Оценки матча Украина – Австрия. Лев матча – Бущан, худший – Караваев

Предлагаем ознакомиться с оценками Sport.ua за поединок 3-го тура Евро-2020

Оценки матча Украина – Австрия. Лев матча – Бущан, худший – Караваев
© Getty Images/Global Images Ukraine

21 июня в третьем туре Евро-2020 встречались сборные Украины и Австрии (0:1). 

Наиболее высокую оценку у Украины (6.5) получил вратарь Георгий Бущан, худшую игру показал Александр Караваев (4.5).

Оценки Sport.ua за матч Украина – Австрия – 0:1:

  

Замены Украины: Цыганков – 5,5; Марлос – 5,0; Беседин – б/о.

Замены Австрии: Шопф – 6,0; Ильсанкер – 6,0; Калайджич – б/о.

Sport.ua оценивает главные поединки еврокубков и чемпионата Украины, выставляя баллы игрокам. Все участники футбольных баталий оцениваются по 10-балльной шкале, исходя из их действий на футбольном поле, статистики и общего вклада в итоговый результат.

Шкала оценивания: 3.0 – ужасно, 3.5 – отвратительно, 4.0 – безобразно, 4.5 – очень плохо, 5.0 – плохо, 5.5 – посредственно, 6.0 – нормально, 6.5 – хорошо, 7.0 – очень хорошо, 7.5 – отлично, 8.0 – великолепно, 8.5 – превосходно, 9.0 – фантастика.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Lion
    online
      Lion, 22.06.2021 03:46
    -1
    grifon, 21.06.2021 23:36
    так що трупін на Евро не зіграє?
    К чему твои детские вопросы? Нет он в этом позоре ну участвовал!!
    VAD
    online
      VAD, 22.06.2021 00:32
    +1
    Если по серьезному то худший был тренерский штаб, так неправильно подготовить команду физически, не проводить никакой ротации. Даже Малина, играющий у Гасперини не выдержал...
    VAD
    online
      VAD, 22.06.2021 00:29
    +1
    А Марлос вообще был на поле?
    avtv5555
    online
      avtv5555, 21.06.2021 23:55
    +1
    Да не обращайте внимание на на оценки спорт юа., там "знатоки" те еще. посмотрим оценки от более авторитетного источника. Правый фланг это была единственная связка которая работала Ярмоленко Караваев. Левый фланг был нулевой во всех 3 матчах Миколенко ни одной обводки , все пасы в никуда а провалы в защите вообще тихий ужас. А Караваев во всех матчах шел в обводку. часто брал игру на себя естественно и ошибки были.
    grifon
      grifon, 21.06.2021 23:36
    -2
    так що трупін на Евро не зіграє?
    nivava
    online
      nivava, 21.06.2021 23:34
    0
    Сергей Журавко, 21.06.2021 21:41
    А чё сразу Караваев? Остальные что? В футбол играли? Да нет,номер отбывали.
    Караваева понять и простить. Он ещё вон второй тайм за Парашу играет
    Vlad Dolia
      Vlad Dolia, 21.06.2021 23:13
    0
    fcznak, 21.06.2021 21:45
    Україна – Австрія 0-1. Жалюгідне видовище, повний провал. Закономірний результат, рахунок НЕ по грі, мало бути мінімум 0-3. Тільки Арнаутович двічі пробачив. Я подумав, що якби в нашій групі не було команди Пн. Македонії, то будь-яка інша команда нас би обіграла і ми посіли б останнє місце в групі. Нас і близько не можна порівнювати зі Швецією, Польщею, Шотландією, Данією, Чехією чи Словаччиною. Наш рівень, це десь між Казахстаном і Молдовою, ми, мабуть мали б шанси з Сан Марино, або Ліхтенштейном, але тут таких нема. Малюнок гри – найбридкіший, гидко дивитись. Як не жаль, бо від нас уже нічого не залежить, але ще одна ганьба, найвірогідніше, попереду. Бо, скоріш за все, ми таки пройдемо у плей-оф. Для цього потрібно, щоб збулися хоча б ДВІ події з ЧОТИРЬОХ в наступних матчах. 1. Група Б – Данія виграє у Росії, а Бельгія у Фінляндії. Обидві команди обов’язково мусять виграти. 2. Група Д – Хорватія і Шотландія грають внічию. 3. Група Е – Іспанія виграє в Словаччини, а Польща НЕ виграє в Швеції. 4. Група Ф – Франція виграє в Португалії з різницею НЕ менше ніж у 3 голи (це, звичайно, малоймовірно). Але в групах Б, Д і Е два варіанти з трьох можуть спрацювати. Багато що вирішиться вже сьогодні в групі Б. Не так переживаю за шанс для збірної України (ми НЕ заслужили грати у плей-оф, але дуже хочу щоб данці виграли в росії в 2 м’ячі і вибили москалів з ЧЄ). А нам треба будувати нову команду. Ми навіть не тінь тієї команди, що вигравала у Португалії, Сербії чи Іспанії. Поки що ми на рівні Мальти. Отже нам на ЧЄ робити нічого. А жаль. Всі вірили у команду. І таке розчарування. Дуже боляче і дуже соромно.
    в групі Б влаштовує навіть нічия бельгії з фінами, якщо данці переможуть 1-0
    alex orly
      alex orly, 21.06.2021 22:55
    -3
    Самий худший сидорчук, ревно, за ним циганков, я в свої60 і то ліпше зіграв би, по дихалці вже не то але по техніці витримав би!!! А взагалі, навал Лобана, ще ні хто не виконував з тренерів, але як то гарно виглядало,команди суперниці обсералися на де який час!!!! А зараз що замість йти вперед всі паси на вратаря, він що у нас режисер????? Не має зараз подібних бУряку, Вєрємєєву, Мунтяну, не має головного режисера а ліпше двох по центру!!!! Шкода, але є ще така мисль що це було зроблено спеціально аби вийти на Шведів!!!!!!!
    Metall86Kh
      Metall86Kh, 21.06.2021 22:51
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    Да всем нужно самый нижний бал ставить по полю пешком ходили не знали что с мячем делать все 90 минут
    nivava
    online
      nivava, 21.06.2021 22:33
    +4
    Найкращій на цему чемпіонаті все ж таки залишається...... БУЯЛЬСЬКИЙ !!!
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 21.06.2021 22:27
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    Шевченко баран ,в башке обозначил себе шаблон основного состава --всё,никакой ротации.Безуса вызвал--дай ему шанс.Где Петряк?Парень все матчи за Фехервар тащит,скоро мадьяры натурлизуют его --и привет.Соболь явно не хуже этого сынка Миколенко.Нет,нарисовал себе шоры в башке,не думает ни хера.
    Grigorio666
      Grigorio666, 21.06.2021 22:21
    +1
    Караваєв і Бущан, два гравці, які справді грали у футбол, а Бущан пропустив, так що на мою думку, КАРАВАЄВ НАЙКРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ КОМАНДИ УКРАЇНА, і це не тільки моя думка, а і багатьох тисяч людей, я дивився щойно коментарі!!!!!!!!
    Звідки і ЯК ВИ ПО ЯКИХ КРИТЕРІЯХ ВИ ОЦІНЮЄТЕ МАТЧ, найгірший Маліновський і БРЕВНОЛЕНКО
    s_vaskevich
      s_vaskevich, 21.06.2021 22:17
    -2
    Найгірший думаю Зінка та й забарний тож повний 0
    ser_nat
      ser_nat, 21.06.2021 22:01
    +3
    Якби Євро пройшло в минулому році можливо булв бінша гра. Різко сдали гравці Шахтаря, наприклад Марлос бліда тінь, Степаненко після травми. Зіна, Малина - гравці системи своїх команд, лідерські функції не змогли взяти. Одна схема гри в нападі, з одним нападником. Всі три нападника однопланові. З крайками біда. Зубков травмувався, заміни йому не знайшлося. Ярмола не такий швидкий якби хотілось, але вцілому грав непогано. Захист - Забарний!!!! Хлопцю 18. Караваев мені ніколи не подобався. Миколенко нажаль зіграв набагато гірше очікувань.
    bonv
    online
      bonv, 21.06.2021 21:49
    +6
    Тренер провалив заміни у всіх матчах.
    axylinam
    online
      axylinam, 21.06.2021 21:48
    +5
    аоот оооит, 21.06.2021 21:45
    Та он при чем, если людям мяч осиановить надо минуту а пас отдать то вообще космос
    Командной организованной игры не было,а был хаос,а вот у австрийских середнячков командная игра была,все знали куда бежать и что делать
    Августин Нара
      Августин Нара, 21.06.2021 21:48
    +3
    Караваєву велика шана за той фартовий пас Ярмоленко, але сьогодні, м'яко кажучи, ти мав би сам попроситися на заміну. Стільки втрат м'яча на такому рівні... Оцінка справедлива
    Серж Молошик
      Серж Молошик, 21.06.2021 21:47
    +6
    Если в сборной Украины из полевых игроков кто-то играл,то это был как раз Караваев
    аоот оооит
    online
      аоот оооит, 21.06.2021 21:45
    +3
    axylinam, 21.06.2021 21:44
    Худший-это Шевченко, минус 10 ему ставлю
    Та он при чем, если людям мяч осиановить надо минуту а пас отдать то вообще космос
    fcznak
      fcznak, 21.06.2021 21:45
    +2
    Україна – Австрія 0-1. Жалюгідне видовище, повний провал. Закономірний результат, рахунок НЕ по грі, мало бути мінімум 0-3. Тільки Арнаутович двічі пробачив. Я подумав, що якби в нашій групі не було команди Пн. Македонії, то будь-яка інша команда нас би обіграла і ми посіли б останнє місце в групі. Нас і близько не можна порівнювати зі Швецією, Польщею, Шотландією, Данією, Чехією чи Словаччиною. Наш рівень, це десь між Казахстаном і Молдовою, ми, мабуть мали б шанси з Сан Марино, або Ліхтенштейном, але тут таких нема. Малюнок гри – найбридкіший, гидко дивитись. Як не жаль, бо від нас уже нічого не залежить, але ще одна ганьба, найвірогідніше, попереду. Бо, скоріш за все, ми таки пройдемо у плей-оф. Для цього потрібно, щоб збулися хоча б ДВІ події з ЧОТИРЬОХ в наступних матчах. 1. Група Б – Данія виграє у Росії, а Бельгія у Фінляндії. Обидві команди обов’язково мусять виграти. 2. Група Д – Хорватія і Шотландія грають внічию. 3. Група Е – Іспанія виграє в Словаччини, а Польща НЕ виграє в Швеції. 4. Група Ф – Франція виграє в Португалії з різницею НЕ менше ніж у 3 голи (це, звичайно, малоймовірно). Але в групах Б, Д і Е два варіанти з трьох можуть спрацювати. Багато що вирішиться вже сьогодні в групі Б. Не так переживаю за шанс для збірної України (ми НЕ заслужили грати у плей-оф, але дуже хочу щоб данці виграли в росії в 2 м’ячі і вибили москалів з ЧЄ). А нам треба будувати нову команду. Ми навіть не тінь тієї команди, що вигравала у Португалії, Сербії чи Іспанії. Поки що ми на рівні Мальти. Отже нам на ЧЄ робити нічого. А жаль. Всі вірили у команду. І таке розчарування. Дуже боляче і дуже соромно.
    Олександр Жарчинський
      Олександр Жарчинський, 21.06.2021 21:43
    +11
    Зіна і Маліна реально гірші. якщо судити з очікувань і того, що маємо...
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 21.06.2021 21:43
    +11
    А малина чем лучше был Караваева? Хрень а не оценки. Худшим был Малиновский
    аоот оооит
    online
      аоот оооит, 21.06.2021 21:40
    +11
    А зина чем лучше каравая?
    axylinam
    online
      axylinam, 21.06.2021 21:44
    +10
    Худший-это Шевченко, минус 10 ему ставлю
    Сергей Журавко
      Сергей Журавко, 21.06.2021 21:41
    +9
    А чё сразу Караваев? Остальные что? В футбол играли? Да нет,номер отбывали.
    bonv
    online
      bonv, 21.06.2021 21:49
    +6
    Тренер провалив заміни у всіх матчах.
    Серж Молошик
    online
      Серж Молошик, 21.06.2021 21:47
    +6
    Если в сборной Украины из полевых игроков кто-то играл,то это был как раз Караваев
    axylinam
    online
      axylinam, 21.06.2021 21:48
    +5
    аоот оооит, 21.06.2021 21:45
    Та он при чем, если людям мяч осиановить надо минуту а пас отдать то вообще космос
    Командной организованной игры не было,а был хаос,а вот у австрийских середнячков командная игра была,все знали куда бежать и что делать
    nivava
    online
      nivava, 21.06.2021 22:33
    +4
    Найкращій на цему чемпіонаті все ж таки залишається...... БУЯЛЬСЬКИЙ !!!
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 21.06.2021 22:27
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    Шевченко баран ,в башке обозначил себе шаблон основного состава --всё,никакой ротации.Безуса вызвал--дай ему шанс.Где Петряк?Парень все матчи за Фехервар тащит,скоро мадьяры натурлизуют его --и привет.Соболь явно не хуже этого сынка Миколенко.Нет,нарисовал себе шоры в башке,не думает ни хера.
    ser_nat
    online
      ser_nat, 21.06.2021 22:01
    +3
    Якби Євро пройшло в минулому році можливо булв бінша гра. Різко сдали гравці Шахтаря, наприклад Марлос бліда тінь, Степаненко після травми. Зіна, Малина - гравці системи своїх команд, лідерські функції не змогли взяти. Одна схема гри в нападі, з одним нападником. Всі три нападника однопланові. З крайками біда. Зубков травмувався, заміни йому не знайшлося. Ярмола не такий швидкий якби хотілось, але вцілому грав непогано. Захист - Забарний!!!! Хлопцю 18. Караваев мені ніколи не подобався. Миколенко нажаль зіграв набагато гірше очікувань.
    Августин Нара
    online
      Августин Нара, 21.06.2021 21:48
    +3
    Караваєву велика шана за той фартовий пас Ярмоленко, але сьогодні, м'яко кажучи, ти мав би сам попроситися на заміну. Стільки втрат м'яча на такому рівні... Оцінка справедлива
    аоот оооит
    online
      аоот оооит, 21.06.2021 21:45
    +3
    axylinam, 21.06.2021 21:44
    Худший-это Шевченко, минус 10 ему ставлю
    Та он при чем, если людям мяч осиановить надо минуту а пас отдать то вообще космос
    fcznak
    online
      fcznak, 21.06.2021 21:45
    +2
    Україна – Австрія 0-1. Жалюгідне видовище, повний провал. Закономірний результат, рахунок НЕ по грі, мало бути мінімум 0-3. Тільки Арнаутович двічі пробачив. Я подумав, що якби в нашій групі не було команди Пн. Македонії, то будь-яка інша команда нас би обіграла і ми посіли б останнє місце в групі. Нас і близько не можна порівнювати зі Швецією, Польщею, Шотландією, Данією, Чехією чи Словаччиною. Наш рівень, це десь між Казахстаном і Молдовою, ми, мабуть мали б шанси з Сан Марино, або Ліхтенштейном, але тут таких нема. Малюнок гри – найбридкіший, гидко дивитись. Як не жаль, бо від нас уже нічого не залежить, але ще одна ганьба, найвірогідніше, попереду. Бо, скоріш за все, ми таки пройдемо у плей-оф. Для цього потрібно, щоб збулися хоча б ДВІ події з ЧОТИРЬОХ в наступних матчах. 1. Група Б – Данія виграє у Росії, а Бельгія у Фінляндії. Обидві команди обов’язково мусять виграти. 2. Група Д – Хорватія і Шотландія грають внічию. 3. Група Е – Іспанія виграє в Словаччини, а Польща НЕ виграє в Швеції. 4. Група Ф – Франція виграє в Португалії з різницею НЕ менше ніж у 3 голи (це, звичайно, малоймовірно). Але в групах Б, Д і Е два варіанти з трьох можуть спрацювати. Багато що вирішиться вже сьогодні в групі Б. Не так переживаю за шанс для збірної України (ми НЕ заслужили грати у плей-оф, але дуже хочу щоб данці виграли в росії в 2 м’ячі і вибили москалів з ЧЄ). А нам треба будувати нову команду. Ми навіть не тінь тієї команди, що вигравала у Португалії, Сербії чи Іспанії. Поки що ми на рівні Мальти. Отже нам на ЧЄ робити нічого. А жаль. Всі вірили у команду. І таке розчарування. Дуже боляче і дуже соромно.
    VAD
    online
      VAD, 22.06.2021 00:32
    +1
    Если по серьезному то худший был тренерский штаб, так неправильно подготовить команду физически, не проводить никакой ротации. Даже Малина, играющий у Гасперини не выдержал...
    VAD
    online
      VAD, 22.06.2021 00:29
    +1
    А Марлос вообще был на поле?
    avtv5555
    online
      avtv5555, 21.06.2021 23:55
    +1
    Да не обращайте внимание на на оценки спорт юа., там "знатоки" те еще. посмотрим оценки от более авторитетного источника. Правый фланг это была единственная связка которая работала Ярмоленко Караваев. Левый фланг был нулевой во всех 3 матчах Миколенко ни одной обводки , все пасы в никуда а провалы в защите вообще тихий ужас. А Караваев во всех матчах шел в обводку. часто брал игру на себя естественно и ошибки были.
    Metall86Kh
    online
      Metall86Kh, 21.06.2021 22:51
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    Да всем нужно самый нижний бал ставить по полю пешком ходили не знали что с мячем делать все 90 минут
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 21.06.2021 22:21
    +1
    Караваєв і Бущан, два гравці, які справді грали у футбол, а Бущан пропустив, так що на мою думку, КАРАВАЄВ НАЙКРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ КОМАНДИ УКРАЇНА, і це не тільки моя думка, а і багатьох тисяч людей, я дивився щойно коментарі!!!!!!!!
    Звідки і ЯК ВИ ПО ЯКИХ КРИТЕРІЯХ ВИ ОЦІНЮЄТЕ МАТЧ, найгірший Маліновський і БРЕВНОЛЕНКО
    nivava
    online
      nivava, 21.06.2021 23:34
    0
    Сергей Журавко, 21.06.2021 21:41
    А чё сразу Караваев? Остальные что? В футбол играли? Да нет,номер отбывали.
    Караваева понять и простить. Он ещё вон второй тайм за Парашу играет