Ига Свёнтек – Каролина Плишкова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию финала на турнире в Риме

Ига Свёнтек – Каролина Плишкова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Getty Images/Global Images Ukraine. Каролина Плишкова

В воскресенье на грунтовом турнире WTA 1000 в Риме будет сыгран финал.
 
В матче за титул встретятся Каролина Плишкова из Чехии и действующая чемпионка Ролан Гаррос Ига Свёнтек из Польши.
 
Встреча начнется в 15:30 по Киеву.
 
Ранее девушки не играли между собой официальных матчей.

Официально посмотреть матч в Украине можно на телеканале Сетанта, который доступен по ссылке в сервисе Мегого

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    captain2009
    online
      captain2009, 16.05.2021 19:57
    0
    Elis, 16.05.2021 18:21
    Думаю, є ще одна причина - ризик. Бачили Мугурузу, яку Ястремська ганяла по корту, як мале дівча? І ніби ж не в нашому кварталі на смітнику тренера знайшла. Можливо, Еліна розуміє/відчуває, що досягла своєї стелі, а якщо вилетить з Олімпу, то більше вже туди не повернеться.
    Можливо, Ви маєте рацію щодо ризика. Але... Еліс, я краще подивлюся чоловічу класику Новак - Рафа, ніж обговорювати нашого топа. )))
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 18:21
    +1
    captain2009, 16.05.2021 18:11
    Еліс, чому за стільки років не найняти вимогливого тренера? Причини є дві - або шкода грошей, або потрібен такий "друг", як Бетлз. Чомусь мені здається, що у випадку топ-гравця обидві ці причини переплелися. Дійсно, більше буде призових, якщо вигравати турніри. Але, можливо, її спонсори вже давно зрозуміли, що на більше вона не здатна \ не може \ не хоче. Тому й поставили завдання триматися за будь що в топ 5\10 стільки, скільки вона зможе. Це вже таке. Частково Ви праві щодо в'ю, але, скоріше, не допекла, а виставила себе зарозумілою.
    Думаю, є ще одна причина - ризик. Бачили Мугурузу, яку Ястремська ганяла по корту, як мале дівча? І ніби ж не в нашому кварталі на смітнику тренера знайшла. Можливо, Еліна розуміє/відчуває, що досягла своєї стелі, а якщо вилетить з Олімпу, то більше вже туди не повернеться.
    captain2009
    online
      captain2009, 16.05.2021 18:11
    0
    Elis, 16.05.2021 17:32
    Бачу добряче Еліна допекла вам тими своїми інтерв'ю)) Те, що в Еліни мета заробити грошей - це очевидно. Але більше виграєш - більше грошей. Чи я не бачу прихованої логіки?
    К. Мартінес, наче, дуже вимоглива, тому й "сватаю" її Еліні) Та, здається, навіть мертвому поставить подачу))) Ну і змусить думати на корті, варіювати.
    Еліс, чому за стільки років не найняти вимогливого тренера? Причини є дві - або шкода грошей, або потрібен такий "друг", як Бетлз. Чомусь мені здається, що у випадку топ-гравця обидві ці причини переплелися. Дійсно, більше буде призових, якщо вигравати турніри. Але, можливо, її спонсори вже давно зрозуміли, що на більше вона не здатна \ не може \ не хоче. Тому й поставили завдання триматися за будь що в топ 5\10 стільки, скільки вона зможе. Це вже таке. Частково Ви праві щодо в'ю, але, скоріше, не допекла, а виставила себе зарозумілою.
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 17:32
    +1
    captain2009, 16.05.2021 16:58
    На жаль, тренер може дати тільки тоді, коли учень сам хоче поліпшити свої навички. В данному випадку мова йде про гру в теніс, звичайно. Але коли топ-гравець безапеляційно заявляє, що я сама знаю, що мені краще, то це геть інша ситуація.Там хоч як не пояснюй, але ніяки доводи не будуть сприйматись. Щодо Світоліної - то я вважаю, що в неї головна мета - це гроші, а не найвищі спортивні досягнення. Звичайно, я є лише вболівальником та в теніс граю на аматорському рівні. Вибачте, я не розумію, чому Світоліна-професіонал не в змозі "набити" до автоматизма подачу, або вкорочені, коли аматори поліпшують суттево свої навички і в 30, і в 40 років. Над чим вона працює всі ці роки? Тому й по тренеру велике питання є, хто щось може їй передати. Я вважаю, що Світоліна свій найвищий рівень вже пройшла в 2018 році. Можливо, пощастить ій якимось чином взяти Мандаторі, або ТВШ, але в це віриться все меньше і меньше.
    Бачу добряче Еліна допекла вам тими своїми інтерв'ю)) Те, що в Еліни мета заробити грошей - це очевидно. Але більше виграєш - більше грошей. Чи я не бачу прихованої логіки?
    К. Мартінес, наче, дуже вимоглива, тому й "сватаю" її Еліні) Та, здається, навіть мертвому поставить подачу))) Ну і змусить думати на корті, варіювати.
    captain2009
    online
      captain2009, 16.05.2021 16:58
    +1
    Elis, 16.05.2021 16:44
    Теж так думаю. Кончіта їй більше підходила. Після Даяни і Каро навіть задумалась чи не занадто розпіарений Баїн як тренер. Ок наша примхлива "зірка", але Каро...
    Мені здається, Кончіта могла б і Еліні раду дати, а ви що думаєте?
    На жаль, тренер може дати тільки тоді, коли учень сам хоче поліпшити свої навички. В данному випадку мова йде про гру в теніс, звичайно. Але коли топ-гравець безапеляційно заявляє, що я сама знаю, що мені краще, то це геть інша ситуація.Там хоч як не пояснюй, але ніяки доводи не будуть сприйматись. Щодо Світоліної - то я вважаю, що в неї головна мета - це гроші, а не найвищі спортивні досягнення. Звичайно, я є лише вболівальником та в теніс граю на аматорському рівні. Вибачте, я не розумію, чому Світоліна-професіонал не в змозі "набити" до автоматизма подачу, або вкорочені, коли аматори поліпшують суттево свої навички і в 30, і в 40 років. Над чим вона працює всі ці роки? Тому й по тренеру велике питання є, хто щось може їй передати. Я вважаю, що Світоліна свій найвищий рівень вже пройшла в 2018 році. Можливо, пощастить ій якимось чином взяти Мандаторі, або ТВШ, але в це віриться все меньше і меньше.
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 16:44
    +3
    captain2009, 16.05.2021 16:40
    Здається, що не підходить Плішковій Баін, як тренер. З ним щось вона взагалі зникла.
    Теж так думаю. Кончіта їй більше підходила. Після Даяни і Каро навіть задумалась чи не занадто розпіарений Баїн як тренер. Ок наша примхлива "зірка", але Каро...
    Мені здається, Кончіта могла б і Еліні раду дати, а ви що думаєте?
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 16:41
    +1
    Іґа дуже щира і мила)) Сподіваюсь, з часом від успіху вона не перетвориться в Осаку)
    captain2009
    online
      captain2009, 16.05.2021 16:40
    +2
    Здається, що не підходить Плішковій Баін, як тренер. З ним щось вона взагалі зникла.
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 16.05.2021 16:40
    +2
    Свьонтек виходить на 10-у позицію в рейтингу WTA. Далі їй ще й сітка у турнірах буде легша.
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 16:35
    +3
    Віталій Возняк, 16.05.2021 16:29
    Чвертьфінал учора наче більше був схожий на гру, достойну фіналу.
    Прочитали мої думки. Хоч і Еліна блідо виглядала. Але Каро проти Мартич зовсім непоганий матч провела, правда, дивилась одним оком.
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 16.05.2021 16:34
    +2
    Stanislav Matusevych, 16.05.2021 16:30
    Що це взагалі було, ніхто не знає? Іга так ще й у Парижі титул захистить.
    І знімить "прокляття Риму"
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 16.05.2021 16:33
    +3
    Stanislav Matusevych, 16.05.2021 16:30
    Що це взагалі було, ніхто не знає? Іга так ще й у Парижі титул захистить.
    А що тут дивного? В Іги усі необхідні компоненти присутні - і подача, і швидкість пересування, і вкорочені.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 16.05.2021 16:33
    +4
    Stanislav Matusevych, 16.05.2021 16:30
    Що це взагалі було, ніхто не знає? Іга так ще й у Парижі титул захистить.
    Всього 13 програних м'ячів, фантастика.
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 16:31
    +4
    captain2009, 16.05.2021 16:27
    Вітаю з перемогою Вашою улюблениці.
    Дякую) Ще не можу назвати Іґу улюбленицею, поки придивляюсь до неї, але точно симпатизую, а далі час покаже.
    Дуже шкода Кароліну. Аби ж хоча б не такий рахунок...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 16.05.2021 16:30
    +5
    Що це взагалі було, ніхто не знає? Іга так ще й у Парижі титул захистить.
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 16.05.2021 16:29
    +4
    sirjoga, 16.05.2021 16:27
    Нормальний такий фінал мастерс 1000
    Чвертьфінал учора наче більше був схожий на гру, достойну фіналу.
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 16:27
    +1
    Elis, 16.05.2021 16:25
    Так колись наша Снігур програвала і в останньому геймі неймовірно скамбечила і змогла перевести гру в 3-ій сет. Чи зуміє Каро?
    Не зуміла...
    captain2009
    online
      captain2009, 16.05.2021 16:27
    +2
    Elis, 16.05.2021 16:25
    Так колись наша Снігур програвала і в останньому геймі неймовірно скамбечила і змогла перевести гру в 3-ій сет. Чи зуміє Каро?
    Вітаю з перемогою Вашою улюблениці.
    sirjoga
    online
      sirjoga, 16.05.2021 16:27
    +4
    Нормальний такий фінал мастерс 1000
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 16.05.2021 16:27
    +1
    Дівчата з різних планет.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 16.05.2021 16:30
    +5
    Що це взагалі було, ніхто не знає? Іга так ще й у Парижі титул захистить.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 16.05.2021 16:33
    +4
    Stanislav Matusevych, 16.05.2021 16:30
    Що це взагалі було, ніхто не знає? Іга так ще й у Парижі титул захистить.
    Всього 13 програних м'ячів, фантастика.
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 16:31
    +4
    captain2009, 16.05.2021 16:27
    Вітаю з перемогою Вашою улюблениці.
    Дякую) Ще не можу назвати Іґу улюбленицею, поки придивляюсь до неї, але точно симпатизую, а далі час покаже.
    Дуже шкода Кароліну. Аби ж хоча б не такий рахунок...
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 16.05.2021 16:29
    +4
    sirjoga, 16.05.2021 16:27
    Нормальний такий фінал мастерс 1000
    Чвертьфінал учора наче більше був схожий на гру, достойну фіналу.
    sirjoga
    online
      sirjoga, 16.05.2021 16:27
    +4
    Нормальний такий фінал мастерс 1000
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 16.05.2021 16:06
    +4
    Elis, 16.05.2021 16:03
    Ого, спізнилась на 15 хв і застала лише останній гейм сету. Непогано від Іґи. Хто дивиться - це Каро так блідо виглядає чи Швьонтек так потужно грає?
    Ига просто уничтожает, плишкова как всегда однообразно
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 16:44
    +3
    captain2009, 16.05.2021 16:40
    Здається, що не підходить Плішковій Баін, як тренер. З ним щось вона взагалі зникла.
    Теж так думаю. Кончіта їй більше підходила. Після Даяни і Каро навіть задумалась чи не занадто розпіарений Баїн як тренер. Ок наша примхлива "зірка", але Каро...
    Мені здається, Кончіта могла б і Еліні раду дати, а ви що думаєте?
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 16:35
    +3
    Віталій Возняк, 16.05.2021 16:29
    Чвертьфінал учора наче більше був схожий на гру, достойну фіналу.
    Прочитали мої думки. Хоч і Еліна блідо виглядала. Але Каро проти Мартич зовсім непоганий матч провела, правда, дивилась одним оком.
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 16.05.2021 16:33
    +3
    Stanislav Matusevych, 16.05.2021 16:30
    Що це взагалі було, ніхто не знає? Іга так ще й у Парижі титул захистить.
    А що тут дивного? В Іги усі необхідні компоненти присутні - і подача, і швидкість пересування, і вкорочені.
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 16:03
    +3
    Ого, спізнилась на 15 хв і застала лише останній гейм сету. Непогано від Іґи. Хто дивиться - це Каро так блідо виглядає чи Швьонтек так потужно грає?
    captain2009
    online
      captain2009, 16.05.2021 16:40
    +2
    Здається, що не підходить Плішковій Баін, як тренер. З ним щось вона взагалі зникла.
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 16.05.2021 16:40
    +2
    Свьонтек виходить на 10-у позицію в рейтингу WTA. Далі їй ще й сітка у турнірах буде легша.
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 16.05.2021 16:34
    +2
    Stanislav Matusevych, 16.05.2021 16:30
    Що це взагалі було, ніхто не знає? Іга так ще й у Парижі титул захистить.
    І знімить "прокляття Риму"
    captain2009
    online
      captain2009, 16.05.2021 16:27
    +2
    Elis, 16.05.2021 16:25
    Так колись наша Снігур програвала і в останньому геймі неймовірно скамбечила і змогла перевести гру в 3-ій сет. Чи зуміє Каро?
    Вітаю з перемогою Вашою улюблениці.
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 16:16
    +2
    сергей богданов, 16.05.2021 16:06
    Ига просто уничтожает, плишкова как всегда однообразно
    Дякую. Вже бачу. На вираз обличчя Кароліни боляче дивитись. Вона не розуміє що робити з потужними ударами під задню лінію в ноги.
    sergo1957
      sergo1957, 16.05.2021 16:15
    +2
    Вот это разгром !!!
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 18:21
    +1
    captain2009, 16.05.2021 18:11
    Еліс, чому за стільки років не найняти вимогливого тренера? Причини є дві - або шкода грошей, або потрібен такий "друг", як Бетлз. Чомусь мені здається, що у випадку топ-гравця обидві ці причини переплелися. Дійсно, більше буде призових, якщо вигравати турніри. Але, можливо, її спонсори вже давно зрозуміли, що на більше вона не здатна \ не може \ не хоче. Тому й поставили завдання триматися за будь що в топ 5\10 стільки, скільки вона зможе. Це вже таке. Частково Ви праві щодо в'ю, але, скоріше, не допекла, а виставила себе зарозумілою.
    Думаю, є ще одна причина - ризик. Бачили Мугурузу, яку Ястремська ганяла по корту, як мале дівча? І ніби ж не в нашому кварталі на смітнику тренера знайшла. Можливо, Еліна розуміє/відчуває, що досягла своєї стелі, а якщо вилетить з Олімпу, то більше вже туди не повернеться.
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 17:32
    +1
    captain2009, 16.05.2021 16:58
    На жаль, тренер може дати тільки тоді, коли учень сам хоче поліпшити свої навички. В данному випадку мова йде про гру в теніс, звичайно. Але коли топ-гравець безапеляційно заявляє, що я сама знаю, що мені краще, то це геть інша ситуація.Там хоч як не пояснюй, але ніяки доводи не будуть сприйматись. Щодо Світоліної - то я вважаю, що в неї головна мета - це гроші, а не найвищі спортивні досягнення. Звичайно, я є лише вболівальником та в теніс граю на аматорському рівні. Вибачте, я не розумію, чому Світоліна-професіонал не в змозі "набити" до автоматизма подачу, або вкорочені, коли аматори поліпшують суттево свої навички і в 30, і в 40 років. Над чим вона працює всі ці роки? Тому й по тренеру велике питання є, хто щось може їй передати. Я вважаю, що Світоліна свій найвищий рівень вже пройшла в 2018 році. Можливо, пощастить ій якимось чином взяти Мандаторі, або ТВШ, але в це віриться все меньше і меньше.
    Бачу добряче Еліна допекла вам тими своїми інтерв'ю)) Те, що в Еліни мета заробити грошей - це очевидно. Але більше виграєш - більше грошей. Чи я не бачу прихованої логіки?
    К. Мартінес, наче, дуже вимоглива, тому й "сватаю" її Еліні) Та, здається, навіть мертвому поставить подачу))) Ну і змусить думати на корті, варіювати.
    captain2009
    online
      captain2009, 16.05.2021 16:58
    +1
    Elis, 16.05.2021 16:44
    Теж так думаю. Кончіта їй більше підходила. Після Даяни і Каро навіть задумалась чи не занадто розпіарений Баїн як тренер. Ок наша примхлива "зірка", але Каро...
    Мені здається, Кончіта могла б і Еліні раду дати, а ви що думаєте?
    На жаль, тренер може дати тільки тоді, коли учень сам хоче поліпшити свої навички. В данному випадку мова йде про гру в теніс, звичайно. Але коли топ-гравець безапеляційно заявляє, що я сама знаю, що мені краще, то це геть інша ситуація.Там хоч як не пояснюй, але ніяки доводи не будуть сприйматись. Щодо Світоліної - то я вважаю, що в неї головна мета - це гроші, а не найвищі спортивні досягнення. Звичайно, я є лише вболівальником та в теніс граю на аматорському рівні. Вибачте, я не розумію, чому Світоліна-професіонал не в змозі "набити" до автоматизма подачу, або вкорочені, коли аматори поліпшують суттево свої навички і в 30, і в 40 років. Над чим вона працює всі ці роки? Тому й по тренеру велике питання є, хто щось може їй передати. Я вважаю, що Світоліна свій найвищий рівень вже пройшла в 2018 році. Можливо, пощастить ій якимось чином взяти Мандаторі, або ТВШ, але в це віриться все меньше і меньше.
    Elis
    online
      Elis, 16.05.2021 16:41
    +1
    Іґа дуже щира і мила)) Сподіваюсь, з часом від успіху вона не перетвориться в Осаку)