Белинда Бенчич – Елена Рыбакина. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию полуфинала теннисного турнира в рамках Олимпиады в Токио

Белинда Бенчич – Елена Рыбакина. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Getty Images/Global Images Ukraine. Белинда Бенчич

29 июля состоятся полуфинальные матчи в женском одиночном разряде на Олимпиаде в Токио.
 
Первыми на корт выйдут швейцарка Белинда Бенчич (№12 WTA) и Елена Рыбакина из Казахстана (№20 WTA). Встреча начнется в 09:00 по Киеву.
 
Во втором полуфинале сыграют украинка Элина Свитолина (№6 WTA) и Маркета Вондроушова из Чехии (№42 WTA).

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Источник — Sport.ua

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Михаил Василькив
    Михаил Василькив, 29.07.2021 13:29
    0
    Главное - присутствие, 29.07.2021 13:03
    Просто нубы пишут так, как им хотелось бы. И это во всём.)
    Ну-ну, посмотрим, кто из нас ещё ну........б!
    Главное - присутствие
    Главное - присутствие, 29.07.2021 13:03
    -1
    Vik_77, 29.07.2021 11:43
    Що це за неповага до Маркети? Звідки така впевненість,що Світоліна вже в фіналі???
    Просто нубы пишут так, как им хотелось бы. И это во всём.)
    Главное - присутствие
    Главное - присутствие, 29.07.2021 13:01
    0
    В 14:00 Бенчич/Голубич играют 1/2 в парном разряде против Бразилии.
    viktorious
    online
    viktorious, 29.07.2021 11:55
    +3
    Бенчин в финале, желаем Свитолиной того же
    Михаил Василькив
    Михаил Василькив, 29.07.2021 11:48
    +3
    Vik_77, 29.07.2021 11:43
    Що це за неповага до Маркети? Звідки така впевненість,що Світоліна вже в фіналі???
    По-перше,ніякої неповаги до Маркети.
    По-друге, велика віра в майстерність і силу духу Еліни.
    І по-третє - мріяти ніколи не було шкідливо!
    Vik_77
    Vik_77, 29.07.2021 11:43
    0
    Михаил Василькив, 29.07.2021 11:10
    Давайте поміркуємо: Бенчіч сьогодні ще грати в одній зустрічі. І якби саме вона перемогла в цій парі, то краще для нашої Еліни саме цей варіант. У Бенчіч може просто не вистачити сил на фінал. А якщо ще й буде 3 сети з Рибакіною...
    Що це за неповага до Маркети? Звідки така впевненість,що Світоліна вже в фіналі???
    Михаил Василькив
    Михаил Василькив, 29.07.2021 11:43
    0
    Kanarejka, 29.07.2021 11:17
    Але ж завтра вихідний у дівчат. Фінали - у суботу
    Але ж це кінець довгого,виснажливого турніру. А втома має здатність накопичуватися. Один день відпочинку майже нічого не дасть.
    Kanarejka
    Kanarejka, 29.07.2021 11:17
    0
    Михаил Василькив, 29.07.2021 11:10
    Давайте поміркуємо: Бенчіч сьогодні ще грати в одній зустрічі. І якби саме вона перемогла в цій парі, то краще для нашої Еліни саме цей варіант. У Бенчіч може просто не вистачити сил на фінал. А якщо ще й буде 3 сети з Рибакіною...
    Але ж завтра вихідний у дівчат. Фінали - у суботу
    Михаил Василькив
    Михаил Василькив, 29.07.2021 11:10
    +1
    Давайте поміркуємо: Бенчіч сьогодні ще грати в одній зустрічі. І якби саме вона перемогла в цій парі, то краще для нашої Еліни саме цей варіант. У Бенчіч може просто не вистачити сил на фінал. А якщо ще й буде 3 сети з Рибакіною...
    Elis
    online
    Elis, 29.07.2021 11:08
    +1
    Sashamar, 29.07.2021 10:59
    Не певен. Рибакіной вона нещодавно програла. Краще Бєлка.
    Я ще згадую останній підсумковий. Белінда Еліні тоді досить нервів попсувала і якби врешті не знялась, то хто зна... І Еліна тоді була в чудовій формі.
    Але у фіналі ОІ навряд чи можна розраховувати зустрітись зі зручною Путінцевою)))
    Tokyo2022
    Tokyo2022, 29.07.2021 11:08
    -2
    Хуго отыгрываем бп и дожимаем сет
    ТТТттт
    Tokyo2022
    Tokyo2022, 29.07.2021 11:07
    +1
    Sashamar, 29.07.2021 10:59
    Не певен. Рибакіной вона нещодавно програла. Краще Бєлка.
    тоже хотел написать белка, но написал словачка в своем посте)))))
    Tokyo2022
    Tokyo2022, 29.07.2021 11:05
    -2
    подала Ленуська, подала, хухх
    как же я комплексую на фоне словачки, такая же наглая как Мартина Хингис))
    Вячеслав Круссер
    online
    Вячеслав Круссер, 29.07.2021 11:05
    +2
    очень хорошо будет 3 сет!
    Sashamar
    Sashamar, 29.07.2021 10:59
    +1
    Elis, 29.07.2021 10:42
    Не знаю, за яку медаль в результаті гратиме Еліна, але точно не бажаю їй в суперниці Бенчич. Дуже чіпка тенісистка.
    Але краще за золото з Бенчич, ніж за бронзу з Рибакіною))) Ідеальний варіант - за золото з Рибакіною.
    Не певен. Рибакіной вона нещодавно програла. Краще Бєлка.
    Kanarejka
    Kanarejka, 29.07.2021 10:52
    0
    Главное - присутствие, 29.07.2021 10:44
    При чём здесь за или против? Я так вижу ситуацию, хотя и болею за Элину. Или надо думать как хунвейбины - токо так?)
    а хто такі хунвейбіни?
    Elis
    online
    Elis, 29.07.2021 10:51
    +4
    Молодці чешки! А Бенчич сьогодні ще одну гру грати.
    Elis
    online
    Elis, 29.07.2021 10:50
    0
    Хоча може то я просто потрапила на спад у Рибакіної... Жодна не подарунок.
    Всі сподівання на чудову гру самої Еліни.
    Tokyo2022
    Tokyo2022, 29.07.2021 10:47
    0
    вовремя вернулась рыбка в матч
    Главное - присутствие
    Главное - присутствие, 29.07.2021 10:44
    -4
    Kanarejka, 29.07.2021 09:47
    А ви Світоліну взагалі з рахунків списали? Чи ви з тих, хто кайфує, вболіваючи проти своїх?
    При чём здесь за или против? Я так вижу ситуацию, хотя и болею за Элину. Или надо думать как хунвейбины - токо так?)