Эшли Барти – Арина Соболенко. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию финала на турнире в Штутгарте

© Getty Images/Global Images Ukraine. Эшли Барти

25 апреля состоится финал на грунтовом турнире WTA 500 в Штутгарте.

В матче за титул сойдутся лидер мирового рейтинга австралийка Эшли Барти и седьмая ракетка мира Арина Соболенко из Беларуси.

Встреча начнется в 15:00 по Киеву.

Ранее девушки провели шесть матчей, счет равный.

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

(6 голосов)

Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 25.04.2021 23:52
    0
    Гру яку демонструє Барті можна назвати зразковою з огляду тактики, адже можна зробити висновок що вона спеціально програє перший сет щоб заставити думати що вже все зроблено, тим самим суперник починає грати не впевнено, а самовпевнено, це сильна психологія яку втілити можуть лише дуже впевнені в собі гравці. Вона спочатку заставляє суперника повірити всебе, а потім різко прискорює темп, тим самим збиває суперника з пантелику і вже як удав не відпускає. Я таку стабільність пам'ятаю лише від Серени, але та брала силою, а Еш тактикою, що більш достойно.
    Наталя Шевченко
      Наталя Шевченко, 25.04.2021 22:13
    0
    Як приємно читати розумні речі про теніс і його учасників. Сьогодні тут немає хейтерів, яким усе одно на гру, аби обхаяти людей, яким просто заздрять.
    vital
      vital, 25.04.2021 19:22
    +3
    Sashamar, 25.04.2021 18:15
    Ну вона теж не залізна, позавчора три сети, вчора, сьогодні, а ще й пару грає. От іноді трохи знижує оберти.
    Щодо іншого, Ви абсолютно праві. Не випадково вчора в моїй голові вешталися різні думки на кшталт тенісної суперліги . І для "колгоспниці" Соболенко там місця нема.
    Таких не берут в космонавты
    Таки залізна австралійка. Барті ж зараз ще фінал парний в Штутгарті грає.
    А по грі як би нічого неочікуваного. Статистика особистих зустрічей останніх років проти Еш зараз вже не діє, Барті розпочала і продовжує свої серії перемог проти суперниць, які ще кілька років тому були їй не по зубам. Сценарій фіналу, як на диво, навіть схожий з вчорашньою грою - програш першого сету і потужний старт другого 3-0 від австралійки, а далі аналогії припиняються. Еліна вчора була близькою до перемоги над першою ракеткою світу. Такої зарядженої Еліни з високим відсотком першої подачі і атакуючим тенісом не впевнений чи бачив взагалі раніше. Якщо Еля звикне до атакуючої гри і почне атакувати на постійній основі, хай навіть із запасом, без надмірної кількості невимушених помилок, то зможе ще в майбутньому порадувати нас ще титулами на престижних турнірах.
    Sashamar
    +2
    Elis, 25.04.2021 17:28
    Вчора був матч інтелекту, тактики, техніки і витримки, Еліна програла лише в останньому компоненті. Ось за таке я й люблю теніс.
    Сьогодні подивилась ще третій сет. Все просто - влупи якомога сильніше. В якийсь момент здалось, що Барті багато помиляється, бо їй і самій нудно)))
    Elis
    +2
    Наталя Шевченко, 25.04.2021 17:03
    Дивилась, бо цікаво спостерігати за Барті. Звичайно, матч Барті - Світоліна набагато був осмисленішим, технічно красивим, а тут сильні удари, аути, крики і більше нічого. В перемозі Барті навіть не сумнівалася, навіть коли вона програла перший сет.
    Sashamar
      Sashamar, 25.04.2021 17:14
    +2
    Stanislav Matusevych, 25.04.2021 16:58
    Вітаю Еш із черговим титулом! Проти спокою та впевненості у собі не встояв і Термінатор. Хороша перемога, але вчора рівень гри обох був, звичайно, куди кращим.
    Зрозуміло, вчора був прихований фінал, Еліна сьогодні б теж виграла. Побажаємо їй якомога скоріше обійти Кенін (а вона сильніша) і припинити потрапляти у верхню половину сітки до Барті.
    Sashamar
      Sashamar, 25.04.2021 17:09
    0
    Ні дівчата, нема в вас методів проти Еш. Барті
    +3
    Elis, 25.04.2021 16:18
    Дивитесь матч? Я подивилась кілька геймів за рахунку 2:3 і чи то матч здався страшенно нудним, чи то в принципі теніс, що демонструє Сабалєнка, мені нудний, але не стала продовжувати.
    Здається, матч Світоліна-Квітова і Світоліна-Барті були набагато цікавішими. Чи я помиляюсь?