 04.09.2021 12:19
    +9
    KIPR ALECS, 04.09.2021 11:19
    да уж ..на инвалидов такое писать.Реально это перебор...
    Ты уверен,шо инвалид не может быть г*вном? Это ущемление прав человека.
    KIPR ALECS
    KIPR ALECS, 04.09.2021 12:08
    -6
    Cruijff, 04.09.2021 11:31
    Слухай, давай без сентиментів.
    Мова не про інвалідів, як у ватних кажуть "дураку понятно".
    какие сантименты..мне всё равно, я просто констатирую факт что ты инвалидов гавном называешь
    Cruijff
    Cruijff, 04.09.2021 11:31
    +13
    KIPR ALECS, 04.09.2021 11:19
    да уж ..на инвалидов такое писать.Реально это перебор...
    Слухай, давай без сентиментів.
    Мова не про інвалідів, як у ватних кажуть "дураку понятно".
    Azaka
    online
    Azaka, 04.09.2021 11:29
    +23
    Ватникам присвячується. Ваша вонюча країна виступає без прапора та гімну. Москалів це не турбує? Ваша недокраїна із за вашого карлика недоростка не може пишатися собою. А ви щось про наших спортсменів говорите? Наші спортсмени наша гордість протце саме ви не можете сказати бо вони незрозуміло хто і від якої країни виступають. Країни без прапора та гімну. Ось ви ватники із за цього і біситеся. Слава Україні!!!
    KIPR ALECS
    KIPR ALECS, 04.09.2021 11:19
    -10
    Cruijff, 04.09.2021 11:15
    А навіщо псувати собі фотоальбом, фотографуючись із всяким непотрібом (лайном)
    да уж ..на инвалидов такое писать.Реально это перебор...
    Cruijff
    Cruijff, 04.09.2021 11:15
    +17
    А навіщо псувати собі фотоальбом, фотографуючись із всяким непотрібом (лайном)
    WladWest
    WladWest, 04.09.2021 11:01
    +8
    Олег Судак, 04.09.2021 10:52
    Просто ,щоб вважатись інвалідом усім спортсменам потрібно це довести(різні тести,довідки,мед.комісії) .Кацапам,щоб вважатись інвалідом достатньо просто показати паспорт !
    Олег Судак
    Олег Судак, 04.09.2021 10:52
    +23
    Просто ,щоб вважатись інвалідом усім спортсменам потрібно це довести(різні тести,довідки,мед.комісії) .Кацапам,щоб вважатись інвалідом достатньо просто показати паспорт !