Кто выступит в Токио? Полный состав сборной Украины на Олимпиаду-2020

Олимпийские игры в Японии начнутся 23 июля и продлятся до 8 августа

Кто выступит в Токио? Полный состав сборной Украины на Олимпиаду-2020
© president.gov.ua

Стал известен полный состав сборной Украины на Олимпийские игры 2020, которые пройдут в Токио.

Украину на Олимпиаде представят 157 спортсменов, которые будут соревноваться в 29 видах спорта.

Олимпийские игры в Японии начнутся 23 июля и продлятся до 8 августа.

Сборная Украины на ОИ-2020

Бадминтон

  • Артем Почтарев, Мария Улитина

Бокс

  • Мужчины –  Николай Буценко, Ярослав Харцыз, Александр Хижняк, Цотне Рогава
  • Женщины – Анна Лысенко

Борьба (вольная)

  • Мужчины –  Василий Михайлов, Александр Хоцяновский
  • Женщины – Оксана Ливач, Татьяна Кит, Ирина Коляденко, Алла Черкасова, Алла Белинская

Борьба (греко-римская)

  • Мужчины – Ленур Темиров, Парвиз Насибов, Жан Беленюк

Тяжелая атлетика

  • Женщины – Ирина Деха, Камила Конотоп

Велоспорт (маунтинбайк)

  • Яна Беломоина

Велоспорт (трек)

  • Елена Старикова, Любовь Басова

Велоспорт (шоссе)

  • Анатолий Будяк, Валерия Кононенко

Гребля академическая

  • Игорь Хмара, Станислав Ковалев

Гребля на байдарках и каноэ

  • Мужчины – Павел Алтухов, Юрий Вандюк, Дмитрий Янчук
  • Женщины – Людмила Лузан, Анастасия Четверикова, Мария Повх, Анастасия Тодорова, Мария Кичасова-Скорик, Людмила Куклиновская, Юлия Юрийчук

Гребной слалом

  • Виктория Ус

Гимнастика cпортивная

  • Мужчины – Игорь Радивилов, Петр Пахнюк, Евгений Юденков, Илья Ковтун
  • Женщины – Диана Варинская

Гимнастика художественная

  • Виктория Оноприенко, Кристина Пограничная, Анастасия Возняк, Ева Малащук, Мариола Бондарчук, Мария Высочанская, Дарья Дуда

Дзюдо

  • Мужчины – Артем Лесюк, Георгий Зантарая, Кеджау Ньябалы, Яков Хаммо
  • Женщины – Дарья Билодид, Елизавета Каланина, Анастасия Турчин

Карате

  • Мужчины – Станислав Горуна
  • Женщины – Анжелика Терлюга, Анита Серегина

Конный спорт

  • Александр Продан, Инна Логутенкова

Легкая атлетика

  • Мужчины – Андрей Проценко (прыжки в высоту), Глеб Пискунов, Михаил Кохан, Михаил Гаврилюк (молот), Богдан-Иван Городиский, Николай Нижник, Александр Ситковский (все – марафон), Эдуард Забуженко, Иван Лосев, Валерий Литанюк, Марьян Закальницкий, Иван Банзерук, Назар Коваленко (все – спортивная ходьба), Никита Нестеренко (диск), Игорь Мусиенко (ядро), Александр Погорилко, Никита Барабанов, Данил Даниленко (4х400 м смешанная), Владислав Мазур (прыжки в длину), Сергей Смелик (бег 200 м)
  • Женщины – Ярослава Магучих, Юлия Левченко, Ирина Геращенко (все – прыжки в высоту), Марина Бех-Романчук (прыжки в длину), Ольга Саладуха (тройной прыжок), Ирина Климец, Ирина Новожилова (молот), Анна Рыжикова (Ярощук), Виктория Ткачук (обе – бег 400 м с барьерами), Татьяна Мельник (бег 400 м), Катерина Климюк, Алина Логвиненко, Яна Качур (все – 4х400 м + смешанная), Анастасия Брызгина, Наталья Пироженко-Чорномаз, Мария Миколенко (все – 4х400 м), Евгения Прокофьева, Дарья Михайлова, Виктория Калюжная (все – марафон), Мария Сухарук (Филюк), Людмила Оляновская, Анна Шевчук (все – спортивная ходьба), Марина Килипко, Яна Гладийчук (обе – прыжки с шестом), Ольга Голодная (ядро), Наталья Семенова (диск), Наталья Стребкова (3000 м с барьерами)

Плавание

  • Мужчины – Владислав Бухов, Денис Кесиль, Михаил Романчук, Игорь Трояновский, Сергей Фролов, Сергей Шевцов
  • Женщины – Кристина Панчишко, Дарина Зевина

Плавание артистическое

  • Анастасия Савчук, Марта Федина, Елизавета Яхно, Владислава Алексиева, Марина Алексиева, Ксения Сидоренко, Катерина Резник, Алина Шинкаренко, Вероника Гришко

Стрельба из лука

  • Мужчины – Алексей Гунбин
  • Женщины – Вероника Марченко, Анастасия Павлова, Лидия Сиченикова

Стрельба пулевая

  • Мужчины – Павел Коростылев, Олег Омельчук, Олег Царьков, Сергей Кулиш
  • Женщины – Елена Костевич

Стрельба стендовая

  • Ирина Маловичко

Прыжки на батуте

  • Николай Просторов

Прыжки в воду

  • Мужчины – Алексей Середа, Олег Сербин, Олег Колодий
  • Женщины – Виктория Кесарь, Анна Письменская, София Лискун

Пятиборье современное

  • Павел Тимощенко

Теннис

  • Элина Свитолина, Даяна Ястремская, Людмила Киченок, Надежда Киченок

Теннис настольный

  • Мужчины – Коу Лей
  • Женщины – Маргарита Песоцкая, Анна Гапонова

Триатлон

  • Юлия Елистратова

Фехтование

  • Мужчины –  Богдан Никишин, Игорь Рейзлин, Роман Свичкар, Анатолий Герей
  • Женщины – Ольга Харлан, Елена Кривицкая
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(52 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Опрос
  • Как выступит и сколько медалей завоюет Украина на Олимпийских играх в Токио?
    • 27.56% (105)
      1. Фиаско – меньше 10 медалей
    • 32.81% (125)
      2. Так себе – от 11 до 15 медалей
    • 22.31% (85)
      3. Средне – от 16 до 20 медалей
    • 9.97% (38)
      4. Хорошо – от 21 до 25 медалей
    • 7.35% (28)
      5. Феноменально – больше 25 медалей
    Результаты опроса Проголосовали — 381
    В опросах могут участвовать только зарегистрированные пользователи.
    Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь.
Новости партнеров
Комментарии
    Сергей Чернявский
      Сергей Чернявский, 24.07.2021 12:39
    -1
    ares10, 22.07.2021 16:34
    всюди різні причини. Бокс ну перший відбірковий турнір де було найбільше ліцензій наші пропустили бо він був в Росії. А третій відмінили і відали по рейтингу (а у наших рейтинг не дуже враховуючи пропуск ЧС) Важка атлетика тут великі проблеми із допінгом тому така квота, це не відбір такий а наших так мало тому що покарання за кількість дискваліфікацій. Що із академічною греблею взагалі незрозуміло там просто жах. Гребля на байдарках і каное непогано але на чемпіонаті світу наші слабовато виступили вже чемпіонат Европи був набагато кращим але він не ліцензійний.
    По гребле полный писец и провал. И сборы были вроде, но думаю дело все как обысно в федерации и распиле денег при сборах и любимчиках, которые никуда не прошли
    Barbotage
      Barbotage, 23.07.2021 19:17
    0
    Katya Романів, 23.07.2021 17:16
    А чосу Ломаченко і Усик не поїхали?
    певно зайняті
    Katya Романів
      Katya Романів, 23.07.2021 17:16
    +1
    А чосу Ломаченко і Усик не поїхали?
    ArtemDoneck
      ArtemDoneck, 22.07.2021 22:59
    0
    Жаль Бондаренко не смог вылечиться,для его коллекции не хватает олимпийского золота.А так серьезный провал только в плаванье,вид спорта богатый на медали.В целом,относительно ровное представительство в разных видах спорта,учитывая экономическое состояние нашей страны.
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 22.07.2021 22:27
    +1
    Petro_ua, 20.07.2021 21:20
    Це треш, як мало наших пробилися на олімпіаду!
    Важка атлетика чоловіки - нуль????
    Бокс- тільки дві людини??
    Стрільба з луку, що нема команди навіть?
    І так по всьому…
    Ніколи такого малого складу не було((((
    В чоловіків допінг плюс трагедія(дуже перспективного хлопця), дісквал мнивий Чумака... В жінок лише дві можливі ліцензії хоч спортсменок у нас вистачає.. Бокс не двоє єслі шо)) а стрільба з луку так сталось.. Зменшилось кількість ліцензій
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 22.07.2021 22:23
    +2
    Віталій Яценко, 22.07.2021 17:08
    Просто вирішили туристів не везти. Єдине - легка атлетика. Там більшість туристами поїде. Мені цікаво як виступить Середа, Кохан, Магучих, Романчук, Хижняк і Білодід. І дівчата в артистичному плаванні, які мають амбіції на золото. Кажуть і в інших видах є як досвідчена Харлан, так і талановита молодь як Ксенія Байло. Побачимо і за каратистами, і за майнтінбайком, і за греблею, за борцями. Треба вірити в Збірну!
    Яке золото в артистичному плаванні.. Що ви курите?? Теж і про Байло
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 22.07.2021 22:22
    +2
    ares10, 22.07.2021 16:34
    всюди різні причини. Бокс ну перший відбірковий турнір де було найбільше ліцензій наші пропустили бо він був в Росії. А третій відмінили і відали по рейтингу (а у наших рейтинг не дуже враховуючи пропуск ЧС) Важка атлетика тут великі проблеми із допінгом тому така квота, це не відбір такий а наших так мало тому що покарання за кількість дискваліфікацій. Що із академічною греблею взагалі незрозуміло там просто жах. Гребля на байдарках і каное непогано але на чемпіонаті світу наші слабовато виступили вже чемпіонат Европи був набагато кращим але він не ліцензійний.
    В Росії то ЧС був, який потім потрапив в рейтинг)) це про бокс.. Наші недобрала в жіночому боксі плюс допінг Барабанова..в Академці просто федерація за місяць до Відбору перелошматила всі лодки і чемпіоном світу запихнули в4 мінус, додавши туди любімчиків, власне таж історія була з каное, до приходу Чебана.. Зараз там система построена, де першою ластівкою став прогрес Лузан
    Score Pion
    online
      Score Pion, 22.07.2021 20:08
    0
    ares10, 22.07.2021 16:34
    всюди різні причини. Бокс ну перший відбірковий турнір де було найбільше ліцензій наші пропустили бо він був в Росії. А третій відмінили і відали по рейтингу (а у наших рейтинг не дуже враховуючи пропуск ЧС) Важка атлетика тут великі проблеми із допінгом тому така квота, це не відбір такий а наших так мало тому що покарання за кількість дискваліфікацій. Що із академічною греблею взагалі незрозуміло там просто жах. Гребля на байдарках і каное непогано але на чемпіонаті світу наші слабовато виступили вже чемпіонат Европи був набагато кращим але він не ліцензійний.
    Який це міфічний перший ліцензійний турнір в боксі який ми пропустили???
    Score Pion
    online
      Score Pion, 22.07.2021 20:06
    +1
    Віталій Яценко, 22.07.2021 17:08
    Просто вирішили туристів не везти. Єдине - легка атлетика. Там більшість туристами поїде. Мені цікаво як виступить Середа, Кохан, Магучих, Романчук, Хижняк і Білодід. І дівчата в артистичному плаванні, які мають амбіції на золото. Кажуть і в інших видах є як досвідчена Харлан, так і талановита молодь як Ксенія Байло. Побачимо і за каратистами, і за майнтінбайком, і за греблею, за борцями. Треба вірити в Збірну!
    В артистичному плаванні і золото???
    Там бронза навряд чи буде(((
    Ксенії байло в Токіо не буде...
    Віталій Яценко
    online
      Віталій Яценко, 22.07.2021 17:08
    0
    Просто вирішили туристів не везти. Єдине - легка атлетика. Там більшість туристами поїде. Мені цікаво як виступить Середа, Кохан, Магучих, Романчук, Хижняк і Білодід. І дівчата в артистичному плаванні, які мають амбіції на золото. Кажуть і в інших видах є як досвідчена Харлан, так і талановита молодь як Ксенія Байло. Побачимо і за каратистами, і за майнтінбайком, і за греблею, за борцями. Треба вірити в Збірну!
    ares10
    online
      ares10, 22.07.2021 16:56
    +4
    Микола Унгурян, 22.07.2021 16:46
    ну так результат закономірний, враховуючи і хронічне недофінансування, і знищено систему дитячо-юнацького спорту (все тримається на ентузіазмі тренерів та батьків), ну і звісно що певну роль відіграв і бойкот російських етапів
    ну тут напевно від керівників федерацій і ентузіазму тренерів багато що залежить. От чомусь у деяких видах все ок. Жіноча боротьба і непогано і зміна є. Бокс теж молодь дуже непогано. Висота жіноча. От яка зміна в чоловічому молоті росте. Ковтун в гімнастиці. Середа в стрибках. Но втрата академічного веслування і можлива втрата фехування ( Харлан і лідери чоловічої шпаги вже всі в серйозних роках)
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 22.07.2021 16:46
    +4
    ну так результат закономірний, враховуючи і хронічне недофінансування, і знищено систему дитячо-юнацького спорту (все тримається на ентузіазмі тренерів та батьків), ну і звісно що певну роль відіграв і бойкот російських етапів
    ares10
    online
      ares10, 22.07.2021 16:34
    +6
    an52, 22.07.2021 15:50
    Жесть, як мало! Традиційно жодного ігрового виду спорту, так тепер і бокс, боротьба, важка атлетика, веслування - усюди втрати.
    всюди різні причини. Бокс ну перший відбірковий турнір де було найбільше ліцензій наші пропустили бо він був в Росії. А третій відмінили і відали по рейтингу (а у наших рейтинг не дуже враховуючи пропуск ЧС) Важка атлетика тут великі проблеми із допінгом тому така квота, це не відбір такий а наших так мало тому що покарання за кількість дискваліфікацій. Що із академічною греблею взагалі незрозуміло там просто жах. Гребля на байдарках і каное непогано але на чемпіонаті світу наші слабовато виступили вже чемпіонат Европи був набагато кращим але він не ліцензійний.
    Рождённые в Автобусе
      Рождённые в Автобусе, 22.07.2021 16:17
    -12
    Комментарий свернут. Показать
    Только при Януковиче ещё как то выделялось в спорт и развивалось что то,были люди в команде его которые любили спорт.
    an52
    online
      an52, 22.07.2021 16:00
    +1
    Oliynuk_sport, 21.07.2021 14:09
    Добре, багато видів спорту, майже дві сотні українських спортсменів, удачі в Токіо. Україна! Покладаю великі надії на легку атлетику і спортивну гімнастику, можливо боротьба і бокс.
    І що "добре"? В цьому році антирекорд за кількістю учасників від України. Що тут "добре"?
    an52
    online
      an52, 22.07.2021 15:50
    +5
    Жесть, як мало! Традиційно жодного ігрового виду спорту, так тепер і бокс, боротьба, важка атлетика, веслування - усюди втрати.
    M@ks__Mole7777
      M@ks__Mole7777, 22.07.2021 15:27
    -4
    Комментарий свернут. Показать
    Удачи нашим ваннгую 20-22 медалей , 6 золотых 6 серебра 10 бронзы .
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 22.07.2021 15:11
    -2
    Судячи з імен борці греко-римського стилю у нас справжні українці-козаки!!!
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 22.07.2021 13:54
    +2
    ~ Viacheslav ~, 20.07.2021 23:46
    А чому мапа України без Криму? Злякалися що запарєбріком почнеться понос?
    Looking glasses собі придбай, братела, або монокль Невже, непомітно, що Прапор не на всю ширину розтягнений? У такому вигляді, там не видно і Полтавської, Черкаської і Запорізької областей не тільки Криму.
    inflicted
      inflicted, 22.07.2021 10:24
    +7
    Важка атлетика, гімнастика, фехтування, бокс, велотрек - всюди недобір(((. Але бажаю удачі тим, хто пробився на олімпіаду!
    Юхим Голд
      Юхим Голд, 20.07.2021 20:24
    +14
    Наші супер олімпійці,дівчата та хлопці,тренери,лікарі,взагалі всі причетні до нашої великої та потужної команди,бажаю Вам ПЕРЕМОГИ!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    Petro_ua
    online
      Petro_ua, 20.07.2021 21:20
    +10
    Це треш, як мало наших пробилися на олімпіаду!
    Важка атлетика чоловіки - нуль????
    Бокс- тільки дві людини??
    Стрільба з луку, що нема команди навіть?
    І так по всьому…
    Ніколи такого малого складу не було((((
    Comrade Me
      Comrade Me, 22.07.2021 09:56
    +8
    Бокс - мало спортсменов.
    Тяжелая атлетика - ноль мужчин, это фиаско
    inflicted
    online
      inflicted, 22.07.2021 10:24
    +7
    Важка атлетика, гімнастика, фехтування, бокс, велотрек - всюди недобір(((. Але бажаю удачі тим, хто пробився на олімпіаду!
    ares10
    online
      ares10, 22.07.2021 16:34
    +6
    an52, 22.07.2021 15:50
    Жесть, як мало! Традиційно жодного ігрового виду спорту, так тепер і бокс, боротьба, важка атлетика, веслування - усюди втрати.
    всюди різні причини. Бокс ну перший відбірковий турнір де було найбільше ліцензій наші пропустили бо він був в Росії. А третій відмінили і відали по рейтингу (а у наших рейтинг не дуже враховуючи пропуск ЧС) Важка атлетика тут великі проблеми із допінгом тому така квота, це не відбір такий а наших так мало тому що покарання за кількість дискваліфікацій. Що із академічною греблею взагалі незрозуміло там просто жах. Гребля на байдарках і каное непогано але на чемпіонаті світу наші слабовато виступили вже чемпіонат Европи був набагато кращим але він не ліцензійний.
    an52
    online
      an52, 22.07.2021 15:50
    +5
    Жесть, як мало! Традиційно жодного ігрового виду спорту, так тепер і бокс, боротьба, важка атлетика, веслування - усюди втрати.
    ares10
    online
      ares10, 22.07.2021 16:56
    +4
    Микола Унгурян, 22.07.2021 16:46
    ну так результат закономірний, враховуючи і хронічне недофінансування, і знищено систему дитячо-юнацького спорту (все тримається на ентузіазмі тренерів та батьків), ну і звісно що певну роль відіграв і бойкот російських етапів
    ну тут напевно від керівників федерацій і ентузіазму тренерів багато що залежить. От чомусь у деяких видах все ок. Жіноча боротьба і непогано і зміна є. Бокс теж молодь дуже непогано. Висота жіноча. От яка зміна в чоловічому молоті росте. Ковтун в гімнастиці. Середа в стрибках. Но втрата академічного веслування і можлива втрата фехування ( Харлан і лідери чоловічої шпаги вже всі в серйозних роках)
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 22.07.2021 16:46
    +4
    ну так результат закономірний, враховуючи і хронічне недофінансування, і знищено систему дитячо-юнацького спорту (все тримається на ентузіазмі тренерів та батьків), ну і звісно що певну роль відіграв і бойкот російських етапів
    Олег Молодов
      Олег Молодов, 22.07.2021 09:30
    +3
    Кол-во спортсменов это показатель как государство спонсирует наш спорт... Стыдно
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 20.07.2021 23:24
    +3
    На сайте был перепечатан прогноз каких-то аналитиков 21=8,5,8.
    Этот прогноз , прямо повторение лучшего нашего командного результата в истории , а именно в Афины-2004. 22=8,5,9.
    А с какого перепуга?
    Ведь на Олимпиадах фавориты не всегда хорошо выступают.
    А у нас претендентов на золото раз , два и обчелся.
    Очень не хотелось бы Рио-2016. 11=2,4,5
    Пусть будет как в Сиднее 23=3,10,10.
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 22.07.2021 22:23
    +2
    Віталій Яценко, 22.07.2021 17:08
    Просто вирішили туристів не везти. Єдине - легка атлетика. Там більшість туристами поїде. Мені цікаво як виступить Середа, Кохан, Магучих, Романчук, Хижняк і Білодід. І дівчата в артистичному плаванні, які мають амбіції на золото. Кажуть і в інших видах є як досвідчена Харлан, так і талановита молодь як Ксенія Байло. Побачимо і за каратистами, і за майнтінбайком, і за греблею, за борцями. Треба вірити в Збірну!
    Яке золото в артистичному плаванні.. Що ви курите?? Теж і про Байло
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 22.07.2021 22:22
    +2
    ares10, 22.07.2021 16:34
    всюди різні причини. Бокс ну перший відбірковий турнір де було найбільше ліцензій наші пропустили бо він був в Росії. А третій відмінили і відали по рейтингу (а у наших рейтинг не дуже враховуючи пропуск ЧС) Важка атлетика тут великі проблеми із допінгом тому така квота, це не відбір такий а наших так мало тому що покарання за кількість дискваліфікацій. Що із академічною греблею взагалі незрозуміло там просто жах. Гребля на байдарках і каное непогано але на чемпіонаті світу наші слабовато виступили вже чемпіонат Европи був набагато кращим але він не ліцензійний.
    В Росії то ЧС був, який потім потрапив в рейтинг)) це про бокс.. Наші недобрала в жіночому боксі плюс допінг Барабанова..в Академці просто федерація за місяць до Відбору перелошматила всі лодки і чемпіоном світу запихнули в4 мінус, додавши туди любімчиків, власне таж історія була з каное, до приходу Чебана.. Зараз там система построена, де першою ластівкою став прогрес Лузан
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 22.07.2021 13:54
    +2
    ~ Viacheslav ~, 20.07.2021 23:46
    А чому мапа України без Криму? Злякалися що запарєбріком почнеться понос?
    Looking glasses собі придбай, братела, або монокль Невже, непомітно, що Прапор не на всю ширину розтягнений? У такому вигляді, там не видно і Полтавської, Черкаської і Запорізької областей не тільки Криму.
    avtv5555
    online
      avtv5555, 20.07.2021 23:56
    +2
    Лучший результат Украины 1996 год Атланта 9 золотых, 2 серебряные и 12 бронзовых= 23 медали.
    Katya Романів
    online
      Katya Романів, 23.07.2021 17:16
    +1
    А чосу Ломаченко і Усик не поїхали?
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 22.07.2021 22:27
    +1
    Petro_ua, 20.07.2021 21:20
    Це треш, як мало наших пробилися на олімпіаду!
    Важка атлетика чоловіки - нуль????
    Бокс- тільки дві людини??
    Стрільба з луку, що нема команди навіть?
    І так по всьому…
    Ніколи такого малого складу не було((((
    В чоловіків допінг плюс трагедія(дуже перспективного хлопця), дісквал мнивий Чумака... В жінок лише дві можливі ліцензії хоч спортсменок у нас вистачає.. Бокс не двоє єслі шо)) а стрільба з луку так сталось.. Зменшилось кількість ліцензій
    Score Pion
    online
      Score Pion, 22.07.2021 20:06
    +1
    Віталій Яценко, 22.07.2021 17:08
    Просто вирішили туристів не везти. Єдине - легка атлетика. Там більшість туристами поїде. Мені цікаво як виступить Середа, Кохан, Магучих, Романчук, Хижняк і Білодід. І дівчата в артистичному плаванні, які мають амбіції на золото. Кажуть і в інших видах є як досвідчена Харлан, так і талановита молодь як Ксенія Байло. Побачимо і за каратистами, і за майнтінбайком, і за греблею, за борцями. Треба вірити в Збірну!
    В артистичному плаванні і золото???
    Там бронза навряд чи буде(((
    Ксенії байло в Токіо не буде...
    an52
    online
      an52, 22.07.2021 16:00
    +1
    Oliynuk_sport, 21.07.2021 14:09
    Добре, багато видів спорту, майже дві сотні українських спортсменів, удачі в Токіо. Україна! Покладаю великі надії на легку атлетику і спортивну гімнастику, можливо боротьба і бокс.
    І що "добре"? В цьому році антирекорд за кількістю учасників від України. Що тут "добре"?
    Barbotage
    online
      Barbotage, 23.07.2021 19:17
    0
    Katya Романів, 23.07.2021 17:16
    А чосу Ломаченко і Усик не поїхали?
    певно зайняті
    ArtemDoneck
      ArtemDoneck, 22.07.2021 22:59
    0
    Жаль Бондаренко не смог вылечиться,для его коллекции не хватает олимпийского золота.А так серьезный провал только в плаванье,вид спорта богатый на медали.В целом,относительно ровное представительство в разных видах спорта,учитывая экономическое состояние нашей страны.