Клуб Первой лиги заявил о добровольном переходе во Вторую лигу

«Николаев» принял это решение из-за отсутствия поддержки от городских властей

Клуб Первой лиги заявил о добровольном переходе во Вторую лигу
© МФК Николаев

Клуб Первой лиги «Николаев» заявил о добровольном переходе во Вторую лигу.

В официальном заявлении, размещенном на сайте клуба, причиной этого решения названо отсутствие поддержки со стороны городских властей.

Официальное заявление МФК «Николаев» (публикуется в оригинале):

Клубному футболу в місті Миколаєві – 100 років, протягом яких за популярністю він впевнено займає перше місце.

Багато років клуб мав назву «Суднобудівник» і утримувався за кошти суднобудівних підприємств міста.

У 1994 році, після розпаду СРСР, клуб було перейменовано у СК «Миколаїв», а у 2006 він отримав теперішню назву – «Муніципальний футбольний клуб «Миколаїв» (МФК «Миколаїв»), залишаючись одним з найстаріших клубів України.

Новітня історія клубу бере відлік від лютого 2015 року, коли за пропозицією голови Миколаївської ОДА Вадима Мерікова та Миколаївського міського голови Юрія Гранатурова була створена наглядова рада клубу, яку очолив успішний промисловець, голова наглядової ради акціонерного товариства «Завод «Екватор» Сергій Кантор.

За цей час зроблено дуже багато. Фактично з нуля було відбудовано сучасну футбольну структуру клубу. До складу клубу входять футбольні команди, які грають у першій та другій лігах Професіональної футбольної ліги України, молодіжна команда, дитячо-юнацька спортивна школа з футболу, підписана угода про співпрацю с місцевою жіночою командою «Ніка».

Клуб забезпечив футболістів проживанням та харчуванням на власній спортивній базі, де вони мають можливість тренуватись у спортивному та тренажерному залах, забезпечує лікування та відновлення у сучасній медично-спортивній клініці.

Багато зусиль докладено до реконструкції головної футбольної арени міста – Центрального міського стадіону.

За п’ять років було реконструйовано головне поле стадіону, на якому повністю замінено газон. Поле отримало сучасні системи поливу, дренажу та підігріву. На стадіоні збудовано нове (верхнє) ігрове поле, два тренувальні мультифункціональні майданчики, встановлено нове табло, замінена система освітлення стадіону, яка не працювала протягом останніх 14 років, реконструйовано адміністративно-побутову будівлю. Придбано комплект сучасної техніки, необхідної для належного догляду за натуральним та штучним газонами. І це тільки частина зробленого для футбольної складової рідного міста.

Усі зусилля не були марними, вони принесли давно очікуваний результат – четверте місце у Першій лізі українського футболу! Це найкращий результат за 15 років існування МФК «Миколаїв»! Миколаївці зуміли випередити чимало футбольних клубів зі значно більшими бюджетами.

Наявні досягнення клубу надавали впевненості футболістам, футбольним фахівцям та вболівальникам в тому, що у миколаївського футболу попереду велике майбутнє. Попереду замайоріла можливість уже наступного сезону грати у найвищому дивізіоні українського футболу – Прем’єр-лізі…

Проте, сьогодні усі досягнення зводяться нанівець лише одним чинником – відсутністю фінансування клубу.

Керівництво міста не виявляє зацікавленності в існуванні у Миколаєві футболу взагалі і футбольного клубу зокрема.

Останніми роками місто фактично фінансувало клуб не більш ніж на 25–30 відсотків від потреби. Решту був вимушений компенсувати голова наглядової ради клубу Сергій Кантор коштом акціонерного товариства «Завод «Екватор» та його партнерів.

Зважаючи на зменшення фінансових можливостей підприємства внаслідок спаду економічної активності в Україні, завод надалі не має можливості фінансувати не профільні для нього програми.

А що ж міська влада?

Вже котрий рік кошти на утримання клубу, а це, нагадаємо, дві команди ПФЛ України, молодіжна команда та дитячо-юнацька спортивна школа по футболу, добуваються «з кров’ю».

Навіть у цьому, найбільш успішному сезоні, на утримання клубу виділені кошти, яких вистачило лише на перше півріччя. Кошти на участь команду у сезоні 2021–2022 взагалі відсутні.

Більш того, навіть в успішному для себе й усіх миколаївських вболівальників сезоні МФК «Миколаїв» вимушений платити комунальній установі «Центральний міський стадіон» значні кошти за експлуатацію спортивної інфраструктури, яка належить громаді.  Керівництво стадіону робить усе для того, щоб «допомогти» клубу користуватись спорудами та інвентарем стадіону. І це не кажучи про те, що саме зусиллями клубу, після п’ятдесяти років експлуатації, почато масштабну реконструкцію стадіону. За цей час двічі за кошти клубу було врятовано футбольні газони від повного знищення внаслідок їх засихання. Парадокс, але освітлення стадіону «вмикається» лише за письмовим погодженням міського голови. Навесні 2021 року, перед найважливішими зустрічами з лідерами турніру, клуб змушений був тижнями тренуватись в «лісочку» у Варварівці та на «пісочку» біля Намиву.

Враховуючи вищенаведене, за відсутності необхідної фінансової допомоги з боку керівництва міста, МФК «Миколаїв» прийняв єдине можливе в цих умовах рішення – у сезоні 2021–22 перейти з Першої до Другої ліги ПФЛ України.

Це непросте рішення дозволить зберегти професійний футбол у місті Миколаєві, залишити можливість молодим миколаївським футболістам підвищувати свою спортивну майстерність у змаганнях Професійної футбольної ліги України, забезпечити функціонування клубної дитячо-юнацької спортивної школи.

Сподіваємося, по-перше, на розуміння наших шанованих вболівальників, без підтримки яких будь-які зусилля клубу були б марні, по-друге, на розуміння міської влади того, що футбол не тільки спорт, це ще й розвиток фізичних, розумових і комунікативних здібностей, яких так бракує у нашому місті.

Варто пам’ятати, футбол – це, окрім усього, ще й політика. Далекоглядні керівники використовують цю гру, як інструмент виховання патріотизму, як засіб підвищення статусу міста в конкурентному середовищі, що забезпечує його інвестиційну привабливість. При цьому, необхідно розуміти, що розвиток футболу – це не вирощування однорічних рослин: навесні посіяв – восени зібрав. Цей процес більш нагадує вирощування саду, коли потрібні роки для того, щоб отримати бажаний результат.

На жаль, в Миколаєві такого розуміння поки що бракує.

З вірою у майбутнє нашого футболу, ваш МФК «Миколаїв»!

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — МФК Николаев

(29 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Andrey Berest
    online
      Andrey Berest, 18.07.2021 15:29
    0
    Суки, а хотелось в обласной центр сганять на футбол, Дырнамо поглядеть, Шахетр
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 24.06.2021 23:27
    0
    ох, ипать....ну и новость(((((
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 24.06.2021 23:14
    0
    Владимир Копяк, 24.06.2021 22:42
    Читаю коменты, и оторопь берет.... Город должен содержать команду! А с какого бодуна? Почему за счет налогов жителей Николаева, должна содержаться толпа спортсменов 1 разряда, в лучшем случае, и такая же толпа разных тренеров и администраторов? Жители города давали согласие на то,чтобы миллионы их денег шли на безбедную жизнь людей, пинающих мячик на зеленом газоне раз в неделю на свежем воздухе для сотни-другой зевак,которые называют себя фанатами.... Нет денег на футбол? Играйте в бадминтон, как в 90-е сказал один из руководителей отечественного футбола с трибуны отчетно-выборной конференции ФФУ, в ответ на реплику одного из присутствующих делегатов, что мол им нужны деньги, чтобы в городе была команда 3-й лиги... Если жители Николаева захотят на референдуме,чтобы на часть их налогов содержалась городская команда - да нет вопросов. Многие продолжают жить в далекие 80-тые,когда все вокруг было народное и деньги лелись рекой, и в футбол в том числе. Сейчас все по другому. Есть олигарх или бандит с шальными деньгами - содержит команду, нет таковых - извините....Встречный вопрос,а УАФ во главе с павелкой не хотят помочь команде Николаева? Деньжат подбросить, воруют миллиарды,только на строительстве полей и площадок. А тут каких-то десяток -другой лимонов наших денег жалко....Зато пиар какой мог быть! Но в ОПГ УАФ другие задачи....
    Цілком підтримую Володимира,з приводу допомоги з боку УАФ. В уставі цієї громадської спілки прописано,що вони повинні сприяти розвитку футболу в країні, надавати допомогу футбольним клубам та командам. А де ця допомога? Не хочите грошми допомогати,зустрічайтеся з керівництвом міста,шукайте методи рішення цього питання. Чому павелка займається чим завгодно,тільки не такими питаннями. А чому мовчать члени виконкому Миколаївскої обласної та міської асоціації футболу? Ви ж одноголосно проголосували за те, щоб павелка знову став керманичем українського футболу на наступний строк,не зважаючи на те, що проти нього відкрито більше десяти кримінальних проваджень за крадіжку бюджетних грошей ! Якщо ви всі так за нього, чому не спитаєте його - чому так сталося?
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 24.06.2021 22:57
    0
    Tymchuk Andriy, 24.06.2021 19:27
    В ідеалі, міська влада має допомагати з утримуванням інфраструктури і всіх юнацьких команд причому вразі необхідності на всі 100%.Але зарплата професійним гравцям??Це пережиток совдепії ,на мою суб'єктивну думку.
    Згоден на 100 відсотків! Громада міста повинна витрачати кошти на дитячий спорт, фінансувати за рахунок місцевого бюджету ДЮСШ, і не тільки футбольні, різноманітні змагання серед дітей, щоб батьки не платили зі своєї кишені навчання спорту своїх дітей. Все інше. і професійні команди також - за кошти спонсорів. олігархів, та кримінальних авториттів (поки вони на свободі). Я теж не хотів би, щоб за мої податки купа людей активного відпочинку, бігала по полю і отримувала зарплатню за місяць, яку я і за рік важкої праці ніколи не отримую...
    наша задача - выйти из группы
    online
      наша задача - выйти из группы, 24.06.2021 22:49
    0
    Rufius, 24.06.2021 22:25
    в следующем сезоне первое и второе места групп второй лиги выходят в первую напрямую, третьи места играют плейофф между собой, а победитель играет с 12 местом первой лиги за пятую путевку
    Спс. Я ещё регламент не видел. Но эти первые уже известны в этой группе. И там не будет Завпорожья, Николаева, Никополя... У городов масса других забот и проблем. Тем более что ГФК никакого отношения не имеет к Металлургу, который был от Запорожстали и других заводов. С которым я 20 лет ждал выхода в Высшую лигу СССР....
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 24.06.2021 22:42
    +2
    Читаю коменты, и оторопь берет.... Город должен содержать команду! А с какого бодуна? Почему за счет налогов жителей Николаева, должна содержаться толпа спортсменов 1 разряда, в лучшем случае, и такая же толпа разных тренеров и администраторов? Жители города давали согласие на то,чтобы миллионы их денег шли на безбедную жизнь людей, пинающих мячик на зеленом газоне раз в неделю на свежем воздухе для сотни-другой зевак,которые называют себя фанатами.... Нет денег на футбол? Играйте в бадминтон, как в 90-е сказал один из руководителей отечественного футбола с трибуны отчетно-выборной конференции ФФУ, в ответ на реплику одного из присутствующих делегатов, что мол им нужны деньги, чтобы в городе была команда 3-й лиги... Если жители Николаева захотят на референдуме,чтобы на часть их налогов содержалась городская команда - да нет вопросов. Многие продолжают жить в далекие 80-тые,когда все вокруг было народное и деньги лелись рекой, и в футбол в том числе. Сейчас все по другому. Есть олигарх или бандит с шальными деньгами - содержит команду, нет таковых - извините....Встречный вопрос,а УАФ во главе с павелкой не хотят помочь команде Николаева? Деньжат подбросить, воруют миллиарды,только на строительстве полей и площадок. А тут каких-то десяток -другой лимонов наших денег жалко....Зато пиар какой мог быть! Но в ОПГ УАФ другие задачи....
    Rufius
    online
      Rufius, 24.06.2021 22:25
    +1
    наша задача - выйти из группы, 24.06.2021 22:13
    Это его личное дело и право. Да и теперь выйти из группы с 16-ю командами будет сложно даже финансово стабильным клубам. Но в Харькове он может повторить историю Гегедоша, хоть и в другом клубе.
    в следующем сезоне первое и второе места групп второй лиги выходят в первую напрямую, третьи места играют плейофф между собой, а победитель играет с 12 местом первой лиги за пятую путевку
    наша задача - выйти из группы
    online
      наша задача - выйти из группы, 24.06.2021 22:15
    0
    Rufius, 24.06.2021 20:18
    Бред, никто не разбежался, контракты заканчиваются 30 июня, и вообще пока точно ушли только Сарапий и Бобров. И вообще в клуб заходят новые спонсоры, так что воолне может быть что уже будет не МФК а ФК.
    Значит этот бред распространяют СМИ Запорожья.
    наша задача - выйти из группы
    online
      наша задача - выйти из группы, 24.06.2021 22:13
    0
    Rufius, 24.06.2021 20:20
    и вообще то Сарапий еще зимой подписал предварительный контракт с Металлистом(Металлом)
    Это его личное дело и право. Да и теперь выйти из группы с 16-ю командами будет сложно даже финансово стабильным клубам. Но в Харькове он может повторить историю Гегедоша, хоть и в другом клубе.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 24.06.2021 21:59
    0
    OKs100, 24.06.2021 21:44
    Почему стыдливо умолчали, что Наш Край, это партия олигарха Порошенко?
    Тому що на відміну від вас я вмію не тільки писати, але і читати:
    https://uk.wikipedia.org/wiki/Наш_край_(політична_парті
    я)
    OKs100
    online
      OKs100, 24.06.2021 21:44
    -1
    Саша Яковенко, 24.06.2021 21:00
    Прочитайте уважніше. "Баригі" або вірніше "барига" як раз і підтримував клуб на плаву.
    А недофінансування йшло від так сказать вибраної, так сказать народом, так сказать міської влади.
    А саме:
    ОПЗЖ - 28 %
    Слуги Коломойського - 25 %
    Проросійська "Край - наш" - 15 %
    "За майбутнє Коломойського" - 8 %
    Решта - 24 %
    Почему стыдливо умолчали, что Наш Край, это партия олигарха Порошенко?
    VadyaMetal
    online
      VadyaMetal, 24.06.2021 21:39
    +1
    Сочувствую николаевским болелам.
    п.с. болельщик Буковины Черновцы. Нам подобная беда давно уже знакома, еще со времен рыгов, А ничего не меняется...
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 24.06.2021 21:00
    +3
    ser_nat, 24.06.2021 18:36
    Ганьба миколаївським баригам! Хоча утримувати команду за рахунок місцевого бюджету у місті де доріг нормальних не має, теж не припустимо.
    Прочитайте уважніше. "Баригі" або вірніше "барига" як раз і підтримував клуб на плаву.
    А недофінансування йшло від так сказать вибраної, так сказать народом, так сказать міської влади.
    А саме:
    ОПЗЖ - 28 %
    Слуги Коломойського - 25 %
    Проросійська "Край - наш" - 15 %
    "За майбутнє Коломойського" - 8 %
    Решта - 24 %
    elcomendante
    online
      elcomendante, 24.06.2021 20:33
    +1
    Tymchuk Andriy, 24.06.2021 19:27
    В ідеалі, міська влада має допомагати з утримуванням інфраструктури і всіх юнацьких команд причому вразі необхідності на всі 100%.Але зарплата професійним гравцям??Це пережиток совдепії ,на мою суб'єктивну думку.
    Это муниципальный клуб и он содержится, за счет бютжета города. Эвис (МФК Николаев нынешний) - содержался за счет Заплатинкого и очень неплохо играл. Сейчас же только ответственность на городе лежит, за то, что влась угробила МБК "Николаев", который очень хорошо играл и МФК Николаев, который постоянно, в подвешенном состоянии.
    elcomendante
    online
      elcomendante, 24.06.2021 20:26
    0
    БРАВО Синкевич! Козел.
    Rufius
    online
      Rufius, 24.06.2021 20:20
    0
    наша задача - выйти из группы, 24.06.2021 20:10
    Ничего не надо. Кремень на ходу. Пусть их и оставят.
    А ГФКМ уже разбежался. Скоро и капитана Сарапия можем увидеть в рядах конкурентов.
    Смешно будет, если в Кривбассе. Ведь именно две руки Сарапия и подряд два пеналя принесли Кривбассу путёвку досрочно.
    и вообще то Сарапий еще зимой подписал предварительный контракт с Металлистом(Металлом)
    Rufius
    online
      Rufius, 24.06.2021 20:18
    0
    наша задача - выйти из группы, 24.06.2021 20:10
    Ничего не надо. Кремень на ходу. Пусть их и оставят.
    А ГФКМ уже разбежался. Скоро и капитана Сарапия можем увидеть в рядах конкурентов.
    Смешно будет, если в Кривбассе. Ведь именно две руки Сарапия и подряд два пеналя принесли Кривбассу путёвку досрочно.
    Бред, никто не разбежался, контракты заканчиваются 30 июня, и вообще пока точно ушли только Сарапий и Бобров. И вообще в клуб заходят новые спонсоры, так что воолне может быть что уже будет не МФК а ФК.
    наша задача - выйти из группы
    online
      наша задача - выйти из группы, 24.06.2021 20:10
    -2
    gajvir, 24.06.2021 19:57
    Кремінь має не менше право залишитись в першій лізі, потрібен додатковий турнір)
    Ничего не надо. Кремень на ходу. Пусть их и оставят.
    А ГФКМ уже разбежался. Скоро и капитана Сарапия можем увидеть в рядах конкурентов.
    Смешно будет, если в Кривбассе. Ведь именно две руки Сарапия и подряд два пеналя принесли Кривбассу путёвку досрочно.
    gajvir
      gajvir, 24.06.2021 19:57
    0
    OnlyKharkov, 24.06.2021 18:38
    Возвращение МетЗапа в 1ю лигу? Ну если в Запорожье займутся футболом, будет отлично. Всякие хоть колхозы попропадают с Премьер Лиги!
    Кремінь має не менше право залишитись в першій лізі, потрібен додатковий турнір)
    ser_nat
      ser_nat, 24.06.2021 19:41
    +4
    Tymchuk Andriy, 24.06.2021 19:27
    В ідеалі, міська влада має допомагати з утримуванням інфраструктури і всіх юнацьких команд причому вразі необхідності на всі 100%.Але зарплата професійним гравцям??Це пережиток совдепії ,на мою суб'єктивну думку.
    100%, лише дитячо-юнацький футбол, все інше хоч якос ьповино окуповуватися
    ser_nat
    online
      ser_nat, 24.06.2021 18:36
    +22
    Ганьба миколаївським баригам! Хоча утримувати команду за рахунок місцевого бюджету у місті де доріг нормальних не має, теж не припустимо.
    наша задача - выйти из группы
    online
      наша задача - выйти из группы, 24.06.2021 19:14
    +8
    наша задача - выйти из группы, 24.06.2021 19:12
    Теперь там два побратима. ГФК Металлург и МФК Николаев. Навсегда.(
    И это города из ТОП-10 по населению...
    Tymchuk Andriy
      Tymchuk Andriy, 24.06.2021 19:27
    +6
    В ідеалі, міська влада має допомагати з утримуванням інфраструктури і всіх юнацьких команд причому вразі необхідності на всі 100%.Але зарплата професійним гравцям??Це пережиток совдепії ,на мою суб'єктивну думку.
    Rys2575
    online
      Rys2575, 24.06.2021 19:08
    +6
    Очень жаль, а ведь команда да последнего тура боролась с Металлистом за попадание в Премьер-Лигу
    наша задача - выйти из группы
    online
      наша задача - выйти из группы, 24.06.2021 19:12
    +5
    Теперь там два побратима. ГФК Металлург и МФК Николаев. Навсегда.(
    ser_nat
    online
      ser_nat, 24.06.2021 19:41
    +4
    Tymchuk Andriy, 24.06.2021 19:27
    В ідеалі, міська влада має допомагати з утримуванням інфраструктури і всіх юнацьких команд причому вразі необхідності на всі 100%.Але зарплата професійним гравцям??Це пережиток совдепії ,на мою суб'єктивну думку.
    100%, лише дитячо-юнацький футбол, все інше хоч якос ьповино окуповуватися
    Владислав Антонов
      Владислав Антонов, 24.06.2021 19:32
    +4
    Дуже прикро звернулись до фанатів, може задонатили би. Важко повірити, що у місті з населенням близько 500к футбол нікому не потрібен.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 24.06.2021 21:00
    +3
    ser_nat, 24.06.2021 18:36
    Ганьба миколаївським баригам! Хоча утримувати команду за рахунок місцевого бюджету у місті де доріг нормальних не має, теж не припустимо.
    Прочитайте уважніше. "Баригі" або вірніше "барига" як раз і підтримував клуб на плаву.
    А недофінансування йшло від так сказать вибраної, так сказать народом, так сказать міської влади.
    А саме:
    ОПЗЖ - 28 %
    Слуги Коломойського - 25 %
    Проросійська "Край - наш" - 15 %
    "За майбутнє Коломойського" - 8 %
    Решта - 24 %
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 24.06.2021 19:23
    +3
    Ось тобі й маєш. Шкода, вони інколи непогані матчі видавали.
    2966
    online
      2966, 24.06.2021 19:20
    +3
    Металлург в первую лигу!!!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 24.06.2021 22:42
    +2
    Читаю коменты, и оторопь берет.... Город должен содержать команду! А с какого бодуна? Почему за счет налогов жителей Николаева, должна содержаться толпа спортсменов 1 разряда, в лучшем случае, и такая же толпа разных тренеров и администраторов? Жители города давали согласие на то,чтобы миллионы их денег шли на безбедную жизнь людей, пинающих мячик на зеленом газоне раз в неделю на свежем воздухе для сотни-другой зевак,которые называют себя фанатами.... Нет денег на футбол? Играйте в бадминтон, как в 90-е сказал один из руководителей отечественного футбола с трибуны отчетно-выборной конференции ФФУ, в ответ на реплику одного из присутствующих делегатов, что мол им нужны деньги, чтобы в городе была команда 3-й лиги... Если жители Николаева захотят на референдуме,чтобы на часть их налогов содержалась городская команда - да нет вопросов. Многие продолжают жить в далекие 80-тые,когда все вокруг было народное и деньги лелись рекой, и в футбол в том числе. Сейчас все по другому. Есть олигарх или бандит с шальными деньгами - содержит команду, нет таковых - извините....Встречный вопрос,а УАФ во главе с павелкой не хотят помочь команде Николаева? Деньжат подбросить, воруют миллиарды,только на строительстве полей и площадок. А тут каких-то десяток -другой лимонов наших денег жалко....Зато пиар какой мог быть! Но в ОПГ УАФ другие задачи....
    Rufius
    online
      Rufius, 24.06.2021 22:25
    +1
    наша задача - выйти из группы, 24.06.2021 22:13
    Это его личное дело и право. Да и теперь выйти из группы с 16-ю командами будет сложно даже финансово стабильным клубам. Но в Харькове он может повторить историю Гегедоша, хоть и в другом клубе.
    в следующем сезоне первое и второе места групп второй лиги выходят в первую напрямую, третьи места играют плейофф между собой, а победитель играет с 12 местом первой лиги за пятую путевку
    VadyaMetal
    online
      VadyaMetal, 24.06.2021 21:39
    +1
    Сочувствую николаевским болелам.
    п.с. болельщик Буковины Черновцы. Нам подобная беда давно уже знакома, еще со времен рыгов, А ничего не меняется...
    elcomendante
    online
      elcomendante, 24.06.2021 20:33
    +1
    Tymchuk Andriy, 24.06.2021 19:27
    В ідеалі, міська влада має допомагати з утримуванням інфраструктури і всіх юнацьких команд причому вразі необхідності на всі 100%.Але зарплата професійним гравцям??Це пережиток совдепії ,на мою суб'єктивну думку.
    Это муниципальный клуб и он содержится, за счет бютжета города. Эвис (МФК Николаев нынешний) - содержался за счет Заплатинкого и очень неплохо играл. Сейчас же только ответственность на городе лежит, за то, что влась угробила МБК "Николаев", который очень хорошо играл и МФК Николаев, который постоянно, в подвешенном состоянии.
    Andrey Berest
    online
      Andrey Berest, 18.07.2021 15:29
    0
    Суки, а хотелось в обласной центр сганять на футбол, Дырнамо поглядеть, Шахетр
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 24.06.2021 23:27
    0
    ох, ипать....ну и новость(((((
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 24.06.2021 23:14
    0
    Владимир Копяк, 24.06.2021 22:42
    Читаю коменты, и оторопь берет.... Город должен содержать команду! А с какого бодуна? Почему за счет налогов жителей Николаева, должна содержаться толпа спортсменов 1 разряда, в лучшем случае, и такая же толпа разных тренеров и администраторов? Жители города давали согласие на то,чтобы миллионы их денег шли на безбедную жизнь людей, пинающих мячик на зеленом газоне раз в неделю на свежем воздухе для сотни-другой зевак,которые называют себя фанатами.... Нет денег на футбол? Играйте в бадминтон, как в 90-е сказал один из руководителей отечественного футбола с трибуны отчетно-выборной конференции ФФУ, в ответ на реплику одного из присутствующих делегатов, что мол им нужны деньги, чтобы в городе была команда 3-й лиги... Если жители Николаева захотят на референдуме,чтобы на часть их налогов содержалась городская команда - да нет вопросов. Многие продолжают жить в далекие 80-тые,когда все вокруг было народное и деньги лелись рекой, и в футбол в том числе. Сейчас все по другому. Есть олигарх или бандит с шальными деньгами - содержит команду, нет таковых - извините....Встречный вопрос,а УАФ во главе с павелкой не хотят помочь команде Николаева? Деньжат подбросить, воруют миллиарды,только на строительстве полей и площадок. А тут каких-то десяток -другой лимонов наших денег жалко....Зато пиар какой мог быть! Но в ОПГ УАФ другие задачи....
    Цілком підтримую Володимира,з приводу допомоги з боку УАФ. В уставі цієї громадської спілки прописано,що вони повинні сприяти розвитку футболу в країні, надавати допомогу футбольним клубам та командам. А де ця допомога? Не хочите грошми допомогати,зустрічайтеся з керівництвом міста,шукайте методи рішення цього питання. Чому павелка займається чим завгодно,тільки не такими питаннями. А чому мовчать члени виконкому Миколаївскої обласної та міської асоціації футболу? Ви ж одноголосно проголосували за те, щоб павелка знову став керманичем українського футболу на наступний строк,не зважаючи на те, що проти нього відкрито більше десяти кримінальних проваджень за крадіжку бюджетних грошей ! Якщо ви всі так за нього, чому не спитаєте його - чому так сталося?
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 24.06.2021 22:57
    0
    Tymchuk Andriy, 24.06.2021 19:27
    В ідеалі, міська влада має допомагати з утримуванням інфраструктури і всіх юнацьких команд причому вразі необхідності на всі 100%.Але зарплата професійним гравцям??Це пережиток совдепії ,на мою суб'єктивну думку.
    Згоден на 100 відсотків! Громада міста повинна витрачати кошти на дитячий спорт, фінансувати за рахунок місцевого бюджету ДЮСШ, і не тільки футбольні, різноманітні змагання серед дітей, щоб батьки не платили зі своєї кишені навчання спорту своїх дітей. Все інше. і професійні команди також - за кошти спонсорів. олігархів, та кримінальних авториттів (поки вони на свободі). Я теж не хотів би, щоб за мої податки купа людей активного відпочинку, бігала по полю і отримувала зарплатню за місяць, яку я і за рік важкої праці ніколи не отримую...
    наша задача - выйти из группы
    online
      наша задача - выйти из группы, 24.06.2021 22:49
    0
    Rufius, 24.06.2021 22:25
    в следующем сезоне первое и второе места групп второй лиги выходят в первую напрямую, третьи места играют плейофф между собой, а победитель играет с 12 местом первой лиги за пятую путевку
    Спс. Я ещё регламент не видел. Но эти первые уже известны в этой группе. И там не будет Завпорожья, Николаева, Никополя... У городов масса других забот и проблем. Тем более что ГФК никакого отношения не имеет к Металлургу, который был от Запорожстали и других заводов. С которым я 20 лет ждал выхода в Высшую лигу СССР....
    наша задача - выйти из группы
    online
      наша задача - выйти из группы, 24.06.2021 22:15
    0
    Rufius, 24.06.2021 20:18
    Бред, никто не разбежался, контракты заканчиваются 30 июня, и вообще пока точно ушли только Сарапий и Бобров. И вообще в клуб заходят новые спонсоры, так что воолне может быть что уже будет не МФК а ФК.
    Значит этот бред распространяют СМИ Запорожья.