Свитолина стартовала с непростой победы на Олимпиаде в Токио

Первая ракетка Украины в трех сетах обыграла представительницу Германии

Свитолина стартовала с непростой победы на Олимпиаде в Токио
© Getty Images/Global Images Ukraine. Элина Свитолина

Первая ракетка Украины Элина Свитолина (№6 WTA) стартовала с победы в одиночном разряде на Олимпиаде в Токио.
 
В матче первого круга украинка обыграла немку Лауру Зигемунд (№61 WTA). 
 
ОИ-2020. Первый круг
Элина Свитолина (Украина) – Лаура Зигемунд (Германия) – 6:3, 5:7, 6:4

Матч ожидался непростым, так и получилось. В Токио +31, играть в таких условиях довольно непросто даже для профессиональных спортсменов. Поэтому частенько на первый план выходит не только мастерство и физическая выносливость, но и морально-волевые качества. Тем более, игра за национальный флаг своей страны это далеко не личные соревнования.
 
Уровень тенниса на протяжении всего матча был довольно средним, теннисистки чересчур много ошибались (почти 90 невынужденных ошибок на двоих). Борьба была практически равной во всех трех партиях, немка в итоге даже выиграла на одно очко больше (108 против 107).
 
Свитолина выиграла за счет более высокого класса, лучше реализовав свои шансы. Дальше будет сложнее, запаситесь терпением.
 
В следующем раунде Свитолина сразится против Айлы Томлянович из Австралии (№51 WTA).
 
Отметим, что на ОИ-2016 украинка дошла до стадии 1/4 финала, выиграв три матча, два из которых в трех партиях.
 
Ранее Элина в паре с Даяной Ястремской проиграла в Токио в парном разряде.

Источник — Sport.ua

(68 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Ara Bara
    Ara Bara, 25.07.2021 22:58
    +1
    Seregga1, 25.07.2021 18:47
    Жена негра
    Не ревнуй, найдешь и ты себе такого
    Seregga1
    Seregga1, 25.07.2021 18:47
    -9
    Жена негра
    Elis
    Elis, 25.07.2021 16:47
    +1
    Kanarejka, 25.07.2021 12:08
    Через день? Як на Шоломах? Тоді добре
    Я перепрошую за дезінформацію, Еліна все ж грає завтра. Просто на сайті олімпіади, а відтого й у флешскорі її матч значно пізніше з'явився.
    Kanarejka
    Kanarejka, 25.07.2021 14:05
    +3
    Mazyr2412, 25.07.2021 13:41
    Який там півфінал в Айли?!) Вчіть матчасть.
    Чвертьфінал, помилилась. А ви зі мною таким тоном не розмовляйте, а ідіть і вчіть матчасть культури спілкування
    Mazyr2412
    Mazyr2412, 25.07.2021 13:41
    -3
    Kanarejka, 25.07.2021 12:58
    Ну давайте по пунктах . По-перше , невже ви дійсно думаєте, що граючи третій сет, у перервах між геймами, Еліна в майскорі дивилась рахунок Гаеля? По-друге, не помітити Айлу, яка на останньому Шоломі дійшла до півфіналу, та від якої сама Халеп ледве врятовувалась, наврядчи получиться (як з жарою, так і без неї). По-третє, страршинство клонування Даяна-Камілла якось вплинуло на суть мого комменту?
    Який там півфінал в Айли?!) Вчіть матчасть.
    Александр Ад
    Александр Ад, 25.07.2021 13:28
    +4
    качелі в грі Єлі продовжуються,кондрашка може хватіти
    nivava
    online
    nivava, 25.07.2021 13:18
    +1
    FatalisTUA, 25.07.2021 13:00
    Фото Еліни в цій статті просто ідеально підходить для різного роду фотожаб..))
    Так, крепко затиснула...
    FatalisTUA
    FatalisTUA, 25.07.2021 13:00
    -4
    Фото Еліни в цій статті просто ідеально підходить для різного роду фотожаб..))
    Kanarejka
    Kanarejka, 25.07.2021 12:58
    0
    Sashamar, 25.07.2021 12:33
    По пунктах.
    Монфіс з Івашкой почали на 40 хвилин раніше, ніж Еліна з Лаурой, відповідно на 40 хвилин раніше закінчили. Що коїлось в останні 40 хвилин матчу жінок? А тепер візьміть дати і результати виступів Гаеля цієї весни-літа і порівняйте з датами-результатами Світоліной. Ні, що не кажіть, а якась містика їснує.
    Друге. Якщо Світоліна вимкне всі фактори поза кортом, вона Томлянович і не помітить (навіть попри спеку). А як не вимкне, проблеми були б і проти Швєдовой (що це за пошесть у казашок, Путінцева знялася, ведучи з брейком у другому сеті).
    Ну й щодо клону Ястремської: це ще питання, хто чий клон , Каміла взяла свій єдиний титул, коли Даяна була ще ніхто.
    Ну давайте по пунктах . По-перше , невже ви дійсно думаєте, що граючи третій сет, у перервах між геймами, Еліна в майскорі дивилась рахунок Гаеля? По-друге, не помітити Айлу, яка на останньому Шоломі дійшла до півфіналу, та від якої сама Халеп ледве врятовувалась, наврядчи получиться (як з жарою, так і без неї). По-третє, страршинство клонування Даяна-Камілла якось вплинуло на суть мого комменту?
    Vladdal
    Vladdal, 25.07.2021 12:50
    +7
    DK1961, 25.07.2021 12:13
    В целом оцениваю выступления украинцев в первые два дня на три с минусом. Если Ревзлин выиграет медаль в шпаге - на тройку. Подвели гимнасты и стрелки в первую очередь.
    Нет оценки удовлетворительно с минусом. Тогда уже будет "плохо".
    Я бы вообще не обобщал. Кому- то победа до финиша добраться. А кто-то проигравший взявши серебро.
    Никто никого не подводит, кроме как себя самих. Давайте не будем клеймить людей, которые жизнь положили, чтобы только попасть на ОИ. Вы туда не попали и я тоже. Нам ли осуждать?
    chevars2ukr.net
    chevars2ukr.net, 25.07.2021 12:49
    -1
    Aleks , 25.07.2021 11:36
    Фамилию сменила, а игру нет, как так можно играть, с ни самой сильной соперницей мучатся 3 часа, если она не добавит в игре вылетит в следующем раунде.
    Згоден на 100%
    Elis
    Elis, 25.07.2021 12:44
    +2
    Sashamar, 25.07.2021 12:33
    По пунктах.
    Монфіс з Івашкой почали на 40 хвилин раніше, ніж Еліна з Лаурой, відповідно на 40 хвилин раніше закінчили. Що коїлось в останні 40 хвилин матчу жінок? А тепер візьміть дати і результати виступів Гаеля цієї весни-літа і порівняйте з датами-результатами Світоліной. Ні, що не кажіть, а якась містика їснує.
    Друге. Якщо Світоліна вимкне всі фактори поза кортом, вона Томлянович і не помітить (навіть попри спеку). А як не вимкне, проблеми були б і проти Швєдовой (що це за пошесть у казашок, Путінцева знялася, ведучи з брейком у другому сеті).
    Ну й щодо клону Ястремської: це ще питання, хто чий клон , Каміла взяла свій єдиний титул, коли Даяна була ще ніхто.
    Так, я теж чула, що як Гаель програв, то відразу Елінина "группа підтримки" на трибунах кричала їй, щоб кидала грати, бо Гаель вже все. Еліна, мабуть, не розчула чи не зрозуміла. Приколістка, взяла й виграла
    Vladdal
    Vladdal, 25.07.2021 12:44
    0
    adidas77, 25.07.2021 12:34
    А вопреки обстоятельствам выигрывать, это не наш конёк?
    В спорте только так добиваются больших успехов!
    Так что верим в Элину
    А я не верю. По объективным причинам. И проблема тут не в свадьбе, а в мастерстве. Хотя, конечно, сильно за Элю болею.
    Vladdal
    Vladdal, 25.07.2021 12:41
    0
    suforza1921, 25.07.2021 11:17
    Жіночий теніс настільки непрогнозований, що Еля навіть і золото може виграти. А може уже й після наступного матчу зачохлити ракетку. От сьогодні Барті вилетіла, хто б міг подумати? Головні фаворитки тепер Осака і Соболенко. Але навіть на когось із них ставити справа невдячна.
    Ну да, масло маслянное. Я тоже думаю, что теоретически золото может выиграть любая, кто ещё не вылетел.
    adidas77
    adidas77, 25.07.2021 12:34
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    Kanarejka, 25.07.2021 11:49
    Сталося найгірше - Томлянович пограла годину і суперниця відмовилась. А Еля рубалась на жарі три години. Непруха
    А вопреки обстоятельствам выигрывать, это не наш конёк?
    В спорте только так добиваются больших успехов!
    Так что верим в Элину
    Sashamar
    Sashamar, 25.07.2021 12:33
    +1
    Kanarejka, 25.07.2021 11:45
    Еля грала одночасно з чоловіком і не була в курсі його рахунку, а тому ваша теорія про початок проблем у Світоліної саме після (та через) програшу Гаеля - пшик. А взагалі на рахунок останнього гейму (сета, матчу) повністю згідна, але це не проблема лише Еліни, яка є живою людиною, а не бездушним і беземоційним роботом.
    По пунктах.
    Монфіс з Івашкой почали на 40 хвилин раніше, ніж Еліна з Лаурой, відповідно на 40 хвилин раніше закінчили. Що коїлось в останні 40 хвилин матчу жінок? А тепер візьміть дати і результати виступів Гаеля цієї весни-літа і порівняйте з датами-результатами Світоліной. Ні, що не кажіть, а якась містика їснує.
    Друге. Якщо Світоліна вимкне всі фактори поза кортом, вона Томлянович і не помітить (навіть попри спеку). А як не вимкне, проблеми були б і проти Швєдовой (що це за пошесть у казашок, Путінцева знялася, ведучи з брейком у другому сеті).
    Ну й щодо клону Ястремської: це ще питання, хто чий клон , Каміла взяла свій єдиний титул, коли Даяна була ще ніхто.
    vital
    vital, 25.07.2021 12:17
    +5
    Kanarejka, 25.07.2021 12:08
    Через день? Як на Шоломах? Тоді добре
    Тенісний турнір триває, здається , до 1 серпня. Тому цей день відпочинку вірогідно через велику кількість матчів на старті
    Далі такого вже не буде
    DK1961
    DK1961, 25.07.2021 12:13
    0
    В целом оцениваю выступления украинцев в первые два дня на три с минусом. Если Ревзлин выиграет медаль в шпаге - на тройку. Подвели гимнасты и стрелки в первую очередь.
    DK1961
    DK1961, 25.07.2021 12:10
    -2
    axylinam, 25.07.2021 11:12
    Смотрел фрагментами,бо нет столько нервов,при самом оптимистичном раскладе,если госпожа Монфис выиграет бронзу-это будет чудо
    До бронзы ещё доползти надо. При такой игре
    Kanarejka
    Kanarejka, 25.07.2021 12:08
    +2
    Elis, 25.07.2021 12:02
    Завтра Еліна не грає, буде ще день перепочинку.
    Через день? Як на Шоломах? Тоді добре