ВИДЕО. Магучих стала чемпионкой Европы среди молодежи с рекордом турнира

Легкая победа для юной украинки

ВИДЕО. Магучих стала чемпионкой Европы среди молодежи с рекордом турнира
© Getty Images/Global Images Ukraine. Ярослава Магучих

Украинская прыгунья в высоту Ярослава Магучих завоевала золото чемпионата Европы среди молодежи (до 23 лет), который проходит в Таллине.

19-летняя украинка с первой попытки взяла высоту 200 см, установив новый рекорд турнира. Ни одна из ее соперниц не сумела взять высоту больше 189 см.

Отметим, что Магучих все свои планки (185, 189, 195 и 200 см) взяла с первого раза. Чемпионский прыжок Магучих на 200 см:

Отметим, что Магучих стала чемпионкой Европы уже в третьей возрастной категории. В 2018 году она завоевала золото в категории U-18, а в 2019 году – в U-20.

Представительницы Украины берут золото в прыжках в высоту на чемпионатах Европы U-23 уже в третий раз подряд. Предыдущие два титула взяла Юлия Левченко.

Ранее Магучих с результатом 203 см победила на этапе Бриллиантовой лиги в Стокгольме.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(23 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Londonbeat
    online
      Londonbeat, 11.07.2021 16:53
    0
    Только ножки берегите...
    SandroKing
      SandroKing, 11.07.2021 00:14
    -3
    Андрій Ванчак, 10.07.2021 23:29
    недалека думка, звання чемпіона Європи це високий показник, навіть в U-23, тому все правильно і класно!!!
    Да ну. Никогда чемпионаты Европы особого значения не имели, а тем более U23. Это турнир для лузеров. В виду дефицита соревнований просто использовали этот турнир как подготовку к Олимпиаде.
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 10.07.2021 23:29
    -1
    introvert, 10.07.2021 23:06
    Напрошуються паралелі з регулярною участю наших найсильніших біатлоністів в ЧЄ. Мабуть, тут теж усе заради звітності в міністерстві та стипендій для спортсменів. Інших мотивів відвідувати подібні форуми я не бачу.
    недалека думка, звання чемпіона Європи це високий показник, навіть в U-23, тому все правильно і класно!!!
    Олег Мандрівник
    online
      Олег Мандрівник, 10.07.2021 23:27
    +2
    Это монстр
    В 17 лет золото У18, в 18 лет золото У19, в 19 лет золото У23 с выигрышем 11см от ближайшей соперницы, а это ДОХРЕНА в прыжках в высоту
    Это танк, прыгающий танк, который всех раздавит
    introvert
    online
      introvert, 10.07.2021 23:06
    -1
    vizuals, 10.07.2021 21:27
    Я до того, що йї трохи соромно мало б бути, змагатися з якимось неповнолітніми пігмєями, коли вона є кращою у дорослому змаганні. Якщо ти не зрозумів раптоп тролінг. Соромно
    Напрошуються паралелі з регулярною участю наших найсильніших біатлоністів в ЧЄ. Мабуть, тут теж усе заради звітності в міністерстві та стипендій для спортсменів. Інших мотивів відвідувати подібні форуми я не бачу.
    Cruijff
    online
      Cruijff, 10.07.2021 22:13
    +1
    Тому що чїх? - Магучіх!
    Браво, розумниця!
    Maks Shou
    online
      Maks Shou, 10.07.2021 22:00
    +3
    Дуже приємно дивитися такі моменти, коли наші спортсмени доводять свою перевагу
    Kapitoshka
    online
      Kapitoshka, 10.07.2021 21:37
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Це було тренування з підвищеною відповідальністью
    vizuals
    online
      vizuals, 10.07.2021 21:27
    -1
    tima fialko, 10.07.2021 21:18
    У шоці від цієї "новини"?А де ти був,на Місяці?
    Я до того, що йї трохи соромно мало б бути, змагатися з якимось неповнолітніми пігмєями, коли вона є кращою у дорослому змаганні. Якщо ти не зрозумів раптоп тролінг. Соромно
    vizuals
    online
      vizuals, 10.07.2021 21:23
    0
    tima fialko, 10.07.2021 21:18
    У шоці від цієї "новини"?А де ти був,на Місяці?
    Не може такого бути, щоб неодноразова переможниця Діамантової ліги з результатами 2,-3 та 2,04, а також 2,06 у Загребі (здається), та стрибнула на 2,00 на юнацькому чемпіонаті. Це неймовірно
    tima fialko
    online
      tima fialko, 10.07.2021 21:18
    +2
    vizuals, 10.07.2021 21:12
    2 метри??? Неймовірно. Це ж нереально для 19 річної дівчини. Капець, я у шоці
    У шоці від цієї "новини"?А де ти був,на Місяці?
    vizuals
    online
      vizuals, 10.07.2021 21:12
    -2
    2 метри??? Неймовірно. Це ж нереально для 19 річної дівчини. Капець, я у шоці
    олег инкогнито
      олег инкогнито, 10.07.2021 20:57
    +15
    надзвичайно впевнена і легка перемога! на голову вище суперниць--тільки треба було ж сайту повідомити і про перемогу Кохана в метанні молота і також з величезною перевагою над суперниками
    олег инкогнито
    online
      олег инкогнито, 10.07.2021 20:57
    +15
    надзвичайно впевнена і легка перемога! на голову вище суперниць--тільки треба було ж сайту повідомити і про перемогу Кохана в метанні молота і також з величезною перевагою над суперниками
    Maks Shou
    online
      Maks Shou, 10.07.2021 22:00
    +3
    Дуже приємно дивитися такі моменти, коли наші спортсмени доводять свою перевагу
    Олег Мандрівник
    online
      Олег Мандрівник, 10.07.2021 23:27
    +2
    Это монстр
    В 17 лет золото У18, в 18 лет золото У19, в 19 лет золото У23 с выигрышем 11см от ближайшей соперницы, а это ДОХРЕНА в прыжках в высоту
    Это танк, прыгающий танк, который всех раздавит
    Kapitoshka
    online
      Kapitoshka, 10.07.2021 21:37
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Це було тренування з підвищеною відповідальністью
    tima fialko
    online
      tima fialko, 10.07.2021 21:18
    +2
    vizuals, 10.07.2021 21:12
    2 метри??? Неймовірно. Це ж нереально для 19 річної дівчини. Капець, я у шоці
    У шоці від цієї "новини"?А де ти був,на Місяці?
    Cruijff
    online
      Cruijff, 10.07.2021 22:13
    +1
    Тому що чїх? - Магучіх!
    Браво, розумниця!
    Londonbeat
    online
      Londonbeat, 11.07.2021 16:53
    0
    Только ножки берегите...
    vizuals
    online
      vizuals, 10.07.2021 21:23
    0
    tima fialko, 10.07.2021 21:18
    У шоці від цієї "новини"?А де ти був,на Місяці?
    Не може такого бути, щоб неодноразова переможниця Діамантової ліги з результатами 2,-3 та 2,04, а також 2,06 у Загребі (здається), та стрибнула на 2,00 на юнацькому чемпіонаті. Це неймовірно