Экс-соперник Усика: «Джошуа нужен нокаут для победы над украинцем»

Майкл Хантер предсказывает тяжелый бой для фаворита

Экс-соперник Усика: «Джошуа нужен нокаут для победы над украинцем»
© boxingscene.com

Майкл Хантер, бывший соперник Александра Усика, считает, что Энтони Джошуа вполне может проиграть по очкам, если не нокаутирует украинца.

«Не думаю, что Джошуа победит Усика без нокаута. А попасть по нему будет очень тяжело. Усик способен провести бой в защитной манере и выиграть по очкам. У него есть все качества, чтобы провернуть это. Для Джошуа это настоящий вызов».

«И ему не будет так легко, как с Пулевым или во втором поединке с Руисом. Так что Энтони нужен нокаут», - считает Хантер.

Бой Джошуа - Усик запланирован на сентябрь.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — BoxingScene

(79 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Scout78
      Scout78, 23.06.2021 23:41
    0
    Буде підписано контракт,тоді відбудеться бій. Джошуа, сила та міць! Усіх хитрість та швидкість...ринг покаже,хто є хто.
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 19.06.2021 10:19
    +1
    а що ще не домовились про бій? он Тайсон і Вайлдер вже першу дуель поглядів провели, а цей досі торгується.
    в принципі звісно хотілося б щоб таки зміг перемогти, але шанси дуже мізерні.
    IronValdemar
      IronValdemar, 18.06.2021 23:58
    +2
    Алєксандр Усіков ще б мав шанси проти Уайлдера, але Джошуа його кокне. Проти його прямих і аперкотів сама ефетивна зброя ловити на зустріч і мати хороший підбородок. Так я в бою з Руісом. А в Алєксандра Усікова немає таких скілів.
    vizuals
    online
      vizuals, 18.06.2021 19:57
    +3
    borman223, 18.06.2021 19:46
    Задача в Усика була пройти 12 раундів та відчути на собі удари нової ваги в оф поєдинках. У лагері Усика, ще коли він був у крузерах були супертяжі такі як кличко і їм подібні!!! У поєдинку із гассієвим схожі диванні експерти писали про «з’їдену печінку» та іншу хрень!!!
    Зараз перед усиком буде зовсім інша задача на поєдинок, і, думаю, його вага буде 103-105 кг. Джошуа навіть з його габаритами, у 118 кг є трохи перекачаним бодібілдером, йому реально буде важко проти швидкого суперника, який готовий бігати усі 12 раундів та активно огризатися і викидати безліч ударів!!! Тому із ставкою на нокаут, джошуа може тупо як гассієв бігати за ним усі 12 раундів, і то, якщо дихалки вистачить... при чесному суддівстві ставлю на Сашу!!! При усіх його ватних мізках, він дуже мотивованих і я впевнений, здивує боксерський світ!!! Почитаєте потім свій комент після бою!!!
    Задача Усикова кажеш. не знаю, яка вона була. А ось задача таких пісак, як ти, які обзивають когось диванними експертами, читати уважно, що пишуть люди, перш ніж відповідати їм. Я про проблеми Усікова з Уїзерспуном не писав. А що Гассієва я всіляко вболював за перемогу батюшки і ні на яку печінку теж навіть не звертав уваги
    borman223
      borman223, 18.06.2021 19:46
    -3
    vizuals, 18.06.2021 19:01
    Ну припустимо Уїзерспун тут ні до чого, так - пару зарів десь приклався, а ось Чісорич накидав непогано, більшисть ударів не була дуже точною, але турбувала нашого "суперпупертяжа"
    Задача в Усика була пройти 12 раундів та відчути на собі удари нової ваги в оф поєдинках. У лагері Усика, ще коли він був у крузерах були супертяжі такі як кличко і їм подібні!!! У поєдинку із гассієвим схожі диванні експерти писали про «з’їдену печінку» та іншу хрень!!!
    Зараз перед усиком буде зовсім інша задача на поєдинок, і, думаю, його вага буде 103-105 кг. Джошуа навіть з його габаритами, у 118 кг є трохи перекачаним бодібілдером, йому реально буде важко проти швидкого суперника, який готовий бігати усі 12 раундів та активно огризатися і викидати безліч ударів!!! Тому із ставкою на нокаут, джошуа може тупо як гассієв бігати за ним усі 12 раундів, і то, якщо дихалки вистачить... при чесному суддівстві ставлю на Сашу!!! При усіх його ватних мізках, він дуже мотивованих і я впевнений, здивує боксерський світ!!! Почитаєте потім свій комент після бою!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 18.06.2021 19:01
    0
    balabolchenko_lompachenko, 18.06.2021 18:19
    Да и Уизерспун ему фингал приличный поставил
    Ну припустимо Уїзерспун тут ні до чого, так - пару зарів десь приклався, а ось Чісорич накидав непогано, більшисть ударів не була дуже точною, але турбувала нашого "суперпупертяжа"
    balabolchenko_lompachenko
    online
      balabolchenko_lompachenko, 18.06.2021 18:19
    +2
    vizuals, 18.06.2021 17:26
    "влучити по ньому буде дуже важко". Ну Чисора ж якось спромігся)))
    Да и Уизерспун ему фингал приличный поставил
    vizuals
    online
      vizuals, 18.06.2021 17:26
    +1
    "влучити по ньому буде дуже важко". Ну Чисора ж якось спромігся)))
    iravik83
    online
      iravik83, 18.06.2021 17:18
    -2
    Роман Кузьма, 18.06.2021 16:09
    Не думаю, что Усик сможет большее, чем проиграть нокаутом
    а ты не думай дурилка картонная тебе противопоказано!!
    Роман Кузьма
      Роман Кузьма, 18.06.2021 16:09
    -2
    Не думаю, что Усик сможет большее, чем проиграть нокаутом
    анатолий чорнобук
      анатолий чорнобук, 18.06.2021 15:54
    +3
    Нехай рясу одягне. Усіков попушиків не битиме
    vizuals
    online
      vizuals, 18.06.2021 19:57
    +3
    borman223, 18.06.2021 19:46
    Задача в Усика була пройти 12 раундів та відчути на собі удари нової ваги в оф поєдинках. У лагері Усика, ще коли він був у крузерах були супертяжі такі як кличко і їм подібні!!! У поєдинку із гассієвим схожі диванні експерти писали про «з’їдену печінку» та іншу хрень!!!
    Зараз перед усиком буде зовсім інша задача на поєдинок, і, думаю, його вага буде 103-105 кг. Джошуа навіть з його габаритами, у 118 кг є трохи перекачаним бодібілдером, йому реально буде важко проти швидкого суперника, який готовий бігати усі 12 раундів та активно огризатися і викидати безліч ударів!!! Тому із ставкою на нокаут, джошуа може тупо як гассієв бігати за ним усі 12 раундів, і то, якщо дихалки вистачить... при чесному суддівстві ставлю на Сашу!!! При усіх його ватних мізках, він дуже мотивованих і я впевнений, здивує боксерський світ!!! Почитаєте потім свій комент після бою!!!
    Задача Усикова кажеш. не знаю, яка вона була. А ось задача таких пісак, як ти, які обзивають когось диванними експертами, читати уважно, що пишуть люди, перш ніж відповідати їм. Я про проблеми Усікова з Уїзерспуном не писав. А що Гассієва я всіляко вболював за перемогу батюшки і ні на яку печінку теж навіть не звертав уваги
    анатолий чорнобук
      анатолий чорнобук, 18.06.2021 15:54
    +3
    Нехай рясу одягне. Усіков попушиків не битиме
    IronValdemar
    online
      IronValdemar, 18.06.2021 23:58
    +2
    Алєксандр Усіков ще б мав шанси проти Уайлдера, але Джошуа його кокне. Проти його прямих і аперкотів сама ефетивна зброя ловити на зустріч і мати хороший підбородок. Так я в бою з Руісом. А в Алєксандра Усікова немає таких скілів.
    balabolchenko_lompachenko
    online
      balabolchenko_lompachenko, 18.06.2021 18:19
    +2
    vizuals, 18.06.2021 17:26
    "влучити по ньому буде дуже важко". Ну Чисора ж якось спромігся)))
    Да и Уизерспун ему фингал приличный поставил
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 19.06.2021 10:19
    +1
    а що ще не домовились про бій? он Тайсон і Вайлдер вже першу дуель поглядів провели, а цей досі торгується.
    в принципі звісно хотілося б щоб таки зміг перемогти, але шанси дуже мізерні.
    vizuals
    online
      vizuals, 18.06.2021 17:26
    +1
    "влучити по ньому буде дуже важко". Ну Чисора ж якось спромігся)))
    Scout78
    online
      Scout78, 23.06.2021 23:41
    0
    Буде підписано контракт,тоді відбудеться бій. Джошуа, сила та міць! Усіх хитрість та швидкість...ринг покаже,хто є хто.
    vizuals
    online
      vizuals, 18.06.2021 19:01
    0