Будапешт. Калинина победила третью сеяную на пути в четвертьфинал

Украинская теннисистка продолжит борьбу на турнире WTA в Венгрии

Будапешт. Калинина победила третью сеяную на пути в четвертьфинал
© ITF. Ангелина Калинина

Поединок продолжался 1 час и 40 минут. Калинина выполнила по 3 брейка в каждой партии, а на своей подаче проиграла 3 гейма за матч.

Второй круг
Ангелина Калинина (Украина) – Бернарда Пера (США, 3) – 7:5, 6:3

24-летняя украинка проведет свой дебютный четвертьфинал на уровне WTA. Следующей соперницей Ангелины Калининой станет победительница встречи Александра Саснович – Панна Удварди.

Выигрышная серия Калининой теперь насчитывает 12 матчей.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Большой теннис Украины

(17 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    roman75zpr
    online
      roman75zpr, 16.07.2021 19:21
    0
    У Калинки боевой характер! Молодец, заставила о себе говорить
    Alexandr Dovgan
      Alexandr Dovgan, 16.07.2021 19:08
    +1
    Дуже вперто грали!! Гра цієї дівчинки Удварді зовсім не відповідає її рейтингу! Але Геля дотиснула, респект!!
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 16.07.2021 19:03
    +2
    І є вже навіть півфінал та місце у дев'ятому десятку рейтингу!
    Elis
      Elis, 16.07.2021 15:49
    +1
    Sit Simurg, 16.07.2021 09:54
    Сегодня в 12-00 Катя Козлова будет в 1/4 Будапешта с Путинцевой биться!
    Почему об этом молчат ? !
    Літо, спека, відпустки...
    На жаль, Катя не дотисла. Бажаємо успіху Ангеліні!
    Sit Simurg
      Sit Simurg, 16.07.2021 09:54
    +3
    Сегодня в 12-00 Катя Козлова будет в 1/4 Будапешта с Путинцевой биться!
    Почему об этом молчат ? !
    Alexandr Dovgan
      Alexandr Dovgan, 16.07.2021 08:21
    +2
    vital, 15.07.2021 21:35
    Дивлюсь цю гру зараз по Беларусь 5. Принаймі білоруси своїх дівчат постійно показують і коментують. Судячи з коментарів це запис поєдинку. А вела ж білоруска в 1-му сеті 4-1 з двома брейками. Тим краще для Ангеліни...
    Чому білоруси можуть показати, а ми шукаємо на просторах піратського контенту..? Бісить!
    Dizzy
      Dizzy, 15.07.2021 22:31
    +1
    Букмекеры говорят: Калинина 1.36, Удварди 3.2
    Arty900
      Arty900, 15.07.2021 21:59
    +1
    vital, 15.07.2021 21:35
    Дивлюсь цю гру зараз по Беларусь 5. Принаймі білоруси своїх дівчат постійно показують і коментують. Судячи з коментарів це запис поєдинку. А вела ж білоруска в 1-му сеті 4-1 з двома брейками. Тим краще для Ангеліни...
    Сетанта показувала матч і білоруски, і українки.
    Завтра на другому каналі трансляції.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 15.07.2021 21:43
    +2
    Таки Удварді. Ну і непогано. Головне, щоб вистачило сил і до матчу не було упевненості у власній перемозі.
    vital
    online
      vital, 15.07.2021 21:35
    +1
    Віталій Романюк, 15.07.2021 17:39
    А Сасновіч і програла....
    Дивлюсь цю гру зараз по Беларусь 5. Принаймі білоруси своїх дівчат постійно показують і коментують. Судячи з коментарів це запис поєдинку. А вела ж білоруска в 1-му сеті 4-1 з двома брейками. Тим краще для Ангеліни...
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 15.07.2021 21:09
    +2
    Геля ми ради твоїм перемогам !
    Александр Ад
      Александр Ад, 15.07.2021 18:23
    +5
    молодець,головне зараз спробувати добре відновітися і завтра зіграти в свою гру,і неважливо хто суперніця,треба шоб Калініна повіріла в себе.Бажаю Геле удачі та успіху.
    Dizzy
      Dizzy, 15.07.2021 17:44
    +2
    Sashamar, 15.07.2021 17:43
    Хто там казав Саснович? Угорка. Два двадцятип'ятитисячники і два фіналу того ж рівня. Менше, звичайно, ніж Геліни 25+60+60+100 та кваліфікація з колом на РГ, але це ще нічого не гарантує. Тим більш на тлі втоми після трьох тижнів змагань.
    Удварди тоже третью неделю подряд
    Sashamar
    online
      Sashamar, 15.07.2021 17:43
    +2
    Хто там казав Саснович? Угорка. Два двадцятип'ятитисячники і два фіналу того ж рівня. Менше, звичайно, ніж Геліни 25+60+60+100 та кваліфікація з колом на РГ, але це ще нічого не гарантує. Тим більш на тлі втоми після трьох тижнів змагань.
    Alexandr Dovgan
      Alexandr Dovgan, 15.07.2021 17:42
    +4
    Stanislav Matusevych, 15.07.2021 15:21
    Справа в тому, що Удварді - записна грунтовичка, на відміну від білоруски. Просто її стихія - 25-тисячники) Чесно кажучи, вважаю, що значно більш майстерна Саснович її заб'є, незважаючи на кефи. Але хтозна, це ж жіночий теніс.
    А Ви казали... Удварді розібрала на болти Сашу! Цікаво чи вистачить сил у Ангеліни ще раз!! Дуже вже вона через неможу грала 2 останні матчі. Хочеться вірити в перемогу!
    Віталій Романюк
      Віталій Романюк, 15.07.2021 17:39
    0
    А Сасновіч і програла....
    chevars2ukr.net
      chevars2ukr.net, 15.07.2021 17:35
    +1
    Дивлюсь Саснович - Удварді. Геля просто забов'язана обидвох проходити.
    vital
    online
      vital, 15.07.2021 16:37
    +1
    Arty900, 15.07.2021 15:53
    Пера, виявляється, програла 6 останніх матчів із семи тенісисткам із топ-100.
    Саме тому буки бачили Ангеліну фавориткою, і не дарма.
    Я день перед тим дивився на майскоре кефи на цей матч - рівність по 1,92 у Калініної і Пери була. Це вже потім грошові потоки пішли на українку.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 15.07.2021 16:16
    0
    Sashamar, 15.07.2021 15:14
    Здається, що ми на порозі грандіозного шухеру (закреслено) якісного прориву Калініной принаймні на грунті . Чотирі місяці грунтового сезона йдуть у великий жирний плюс (попри поразку від Коллінз на РГ).
    Можливий виліт в кожному з трьох матчів, що залишилися? Так, Ангеліна грає третій тиждень поспіль. Але це не скасовує беззаперечного річного успіху.
    Вже наступного року будемо дивитися наскільки все серйозно.
    Нужен серьезный тренер и усиленно работать над физическими кондициями. Слишком слабовата физически. А так возраст позволяет попасть в первые 50.
    Arty900
      Arty900, 15.07.2021 15:53
    +6
    Stanislav Matusevych, 15.07.2021 15:09
    Все цікавіше і цікавіше. Пера, звичайно, провела невдалий матч із купою простих помилок, особливо з воллеїв жах був. Але ж важко чекати видатного тенісу в таку спеку. Ангеліні вдалося бути стабільнішою за суперницю. Тепер вона закріплюється в сотні та продовжує переможну серію. Далі буде ще важче. Саснович теж може наробити помилок, а може й не наробити. У другому випадку чи буде Ангеліні чим відповідати на гармати суперниці?
    Пера, виявляється, програла 6 останніх матчів із семи тенісисткам із топ-100.
    Саме тому буки бачили Ангеліну фавориткою, і не дарма.