Свитолина узнала первую соперницу на крупном турнире в Мадриде

Украинка начнет соревнования с первого круга

Свитолина узнала первую соперницу на крупном турнире в Мадриде
© Getty Images/Global Images Ukraine. Элина Свитолина

Украинская теннисистка Элина Свитолина (№5 WTA) узнала первую соперницу на грунтовом турнире WTA 1000 в Мадриде.
 
В матче первого круга украинка сразится против швейцарки Жиль Тайхман (№40 WTA).  
 
Ранее девушки встречались один раз, победила украинка.
 
Отметим, что  в квалификации соревнований в Мадриде сражаются Катерина Козлова и Марта Костюк.

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Twitter

(47 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    yira
      yira, 28.04.2021 01:00
    0
    Ха... Уболівальники вже розподілили "проходи" і "реванши"
    Насмілюсь нагадати, Світоліна не вигравала ще за кар'єру жодного Мандаторі
    І в Мадриді стата в неї "ніяка", м'яко кажучи. Буде вже 7 спроба тут.
    Можем пригадати:
    2014 — 1/32 програла Янковіч(6 сіяна була) 2:0 (6:3,6:4)
    2015 — 1/32 обіграла Хантухову 2:0 (6:0,6:3); 1/16 — програла 7-ій сіяній Іванович 2:0 (6:3,6:4)
    2016 — Еліна вже сама була 12-ю сіяною. 1/32 виграла в Вікмайер 2:1 (4:6, 6:3, 6:4). В 1/16 програла Гавриловій 2:0 (6:2, 7:6 /тай 7:4/)
    2017 — Світоліна була 11-ою сіяною. Програла в першому матчі, в 1/32 кваліфаеру Сайсай Джен 2:1 (2:6, 7:6/тай 7:4/, 6:3).
    2018 — Еліна 4-а сіяна. Перше коло виграла в Алізе Корне 2:0 (6:2,6:2). В 1/16 програла Суарес Наварро 2:1(2:6, 7:6/тай 7:3/, 6:4).
    2019 — Еліна 6-а сіяна. Програла в першому колі,
    в 1/32 Полін Парментьє 2:0 (6:4, 7:6/тай 8:6/).
    2021 — ???
    Василий Будник
      Василий Будник, 27.04.2021 17:01
    +1
    Хороший мастер жребия не боится
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 27.04.2021 15:39
    +1
    KirTheKing, 27.04.2021 14:16
    жребий очень хороший для Элины.. в 4 круге может быть Мугуруза/Мартич/Бенчич, далее SF - Квитова/Барти/Святек.. Квитову побеждать можно и нужно, мужичек в кепке будет уставшим после Штутгарта, Святек это "калиф на час" думаю..
    Клас, Еліна вже в фіналі!
    KirTheKing
      KirTheKing, 27.04.2021 14:16
    -8
    жребий очень хороший для Элины.. в 4 круге может быть Мугуруза/Мартич/Бенчич, далее SF - Квитова/Барти/Святек.. Квитову побеждать можно и нужно, мужичек в кепке будет уставшим после Штутгарта, Святек это "калиф на час" думаю..
    Elis
    online
      Elis, 27.04.2021 13:38
    +5
    Sashamar, 27.04.2021 13:29
    WTA1000 (former Premier Mandatory) відрізняється від Шоломів тільки тим, що тут на коло менше. Але стартують всі одночасно, з першого кола.
    Взагалі до Еліни жереб доволі прихильний. Наступне коло - Бадоса\Крейчикова, потім або Путінцева\Конта або навіть хтось з кваліфікації. Та й в одній четвертій найтяжче - Мугуруза або Бенчіч.
    Але! Ми знов в одній половині з Ешлі.
    Так, я щось забула, що Мандаторі теж безхалявні, дякую)
    Ешлі так Ешлі, то вже Елінина карма, допоки не візьме себе в руки і не переможе) Колись Еліна була кармою Халеп, але румунка з того винесла гарний урок.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 27.04.2021 13:29
    +3
    Elis, 27.04.2021 12:56
    Чому Еліна не з 2 кола починає?
    WTA1000 (former Premier Mandatory) відрізняється від Шоломів тільки тим, що тут на коло менше. Але стартують всі одночасно, з першого кола.
    Взагалі до Еліни жереб доволі прихильний. Наступне коло - Бадоса\Крейчикова, потім або Путінцева\Конта або навіть хтось з кваліфікації. Та й в одній четвертій найтяжче - Мугуруза або Бенчіч.
    Але! Ми знов в одній половині з Ешлі.
    axylinam
    online
      axylinam, 27.04.2021 13:13
    +1
    Нормальная соперница,проходить можно и нужно
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 27.04.2021 13:08
    +7
    Elis, 27.04.2021 12:56
    Чому Еліна не з 2 кола починає?
    тут такої халяви немає ні в кого)
    Elis
    online
      Elis, 27.04.2021 12:56
    0
    Чому Еліна не з 2 кола починає?
    Martin Riggs
    online
      Martin Riggs, 27.04.2021 13:08
    +7
    Elis, 27.04.2021 12:56
    Чому Еліна не з 2 кола починає?
    тут такої халяви немає ні в кого)
    Elis
    online
      Elis, 27.04.2021 13:38
    +5
    Sashamar, 27.04.2021 13:29
    WTA1000 (former Premier Mandatory) відрізняється від Шоломів тільки тим, що тут на коло менше. Але стартують всі одночасно, з першого кола.
    Взагалі до Еліни жереб доволі прихильний. Наступне коло - Бадоса\Крейчикова, потім або Путінцева\Конта або навіть хтось з кваліфікації. Та й в одній четвертій найтяжче - Мугуруза або Бенчіч.
    Але! Ми знов в одній половині з Ешлі.
    Так, я щось забула, що Мандаторі теж безхалявні, дякую)
    Ешлі так Ешлі, то вже Елінина карма, допоки не візьме себе в руки і не переможе) Колись Еліна була кармою Халеп, але румунка з того винесла гарний урок.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 27.04.2021 13:29
    +3
    Elis, 27.04.2021 12:56
    Чому Еліна не з 2 кола починає?
    WTA1000 (former Premier Mandatory) відрізняється від Шоломів тільки тим, що тут на коло менше. Але стартують всі одночасно, з першого кола.
    Взагалі до Еліни жереб доволі прихильний. Наступне коло - Бадоса\Крейчикова, потім або Путінцева\Конта або навіть хтось з кваліфікації. Та й в одній четвертій найтяжче - Мугуруза або Бенчіч.
    Але! Ми знов в одній половині з Ешлі.
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 27.04.2021 17:01
    +1
    Хороший мастер жребия не боится
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 27.04.2021 15:39
    +1
    KirTheKing, 27.04.2021 14:16
    жребий очень хороший для Элины.. в 4 круге может быть Мугуруза/Мартич/Бенчич, далее SF - Квитова/Барти/Святек.. Квитову побеждать можно и нужно, мужичек в кепке будет уставшим после Штутгарта, Святек это "калиф на час" думаю..
    Клас, Еліна вже в фіналі!
    axylinam
    online
      axylinam, 27.04.2021 13:13
    +1
    Нормальная соперница,проходить можно и нужно
    yira
    online
      yira, 28.04.2021 01:00
    0
    Ха... Уболівальники вже розподілили "проходи" і "реванши"
    Насмілюсь нагадати, Світоліна не вигравала ще за кар'єру жодного Мандаторі
    І в Мадриді стата в неї "ніяка", м'яко кажучи. Буде вже 7 спроба тут.
    Можем пригадати:
    2014 — 1/32 програла Янковіч(6 сіяна була) 2:0 (6:3,6:4)
    2015 — 1/32 обіграла Хантухову 2:0 (6:0,6:3); 1/16 — програла 7-ій сіяній Іванович 2:0 (6:3,6:4)
    2016 — Еліна вже сама була 12-ю сіяною. 1/32 виграла в Вікмайер 2:1 (4:6, 6:3, 6:4). В 1/16 програла Гавриловій 2:0 (6:2, 7:6 /тай 7:4/)
    2017 — Світоліна була 11-ою сіяною. Програла в першому матчі, в 1/32 кваліфаеру Сайсай Джен 2:1 (2:6, 7:6/тай 7:4/, 6:3).
    2018 — Еліна 4-а сіяна. Перше коло виграла в Алізе Корне 2:0 (6:2,6:2). В 1/16 програла Суарес Наварро 2:1(2:6, 7:6/тай 7:3/, 6:4).
    2019 — Еліна 6-а сіяна. Програла в першому колі,
    в 1/32 Полін Парментьє 2:0 (6:4, 7:6/тай 8:6/).
    2021 — ???
    Elis
    online
      Elis, 27.04.2021 12:56
    0
    Чому Еліна не з 2 кола починає?