Медали не будет. Наоми Осака покидает Олимпиаду в Токио

Главная фаворитка женского одиночного разряда зачехлила ракетку

Медали не будет. Наоми Осака покидает Олимпиаду в Токио
© Getty Images/Global Images Ukraine. Наоми Осака

Японская теннисистка Наоми Осака досрочно покидает Олимпиаду в Токио. 
 
Вторая сеяная в матче третьего круга в двух сетах уступила чешке Маркете Вондроушовой.
 
ОИ-2020. Третий круг
Маркета Вондроушова (Чехия) – Наоми Осака (Япония) – 6:1, 6:4
 
В 1/4 финала Вондроушова сразится против Паулы Бадосы из Испании или Нади Подорошки из Аргентины. Ранее турнир покинула первая сеяная Эшли Барти.
 
Отметим, что Осака зажгла олимпийский огонь в Токио.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(39 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Grigorio666
    Grigorio666, 27.07.2021 11:27
    -1
    ЕЛІНІ ТРЕБА ВІДДАТИ ВСІ ЗУСИЛЛЯ і ВОНА МОЖЕ РОЗРАХОВУВАТИ НА ЗОЛОТІ МЕДАЛІ та ХОЧ НАВІТЬ НА ФІНАЛ, крайній випадок як мінімум БРОНЗУ брати повинна, БО ПО ІНШОМУ ВБОЛІВАЛЬНИКИ ЇЇ МОЖУТЬ НЕ ЗРОЗУМІТИ, І якщо візьме якусь медаль, ТО ДУМАЮ і в рейтингу на одну-дві сходинки зможе піднятися?!!!!!
    Sashamar
    Sashamar, 27.07.2021 11:15
    0
    vital, 27.07.2021 08:10
    Чужим невдачам радіти не айс звісно, але реально більшість вболівальників тенісу зраділи тому що знайшлася тенісистка , яка дала по носі цьому зарозумілому, інфальтивному дівчиську, якій господарі довірили велику честь запалити олімпійський вогонь. На наших надії не було, а Маркеті браво - чешка організувала класний апсет
    Ви абсолютно праві щодо зарозумілости, але все одно хочеться поспівчувати. Не витримала тиску, і вогонь довірили запалювати, і своя публіка (якась кількість місцевих була на трибунах) вимагає тільки перемоги. А вона інтроверт до хворобливості.
    Будемо сподіватися, що сепукку не зробить.
    Lola
    Lola, 27.07.2021 08:37
    +3
    Ого.
    Ну, Еліні тепер потрібно впиратися руками і ногами, вигризати перемоги, сітка стала ще простішою. Чому б цим не користатися?
    Tokyo2022
    Tokyo2022, 27.07.2021 08:34
    +1
    suforza1921, 27.07.2021 08:08
    Це взагалі жесть. Три основні фаворитки - Барті, Сабаленко і Осака уже аут. Стає дедалі цікавіше. Хто тепер головний фаворит? Крейчикова? Мугуруза? Плішкова? Як я і писав раніше, виграти золото в жіночому тенісі може будь-хто. Причому і в парі також.
    женский теннис как Кубок Стэнли
    vital
    vital, 27.07.2021 08:10
    +10
    Maksim Dimitrov, 27.07.2021 08:02
    Это хорошо
    Чужим невдачам радіти не айс звісно, але реально більшість вболівальників тенісу зраділи тому що знайшлася тенісистка , яка дала по носі цьому зарозумілому, інфальтивному дівчиську, якій господарі довірили велику честь запалити олімпійський вогонь. На наших надії не було, а Маркеті браво - чешка організувала класний апсет
    suforza1921
    suforza1921, 27.07.2021 08:08
    +6
    Це взагалі жесть. Три основні фаворитки - Барті, Сабаленко і Осака уже аут. Стає дедалі цікавіше. Хто тепер головний фаворит? Крейчикова? Мугуруза? Плішкова? Як я і писав раніше, виграти золото в жіночому тенісі може будь-хто. Причому і в парі також.
    Maksim Dimitrov
    Maksim Dimitrov, 27.07.2021 08:02
    +6
    Это хорошо