Ангелина Калинина – Юлия Путинцева. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию финала на турнире в Будапеште

Ангелина Калинина – Юлия Путинцева. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Getty Images/Global Images Ukraine. Ангелина Калинина

18 июля украинская теннисистка Ангелина Калинина (№95 WTA) сразится за титул на турнире WTA 250 в Будапеште.
 
В финале украинка сыграет против лидера посева Юлии Путинцевой из Казахстана (№42 WTA). Время начала встречи – 18:00 по Киеву.

   
Ранее теннисистки между собой не играли.
 
Отметим, что для Калининой это будет дебютный финал на уровне WTA, Путинцева имеет один титул (Нюрнберг-2019).

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 18.07.2021 19:28
    0
    "Команда "Зубило" заболела корью..."?
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 18.07.2021 19:21
    0
    Гм, коефіціенти у буків на Путю були більшими...
    Elis
    online
      Elis, 18.07.2021 19:21
    0
    Але кому реально пощастило - це Путінцевій. В другому сеті мордорці навіть грати не треба було, лиш м'ячик перекидати. Шкода, невчасно Ангеліну накрило.
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 18.07.2021 19:15
    -2
    Усе ясно, розходимося
    Katya Романів
    online
      Katya Романів, 18.07.2021 19:15
    -2
    Ясно, кіна не буде. Розходимось!
    Elis
    online
      Elis, 18.07.2021 19:14
    0
    Сітка, аут, помилка за помилкою в найпростішій ситуації. В Ангеліни або сіла батарейка, або погано почувається. Не знаю чим ще пояснити настільки низький рівень гри.
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 18.07.2021 19:13
    0
    Геля навмистно свої м' ячі віддає?
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 18.07.2021 19:12
    -1
    Відкрита книжка, читай, насолоджуйся. Апе казка скінчилася, булоб на кому.
    suforza1921
    online
      suforza1921, 18.07.2021 19:12
    0
    Не зміг подивитися перший сет. Те, що побачив на старті другого - жах суцільний. Практично всі м'ячі сама віддала. Анфорс за анфорсом. Причому читається бажання кожен розіграш закрити якнайшвидше. Це ознака втоми.
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 18.07.2021 19:11
    0
    Другий сет йде за сценарієм першого. Невже зараз буде брейк? Та й що з того... Поразка прикра і незрозуміла
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 18.07.2021 19:10
    -4
    Який вчора був настрій і як сьогодні все дарує, Калина. Баби,такі баби. А це мабуть, фінал її життя!
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 18.07.2021 19:08
    0
    Не зможе Ангеліна побити свій рекорд з чотирнадцяти перемог поспіль, нажаль.
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 18.07.2021 19:07
    0
    Скільки можна робити тупих анфорсів, Геля?
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 18.07.2021 19:04
    -1
    Нічого писати, тупа здача гри
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 18.07.2021 19:04
    -1
    Нічого писати, тупа здача гри
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 18.07.2021 19:04
    -1
    Щось занадто казашка спокійна,так діло не піде!
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 18.07.2021 19:02
    -3
    Все віддає Калина!(
    introvert
    online
      introvert, 18.07.2021 19:01
    0
    Mazyr2412, 18.07.2021 18:50
    Які нафіг ф'ючерси у дівок, спеціаліст?!)
    Навмисне використав термін з чоловічого тенісу (за відсутністю аналогічного в дівчат), щоб перевірити, скільки охочих спіймається на приманку. Знайшлися аж двоє. Вважаю, непоганий улов))
    По суті коменту заперечення є, "спеціалісти" і "розумники"?
    Сергей Рыкун
      Сергей Рыкун, 18.07.2021 18:59
    +1
    Все очень просто победит та что допустит меньше детских ошибок
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 18.07.2021 18:57
    -1
    Геля пышла за фартовою майкою?
    Publius
    online
      Publius, 18.07.2021 14:06
    +13
    Тут уже сам вихід до фіналу - неабиякий успіх, тож можна грати без думок про результат. Може, це й принесе перемогу.
    Hottabych
    online
      Hottabych, 18.07.2021 13:40
    +11
    Только Ангеліна,только победа...
    u6464u
    online
      u6464u, 18.07.2021 15:46
    +5
    Александр Петухов, 18.07.2021 13:50
    Мало верится, но все же желаю удачи.
    50 на 50, це жіночий теніс,тай по майстерності одна від іншої далеко не утекла.
    vital
    online
      vital, 18.07.2021 18:50
    +4
    Був хороший шанс у Ангеліни в 8-му геймі. Дуже жаль що трос став на заваді потрійному брейкпойнту
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
      SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON, 18.07.2021 18:00
    +2
    прямий ефір
    https://www.twitch.tv/aleks__andr?fbclid=IwAR3So_8zLDrlu4lziZz5IYWY7276yuV-
    djhYlKyxuCz8yVEXCUHxV3bpm-M
    Александр Петухов
    online
      Александр Петухов, 18.07.2021 13:50
    +2
    Мало верится, но все же желаю удачи.
    Сергей Рыкун
      Сергей Рыкун, 18.07.2021 18:59
    +1
    Все очень просто победит та что допустит меньше детских ошибок
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 18.07.2021 18:54
    +1
    Занадто багато віддала на початку,шкода!(
    Katya Романів
    online
      Katya Романів, 18.07.2021 18:31
    +1
    Спочатку щось розгубилась, а потім зібралась і почала грати. Надіємось на брейк поінт. Давай Ангеліна вперед !!
    Spectra
    online
      Spectra, 18.07.2021 18:29
    +1
    Щяс буду камбэк
    Katya Романів
    online
      Katya Романів, 18.07.2021 18:26
    +1
    Сиділа думала куди поділись двійні Путінцевої. І бац появились
    Elis
    online
      Elis, 18.07.2021 18:22
    +1
    У що грає Ангеліна? Що за гра на подачі? Перенервувала?
    Жесть, Путя дропами засмикує...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 18.07.2021 14:08
    +1
    Подивитись не зможу, тож доведеться вболівати заочно.
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 18.07.2021 19:28
    0
    "Команда "Зубило" заболела корью..."?
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 18.07.2021 19:21
    0
    Гм, коефіціенти у буків на Путю були більшими...
    Elis
    online
      Elis, 18.07.2021 19:21
    0
    Але кому реально пощастило - це Путінцевій. В другому сеті мордорці навіть грати не треба було, лиш м'ячик перекидати. Шкода, невчасно Ангеліну накрило.
    Elis
    online
      Elis, 18.07.2021 19:14
    0
    Сітка, аут, помилка за помилкою в найпростішій ситуації. В Ангеліни або сіла батарейка, або погано почувається. Не знаю чим ще пояснити настільки низький рівень гри.
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 18.07.2021 19:13
    0
    Геля навмистно свої м' ячі віддає?
    suforza1921
    online
      suforza1921, 18.07.2021 19:12
    0
    Не зміг подивитися перший сет. Те, що побачив на старті другого - жах суцільний. Практично всі м'ячі сама віддала. Анфорс за анфорсом. Причому читається бажання кожен розіграш закрити якнайшвидше. Це ознака втоми.
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 18.07.2021 19:11
    0
    Другий сет йде за сценарієм першого. Невже зараз буде брейк? Та й що з того... Поразка прикра і незрозуміла