Восемь украинок выступят в основной сетке 25-тысячника ITF в Киеве

Титул будет разыгран на грунтовых кортах теннисного комплекса «Антей»

Восемь украинок выступят в основной сетке 25-тысячника ITF в Киеве
© ФТУ. Анастасия Соболева

Состоялась жеребьевка турнира ITF W25, который с 19 по 25 июля пройдет в Киеве.
 
В основной сетке сыграют восемь украинок, четыре из которых получили вайлд-кард от организаторов (Дарья Лопатецкая, Анна Познихиренко, Любовь Костенко, Катерина Дятлова, Виктория Петренко, Марианна Закарлюк, Владлена Бокова, Анастасия Соболева)
 
Лидер посева – француженка Хлоэ Паке (№219 WTA).

«Baksheeva Cup» – первый турнир с призовым фондом $25,000 в Украине за последние пять лет. В 2016 году женские 25-тысячники ITF состоялись в Харькове и Буче.
 
ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ITF

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Michael Benko
    online
      Michael Benko, 20.07.2021 20:54
    0
    Александр Науменко, 20.07.2021 20:15
    Турніри не рівнозначні, 25 і 15
    Тим більше.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 20.07.2021 20:15
    +1
    Michael Benko, 19.07.2021 23:33
    Цікаво що Поплавська цього тижня грає в Москві, незважаючи на рівнозначний турнір вдома
    Турніри не рівнозначні, 25 і 15
    Elis
    online
      Elis, 20.07.2021 16:47
    0
    Sashamar, 20.07.2021 16:10
    Подивилися? Ястремська зразка позаминулого року. Легко виграний перший сет, вела з брейком у другому, але не втримала, програла на тайбрейку, після чого в третьому нема чого робити.
    На Позніхіренко, Закарлюк, Костенко немає бажання дивитися? А чому, власне?
    Ні, не подивилась. А є десь трансляція? Тоді прошу поділитися посиланням.
    На Костенко теж цікаво. Не бачила як вона грає.
    А, власне, в чому проблема?
    Sashamar
    online
      Sashamar, 20.07.2021 16:10
    0
    Elis, 19.07.2021 22:59
    Цікаво було б на Соболєву і нинішню Лопатецьку подивитись.
    Подивилися? Ястремська зразка позаминулого року. Легко виграний перший сет, вела з брейком у другому, але не втримала, програла на тайбрейку, після чого в третьому нема чого робити.
    На Позніхіренко, Закарлюк, Костенко немає бажання дивитися? А чому, власне?
    yira
    online
      yira, 20.07.2021 11:54
    0
    В парну сітку також заявлена Тетяна Перебийніс
    (разом з Дашою Волковою) і сестри Колб.
    yira
    online
      yira, 20.07.2021 11:49
    +1
    Michael Benko, 19.07.2021 23:33
    Цікаво що Поплавська цього тижня грає в Москві, незважаючи на рівнозначний турнір вдома
    Це саме можна сказати про росіянок: Яшину і Авдеєву, які грають в Києві
    Michael Benko
    online
      Michael Benko, 20.07.2021 10:45
    0
    Pavel K, 19.07.2021 22:22
    А куди зникла Чернишова, хто знає?
    Вагітна,начебто, якщо нічого не плутаю
    Sashamar
    online
      Sashamar, 20.07.2021 07:56
    0
    Michael Benko, 19.07.2021 23:33
    Цікаво що Поплавська цього тижня грає в Москві, незважаючи на рівнозначний турнір вдома
    Ну "з язика" тут не скажеш , з клави зняли
    Michael Benko
    online
      Michael Benko, 19.07.2021 23:33
    +4
    Цікаво що Поплавська цього тижня грає в Москві, незважаючи на рівнозначний турнір вдома
    Elis
    online
      Elis, 19.07.2021 22:59
    +1
    Цікаво було б на Соболєву і нинішню Лопатецьку подивитись.
    Pavel K
      Pavel K, 19.07.2021 22:22
    +2
    А куди зникла Чернишова, хто знає?
    Michael Benko
    online
      Michael Benko, 19.07.2021 23:33
    +4
    Цікаво що Поплавська цього тижня грає в Москві, незважаючи на рівнозначний турнір вдома
    Pavel K
    online
      Pavel K, 19.07.2021 22:22
    +2
    А куди зникла Чернишова, хто знає?
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 20.07.2021 20:15
    +1
    Michael Benko, 19.07.2021 23:33
    Цікаво що Поплавська цього тижня грає в Москві, незважаючи на рівнозначний турнір вдома
    Турніри не рівнозначні, 25 і 15
    yira
    online
      yira, 20.07.2021 11:49
    +1
    Michael Benko, 19.07.2021 23:33
    Цікаво що Поплавська цього тижня грає в Москві, незважаючи на рівнозначний турнір вдома
    Це саме можна сказати про росіянок: Яшину і Авдеєву, які грають в Києві
    Elis
    online
      Elis, 19.07.2021 22:59
    +1
    Цікаво було б на Соболєву і нинішню Лопатецьку подивитись.
    Michael Benko
    online
      Michael Benko, 20.07.2021 20:54
    0
    Александр Науменко, 20.07.2021 20:15
    Турніри не рівнозначні, 25 і 15
    Тим більше.
    Elis
    online
      Elis, 20.07.2021 16:47
    0
    Sashamar, 20.07.2021 16:10
    Подивилися? Ястремська зразка позаминулого року. Легко виграний перший сет, вела з брейком у другому, але не втримала, програла на тайбрейку, після чого в третьому нема чого робити.
    На Позніхіренко, Закарлюк, Костенко немає бажання дивитися? А чому, власне?
    Ні, не подивилась. А є десь трансляція? Тоді прошу поділитися посиланням.
    На Костенко теж цікаво. Не бачила як вона грає.
    А, власне, в чому проблема?
    Sashamar
    online
      Sashamar, 20.07.2021 16:10
    0
    Elis, 19.07.2021 22:59
    Цікаво було б на Соболєву і нинішню Лопатецьку подивитись.
    Подивилися? Ястремська зразка позаминулого року. Легко виграний перший сет, вела з брейком у другому, але не втримала, програла на тайбрейку, після чого в третьому нема чого робити.
    На Позніхіренко, Закарлюк, Костенко немає бажання дивитися? А чому, власне?
    yira
    online
      yira, 20.07.2021 11:54
    0
    В парну сітку також заявлена Тетяна Перебийніс
    (разом з Дашою Волковою) і сестри Колб.
    Michael Benko
    online
      Michael Benko, 20.07.2021 10:45
    0
    Pavel K, 19.07.2021 22:22
    А куди зникла Чернишова, хто знає?
    Вагітна,начебто, якщо нічого не плутаю
    Sashamar
    online
      Sashamar, 20.07.2021 07:56
    0