Тяжелая атлетика. Юная Камила Конотоп заняла 5-е место

Камила Конотоп боролась за бронзу

Тяжелая атлетика. Юная Камила Конотоп заняла 5-е место
© Getty Images/Global Images Ukraine

На Олимпиаде состоялся финальный турнир по тяжелой атлетике в весе 55 кг. От Украины в соревновании участие принимала 20-летняя Камила Конотоп.

В рывке Конотоп показала 4-й результат (94 кг). В первой попытке Камила взяла вес 91 кг, во второй - 94 кг, а вот в третьей не сумела поднять 96 кг.

В толчке Камила взяла вес 112 кг (106, 110, 112). По общей сумме украинка взяла 206 кг - 5-й итоговый результат.

Подиум заняли представительницы Филиппин, Китая и Казахстана. Для Филиппин это первое золото в истории Олимпийских Игр.

Камила является самой молодой участницей турнира.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(16 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Tokyo2022
    Tokyo2022, 27.07.2021 08:31
    0
    блины блр_стайл))
    ArtemDoneck
    ArtemDoneck, 26.07.2021 21:31
    -4
    drekcler1, 26.07.2021 21:11
    Артём из Донецка я не на что не намекаю.Тебе с Донецка всё видней.Щас ты раскажеш что я с Украины но твой пост выдаёт обратное.
    ,
    Вот твое с Украины,а не из Украины - на что-то намекает.Слушай,если ты действительно из Украины и тебе не нравится президент или полит. партия - не обязательно искать один негатив и рассказывать,что при этих или этом все плохо.Мы все замерзнем,умрем от голода и у нас происходит только плохое - слышать такое от якобы патриотов очень странно.
    cerik66
    cerik66, 26.07.2021 21:20
    +3
    ArtemDoneck, 26.07.2021 20:49
    Ты явно намекаешь на то,что в Украине один негатив и ничего более.Так кто из нас московит
    О кацапура вилезла о суждениях об Украине.На донбасе показуют Украинское тв?
    drekcler1
    drekcler1, 26.07.2021 21:11
    +3
    ArtemDoneck, 26.07.2021 20:49
    Ты явно намекаешь на то,что в Украине один негатив и ничего более.Так кто из нас московит
    Артём из Донецка я не на что не намекаю.Тебе с Донецка всё видней.Щас ты раскажеш что я с Украины но твой пост выдаёт обратное.
    ,
    ArtemDoneck
    ArtemDoneck, 26.07.2021 21:00
    -2
    Minolt, 26.07.2021 20:36
    Слава богу не всі такі як ця. Я впевнений, що Магучіх в свої 19 не задовільнится 5 м місцем, а ще й піде на побиття власного рекордну. На сході 20 років це вже старуха
    Прочти интервью тренера этой 20 летней спортсменки,может не будешь называть ее бесхребетной.Она просто сломалась,когда не взяла 96кг в рывке.Хвалить не за что,но и гнобить - перебор.
    ArtemDoneck
    ArtemDoneck, 26.07.2021 20:49
    -4
    drekcler1, 26.07.2021 20:41
    Смотри ты написал (т.А в США,Бразилии,Россиси в десятки раз больше,но они не надрачивают все новости об этом.)А теперь по сути на скобеевасливнойбачек соловейко никогда на скажут о проблемах пидарашки.Берём штаты там блек джек по всем каналам транслировали так что московит твоё не надрачивают мимо.А теперь Бразилия там вивеска это покакабана зайти в глубь ээто экстремал.Бразилские газеты просто устали виводить эту тему.А так у тебя московит всё впорядке.
    Ты явно намекаешь на то,что в Украине один негатив и ничего более.Так кто из нас московит
    drekcler1
    drekcler1, 26.07.2021 20:41
    +2
    ArtemDoneck, 26.07.2021 19:59
    Реальность можно представлять по-разному,в других странах такой негативной хрени поболее будет.А в США,Бразилии,Россиси в десятки раз больше,но они не надрачивают все новости об этом.
    Смотри ты написал (т.А в США,Бразилии,Россиси в десятки раз больше,но они не надрачивают все новости об этом.)А теперь по сути на скобеевасливнойбачек соловейко никогда на скажут о проблемах пидарашки.Берём штаты там блек джек по всем каналам транслировали так что московит твоё не надрачивают мимо.А теперь Бразилия там вивеска это покакабана зайти в глубь ээто экстремал.Бразилские газеты просто устали виводить эту тему.А так у тебя московит всё впорядке.
    Minolt
    Minolt, 26.07.2021 20:36
    -4
    Слава богу не всі такі як ця. Я впевнений, що Магучіх в свої 19 не задовільнится 5 м місцем, а ще й піде на побиття власного рекордну. На сході 20 років це вже старуха
    ArtemDoneck
    ArtemDoneck, 26.07.2021 19:59
    -3
    drekcler1, 26.07.2021 19:39
    ( Типові українські новини - вбили, вкрали, спалили, надурили, отруїлись, згоріли, захворіли, потрапили у ДТП.)А при припезденте есть хорошие новости, прошу навести.Сми печатают реальность к сожалению.
    Реальность можно представлять по-разному,в других странах такой негативной хрени поболее будет.А в США,Бразилии,Россиси в десятки раз больше,но они не надрачивают все новости об этом.
    drekcler1
    drekcler1, 26.07.2021 19:39
    +1
    suforza1921, 26.07.2021 18:05
    Наш виступ на Олімпіаді можна буде оцінювати по її завершенні, а не після трьох днів. Цке перше. А друге, критикувати можна і потрібно. Але, на жаль критики в коментах на спорт юа в десятки раз більше ніж вболіванння і пітримки. Часто не тільки критикують, а й обзивають та принижують. Я б за такі коменти відразу посилав би в бан. Але чим більше срачу, тим, напевно, краще. Наша вся журналістика часто зводиться лише до пікантних, скандальних та кримінальних тем. Типові українські новини - вбили, вкрали, спалили, надурили, отруїлись, згоріли, захворіли, потрапили у ДТП. Негатив породжує негативне світосприйняття та вироблення комплексу меншовартості і самоприниження. Звідти і таке негативне ставлення до спортсменів зокрема і тут на сайті.
    ( Типові українські новини - вбили, вкрали, спалили, надурили, отруїлись, згоріли, захворіли, потрапили у ДТП.)А при припезденте есть хорошие новости, прошу навести.Сми печатают реальность к сожалению.
    firstromario
    firstromario, 26.07.2021 19:34
    0
    я так розумію що тут всі краще за тренерів знають як краще виступати. не фанат фрази "диванні експерти" але більш влучно тут і не скажеш... 5те місце ОК. побачимо як за 3 роки виступить. не варто ламати молоду спортсменку.
    Minolt
    Minolt, 26.07.2021 18:47
    0
    Таку перелякану спортсменку я ще в житті не бачив. Тренерам привіт
    suforza1921
    suforza1921, 26.07.2021 18:05
    +1
    adidas77, 26.07.2021 17:37
    "Полёт нормальный - падаю!"
    Я думаю ви пам'ятаєте ці слова великого нашого актора Бикова
    Це на жаль про наш виступ на цій Олімпіади
    Я радий за вас, що ви підтримуєте наших спортсменів!
    І критикувати їх ні в якому разі не можна!
    Інакше тебе прозвуть диванним експертом і хейтором.
    Дуже зручна позиція, для виправдання будь-якого провалу спортсменів і функціонерів! І нашого спорту в цілому!
    Наш виступ на Олімпіаді можна буде оцінювати по її завершенні, а не після трьох днів. Цке перше. А друге, критикувати можна і потрібно. Але, на жаль критики в коментах на спорт юа в десятки раз більше ніж вболіванння і пітримки. Часто не тільки критикують, а й обзивають та принижують. Я б за такі коменти відразу посилав би в бан. Але чим більше срачу, тим, напевно, краще. Наша вся журналістика часто зводиться лише до пікантних, скандальних та кримінальних тем. Типові українські новини - вбили, вкрали, спалили, надурили, отруїлись, згоріли, захворіли, потрапили у ДТП. Негатив породжує негативне світосприйняття та вироблення комплексу меншовартості і самоприниження. Звідти і таке негативне ставлення до спортсменів зокрема і тут на сайті.
    Lola
    Lola, 26.07.2021 17:44
    +6
    adidas77, 26.07.2021 17:29
    Якби ви хоча б трохи вникали в сенс моїх слів, то не задавали б мені такі питання
    У мене максимальні претензії до тренерського штабу і нашої психології в цілому.
    Навчіться сприймати інформацію адекватно, чи вам потрібно по 10 разів розжовувати суть моїх слів?
    До спортсмена, бо не ризикувала, до тренера, бо не наполягли. Ще й стереотип якийсь про нашу психологію. Ще раз пишу, що якщо не пішли на більші цифри, значить сьогодні не готова була. Вона перед змаганнями заявляла перший підход на 110 кг, а потім зменшили, значить були на то причини
    Lola
    Lola, 26.07.2021 17:40
    +5
    adidas77, 26.07.2021 17:18
    Шли изначально на результат ниже своего же лучшего результата.
    И это на главном старте 4 х летия!!!
    Да Камила молода, но 20 лет это всё таки не девочка пятнадцатилетняя...
    В её годы, во многих видах спорта становятся олимпийскими чемпионками, и даже раньше, чем в 20 лет.
    Но наша психология, не позволяет нам быстро прогрессировать.
    И ещё раз повторюсь, на неё не было давления, никто от неё не требовал Золота.
    И если бы попытка была бы неудачной, никто бы ей слова кривого не сказал бы.
    А она к сожалению, даже не пошла на её личный высший результат!
    А что будет через 4 года мы с вами не знаем... Вы знаете, что такое большой спорт и за 4 года может что угодно произойти.
    Надо пытаться всегда взять сегодня и сейчас, если выпадает такой шанс!
    Ага, стають ОЧ і в підлітковому віці, але то такі специфіки деяких видів, де це трапляється на постійній основі, в важкій атлетиці таке все ж таки рідкість. Нехай працює, готується і вже на наступних змаганнях будуть зовсім інші до неї пред'яви
    adidas77
    adidas77, 26.07.2021 17:37
    -6
    suforza1921, 26.07.2021 17:30
    100% підтримую! А то розвелося тут купа диванних коментаторів, що звикли під пивце чи лузання насіння паплюжити наших спортсменів. При тому рівні державної підтримки спорту, що є зараз - більшість наших олімпійців як мінімум заслуговують на вдячність.
    "Полёт нормальный - падаю!"
    Я думаю ви пам'ятаєте ці слова великого нашого актора Бикова
    Це на жаль про наш виступ на цій Олімпіади
    Я радий за вас, що ви підтримуєте наших спортсменів!
    І критикувати їх ні в якому разі не можна!
    Інакше тебе прозвуть диванним експертом і хейтором.
    Дуже зручна позиція, для виправдання будь-якого провалу спортсменів і функціонерів! І нашого спорту в цілому!
    suforza1921
    suforza1921, 26.07.2021 17:30
    +5
    Lola, 26.07.2021 17:23
    Чого ви прицепилися до юної спортсменки? Ідіть свої претензії пред'являйте тим, хто їхав на цю Олімпіаду за золотом чи медалями, а в підсумку провалилися. Цій дівчині треба було йти на власні рекорди і проявляти якісь надзусилля, щоб ви були задоволені. Тут тільки похвалити потрібно
    100% підтримую! А то розвелося тут купа диванних коментаторів, що звикли під пивце чи лузання насіння паплюжити наших спортсменів. При тому рівні державної підтримки спорту, що є зараз - більшість наших олімпійців як мінімум заслуговують на вдячність.
    adidas77
    adidas77, 26.07.2021 17:29
    -5
    Lola, 26.07.2021 17:23
    Чого ви прицепилися до юної спортсменки? Ідіть свої претензії пред'являйте тим, хто їхав на цю Олімпіаду за золотом чи медалями, а в підсумку провалилися. Цій дівчині треба було йти на власні рекорди і проявляти якісь надзусилля, щоб ви були задоволені. Тут тільки похвалити потрібно
    Якби ви хоча б трохи вникали в сенс моїх слів, то не задавали б мені такі питання
    У мене максимальні претензії до тренерського штабу і нашої психології в цілому.
    Навчіться сприймати інформацію адекватно, чи вам потрібно по 10 разів розжовувати суть моїх слів?
    Lola
    Lola, 26.07.2021 17:23
    +4
    adidas77, 26.07.2021 16:31
    Я нічого не співаю
    Набридли ці вічні виправдання
    А результати з кожної Олімпіадою все гірше і гірше
    А виправдання при бажанні знайти можна завжди!
    Чого ви прицепилися до юної спортсменки? Ідіть свої претензії пред'являйте тим, хто їхав на цю Олімпіаду за золотом чи медалями, а в підсумку провалилися. Цій дівчині треба було йти на власні рекорди і проявляти якісь надзусилля, щоб ви були задоволені. Тут тільки похвалити потрібно
    adidas77
    adidas77, 26.07.2021 17:18
    -2
    suforza1921, 26.07.2021 16:49
    Не розумію, на який ризик не пішли тренери? Для бронзи треба було штовхати 120 кг. Можливо вона навіть на тренуваннях такі кілограми ще не брала. Треба було ставити 120 і піддавати ще по суті юніорку ризику трравми, після якої вона могла б не відновитися? Зовсім недавно у нас була перспективна тенісистка Лопатецька, яку тренери заганяли безперервними участями в третьосортних турнірах до операції меніска у 18 років.
    Якби на місці Конотоп ваші діти були Ви теж на тренерів наїжджали б, чому не даєте штовхати 120 кг?
    Всьому свій час. Якщо Каміла прогресуватиме і надалі, то через три роки боротиметься не за бронзу, а за золото.
    Шли изначально на результат ниже своего же лучшего результата.
    И это на главном старте 4 х летия!!!
    Да Камила молода, но 20 лет это всё таки не девочка пятнадцатилетняя...
    В её годы, во многих видах спорта становятся олимпийскими чемпионками, и даже раньше, чем в 20 лет.
    Но наша психология, не позволяет нам быстро прогрессировать.
    И ещё раз повторюсь, на неё не было давления, никто от неё не требовал Золота.
    И если бы попытка была бы неудачной, никто бы ей слова кривого не сказал бы.
    А она к сожалению, даже не пошла на её личный высший результат!
    А что будет через 4 года мы с вами не знаем... Вы знаете, что такое большой спорт и за 4 года может что угодно произойти.
    Надо пытаться всегда взять сегодня и сейчас, если выпадает такой шанс!