ФОТО. С медалью – на море. Билодид отдыхает на Мальдивах

Звездная дзюдоистка отдыхает после Олимпиады

ФОТО. С медалью – на море. Билодид отдыхает на Мальдивах

После завоевания бронзовой медали Олимпиады-2020 в Токио украинская дзюдоистка Дарья Билодид отправилась в отпуск на Мальдивы и похвасталась своей идеальной фигурой.

«Дааа! Отпуск, о котором я мечтала», - написала Билодид.

Источник — Facebook

(116 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Сергей Богданов
    Сергей Богданов, 09.08.2021 21:01
    +7
    Выдающаяся спортсменка которая била все рекорды, но немного не дотерпела, велик мир соблазнов, в этом случае всего лишь бронза
    frifrikhk
    online
    frifrikhk, 09.08.2021 20:40
    +4
    Igor Krasnenko, 09.08.2021 20:24
    Ти щось знаеш про її життя? як вона тренується і скільки часу витрачає не тренування?
    Думаю що ні. Тоді і рота не варто свого відкривати.
    А чого це ти людям рота затикаєшь ? Він висловив свою думку, без всілякого хамства
    vitaha33
    online
    vitaha33, 10.08.2021 07:42
    +3
    Віталій Яценко, 09.08.2021 21:19
    Ти-кайте у себе вдома. Закривайте рот іншим так само серед рідних і близьких. Бо цим самим ви показуєте свій рівень культури. Я свого часу пограв за Юнацьку Збірну України по футболу, маю досягнення. Але важка травма не дала піти далі. Орієнтуюсь в ставленні до організма і спорту як професіонал. Хоча і в минулому.
    Життя публічної людини, спорстменки, олімпійської надії України легко побачити в інстаграмі за останні роки. 2019, 2020, 2021. Це абсоолютно різних роки. Мені сумно, що така талановита спортсменка не досягнула вершини. І все через те, що в 2019 це була дійсно голодна спортсменка, яка пахала на тренуваннях, не думала про Балі чи Домінікану. Все було присвячене підготовці до Олімпіади. Але потім прийшов 2020, вийшов фільм Анаконда, роман із Деном Поповим, статус зірки, регулярна участь в телевезіних передачах, тусовки, брендовий одяг, мандрівки закордон на відпочинок регулярні. Це все добре просто для молодої дівчини. І вона має на це право. Але це все ніяк не пов'язано із голодом спортсмена. Нажаль. Тому ми побачили як за останній рік результати плавно пішли вниз. І от Олімпіада закінчилась. І знову тусовкі в Києві, тепер Мальдіви... Це ніяк не пов'язано із голодом і бажанням працювати. Спорт професійний і спорт аматорський - різні речі. Без відповідального ставлення до себе і результати падають. На одному таланті далеко не поїдеш.
    Пам'ятаю, тобі пророчили велике майбутнє. Але ти помиляєшся в оцінці. В Дарії проблеми в іншому - вона почала фізично переростати категорію, часу на перехід в нову і отримання ліцензії не було, довелось займатись зганянням ваги, думаю, що ти як спортсмен розумієш наслідки цього. Інстаграм і тд це вторичное. Видно було, що її стан був неоптимальний. Зараз відпочине, перейде в більшу вагу і знову побачимо звичну Дашу. Як на мене, в неї є стержень, і золото в Парижі вона візьме, згадаєш за 3 роки мої слова
    0933333333
    0933333333, 10.08.2021 00:32
    +3
    Brian, 10.08.2021 00:21
    Им что уже призовые выплатили? Или дзюдо у нас настолько высокооплачиваемое что можно на Мальдивах оттопыриваться?
    Там очередь стоит с желающих выплатить ей "призовые"
    Віталій Яценко
    online
    Віталій Яценко, 09.08.2021 21:19
    +3
    Igor Krasnenko, 09.08.2021 20:24
    Ти щось знаеш про її життя? як вона тренується і скільки часу витрачає не тренування?
    Думаю що ні. Тоді і рота не варто свого відкривати.
    Ти-кайте у себе вдома. Закривайте рот іншим так само серед рідних і близьких. Бо цим самим ви показуєте свій рівень культури. Я свого часу пограв за Юнацьку Збірну України по футболу, маю досягнення. Але важка травма не дала піти далі. Орієнтуюсь в ставленні до організма і спорту як професіонал. Хоча і в минулому.
    Життя публічної людини, спорстменки, олімпійської надії України легко побачити в інстаграмі за останні роки. 2019, 2020, 2021. Це абсоолютно різних роки. Мені сумно, що така талановита спортсменка не досягнула вершини. І все через те, що в 2019 це була дійсно голодна спортсменка, яка пахала на тренуваннях, не думала про Балі чи Домінікану. Все було присвячене підготовці до Олімпіади. Але потім прийшов 2020, вийшов фільм Анаконда, роман із Деном Поповим, статус зірки, регулярна участь в телевезіних передачах, тусовки, брендовий одяг, мандрівки закордон на відпочинок регулярні. Це все добре просто для молодої дівчини. І вона має на це право. Але це все ніяк не пов'язано із голодом спортсмена. Нажаль. Тому ми побачили як за останній рік результати плавно пішли вниз. І от Олімпіада закінчилась. І знову тусовкі в Києві, тепер Мальдіви... Це ніяк не пов'язано із голодом і бажанням працювати. Спорт професійний і спорт аматорський - різні речі. Без відповідального ставлення до себе і результати падають. На одному таланті далеко не поїдеш.
    Igor Krasnenko
    Igor Krasnenko, 09.08.2021 20:24
    +3
    Віталій Яценко, 09.08.2021 20:16
    Тому бронзова нагорода на цій Олімпіаді - максимум кар'єри. Бо життя - Мальдіви, Туреччина, тусня по телеканалам, по різним концертам, модним паті. Тренування в паузах між ними. Нажаль. І так вже триває більше року. Тому результати впали. Поки є ім'я, то є і можливість в інстє постити рекламу. Тепер знайти хлопця з бабосамі і життя вдалось. Амбіції на золото Олімпіади - зовсім інше. Але це її право і її вибір. Тому то я і був впевнений, що бронзова медаль на Олімпіаді в Токіо - було дуже круто. Життя в комфорті не дає голоду спортивного і бажань вдосконалюватись. І вона ще така молода.
    Ти щось знаеш про її життя? як вона тренується і скільки часу витрачає не тренування?
    Думаю що ні. Тоді і рота не варто свого відкривати.
    vital
    online
    vital, 10.08.2021 09:38
    +2
    Віталій Яценко, 09.08.2021 20:16
    Тому бронзова нагорода на цій Олімпіаді - максимум кар'єри. Бо життя - Мальдіви, Туреччина, тусня по телеканалам, по різним концертам, модним паті. Тренування в паузах між ними. Нажаль. І так вже триває більше року. Тому результати впали. Поки є ім'я, то є і можливість в інстє постити рекламу. Тепер знайти хлопця з бабосамі і життя вдалось. Амбіції на золото Олімпіади - зовсім інше. Але це її право і її вибір. Тому то я і був впевнений, що бронзова медаль на Олімпіаді в Токіо - було дуже круто. Життя в комфорті не дає голоду спортивного і бажань вдосконалюватись. І вона ще така молода.
    Не експерт цього виду спорту, але, можу припустити, що Білодід була багато років непереможною кілька років, поки вона не змінила вагову категорію (на 1 вище). А вже в новій категорії почалися в неї поразки і медалі вже не золоті. Хоча, вплив занурення в повноцінне життя дівчини з тусовками, подругами і хлопцями (футболіст Попов був там на горизонті якийсь час) теж міг вплинути на погіршення результатів.
    Энди Мир
    online
    Энди Мир, 09.08.2021 23:14
    +2
    Виктор Петренко, 09.08.2021 22:59
    А вона там бачила Мародера та Баригу парашенка?
    Наверное нет, жаль и осла напившостого тоже не увидит - тот предпочитает Оман.
    zeka23
    zeka23, 09.08.2021 20:41
    +2
    Может, дзюдо надоело, так перейдет на байдарку или каноэ, к Лузан в пару))
    Alex Romanov
    online
    Alex Romanov, 17.08.2021 22:40
    0
    Девушка здорового человека. Нравится что она не пытается сделать фиг знает что со своей внешностью, как многие современные девушки уже с раннего возраста.
    Winner
    Winner, 10.08.2021 14:33
    0
    Красуня! Бажаю вдалого відпочинку і подальших перемог!
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 10.08.2021 10:53
    0
    xxxxxxxxxxxxххх, 10.08.2021 10:38
    Стояла женщина с веслом,
    Чудной на вид мужчина
    Скакал вокруг неё козлом,
    Расхаживал павлином.
    Пусть был мужчина одинок,
    Пусть влюбчива натура.
    Но как же он понять не мог,
    Что женщина — скульптура?!
    Всё алкоголь тому виной —
    Мужчина так напился,
    Что в женский образ неживой
    Отчаянно влюбился.
    Он приставал и нагло лез
    На бедную скульптуру —
    В нём нездоровый интерес
    Так проявлялся сдуру!
    Но женщина всё холодна,
    Мужчину то бесило —
    Уже и выпуклость видна
    Там, где мужская сила.
    От бурной страсти мужика
    Скульптуру зашатало,
    Весло держащая рука
    Вдруг вместе с ним отпала.
    И описав дугу весло
    (Секунда было время),
    Мужчине прямо как назло
    Попало точно в темя.
    Мгновенной смерть его была,
    Иначе быть не может —
    Так он ответил за козла
    И за павлина тоже.
    Мораль всего-то в паре слов.
    Вам, мужики, наука!
    Не троньте женщину с веслом —
    Убийственная штука…
    Шатов Сергей
    На берегу покрытой Галькой,
    Художник ставил деву в позу,
    Разрисовал её как розу,
    Потом покрыл бесцветным лаком.
    /
    Слова народные.
    xxxxxxxxxxxxххх
    xxxxxxxxxxxxххх, 10.08.2021 10:38
    0
    euro2012_za_2012euro, 10.08.2021 09:21
    С неё бы скульптуры лепить...
    "Девушка с веслом" - скульптуры Ивана Шадра.
    Вариант #1 и #2 были выполнены в античном стиле - полностью обнаженными.
    Статуя вариант #2 разрушена при бомбежке Москвы в 1941.
    Статуя #1 передана в г. Ворошиловград (Луганск) и тоже разрушена немцами.
    Стояла женщина с веслом,
    Чудной на вид мужчина
    Скакал вокруг неё козлом,
    Расхаживал павлином.
    Пусть был мужчина одинок,
    Пусть влюбчива натура.
    Но как же он понять не мог,
    Что женщина — скульптура?!
    Всё алкоголь тому виной —
    Мужчина так напился,
    Что в женский образ неживой
    Отчаянно влюбился.
    Он приставал и нагло лез
    На бедную скульптуру —
    В нём нездоровый интерес
    Так проявлялся сдуру!
    Но женщина всё холодна,
    Мужчину то бесило —
    Уже и выпуклость видна
    Там, где мужская сила.
    От бурной страсти мужика
    Скульптуру зашатало,
    Весло держащая рука
    Вдруг вместе с ним отпала.
    И описав дугу весло
    (Секунда было время),
    Мужчине прямо как назло
    Попало точно в темя.
    Мгновенной смерть его была,
    Иначе быть не может —
    Так он ответил за козла
    И за павлина тоже.
    Мораль всего-то в паре слов.
    Вам, мужики, наука!
    Не троньте женщину с веслом —
    Убийственная штука…
    Шатов Сергей
    MarinPekar
    online
    MarinPekar, 10.08.2021 09:33
    0
    vitaha33, 10.08.2021 07:42
    Пам'ятаю, тобі пророчили велике майбутнє. Але ти помиляєшся в оцінці. В Дарії проблеми в іншому - вона почала фізично переростати категорію, часу на перехід в нову і отримання ліцензії не було, довелось займатись зганянням ваги, думаю, що ти як спортсмен розумієш наслідки цього. Інстаграм і тд це вторичное. Видно було, що її стан був неоптимальний. Зараз відпочине, перейде в більшу вагу і знову побачимо звичну Дашу. Як на мене, в неї є стержень, і золото в Парижі вона візьме, згадаєш за 3 роки мої слова
    ООО, хоть хтось розуміє що Даша працювала , і перемогти їй завадила вага, яку втримувати було тяжко
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 10.08.2021 09:21
    0
    С неё бы скульптуры лепить...
    "Девушка с веслом" - скульптуры Ивана Шадра.
    Вариант #1 и #2 были выполнены в античном стиле - полностью обнаженными.
    Статуя вариант #2 разрушена при бомбежке Москвы в 1941.
    Статуя #1 передана в г. Ворошиловград (Луганск) и тоже разрушена немцами.
    Віталій Возняк
    online
    Віталій Возняк, 10.08.2021 03:36
    0
    Виктор Петренко, 09.08.2021 23:02
    З тебе такий спортсмен, як з мене балерина. Краще б мовчав і не виставляв своїх 5 копійок.
    Хто б тут про 5 копійок патякав! Судячи з більшості твоїх коментарів на sport.ua, з тебе українець - як з лайна куля.
    almost
    online
    almost, 09.08.2021 20:30
    0
    Попустило. А то собиралась не выходить на бронзу.)
    almost
    online
    almost, 10.08.2021 09:50
    -1
    vital, 10.08.2021 09:38
    Не експерт цього виду спорту, але, можу припустити, що Білодід була багато років непереможною кілька років, поки вона не змінила вагову категорію (на 1 вище). А вже в новій категорії почалися в неї поразки і медалі вже не золоті. Хоча, вплив занурення в повноцінне життя дівчини з тусовками, подругами і хлопцями (футболіст Попов був там на горизонті якийсь час) теж міг вплинути на погіршення результатів.
    Что то монахи Шаолиня мало медалей выиграли.)
    Brian
    Brian, 10.08.2021 00:21
    -2
    Им что уже призовые выплатили? Или дзюдо у нас настолько высокооплачиваемое что можно на Мальдивах оттопыриваться?
    Віталій Яценко
    online
    Віталій Яценко, 09.08.2021 20:16
    -2
    Тому бронзова нагорода на цій Олімпіаді - максимум кар'єри. Бо життя - Мальдіви, Туреччина, тусня по телеканалам, по різним концертам, модним паті. Тренування в паузах між ними. Нажаль. І так вже триває більше року. Тому результати впали. Поки є ім'я, то є і можливість в інстє постити рекламу. Тепер знайти хлопця з бабосамі і життя вдалось. Амбіції на золото Олімпіади - зовсім інше. Але це її право і її вибір. Тому то я і був впевнений, що бронзова медаль на Олімпіаді в Токіо - було дуже круто. Життя в комфорті не дає голоду спортивного і бажань вдосконалюватись. І вона ще така молода.