Избиение. Снигур разгромила россиянку в Нур-Султане

Украинка стартовала с уверенной победы

Избиение. Снигур разгромила россиянку в Нур-Султане
© Getty Images/Global Images Ukraine. Дарья Снигур

Сегодня Дарья Снигур в первом раунде хардового челленджера в Нур-Султане в двух сетах разгромила россиянку Владу Коваль, отдав ей всего один гейм.

1-й раунд

Влада Коваль (Россия) – Дарья Снигур (Украина) – 1:6, 0:6

Во втором раунде Снигур сыграет с еще одной представительницей России – Анастасией Тихоновой.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(10 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    west_022
      west_022, 16.07.2021 22:00
    0
    Александр Науменко, 14.07.2021 21:55
    Цей сайт, кремлівський ресурс, який відсліджує наявність п'ятої колони в Україні. Тільки сліпий це не бачить.
    аха... и завтра нас всех инопланетяне спи.дят
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 14.07.2021 22:11
    +2
    Александр Науменко, 14.07.2021 21:55
    Цей сайт, кремлівський ресурс, який відсліджує наявність п'ятої колони в Україні. Тільки сліпий це не бачить.
    Цей сайт (спорт. уа).
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 14.07.2021 21:55
    0
    Sashamar, 14.07.2021 20:07
    Що цікаво, на сайті ITF не було навіть перебігу подій. Та й по закінченні довго не було статистики. Тільки зараз з'явилася, все про все 37 хвилин. При тому, що суперниця не з підвалин, четверта сотня, вище за наших наяд (Закарлюк, Страхової, Позніхіренко) на минулому турнірі у цьому ж Нур-Султані дійшла до півфіналу.
    Будемо подивитися. Наступна суперниця того ж рівня і віку, але вже виграла тут попередній турнір (W25) і має фінал W25 в Порто.
    Цей сайт, кремлівський ресурс, який відсліджує наявність п'ятої колони в Україні. Тільки сліпий це не бачить.
    Дмитрий Борщёв
      Дмитрий Борщёв, 14.07.2021 20:32
    -4
    vizuals, 14.07.2021 20:18
    Путинці пішли на штурм. Мене банять за те, щоя я від..здив їх троля на тему фотки Миколенка з БАстою. Читайте самі. Цей сайт куплений рашкою. Усі миттю тікайте і усім переказуйте
    https://ibb.co/SRZFLFx
    Ты же вроде как троль-псевдопатриот из Черноморска. Тебя так на ветках называют
    vizuals
      vizuals, 14.07.2021 20:18
    0
    Путинці пішли на штурм. Мене банять за те, щоя я від..здив їх троля на тему фотки Миколенка з БАстою. Читайте самі. Цей сайт куплений рашкою. Усі миттю тікайте і усім переказуйте
    https://ibb.co/SRZFLFx
    Sashamar
      Sashamar, 14.07.2021 20:07
    +3
    Що цікаво, на сайті ITF не було навіть перебігу подій. Та й по закінченні довго не було статистики. Тільки зараз з'явилася, все про все 37 хвилин. При тому, що суперниця не з підвалин, четверта сотня, вище за наших наяд (Закарлюк, Страхової, Позніхіренко) на минулому турнірі у цьому ж Нур-Султані дійшла до півфіналу.
    Будемо подивитися. Наступна суперниця того ж рівня і віку, але вже виграла тут попередній турнір (W25) і має фінал W25 в Порто.
    Elis
      Elis, 14.07.2021 19:03
    +3
    На трибуні пишуть, що Костюк не зіграє на ОІ через травму плеча...
    serhiy
      serhiy, 14.07.2021 18:56
    +5
    Александр Ад, 14.07.2021 18:53
    молодець Даша.А цім часом в Будапешті ,Козлова в 3-х сетах,перемогла 5-сіяну !А тут на сайті тиша,даж не транслювалі!
    Писав їм за трансляцію-вони зайця Марченко показуюють (((
    ALKOSruLKA
      ALKOSruLKA, 14.07.2021 18:56
    +1
    Александр Ад, 14.07.2021 18:53
    молодець Даша.А цім часом в Будапешті ,Козлова в 3-х сетах,перемогла 5-сіяну !А тут на сайті тиша,даж не транслювалі!
    ну вона ж не лаптеногу дикунку перемогла... тому топовості менше...
    Александр Ад
      Александр Ад, 14.07.2021 18:53
    +8
    молодець Даша.А цім часом в Будапешті ,Козлова в 3-х сетах,перемогла 5-сіяну !А тут на сайті тиша,даж не транслювалі!