Элина Свитолина – Жиль Тайхман. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча первого круга на турнире в Мадриде

Элина Свитолина – Жиль Тайхман. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Getty Images/Global Images Ukraine. Элина Свитолина

29 апреля первая ракетка Украины Элина Свитолина (№5 WTA) проведет стартовый матч основной сетки на турнире WTA 1000 в Мадриде. 
 
Украинка, посеянная под четвертым номером, сыграет против швейцарки Жиль Тайхман (№40 WTA). Встреча состоится первым запуском на стадионе имени Аранчи Санчес. Время начала матча – 12:00 по Киеву.

Ранее теннисистки встречались один раз, победила украинка.
 
В следующем раунде победительница встречи сразится против Паулы Бадосы (№62 WTA) из Испании или Барборы Крейчиковой из Чехии (№39 WTA). 

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(10 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 29.04.2021 15:19
    0
    captain2009, 29.04.2021 14:49
    Ай, Станіславе, скільки вже було таких вчителів у Еліни. Але ж зірка заявила, що вона сама знає, що їй краще, чи не так?
    Звичайно, так. А ще вона має відповідних радників, які після кожного програшу ллють їй у вуха, наскільки все супер, а буде ще краще, це тупі вболівальники просто нагнітають, а так всьо харашо, прєкрасная маркіза. Тепла ванна, як вона є.
    Elis
    online
      Elis, 29.04.2021 14:53
    +3
    Stanislav Matusevych, 29.04.2021 14:45
    А я задоволений підсумком. Бо коли ти так граєш, повинна наставати розплата. Може, це чомусь навчить, хоча трохи запізно вже вчитися таким простим речам. Браво, Тайхманн!
    Ну якщо її Подороска свого часу не навчила, то може з якогось 12-го разу засвоїть урок. Але в 29 сили вже будуть не ті, хай спитає в Квітової. Та й молоде покоління зубасте.
    Але хай далі розказує яка в неї супер-команда і що вболівальникам нічого не видно. Самообман - річ солодка. Але король то голий.
    Дмитрий Борщёв
      Дмитрий Борщёв, 29.04.2021 14:49
    -1
    Это цирк какой-то. Элина главный спортсмен-суетолог в Украине)
    captain2009
    online
      captain2009, 29.04.2021 14:49
    +1
    Stanislav Matusevych, 29.04.2021 14:45
    А я задоволений підсумком. Бо коли ти так граєш, повинна наставати розплата. Може, це чомусь навчить, хоча трохи запізно вже вчитися таким простим речам. Браво, Тайхманн!
    Ай, Станіславе, скільки вже було таких вчителів у Еліни. Але ж зірка заявила, що вона сама знає, що їй краще, чи не так?
    Elis
    online
      Elis, 29.04.2021 14:48
    0
    Калініна перший сет програла.
    captain2009
    online
      captain2009, 29.04.2021 14:47
    +2
    vital, 29.04.2021 14:44
    А який в неї прикольний дроп, дуже непомітний, навіть без особливого замаху.
    П.с. Комусь і 6-ти матчболів замало, а хтось із першого вирішує питання.
    так і перемога справедлива, що сказати. Боролася, не здавалася, створювала, грала активно, за що й була нагороджена долею.
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
    online
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 29.04.2021 14:47
    +2
    Матч благополучно здан бедной .... девочке с 5-1 6-7. Це - фініш.
    Elis
    online
      Elis, 29.04.2021 14:46
    +4
    captain2009, 29.04.2021 14:41
    Але ж грає сміливо і сама створює, погодьтеся.
    Та мало того, тонко відчуває, де самій треба створити, а де просто дати Еліні напомилятись. Молодець, просто молодець.
    presburg
      presburg, 29.04.2021 14:45
    +2
    а говорять що два рази в одну ріку не війдеш..чи як воно там??зразу згадав матч з Халеп на Ролан Гаросс...де було так само..просто Еліна чекала поки суперниця буде робити помилки а та якось рішила не робити..ось і виргала а Еліна може відпочивати...
    romeoboss50
      romeoboss50, 29.04.2021 14:45
    +2
    Эліну знову опустили,жах якіїсь
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 29.04.2021 14:45
    +5
    А я задоволений підсумком. Бо коли ти так граєш, повинна наставати розплата. Може, це чомусь навчить, хоча трохи запізно вже вчитися таким простим речам. Браво, Тайхманн!
    sergo1957
      sergo1957, 29.04.2021 14:45
    -1
    Это просто очередной ПОЗОР !!! О каких "Больших Шлемах" вы говорите !? КОЛХОЗ !
    vital
    online
      vital, 29.04.2021 14:44
    +6
    captain2009, 29.04.2021 14:41
    Але ж грає сміливо і сама створює, погодьтеся.
    А який в неї прикольний дроп, дуже непомітний, навіть без особливого замаху.
    П.с. Комусь і 6-ти матчболів замало, а хтось із першого вирішує питання.
    dudigo78
      dudigo78, 29.04.2021 14:44
    +6
    швейцарці тільки аплодисменти. Боєць. Еліна... вже вкотре таке, навіть не здивований
    Руслан Луценко
      Руслан Луценко, 29.04.2021 14:44
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    Я не знаю, ну знайшла чоловiка,заведiть дiтей та не мороч голову, нi собi нi людям!!!!
    Elis
    online
      Elis, 29.04.2021 14:44
    +3
    Молодець Тайхман. По 3 сету вона абсолютно заслужила на перемогу.
    Александр Ад
      Александр Ад, 29.04.2021 14:44
    -1
    самая дебильная игра тьфу
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 29.04.2021 14:44
    +1
    А ей хватило одного матчбола.
    Sanya Leshiy
      Sanya Leshiy, 29.04.2021 14:43
    0
    дно
    Володимир Семигайло
    online
      Володимир Семигайло, 29.04.2021 14:43
    +1
    Завозили,як школярку.
    vital
    online
      vital, 29.04.2021 14:44
    +6
    captain2009, 29.04.2021 14:41
    Але ж грає сміливо і сама створює, погодьтеся.
    А який в неї прикольний дроп, дуже непомітний, навіть без особливого замаху.
    П.с. Комусь і 6-ти матчболів замало, а хтось із першого вирішує питання.
    dudigo78
      dudigo78, 29.04.2021 14:44
    +6
    швейцарці тільки аплодисменти. Боєць. Еліна... вже вкотре таке, навіть не здивований
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 29.04.2021 14:45
    +5
    А я задоволений підсумком. Бо коли ти так граєш, повинна наставати розплата. Може, це чомусь навчить, хоча трохи запізно вже вчитися таким простим речам. Браво, Тайхманн!
    Elis
    online
      Elis, 29.04.2021 14:46
    +4
    captain2009, 29.04.2021 14:41
    Але ж грає сміливо і сама створює, погодьтеся.
    Та мало того, тонко відчуває, де самій треба створити, а де просто дати Еліні напомилятись. Молодець, просто молодець.
    dudigo78
      dudigo78, 29.04.2021 13:16
    +4
    десь цей матч нагадує останню гру проти Кузнєцової. Легко виграний перший сет, добрий початок другого і повне подальше виключення з гри
    Elis
    online
      Elis, 29.04.2021 14:53
    +3
    Stanislav Matusevych, 29.04.2021 14:45
    А я задоволений підсумком. Бо коли ти так граєш, повинна наставати розплата. Може, це чомусь навчить, хоча трохи запізно вже вчитися таким простим речам. Браво, Тайхманн!
    Ну якщо її Подороска свого часу не навчила, то може з якогось 12-го разу засвоїть урок. Але в 29 сили вже будуть не ті, хай спитає в Квітової. Та й молоде покоління зубасте.
    Але хай далі розказує яка в неї супер-команда і що вболівальникам нічого не видно. Самообман - річ солодка. Але король то голий.
    Elis
    online
      Elis, 29.04.2021 14:44
    +3
    Молодець Тайхман. По 3 сету вона абсолютно заслужила на перемогу.
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 29.04.2021 14:22
    +3
    Посмеялась ехидненько при счете 5-1 и тут же получила . Смейся дальше и до встречи в Риме .
    olya403
    online
      olya403, 29.04.2021 14:06
    +3
    Наша пісня гарна й нова. Це я про подачу на матч
    Sauron
    online
      Sauron, 29.04.2021 13:45
    +3
    Элине надо уважать соперниц.
    Хочет легко выигрывать, хотя против нее сегодня профессионал из первой сотни.
    captain2009
    online
      captain2009, 29.04.2021 14:47
    +2
    vital, 29.04.2021 14:44
    А який в неї прикольний дроп, дуже непомітний, навіть без особливого замаху.
    П.с. Комусь і 6-ти матчболів замало, а хтось із першого вирішує питання.
    так і перемога справедлива, що сказати. Боролася, не здавалася, створювала, грала активно, за що й була нагороджена долею.
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
    online
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 29.04.2021 14:47
    +2
    Матч благополучно здан бедной .... девочке с 5-1 6-7. Це - фініш.
    presburg
    online
      presburg, 29.04.2021 14:45
    +2
    а говорять що два рази в одну ріку не війдеш..чи як воно там??зразу згадав матч з Халеп на Ролан Гаросс...де було так само..просто Еліна чекала поки суперниця буде робити помилки а та якось рішила не робити..ось і виргала а Еліна може відпочивати...
    romeoboss50
    online
      romeoboss50, 29.04.2021 14:45
    +2
    Эліну знову опустили,жах якіїсь
    pricolist
      pricolist, 29.04.2021 14:42
    +2
    Капец Эля учудила. Так уверенно в 3 сете вела и бездарно слила
    Elis
    online
      Elis, 29.04.2021 14:39
    +2
    Швейцарка просто грає на куражі. Еліна сама не вірить, що це відбувається.
    Володимир Семигайло
    online
      Володимир Семигайло, 29.04.2021 14:39
    +2
    Перекидання м'яча завершилось.Тренуємось далі.
    vital
    online
      vital, 29.04.2021 14:33
    +2
    Вже сумарно 6 матчболів Еліна втратила
    sergo1957
    online
      sergo1957, 29.04.2021 13:48
    +2
    "Wonderful cross" это конечно класс,но где эйсы. Штутгарт и Мадрид-небо и земля !
    samird
    online
      samird, 29.04.2021 13:34
    +2
    Элина как всегда пытается проехать первые раунды на пониженной передаче. Уже выходит боком.