ОФИЦИАЛЬНО. Львовские Карпаты Смалийчука прекращают существование

Во Второй лиге 2021/22 будут играть «Карпаты» Тлумака и «Карпаты» Галич

ОФИЦИАЛЬНО. Львовские Карпаты Смалийчука прекращают существование
© ФК Карпаты Львов

Львовские «Карпаты» Олега Смалийчука прекращают существование. Клуб не будет заявляться в любители после вылета из Второй лиги.

Совладелец клуба Олег Смалийчук опубликовал заявление на Patreon-странице львовских «Карпат»:

«К сожалению, наш план перезапуска клуба не удался. Поэтому КПФ «Карпаты» вышли из профессионального футбола и не заявляются в любители. Но мы не можем закрыть это юридическое лицо без согласия второго совладельца, поэтому оно продолжит существование и будет работать над погашением старых долгов.

Я говорил это год назад и повторяю сейчас: не важно, кому будут принадлежать «Карпаты» – Смалийчуку или кому-то другому. Единственное действительно важное – чтобы бренд продолжал существовать и имел возможности развиваться, даже если для этого мне нужно сделать шаг в сторону. Хочу поблагодарить всех, кто верил нам и помогал».

Отметим, что во Второй лиге 2021/22 будут играть львовские «Карпаты» под руководством Андрея Тлумака и «Карпаты», представляющие город Галич.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Карпаты Львов

(78 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Ruslan
    online
      Ruslan, 15.07.2021 17:09
    0
    Ivan-Bogun, 15.07.2021 16:45
    Реально ідиотизм якийсь твориться з історичним і відомим футбольним львівським брендом "Карпати"...!
    Невже не можна було провести офіційну судову процедуру банкрутства клубу, коли розпродається майно і права підприємства, під час якої, третя сторона могла б викупити інтелектуальні права на назву, історію і емблему "Карпат", як це зробили Ярославський і К на процедурі банкрутства "Металіста"...?!?!?
    Тобто після проведення процедури банкрутства, всі борги підприємства-банкрута, які навіть не були оплачені під час розпродажу майна, об'являється недійсними через юридичне зникнення підприємства під час тієї ж процедури банкрутства...!
    А вже та третя фізична чи юридична особа, яка викупила інтелектуальні права на назву, історію і емблему клубу "Карпат", вже відроджує той же історичний клуб, але вже з іншими фінансовими і матеріальними потужностями, які увійшли в нове підприємство...! Ця схема працює як часи...! І саме по цій схемі були відроджені італійські "Фіорентина" і "Парма"...Тобто це не нові клуби, а ті ж самі історичні італійські клуби, тому що новими власниками були викуплені інтелектуальні права на "Фіорентину" і "Парма"... І як я казав вище, по такій же юридичній схемі був відроджений історичний "Металіст" Ярославським...
    А у Львові реально займаються якимось юридичним і футбольним садомазахізмом...
    Іване Ярославський за Металіст любі гроші віддасть, а Димінський живе тим як би трупака ще комусь продати. В цьому і різниця. Щирі вітання Харькову, успіхів в усіх початих справах. Нам би у Львові такого Ярославського...)
    Ruslan
    online
      Ruslan, 15.07.2021 17:02
    0
    dudigo78, 15.07.2021 08:50
    ну ця юридична особа створена в 1999 році. За цей період було лише два 5 місця і група ЛЄ. Таке собі досягнення. А до того було об'єднання зі СКА. Так що якщо будуть говорити про те, що це вже не той клуб, який вигравав кубок совка, то до того з юридичної точки зору це був також не той клуб. В Італії до речі не так давно через це пройшли Парма та Фіорентина. Але вболівальників у них не поменшало, і ніхто там не каже, що це не ті клуби. В Харкові також зараз всі моляться на оновлений Металіст і ніхто по суті не каже, що це зовсім інший клуб. Я не в захваті від того, що сталось і що там відбувалось останні 10 років. Але краще так, ніж взагалі ніяк
    Ти мав на увазі напевно 1989-й рік. То наскільки я памятаю тоді відновили саме клуб який в 82-му об'єднали з армійцями зібравши майже 100 тисяч підписів та отримавши відповідне свідоцтво тодішнього Держкомспорта про відновлення та унаслідування назви, символів, кольорів Карпат 81-го року. Єдиною умовою було стартувати з нижчої на той час другої ліги так як в першій місце осталось за СКА Карпатами, які на наступний сезон перейменували в Галичину. Так що це відновлення можна розцінювати по різному. Ці самі чи ні. Як кому хочеться. Тоді люди хотіли відновити Карпати, зараз хочуть закопати, щоб потім знов відродити. На мою думку різні ситуації, не факт що в майбутньому дозволять унаслідувати все що було повязане з Карпатами, назву, герб, єдине що точно це показово візьмуть кольори зелено-білі і піднесуть це з великими дифірамбами. Але це вже буде зовсім інша історія...
    Ivan-Bogun
    online
      Ivan-Bogun, 15.07.2021 16:45
    0
    Реально ідиотизм якийсь твориться з історичним і відомим футбольним львівським брендом "Карпати"...!
    Невже не можна було провести офіційну судову процедуру банкрутства клубу, коли розпродається майно і права підприємства, під час якої, третя сторона могла б викупити інтелектуальні права на назву, історію і емблему "Карпат", як це зробили Ярославський і К на процедурі банкрутства "Металіста"...?!?!?
    Тобто після проведення процедури банкрутства, всі борги підприємства-банкрута, які навіть не були оплачені під час розпродажу майна, об'являється недійсними через юридичне зникнення підприємства під час тієї ж процедури банкрутства...!
    А вже та третя фізична чи юридична особа, яка викупила інтелектуальні права на назву, історію і емблему клубу "Карпат", вже відроджує той же історичний клуб, але вже з іншими фінансовими і матеріальними потужностями, які увійшли в нове підприємство...! Ця схема працює як часи...! І саме по цій схемі були відроджені італійські "Фіорентина" і "Парма"...Тобто це не нові клуби, а ті ж самі історичні італійські клуби, тому що новими власниками були викуплені інтелектуальні права на "Фіорентину" і "Парма"... І як я казав вище, по такій же юридичній схемі був відроджений історичний "Металіст" Ярославським...
    А у Львові реально займаються якимось юридичним і футбольним садомазахізмом...
    Ukrainian_football
    online
      Ukrainian_football, 15.07.2021 12:57
    0
    То, что я писал ранее.
    Смалийчук и болотников такие себе менеджеры.. убили клуб
    Ну хоть напоследок деньжат срубили с донатов))
    Мне тогда дизлайков знатно отгрузили.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 15.07.2021 08:50
    +4
    Ruslan, 15.07.2021 00:30
    І ще одне: Ця юридична особа як ти кажеш це не просто пусті слова, це велика історія, не одне покоління гравців, не малі здобутки. І ви готові радісно перегорнути цю сторінку та почати заново? Зрозумійте одне, ніхто не приклав більше зусиль для розвалу клубу як .... яким він належав.
    ну ця юридична особа створена в 1999 році. За цей період було лише два 5 місця і група ЛЄ. Таке собі досягнення. А до того було об'єднання зі СКА. Так що якщо будуть говорити про те, що це вже не той клуб, який вигравав кубок совка, то до того з юридичної точки зору це був також не той клуб. В Італії до речі не так давно через це пройшли Парма та Фіорентина. Але вболівальників у них не поменшало, і ніхто там не каже, що це не ті клуби. В Харкові також зараз всі моляться на оновлений Металіст і ніхто по суті не каже, що це зовсім інший клуб. Я не в захваті від того, що сталось і що там відбувалось останні 10 років. Але краще так, ніж взагалі ніяк
    Сергій Кулиняк
      Сергій Кулиняк, 15.07.2021 08:34
    -1
    бестолковые коментарии
    не очень по факту пишут что попало
    Орлов Михаил
    online
      Орлов Михаил, 15.07.2021 08:01
    -1
    I_LOVE_UKRAINE, 15.07.2021 07:46
    Мільйон сердець – одне биття, «Карпати» Львів – на все життя!
    Динамо ото сила, Динамо ото клас, за вас увесь Куєв, а Суркіз пеленгас!
    Орлов Михаил
    online
      Орлов Михаил, 15.07.2021 08:00
    0
    Evgeny_Boykinyuk, 14.07.2021 23:33
    у западенцев как всегда жопа за жопой
    А де її нема? У нас усюди суцільна Ж...
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 15.07.2021 07:46
    +3
    Мільйон сердець – одне биття, «Карпати» Львів – на все життя!
    Ruslan
    online
      Ruslan, 15.07.2021 00:30
    -3
    dudigo78, 14.07.2021 23:09
    ну дивні все ж таки більшість людей на цьому сайті. Про загибель саме цієї юридичної особи вже цілий рік говорилось. і ось сьогодні настав той момент, коли це оголосив Смалійчук. Так задумувалось з самого початку, такий був план. Єдина зміна, яка відбулась це замість Галича, оновленими Карпатами став клуб Юрчишина - Тлумака. Тобто все йде по плану з певними коригуваннями. Зараз Смалійчук якби буде не дотичний до цього клубу, щоб ФІФА не визнав їх правонаступниками. після певного періоду все стане на свої місця, як і було задумано
    І ще одне: Ця юридична особа як ти кажеш це не просто пусті слова, це велика історія, не одне покоління гравців, не малі здобутки. І ви готові радісно перегорнути цю сторінку та почати заново? Зрозумійте одне, ніхто не приклав більше зусиль для розвалу клубу як .... яким він належав.
    Ruslan
    online
      Ruslan, 15.07.2021 00:25
    -3
    dudigo78, 14.07.2021 23:09
    ну дивні все ж таки більшість людей на цьому сайті. Про загибель саме цієї юридичної особи вже цілий рік говорилось. і ось сьогодні настав той момент, коли це оголосив Смалійчук. Так задумувалось з самого початку, такий був план. Єдина зміна, яка відбулась це замість Галича, оновленими Карпатами став клуб Юрчишина - Тлумака. Тобто все йде по плану з певними коригуваннями. Зараз Смалійчук якби буде не дотичний до цього клубу, щоб ФІФА не визнав їх правонаступниками. після певного періоду все стане на свої місця, як і було задумано
    Тебе це так тішить. Ожив щось собі придумуючи. Загибель юридичної особи? Все по плану? Мушу тебе розчарувати, не думаю що ППД через свою лису ... буде чіплятись за назву клубу. Якщо прийдеться розкошелитись він заб'є. В УЄФА не такі дурні як ви думаєте, та і зрештою мudazvoni які вбили клуб не такі розумні як ти вважаєш. Інакше б до цього не довели.
    Ruslan
    online
      Ruslan, 15.07.2021 00:24
    -3
    Цирк продовжуэться
    Evgeny_Boykinyuk
      Evgeny_Boykinyuk, 14.07.2021 23:35
    +1
    шо то х..ня, шо это х..ня (с)
    Evgeny_Boykinyuk
      Evgeny_Boykinyuk, 14.07.2021 23:33
    -7
    у западенцев как всегда жопа за жопой
    Viktor Krichevskii
    online
      Viktor Krichevskii, 14.07.2021 23:10
    +2
    Читай Карпати Диминского....обонкротят конечно...какие долги?Днепр...Металист...Карпатьі...схема та же
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.07.2021 23:09
    -1
    ну дивні все ж таки більшість людей на цьому сайті. Про загибель саме цієї юридичної особи вже цілий рік говорилось. і ось сьогодні настав той момент, коли це оголосив Смалійчук. Так задумувалось з самого початку, такий був план. Єдина зміна, яка відбулась це замість Галича, оновленими Карпатами став клуб Юрчишина - Тлумака. Тобто все йде по плану з певними коригуваннями. Зараз Смалійчук якби буде не дотичний до цього клубу, щоб ФІФА не визнав їх правонаступниками. після певного періоду все стане на свої місця, як і було задумано
    Fangold
    online
      Fangold, 14.07.2021 22:55
    +1
    Ультрас фк Карпати вам потрібно дізнатися місце знаходження Коломойського і нанести йому візит
    Tom Sizemore
    online
      Tom Sizemore, 14.07.2021 22:52
    +8
    Невже хтось чекав іншого від цих аферистів!?
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 14.07.2021 22:49
    +4
    За Минай!, 14.07.2021 21:28
    Черногора, Поп-Иван, Смотрич , Ушастый Камень
    а чого свій контрабасно-сігарєтний клуб Мандаєм не назвете?
    KoPoJIb_KpoToB
    online
      KoPoJIb_KpoToB, 14.07.2021 22:38
    -3
    Ждем ФК Бандера
    axylinam
    online
      axylinam, 14.07.2021 20:45
    +30
    Когда членоголовый принял Карпаты,то колхозного гонора у него было на миллиард баксов,а закончилось всё пшиком
    maxno
      maxno, 14.07.2021 20:37
    +23
    Карпаты вновь проиграли в футбол.
    ALKOSruLKA
    online
      ALKOSruLKA, 14.07.2021 20:41
    +17
    Оце мегапроект...Що там Болотніков буде грузити на цей раз?..
    Burevestnik
    online
      Burevestnik, 14.07.2021 21:23
    +16
    эх, жаль...
    могло быть три клуба Карпаты !!!
    и узнали бы кто из них Карпатнее
    Panama2830
    online
      Panama2830, 14.07.2021 21:20
    +14
    Все зрозуміло….. коротко, всрався…. Два лисих недодятла… хотіли з пустими черепами типу команду зробити…. Наробили повні штани, аж пердаки поспухали….
    turist86
    online
      turist86, 14.07.2021 20:54
    +14
    Балабол, рік тому такі понти розкидав
    06.07.2020
    Можливо, Коломойський не знайомий з моєю тактикою, мабуть, недооцінив мій характер.
    sport.ua/uk/news/494020-smaliychuk-kolomoyskiy-ne-znakom-s-moey-taktikoy-ne
    dootsenil-moy-harakter
    За Минай!
    online
      За Минай!, 14.07.2021 21:26
    +13
    Хотели переплюнуть количество когдатошных Металлургов? Не выйдет!)
    zzg77
    online
      zzg77, 14.07.2021 21:33
    +11
    ФК Смалийчук ещё раз доказал свою полную профнепригодность!!!
    Tom Sizemore
    online
      Tom Sizemore, 14.07.2021 22:52
    +8
    Невже хтось чекав іншого від цих аферистів!?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 14.07.2021 22:21
    +8
    смайл балабол
    BUCH
    online
      BUCH, 14.07.2021 21:37
    +7
    Это очень и очень... очень печально...
    Такой клуб, с историей...да , можно много говорить...
    Maks23
    online
      Maks23, 14.07.2021 21:09
    +7
    Будет возрождения а-ля металлиста.. схемы мутные..долги чтоб не платить.
    ALKOSruLKA
    online
      ALKOSruLKA, 14.07.2021 21:08
    +7
    turist86, 14.07.2021 20:54
    Балабол, рік тому такі понти розкидав
    06.07.2020
    Можливо, Коломойський не знайомий з моєю тактикою, мабуть, недооцінив мій характер.
    sport.ua/uk/news/494020-smaliychuk-kolomoyskiy-ne-znakom-s-moey-taktikoy-ne
    dootsenil-moy-harakter
    ... Десь в Дніпрі заливається сміхом один дядя Ігор з пейсами...
    Орлов Михаил
    online
      Орлов Михаил, 14.07.2021 21:53
    +6
    Знов зрада?
    Муґунот Уух
      Муґунот Уух, 14.07.2021 21:50
    +5
    Maks23, 14.07.2021 21:45
    Угробил по сути клуб коломойский ..как и днепр..смалийчук попытался спасти клуб за это ему уже спасибо..
    попытался спасти....
    ...это типа как кровь носом пошла, а он жгут наложил на шею
    dudigo78
    online
      dudigo78, 15.07.2021 08:50
    +4
    Ruslan, 15.07.2021 00:30
    І ще одне: Ця юридична особа як ти кажеш це не просто пусті слова, це велика історія, не одне покоління гравців, не малі здобутки. І ви готові радісно перегорнути цю сторінку та почати заново? Зрозумійте одне, ніхто не приклав більше зусиль для розвалу клубу як .... яким він належав.
    ну ця юридична особа створена в 1999 році. За цей період було лише два 5 місця і група ЛЄ. Таке собі досягнення. А до того було об'єднання зі СКА. Так що якщо будуть говорити про те, що це вже не той клуб, який вигравав кубок совка, то до того з юридичної точки зору це був також не той клуб. В Італії до речі не так давно через це пройшли Парма та Фіорентина. Але вболівальників у них не поменшало, і ніхто там не каже, що це не ті клуби. В Харкові також зараз всі моляться на оновлений Металіст і ніхто по суті не каже, що це зовсім інший клуб. Я не в захваті від того, що сталось і що там відбувалось останні 10 років. Але краще так, ніж взагалі ніяк
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 14.07.2021 22:49
    +4
    За Минай!, 14.07.2021 21:28
    Черногора, Поп-Иван, Смотрич , Ушастый Камень
    а чого свій контрабасно-сігарєтний клуб Мандаєм не назвете?
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 14.07.2021 21:58
    +4
    Сколько уже Карпат? Устал следить.
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 15.07.2021 07:46
    +3
    Мільйон сердець – одне биття, «Карпати» Львів – на все життя!
    Viktor Krichevskii
    online
      Viktor Krichevskii, 14.07.2021 23:10
    +2
    Читай Карпати Диминского....обонкротят конечно...какие долги?Днепр...Металист...Карпатьі...схема та же