Марта Костюк – Мэдисон Бренгл. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча первого круга в Бирмингеме

Марта Костюк – Мэдисон Бренгл. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Getty Images/Global Images Ukraine. Марта Костюк

15 июня украинская теннисистка Марта Костюк (№65 WTA) начнет борьбу в основной сетке травяного турнира WTA 250 в Бирмингеме.
 
В матче первого круга украинка сразится против Мэдисон Бренгл из США (№80 WTA). Встреча пройдет третьим запуском после матча Лейла Фернандес – Ван Яфань. Ориентировочное время начала – 16:45 по  
Ранее теннисистки между собой не встречались.
 
Победительница матча во втором круге сразится против Дарьи Касаткиной (№35 WTA) или Полоны Херцог (№73 WTA).

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    chevars2ukr.net
      chevars2ukr.net, 15.06.2021 19:40
    +3
    Таке враження, що Марта перехвилювалась і не спала цієї ночі. Ходила по корту перші два сети, мов муха восени. Хоча досить несподівано прискорювалася, коли треба було підбігти до сетки, чи з одного краю корту на інший. Може Марта вважала цю гру тренувальною з певним запасом із своєго боку. Воно в принципі так і сталося. Але у такому ключі далі грати більше не можна. Першої подачі як не було вже з півроку, так і нема. У Бренгл її не було з дня народження, але Марта на її прийомі і не намагалися грати віннерами, а накидувала американці, щоб добряче розім'ятися бігаючи з одного кута в інший. Підсумовуючи можна сказати, що якість гри забудеться, а рахунок на табло.
    Игорь Онищук
      Игорь Онищук, 15.06.2021 19:28
    +1
    Elis, 15.06.2021 19:21
    Ой, сьогодні вона там з усіма розмовляє
    Випускає пар за весь РГ))
    до того как показали вид на корты справа, казалось что Марта разговаривает с духами горы
    KeniSan
    online
      KeniSan, 15.06.2021 19:26
    -1
    vital, 15.06.2021 19:24
    Та там Касаткіній не дуже щось світить летить, 4-6, 0-1 0-40 подача Херцог
    То то и оно, Херцог пожестче будет чем Бренгл)
    vital
    online
      vital, 15.06.2021 19:24
    0
    Віталій Возняк, 15.06.2021 19:22
    Ну і з ким краще буде зустрітись - з Касаткіною чи з Полоною?
    Та там Касаткіній не дуже щось світить летить, 4-6, 0-1 0-40 подача Херцог
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 15.06.2021 19:23
    +1
    Stanislav Matusevych, 15.06.2021 19:21
    Ух, який складний матч! Молодець Марта, що змогла впоратися, але перехід на траву йде дуже складно.
    Принаймні тепер ще одне тренування на траві перед головним турніром побачимо.
    KeniSan
    online
      KeniSan, 15.06.2021 19:23
    +2
    Віталій Возняк, 15.06.2021 19:22
    Ну і з ким краще буде зустрітись - з Касаткіною чи з Полоною?
    С Касаткиной конечно.
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 15.06.2021 19:22
    +1
    Ну і з ким краще буде зустрітись - з Касаткіною чи з Полоною?
    Elis
    online
      Elis, 15.06.2021 19:21
    +1
    Віталій Возняк, 15.06.2021 19:14
    Та вона ж наче з мамою розмовляє
    Ой, сьогодні вона там з усіма розмовляє
    Випускає пар за весь РГ))
    Vlad Ltava
    online
      Vlad Ltava, 15.06.2021 19:21
    -1
    Да , тяжелый переход с грунта на траву . На траве без эйсов - большая редкость .
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 15.06.2021 19:21
    +5
    Ух, який складний матч! Молодець Марта, що змогла впоратися, але перехід на траву йде дуже складно.
    Elis
    online
      Elis, 15.06.2021 19:20
    +3
    Молодчага! Наша емоційна Марта "Костяк"!
    Всіх з перемогою!
    sirjoga
    online
      sirjoga, 15.06.2021 19:18
    +6
    Всіх з перемогою! Нерви нам Марта помотала
    olya403
    online
      olya403, 15.06.2021 19:16
    +3
    Ну і псих сьогодні Марта))
    vital
    online
      vital, 15.06.2021 19:16
    +1
    Сподіваюся що Марта не начудить при подачі на матч...
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 15.06.2021 19:14
    +2
    Elis, 15.06.2021 19:11
    Є брейк. І Марта виглядає свіжішою, ніж її 31-річна суперниця. Досить розмовляти з ракеткою, треба забирати матч.
    Та вона ж наче з мамою розмовляє
    Elis
    online
      Elis, 15.06.2021 19:11
    +3
    Є брейк. І Марта виглядає свіжішою, ніж її 31-річна суперниця. Досить розмовляти з ракеткою, треба забирати матч.
    sirjoga
    online
      sirjoga, 15.06.2021 19:08
    +4
    брейк
    KeniSan
    online
      KeniSan, 15.06.2021 19:08
    -2
    Она от грунта не отошла. Не понимает что делать нужно. Как говорится: "Тут нужен тренер".
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 15.06.2021 19:02
    0
    Так запороти гейм...
    sirjoga
    online
      sirjoga, 15.06.2021 18:59
    +2
    KeniSan, 15.06.2021 18:50
    С чего ты взял что это оскорбление? Как по мне это комплимент)
    ну комплімент із словом "срака" завжди викликає великі сумніви.
    vital
    online
      vital, 15.06.2021 18:48
    +7
    Сергей Сидоренко, 15.06.2021 18:42
    Кажись, здохла сракаста...
    Який сенс ображати когось за розмір 5-ої точки? Я розумію що тут зібрались диванні Аполони і Афродіти, і все ж...
    sirjoga
    online
      sirjoga, 15.06.2021 19:18
    +6
    Всіх з перемогою! Нерви нам Марта помотала
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 15.06.2021 19:21
    +5
    Ух, який складний матч! Молодець Марта, що змогла впоратися, але перехід на траву йде дуже складно.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 15.06.2021 17:39
    +5
    KeniSan, 15.06.2021 17:36
    Тут дело не столько в траве, сколько в нежелании Марты играть на этом второсортном турнире, ей это не по кайфу)
    Опять повылазили знатоки людских душ)))
    sirjoga
    online
      sirjoga, 15.06.2021 19:08
    +4
    брейк
    vital
    online
      vital, 15.06.2021 18:55
    +4
    KeniSan, 15.06.2021 18:50
    С чего ты взял что это оскорбление? Как по мне это комплимент)
    Ага, але після такого компліменту дівчині у відповідь можна легко дістати сковорідкою по голові
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 15.06.2021 19:40
    +3
    Таке враження, що Марта перехвилювалась і не спала цієї ночі. Ходила по корту перші два сети, мов муха восени. Хоча досить несподівано прискорювалася, коли треба було підбігти до сетки, чи з одного краю корту на інший. Може Марта вважала цю гру тренувальною з певним запасом із своєго боку. Воно в принципі так і сталося. Але у такому ключі далі грати більше не можна. Першої подачі як не було вже з півроку, так і нема. У Бренгл її не було з дня народження, але Марта на її прийомі і не намагалися грати віннерами, а накидувала американці, щоб добряче розім'ятися бігаючи з одного кута в інший. Підсумовуючи можна сказати, що якість гри забудеться, а рахунок на табло.
    Elis
    online
      Elis, 15.06.2021 19:20
    +3
    Молодчага! Наша емоційна Марта "Костяк"!
    Всіх з перемогою!
    olya403
    online
      olya403, 15.06.2021 19:16
    +3
    Ну і псих сьогодні Марта))
    Elis
    online
      Elis, 15.06.2021 19:11
    +3
    Є брейк. І Марта виглядає свіжішою, ніж її 31-річна суперниця. Досить розмовляти з ракеткою, треба забирати матч.
    Elis
    online
      Elis, 15.06.2021 18:43
    +3
    Молодець! Рухаючись і Бренгл помиляється.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 15.06.2021 18:43
    +3
    Віталій Возняк, 15.06.2021 18:39
    Ага. Так спокійно, як слон...
    Ну, трошки поревіла, як слон
    Кстати, помогло, взяла сет))
    Elis
    online
      Elis, 15.06.2021 18:40
    +3
    "Що я зробила не так?"
    Бо треба не самій бігати, як шалена білочка, а пенсіонерку по корту ганяти. А то їй з місця аж надто зручно Марту розстрілювати.
    Давай, Мартусь, зберися!
    sv_2000
    online
      sv_2000, 15.06.2021 18:39
    +3
    "Що я зробила не так?" Ох, уж єти Мартыны эмоции
    KeniSan
    online
      KeniSan, 15.06.2021 19:23
    +2
    Віталій Возняк, 15.06.2021 19:22
    Ну і з ким краще буде зустрітись - з Касаткіною чи з Полоною?
    С Касаткиной конечно.
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 15.06.2021 19:14
    +2
    Elis, 15.06.2021 19:11
    Є брейк. І Марта виглядає свіжішою, ніж її 31-річна суперниця. Досить розмовляти з ракеткою, треба забирати матч.
    Та вона ж наче з мамою розмовляє
    sirjoga
    online
      sirjoga, 15.06.2021 18:59
    +2
    KeniSan, 15.06.2021 18:50
    С чего ты взял что это оскорбление? Как по мне это комплимент)
    ну комплімент із словом "срака" завжди викликає великі сумніви.
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 15.06.2021 18:58
    +2
    Дорогі друзі,я звичайно не експерт,но Марта занадто м'яко грає. Стоїть в захисті проти Бренгл...( А атакувати другу подачу ( особливо таку другу подачу) геть не може. Куди все подівалося?! Так грати на траві не можна.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 15.06.2021 18:32
    +2
    KeniSan, 15.06.2021 18:15
    Давай про Бренгл не будем, она просто мячик перекидывает) А Марта на траве еще в Мальорке играла пару лет назад, если не ошибаюсь, так что не в первый раз, это точно. Тут все намного банальнее, ее техника не подходит для травы. С годами научится. Просто надеемся что пройдет как можно дальше на Уимблдоне, без иллюзий, его она точно не выиграет)
    Ну, Бренгл не блещет разнообразием, но принижать совсем не стоит))) Играет аккуратно, ровно и стабильно. Кстати она и вполне симпатичная и с хорошей фигурой на мой старперский вкус, чтобы тут ни писали...
    А по поводу техники Марты и у меня есть сомнения... Любит она играть с вращениями, на траве это не очень помогает... В общем-то выросла она на грунте...Тут не как там подбежала, ножками стала и исполнила... Надо часто за счет рефлексов.... С рефлексами у Марты ОК, надо только наработать мышечную память. В общем, посмотрим.
    Если играет на траве в ВТА не первый, а второй раз сути это не меняет))
    sirjoga
    online
      sirjoga, 15.06.2021 17:58
    +2
    KeniSan, 15.06.2021 17:52
    Вы минусуете, а правды видить не хотите. Самую техничную и выносливую теннисистку тура гоняет жирная 31-летняя тетка без подачи.
    не жирная тётка, а сочная дама