ФОТО. Снова поражение. Конор сломал ногу в бою с Порье

Конор второй раз подряд проиграл американцу техническим нокаутом

ФОТО. Снова поражение. Конор сломал ногу в бою с Порье
© Getty Images/Global Images Ukraine. Конор Макгрегор

В ночь с 10 на 11 июля в городе Парадайс, пригороде Лас-Вегаса, прошел турнир по смешанным единоборствам UFC 264.
 
В главном противостоянии в октагоне ирландец Конор Макгрегор (22–5) из-за перелома ноги проиграл американцу Дастину Порье (27–6, 1 NC).
 
Как это было  – смотрите на фото ниже.

Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(18 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2021 14:02
    0
    Londonbeat, 11.07.2021 12:18
    Ты совсем плохой? Какое отношение я имею к передаче Великий Львов??? Там одни мои враги сидят в студии. Но прозвучало то, что я увидел вчера. Ты туда позвони и забей стрелку Фарион. Ведь тот эфир уже навсегда в интернете.
    Ну що за лахта пішла така. Давай ссилку, про яку ти тута мені цілий день торочиш
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2021 13:50
    0
    Коротше, хлопці. Пуйло напало на Україну, ввело війська, а рашенські тролі кажуть - Порох повинен відповісти за Іловайськ. Ви усвідомили - Порох повинен відповідати за напад путіна. Це що???? Я думаю, що це істеріка рашенської пропаганди.
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2021 13:45
    -1
    Londonbeat, 11.07.2021 12:18
    Ты совсем плохой? Какое отношение я имею к передаче Великий Львов??? Там одни мои враги сидят в студии. Но прозвучало то, что я увидел вчера. Ты туда позвони и забей стрелку Фарион. Ведь тот эфир уже навсегда в интернете.
    Да при чем тут Фаріон то. Вона мені хто, бабуся, гуру чи хто. Я тобі кажу, що рашковани беспорередньо воюють проти України. А якщо в тебе є якись вислови Фаріон - кидай сюди ссілку - назву на ролік. Я ознайомлюся. Просто пиши текстом назву. Подивлюся
    manticora1990
    online
      manticora1990, 11.07.2021 12:39
    +1
    Лучше бы голову сломал!! Как человек это Гов....!!
    Londonbeat
    online
      Londonbeat, 11.07.2021 12:18
    -2
    vizuals, 11.07.2021 11:11
    Давай зустрінемося, знимемо на камеру розмову. Ти можеш? Розскажеш про канал Великий Лвів та про інши котли)))
    Ты совсем плохой? Какое отношение я имею к передаче Великий Львов??? Там одни мои враги сидят в студии. Но прозвучало то, что я увидел вчера. Ты туда позвони и забей стрелку Фарион. Ведь тот эфир уже навсегда в интернете.
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2021 11:42
    0
    Зрозуміло усе. Відчули у кремлі нове пришестя Пороха, і кинули у бій усю свою гвардію. Тільки ось що не врахували - розповіді про Ліпецьк та котли вже не прокатують. Вигадуйте інше, лазхтнці. Креативніше треба працювати
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2021 11:11
    +2
    Londonbeat, 11.07.2021 10:31
    Что тебе сказать, если тут пишут? На вас/нас у себя в туалете раскладывай.
    Вчера в эфире Великого Львова пани Фарион сказала Федине, что Порох должен ответить за Иловайск. Так что пересмотри эфир в Ютубе, а потом умничай.
    Давай зустрінемося, знимемо на камеру розмову. Ти можеш? Розскажеш про канал Великий Лвів та про інши котли)))
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2021 11:10
    +1
    Londonbeat, 11.07.2021 10:31
    Что тебе сказать, если тут пишут? На вас/нас у себя в туалете раскладывай.
    Вчера в эфире Великого Львова пани Фарион сказала Федине, что Порох должен ответить за Иловайск. Так что пересмотри эфир в Ютубе, а потом умничай.
    Я тобі просто розказав, що мій сусід з рашкі, з Мацкви приїхав ремонтувати квартиру. Він сказав - вистроювали батарєї на кордоні і херачили по Україні. Я вже не розповідаю, скільки моїх друзів воює на Сході. Це інша історія. А ти мені про якись телеканал кажеш і про котли. Ти сам то звідки? Скажи, давай
    Londonbeat
    online
      Londonbeat, 11.07.2021 10:31
    -1
    vizuals, 11.07.2021 10:16
    Котли. Вас, лахтенских, випустили на штурм навіщо? Скажи.
    Про котли я тобі так скажу - до мене приїхав сусід з рассії, з Маццки, квартиру робити у новостроє. Якось я з ним розговорився і він виявився пофігістом типу "какая разніца". Родом з Запоріжжя, але йому пофіг, що і як, головне, щоб його не чипали. Так ось що він якось сказав - він якось говорив зі знайомою десь з кордону з Україною - виводили батареї градів і давай валити по Україні. Ось усе, що треба знати про котли Тому йди нах і твій нік спалений, Знай це.
    Что тебе сказать, если тут пишут? На вас/нас у себя в туалете раскладывай.
    Вчера в эфире Великого Львова пани Фарион сказала Федине, что Порох должен ответить за Иловайск. Так что пересмотри эфир в Ютубе, а потом умничай.
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2021 10:16
    0
    Londonbeat, 11.07.2021 09:07
    Значит, за котлы...(
    Котли. Вас, лахтенских, випустили на штурм навіщо? Скажи.
    Про котли я тобі так скажу - до мене приїхав сусід з рассії, з Маццки, квартиру робити у новостроє. Якось я з ним розговорився і він виявився пофігістом типу "какая разніца". Родом з Запоріжжя, але йому пофіг, що і як, головне, щоб його не чипали. Так ось що він якось сказав - він якось говорив зі знайомою десь з кордону з Україною - виводили батареї градів і давай валити по Україні. Ось усе, що треба знати про котли Тому йди нах і твій нік спалений, Знай це.
    Londonbeat
    online
      Londonbeat, 11.07.2021 09:07
    0
    vizuals, 11.07.2021 08:40
    За Пороха. Не за наркомана і зрадника і того, при кому Ахмєтов і Коломойський розбагатіли. Ти вгадав. За Пороха, за конфєтного короля. який посмів заробити на конфетах. Скажи, яка він сцука?
    Значит, за котлы...(
    Voichenko2501
    online
      Voichenko2501, 11.07.2021 09:06
    +3
    vizuals, 11.07.2021 09:00
    Войченко 2501, скажи, що ти спалився, і випускайте на український сайт Войченко 2502. Усе, набрид. Більш читати твій стогін, що в нас лахтой зветься, я не стану. Бо крім тупняка про Ліпецк ти нічого не пишеш.
    То, что ты топишь за Пороха и пишешь на украинском языке ещё не делает тебя украинцем, клоун)
    Londonbeat
    online
      Londonbeat, 11.07.2021 09:05
    -1
    Договорняк.) Иначе бы Порье убил Конора...
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2021 09:00
    -5
    Voichenko2501, 11.07.2021 08:58
    Боже, яке воно дурне
    Войченко 2501, скажи, що ти спалився, і випускайте на український сайт Войченко 2502. Усе, набрид. Більш читати твій стогін, що в нас лахтой зветься, я не стану. Бо крім тупняка про Ліпецк ти нічого не пишеш.
    Voichenko2501
    online
      Voichenko2501, 11.07.2021 08:58
    +2
    vizuals, 11.07.2021 08:53
    Завод в Ліпецке. Методічки то коли вам оновлять вже. Ти напиши на пошту куратору, а то я дивлюся, у кремлі думають, що це далі прокатує)))
    Боже, яке воно дурне
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2021 08:53
    -4
    Voichenko2501, 11.07.2021 08:50
    Да да, как там завод в Липецке, живой?)
    И ещё, ты случайно не пишешь сценарии под сериалы Оксаны Байрак? А то уж больно закрученный ты сюжет выдумал, Андерсен
    Завод в Ліпецке. Методічки то коли вам оновлять вже. Ти напиши на пошту куратору, а то я дивлюся, у кремлі думають, що це далі прокатує)))
    Voichenko2501
    online
      Voichenko2501, 11.07.2021 08:50
    +3
    vizuals, 11.07.2021 08:40
    За Пороха. Не за наркомана і зрадника і того, при кому Ахмєтов і Коломойський розбагатіли. Ти вгадав. За Пороха, за конфєтного короля. який посмів заробити на конфетах. Скажи, яка він сцука?
    Да да, как там завод в Липецке, живой?)
    И ещё, ты случайно не пишешь сценарии под сериалы Оксаны Байрак? А то уж больно закрученный ты сюжет выдумал, Андерсен
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2021 08:40
    -7
    Voichenko2501, 11.07.2021 08:32
    признайся, за Пороха голосовал?)
    За Пороха. Не за наркомана і зрадника і того, при кому Ахмєтов і Коломойський розбагатіли. Ти вгадав. За Пороха, за конфєтного короля. який посмів заробити на конфетах. Скажи, яка він сцука?
    Voichenko2501
    online
      Voichenko2501, 11.07.2021 08:32
    +5
    vizuals, 11.07.2021 08:00
    Переконуюся, що більшість людей на планеті люблять садо-мазо.Це ті, хто дивиться, як старенький Мейвезер зображує з себе непереможного боксера, чи алконавт Макгрегор, в якого вже навіть кістки не витримують, бо алкоголь вимиває увесь кальцій, чи виборці Зельбана, який тупо їх обносить. Що поробиш, шахраї усіх мастєй користуються слабкістю людей
    признайся, за Пороха голосовал?)
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2021 08:00
    -9
    Переконуюся, що більшість людей на планеті люблять садо-мазо.Це ті, хто дивиться, як старенький Мейвезер зображує з себе непереможного боксера, чи алконавт Макгрегор, в якого вже навіть кістки не витримують, бо алкоголь вимиває увесь кальцій, чи виборці Зельбана, який тупо їх обносить. Що поробиш, шахраї усіх мастєй користуються слабкістю людей
    Voichenko2501
    online
      Voichenko2501, 11.07.2021 08:32
    +5
    vizuals, 11.07.2021 08:00
    Переконуюся, що більшість людей на планеті люблять садо-мазо.Це ті, хто дивиться, як старенький Мейвезер зображує з себе непереможного боксера, чи алконавт Макгрегор, в якого вже навіть кістки не витримують, бо алкоголь вимиває увесь кальцій, чи виборці Зельбана, який тупо їх обносить. Що поробиш, шахраї усіх мастєй користуються слабкістю людей
    признайся, за Пороха голосовал?)
    Voichenko2501
    online
      Voichenko2501, 11.07.2021 09:06
    +3
    vizuals, 11.07.2021 09:00
    Войченко 2501, скажи, що ти спалився, і випускайте на український сайт Войченко 2502. Усе, набрид. Більш читати твій стогін, що в нас лахтой зветься, я не стану. Бо крім тупняка про Ліпецк ти нічого не пишеш.
    То, что ты топишь за Пороха и пишешь на украинском языке ещё не делает тебя украинцем, клоун)
    Voichenko2501
    online
      Voichenko2501, 11.07.2021 08:50
    +3
    vizuals, 11.07.2021 08:40
    За Пороха. Не за наркомана і зрадника і того, при кому Ахмєтов і Коломойський розбагатіли. Ти вгадав. За Пороха, за конфєтного короля. який посмів заробити на конфетах. Скажи, яка він сцука?
    Да да, как там завод в Липецке, живой?)
    И ещё, ты случайно не пишешь сценарии под сериалы Оксаны Байрак? А то уж больно закрученный ты сюжет выдумал, Андерсен
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2021 11:11
    +2
    Londonbeat, 11.07.2021 10:31
    Что тебе сказать, если тут пишут? На вас/нас у себя в туалете раскладывай.
    Вчера в эфире Великого Львова пани Фарион сказала Федине, что Порох должен ответить за Иловайск. Так что пересмотри эфир в Ютубе, а потом умничай.
    Давай зустрінемося, знимемо на камеру розмову. Ти можеш? Розскажеш про канал Великий Лвів та про інши котли)))
    Voichenko2501
    online
      Voichenko2501, 11.07.2021 08:58
    +2
    vizuals, 11.07.2021 08:53
    Завод в Ліпецке. Методічки то коли вам оновлять вже. Ти напиши на пошту куратору, а то я дивлюся, у кремлі думають, що це далі прокатує)))
    Боже, яке воно дурне
    manticora1990
    online
      manticora1990, 11.07.2021 12:39
    +1
    Лучше бы голову сломал!! Как человек это Гов....!!
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2021 11:10
    +1
    Londonbeat, 11.07.2021 10:31
    Что тебе сказать, если тут пишут? На вас/нас у себя в туалете раскладывай.
    Вчера в эфире Великого Львова пани Фарион сказала Федине, что Порох должен ответить за Иловайск. Так что пересмотри эфир в Ютубе, а потом умничай.
    Я тобі просто розказав, що мій сусід з рашкі, з Мацкви приїхав ремонтувати квартиру. Він сказав - вистроювали батарєї на кордоні і херачили по Україні. Я вже не розповідаю, скільки моїх друзів воює на Сході. Це інша історія. А ти мені про якись телеканал кажеш і про котли. Ти сам то звідки? Скажи, давай
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2021 14:02
    0
    Londonbeat, 11.07.2021 12:18
    Ты совсем плохой? Какое отношение я имею к передаче Великий Львов??? Там одни мои враги сидят в студии. Но прозвучало то, что я увидел вчера. Ты туда позвони и забей стрелку Фарион. Ведь тот эфир уже навсегда в интернете.
    Ну що за лахта пішла така. Давай ссилку, про яку ти тута мені цілий день торочиш
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2021 13:50
    0
    Коротше, хлопці. Пуйло напало на Україну, ввело війська, а рашенські тролі кажуть - Порох повинен відповісти за Іловайськ. Ви усвідомили - Порох повинен відповідати за напад путіна. Це що???? Я думаю, що це істеріка рашенської пропаганди.
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2021 11:42
    0
    Зрозуміло усе. Відчули у кремлі нове пришестя Пороха, і кинули у бій усю свою гвардію. Тільки ось що не врахували - розповіді про Ліпецьк та котли вже не прокатують. Вигадуйте інше, лазхтнці. Креативніше треба працювати
    vizuals
    online
      vizuals, 11.07.2021 10:16
    0
    Londonbeat, 11.07.2021 09:07
    Значит, за котлы...(
    Котли. Вас, лахтенских, випустили на штурм навіщо? Скажи.
    Про котли я тобі так скажу - до мене приїхав сусід з рассії, з Маццки, квартиру робити у новостроє. Якось я з ним розговорився і він виявився пофігістом типу "какая разніца". Родом з Запоріжжя, але йому пофіг, що і як, головне, щоб його не чипали. Так ось що він якось сказав - він якось говорив зі знайомою десь з кордону з Україною - виводили батареї градів і давай валити по Україні. Ось усе, що треба знати про котли Тому йди нах і твій нік спалений, Знай це.
    Londonbeat
    online
      Londonbeat, 11.07.2021 09:07
    0
    vizuals, 11.07.2021 08:40
    За Пороха. Не за наркомана і зрадника і того, при кому Ахмєтов і Коломойський розбагатіли. Ти вгадав. За Пороха, за конфєтного короля. який посмів заробити на конфетах. Скажи, яка він сцука?
    Значит, за котлы...(