ВИДЕО. Костюк возобновила тренировки после травмы

Украинская теннисистка пропускает Олимпиаду в Токио

ВИДЕО. Костюк возобновила тренировки после травмы
© Getty Images/Global Images Ukraine. Марта Костюк

Марта Костюк приняла решение пропустить Олимпиаду-2020 в Токио из-за проблем с плечом. А уже сегодня украинская теннисистка в Инстаграме сообщила о том, что возобновила тренировки после травмы:

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Instagram

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    sv_2000
    sv_2000, 27.07.2021 13:20
    +2
    Stanislav Matusevych, 26.07.2021 21:50
    Треба відновлювати здоров'я. Бо Марта - наша єдина тенісна надія на медалі Парижу-2024. А цей рік, незважаючи на непогані результати, весь складається з травм.
    Блин, Станислав... Ты себя просто перевершив.... Вот это глубина аналитики! Сразу на 3 года вперед заглянул и без хрустального шара))))
    Віталій Возняк
    Віталій Возняк, 27.07.2021 12:59
    0
    Muskrat2, 27.07.2021 12:48
    Ви ще й досі не зрозуміли, що ОІ Марту ніколи не цікавили? Вона це повторює роками.
    Muskrat2
    Muskrat2, 27.07.2021 12:48
    -4
    Stanislav Matusevych, 26.07.2021 21:50
    Треба відновлювати здоров'я. Бо Марта - наша єдина тенісна надія на медалі Парижу-2024. А цей рік, незважаючи на непогані результати, весь складається з травм.
    Ви ще й досі не зрозуміли, що ОІ Марту ніколи не цікавили? Вона це повторює роками.
    Владимир Белокриницкий
    Владимир Белокриницкий, 27.07.2021 06:36
    -1
    Stanislav Matusevych, 26.07.2021 22:43
    А звідки взятися вірі в країні? Особливо останні два роки. І це ще я не кажу про спорт, тим більше, теніс.
    Да, з 2019 року... Усе пішло через дупу. І я вже дуже невпевнений, чи буде взагалі, з певних відомих причин, Олімпійська збірна України у 2024 році...
    Stanislav Matusevych
    Stanislav Matusevych, 26.07.2021 22:43
    -1
    Elis, 26.07.2021 22:28
    Колись не наші, колись наші.
    Віра в країні зараз в дефіциті, якщо не сказати в глибокій кризі. І я не лише про спорт.
    Хай хоч Марта в себе вірить. І рухається до своєї мрії.
    А звідки взятися вірі в країні? Особливо останні два роки. І це ще я не кажу про спорт, тим більше, теніс.
    Elis
    Elis, 26.07.2021 22:28
    +3
    Stanislav Matusevych, 26.07.2021 22:17
    То ніякого значення не має. Всі нормальні спортсмени хочуть великих здобутків. А реально здобувають одиниці. І чомусь на прикладі останніх Олімпіад бачимо, що здебільшого не наші одиниці.
    Колись не наші, колись наші.
    Віра в країні зараз в дефіциті, якщо не сказати в глибокій кризі. І я не лише про спорт.
    Хай хоч Марта в себе вірить. І рухається до своєї мрії.
    Stanislav Matusevych
    Stanislav Matusevych, 26.07.2021 22:17
    0
    Elis, 26.07.2021 22:07
    Не бачили вчора Марту в студії Суспільного? Коли заговорили, що головна Олімпіада в неї ще попереду, вона сказала, що дуже хоче "на ОІ виграти для України зол... медаль". Швидко виправилась, але в планах у неї золото. Бажаю, щоб все у Марти вийшло!
    То ніякого значення не має. Всі нормальні спортсмени хочуть великих здобутків. А реально здобувають одиниці. І чомусь на прикладі останніх Олімпіад бачимо, що здебільшого не наші одиниці.
    Elis
    Elis, 26.07.2021 22:07
    +1
    Stanislav Matusevych, 26.07.2021 21:50
    Треба відновлювати здоров'я. Бо Марта - наша єдина тенісна надія на медалі Парижу-2024. А цей рік, незважаючи на непогані результати, весь складається з травм.
    Не бачили вчора Марту в студії Суспільного? Коли заговорили, що головна Олімпіада в неї ще попереду, вона сказала, що дуже хоче "на ОІ виграти для України зол... медаль". Швидко виправилась, але в планах у неї золото. Бажаю, щоб все у Марти вийшло!
    Stanislav Matusevych
    Stanislav Matusevych, 26.07.2021 21:50
    +1
    Треба відновлювати здоров'я. Бо Марта - наша єдина тенісна надія на медалі Парижу-2024. А цей рік, незважаючи на непогані результати, весь складається з травм.