Александр ДЕНИСОВ: «Пока что у нас пауза в переговорах с MEGOGO»

Директор ТК «Футбол» рассказал, как проходят переговоры о сублицензии на матчи еврокубков

Александр ДЕНИСОВ: «Пока что у нас пауза в переговорах с MEGOGO»
© Футбол 1/2/3. Александр Денисов

Директор телеканалов «Футбол 1/2/3» Александр Денисов рассказал о ходе переговоров с компанией MEGOGO по поводу сублицензии на трансляцию матчей Лиги чемпионов и Лиги Европы.

«На данный момент пока что пауза у нас в переговорах с MEGOGO. Посмотрим, чем эта пауза закончится. Пока что не могу сказать никакой конкретной информации, и сообщить по поводу того, как может выглядеть наше взаимовыгодное сотрудничество с компанией MEGOGO», - сказал Денисов.

Напомним, начиная со следующего сезона телеканалы «Футбол 1/2/3» не смогут транслировать матчи Лиги чемпионов и Лиги Европы, поскольку MEGOGO выиграл тендер на показ еврокубков до 2024 года.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Футбол 1/2/3

(15 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 24.04.2021 14:08
    +1
    яке, б***ь, IPTV? давно вже є ОТТ, яке можна дивитися незалежно від волі чи дозволу провайдера
    monkey bussines
      monkey bussines, 24.04.2021 12:17
    +2
    Володимир Ляшенко, 24.04.2021 10:18
    Інтернет-провайдер транслює МЕГОГО через IP-TV. Тобто усі IPTV-канали - тільки через Євронет за окрему плату 600 грнміс. Інакше ніяк. Це така у них політика. Тільки фіксований і статичний МАС-адрес і фільтрація доступу до цих каналів для усіх споживачів.
    Є ще провайдери HOME.NET та ZEUS, але у них охоплення по селах мізерне. Хоча в них абонплата 200 гривень і підписка на МЕГОГО теж 200 гривень в місяць. Але до них не підключишся - немає прокладених ліній по вулицях.
    Такі ось реалії в нашій сільській громаді.
    Мобильный интернет 3-4G у вас тоже отсутствует? Обратитесь в мегого, пусть они посодействуют в решении этого вопроса. Вообще очень странная ситуация, каким образом провайдер берет на себя смелость и ответственность за показ/непоказ интернет ТВ от Мегого...очень странно. Звоните в мегого, пусть разбираются. И не забудьте про мобильный интернет.
    SokolikS
      SokolikS, 24.04.2021 10:30
    +4
    Володимир Ляшенко, 24.04.2021 10:18
    Інтернет-провайдер транслює МЕГОГО через IP-TV. Тобто усі IPTV-канали - тільки через Євронет за окрему плату 600 грнміс. Інакше ніяк. Це така у них політика. Тільки фіксований і статичний МАС-адрес і фільтрація доступу до цих каналів для усіх споживачів.
    Є ще провайдери HOME.NET та ZEUS, але у них охоплення по селах мізерне. Хоча в них абонплата 200 гривень і підписка на МЕГОГО теж 200 гривень в місяць. Але до них не підключишся - немає прокладених ліній по вулицях.
    Такі ось реалії в нашій сільській громаді.
    Какие 600 грн? Оптимальный 100 грн/мес, Максимальный 200, все это на 5 устройств.
    Если на телевизоре нет Смарт-ТВ покупаешь любую приставку на андроиде за ~600-1000 грн, и смотришь кроме Мегого на халяву кучу другого контента.
    Володимир Ляшенко
    online
      Володимир Ляшенко, 24.04.2021 10:18
    -4
    Rostyslav Hivchak, 24.04.2021 10:06
    Жартуєте? До чого тут оператор монополіст? І як це він може транслювати "канали Мегого"?
    Вам достатньо інтернету і підписку за 99 грн. Якщо при цьому не маєте смарт-телевізора, можна дивитись на ноуті/телефоні/планшеті. Всього на 5 девайсах.
    Напевне, пан слабо в цьому розбираєттся. Або бот...
    Інтернет-провайдер транслює МЕГОГО через IP-TV. Тобто усі IPTV-канали - тільки через Євронет за окрему плату 600 грнміс. Інакше ніяк. Це така у них політика. Тільки фіксований і статичний МАС-адрес і фільтрація доступу до цих каналів для усіх споживачів.
    Є ще провайдери HOME.NET та ZEUS, але у них охоплення по селах мізерне. Хоча в них абонплата 200 гривень і підписка на МЕГОГО теж 200 гривень в місяць. Але до них не підключишся - немає прокладених ліній по вулицях.
    Такі ось реалії в нашій сільській громаді.
    Rostyslav Hivchak
    online
      Rostyslav Hivchak, 24.04.2021 10:06
    0
    Володимир Ляшенко, 24.04.2021 10:01
    Ох, ну які всі дураки і скоти ті, хто топить за МЕГОГО і проти Футболів!!! По-перше, там трансляції організовані так, що ніяких посилань в Інтернеті не буде. Навіть з глюками і зависаннями не подивишся. А щоб подивитися? Ну в нас у Глобинській Громаді Полтавської області є монополіст Євронет - так у нього підписка на канали МЕГОГО коштує 600 гривень в місяць + абонплата Євронет 220 гривень. Всього за те, щоб подивитися ЛЧ та ЛЄ = 820 гривень\міс.
    Якщо ж вони підгребуть під себе ще й УПЛ, то в місяць не менше 1000 точно виставлять. Тим часом більшість робітників таселян на Глобинщині працюють за мінімалку (десь 4000 в місяць після вирахувань ПДФО, ЄСВ та ВП). Це ЯКЩО десь працюєш. Бо ось виклали статистику, що 46% працездатних в ОТГ не працевлаштовані - немає робочих місць в селах. Тому мало хто може дозволити собі дивитися такий дорогий футбол, коли за газ та електроенергію нічим платити. Я вже мовчу про пенсіонерів, у яких навіть рахунки мобільних не поповнюються місяцями - "кидають бомжа" або ходять дзвонити один до одного у кого "мобіла" поповнена. Приїдьте хоч раз у якесь село на Полтавщині і подивіться самі як тут люди виживають.
    Жартуєте? До чого тут оператор монополіст? І як це він може транслювати "канали Мегого"?
    Вам достатньо інтернету і підписку за 99 грн. Якщо при цьому не маєте смарт-телевізора, можна дивитись на ноуті/телефоні/планшеті. Всього на 5 девайсах.
    Напевне, пан слабо в цьому розбираєттся. Або бот...
    Володимир Ляшенко
    online
      Володимир Ляшенко, 24.04.2021 10:01
    -3
    Ох, ну які всі дураки і скоти ті, хто топить за МЕГОГО і проти Футболів!!! По-перше, там трансляції організовані так, що ніяких посилань в Інтернеті не буде. Навіть з глюками і зависаннями не подивишся. А щоб подивитися? Ну в нас у Глобинській Громаді Полтавської області є монополіст Євронет - так у нього підписка на канали МЕГОГО коштує 600 гривень в місяць + абонплата Євронет 220 гривень. Всього за те, щоб подивитися ЛЧ та ЛЄ = 820 гривень\міс.
    Якщо ж вони підгребуть під себе ще й УПЛ, то в місяць не менше 1000 точно виставлять. Тим часом більшість робітників таселян на Глобинщині працюють за мінімалку (десь 4000 в місяць після вирахувань ПДФО, ЄСВ та ВП). Це ЯКЩО десь працюєш. Бо ось виклали статистику, що 46% працездатних в ОТГ не працевлаштовані - немає робочих місць в селах. Тому мало хто може дозволити собі дивитися такий дорогий футбол, коли за газ та електроенергію нічим платити. Я вже мовчу про пенсіонерів, у яких навіть рахунки мобільних не поповнюються місяцями - "кидають бомжа" або ходять дзвонити один до одного у кого "мобіла" поповнена. Приїдьте хоч раз у якесь село на Полтавщині і подивіться самі як тут люди виживають.
    Rostyslav Hivchak
    online
      Rostyslav Hivchak, 24.04.2021 08:45
    0
    KARABAS55, 23.04.2021 23:35
    МЕГОГО тоже начали руки выкручивать. Со следующего месяца в "Оптимальная" подписку которая стоит 99гр.в месяц, не будет Л.Ч, Л.Е. Потому что их перекинули в подписку "Максимальная", а она стоит 197гр.в месяц. Вот и получается что плата выросла в 2 раза, но там и каналов больше, и фильматека выросла. Но как все знают те каналы которые добавились, они поражняковые.
    По-1, можна ссилку на інформацію, що ЛЧ буде лише у Максимальній?
    По-2, Максимальну підписку також можна придбати за 99 грн./міс. При цьому потрібно підписку оформити на 2 роки
    Miroslav1981
      Miroslav1981, 23.04.2021 23:42
    0
    Немного не понятно, сублицензия-это как субподряд? Типо не справляешься нанимай помощников?
    KARABAS55
      KARABAS55, 23.04.2021 23:35
    0
    МЕГОГО тоже начали руки выкручивать. Со следующего месяца в "Оптимальная" подписку которая стоит 99гр.в месяц, не будет Л.Ч, Л.Е. Потому что их перекинули в подписку "Максимальная", а она стоит 197гр.в месяц. Вот и получается что плата выросла в 2 раза, но там и каналов больше, и фильматека выросла. Но как все знают те каналы которые добавились, они поражняковые.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 23.04.2021 22:36
    +9
    ну ничего, зато у вас богатый архив
    Oleg Kario
      Oleg Kario, 23.04.2021 21:42
    -5
    Taykitanin, 23.04.2021 19:56
    Хай ще мегого чемпіонат забере і буде відмінно.
    Яким чином? Футболи самі організовують трансляції, це офіційні телеканали зі своїм персоналом, студіями, технікою, вони створюють телевізійну картинку, а що таке Шнягого?
    DK1970
    online
      DK1970, 23.04.2021 21:21
    +3
    Какое взаимовыгодное партнёрство? Кому нужны ваши кротячие футболы? Вас скоро на нол юь помножат.
    maxno
    online
      maxno, 23.04.2021 21:16
    +3
    Пусть место своё другому готовит иначе придёт ахмед и голову зароет, вместе с палкой кавырялкой он отправиться в иное просто ад.
    nabooo
      nabooo, 23.04.2021 21:15
    +16
    Отдайте нормальному вещателю чемпионат и Италию и перестаньте нас мучить своей деградацией
    Viktor Krichevskii
    online
      Viktor Krichevskii, 23.04.2021 20:47
    +12
    Бля...сколько его вижу в єтих очках....то думаю кто ж ему посоветовал...как крот из мультика...может имидж Шахтера поддерживает...
    J0e777
    online
      J0e777, 23.04.2021 20:43
    +15
    Мегого должно отжать все трансляции у геббельсТВ
    zzg77
    online
      zzg77, 23.04.2021 20:21
    +16
    А я скажу - Футболы пора закрывать!
    stopor2016
    online
      stopor2016, 23.04.2021 20:18
    +5
    Ось скоро прийде компанія Бугага , і розжене їх усіх...
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 23.04.2021 20:12
    -6
    Видимо из-за того, что мегого в экстренном порядке ищут лингвистов для слова "павза".
    Taykitanin
    online
      Taykitanin, 23.04.2021 19:56
    +17
    Хай ще мегого чемпіонат забере і буде відмінно.
    Taykitanin
    online
      Taykitanin, 23.04.2021 19:56
    +17
    Хай ще мегого чемпіонат забере і буде відмінно.
    nabooo
    online
      nabooo, 23.04.2021 21:15
    +16
    Отдайте нормальному вещателю чемпионат и Италию и перестаньте нас мучить своей деградацией
    zzg77
    online
      zzg77, 23.04.2021 20:21
    +16
    А я скажу - Футболы пора закрывать!
    J0e777
    online
      J0e777, 23.04.2021 20:43
    +15
    Мегого должно отжать все трансляции у геббельсТВ
    Viktor Krichevskii
    online
      Viktor Krichevskii, 23.04.2021 20:47
    +12
    Бля...сколько его вижу в єтих очках....то думаю кто ж ему посоветовал...как крот из мультика...может имидж Шахтера поддерживает...
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 23.04.2021 22:36
    +9
    ну ничего, зато у вас богатый архив
    stopor2016
    online
      stopor2016, 23.04.2021 20:18
    +5
    Ось скоро прийде компанія Бугага , і розжене їх усіх...
    SokolikS
    online
      SokolikS, 24.04.2021 10:30
    +4
    Володимир Ляшенко, 24.04.2021 10:18
    Інтернет-провайдер транслює МЕГОГО через IP-TV. Тобто усі IPTV-канали - тільки через Євронет за окрему плату 600 грнміс. Інакше ніяк. Це така у них політика. Тільки фіксований і статичний МАС-адрес і фільтрація доступу до цих каналів для усіх споживачів.
    Є ще провайдери HOME.NET та ZEUS, але у них охоплення по селах мізерне. Хоча в них абонплата 200 гривень і підписка на МЕГОГО теж 200 гривень в місяць. Але до них не підключишся - немає прокладених ліній по вулицях.
    Такі ось реалії в нашій сільській громаді.
    Какие 600 грн? Оптимальный 100 грн/мес, Максимальный 200, все это на 5 устройств.
    Если на телевизоре нет Смарт-ТВ покупаешь любую приставку на андроиде за ~600-1000 грн, и смотришь кроме Мегого на халяву кучу другого контента.
    DK1970
    online
      DK1970, 23.04.2021 21:21
    +3
    Какое взаимовыгодное партнёрство? Кому нужны ваши кротячие футболы? Вас скоро на нол юь помножат.
    maxno
    online
      maxno, 23.04.2021 21:16
    +3
    Пусть место своё другому готовит иначе придёт ахмед и голову зароет, вместе с палкой кавырялкой он отправиться в иное просто ад.
    monkey bussines
      monkey bussines, 24.04.2021 12:17
    +2
    Володимир Ляшенко, 24.04.2021 10:18
    Інтернет-провайдер транслює МЕГОГО через IP-TV. Тобто усі IPTV-канали - тільки через Євронет за окрему плату 600 грнміс. Інакше ніяк. Це така у них політика. Тільки фіксований і статичний МАС-адрес і фільтрація доступу до цих каналів для усіх споживачів.
    Є ще провайдери HOME.NET та ZEUS, але у них охоплення по селах мізерне. Хоча в них абонплата 200 гривень і підписка на МЕГОГО теж 200 гривень в місяць. Але до них не підключишся - немає прокладених ліній по вулицях.
    Такі ось реалії в нашій сільській громаді.
    Мобильный интернет 3-4G у вас тоже отсутствует? Обратитесь в мегого, пусть они посодействуют в решении этого вопроса. Вообще очень странная ситуация, каким образом провайдер берет на себя смелость и ответственность за показ/непоказ интернет ТВ от Мегого...очень странно. Звоните в мегого, пусть разбираются. И не забудьте про мобильный интернет.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 24.04.2021 14:08
    +1
    яке, б***ь, IPTV? давно вже є ОТТ, яке можна дивитися незалежно від волі чи дозволу провайдера
    Rostyslav Hivchak
    online
      Rostyslav Hivchak, 24.04.2021 10:06
    0
    Володимир Ляшенко, 24.04.2021 10:01
    Ох, ну які всі дураки і скоти ті, хто топить за МЕГОГО і проти Футболів!!! По-перше, там трансляції організовані так, що ніяких посилань в Інтернеті не буде. Навіть з глюками і зависаннями не подивишся. А щоб подивитися? Ну в нас у Глобинській Громаді Полтавської області є монополіст Євронет - так у нього підписка на канали МЕГОГО коштує 600 гривень в місяць + абонплата Євронет 220 гривень. Всього за те, щоб подивитися ЛЧ та ЛЄ = 820 гривень\міс.
    Якщо ж вони підгребуть під себе ще й УПЛ, то в місяць не менше 1000 точно виставлять. Тим часом більшість робітників таселян на Глобинщині працюють за мінімалку (десь 4000 в місяць після вирахувань ПДФО, ЄСВ та ВП). Це ЯКЩО десь працюєш. Бо ось виклали статистику, що 46% працездатних в ОТГ не працевлаштовані - немає робочих місць в селах. Тому мало хто може дозволити собі дивитися такий дорогий футбол, коли за газ та електроенергію нічим платити. Я вже мовчу про пенсіонерів, у яких навіть рахунки мобільних не поповнюються місяцями - "кидають бомжа" або ходять дзвонити один до одного у кого "мобіла" поповнена. Приїдьте хоч раз у якесь село на Полтавщині і подивіться самі як тут люди виживають.
    Жартуєте? До чого тут оператор монополіст? І як це він може транслювати "канали Мегого"?
    Вам достатньо інтернету і підписку за 99 грн. Якщо при цьому не маєте смарт-телевізора, можна дивитись на ноуті/телефоні/планшеті. Всього на 5 девайсах.
    Напевне, пан слабо в цьому розбираєттся. Або бот...
    Rostyslav Hivchak
    online
      Rostyslav Hivchak, 24.04.2021 08:45
    0
    KARABAS55, 23.04.2021 23:35
    МЕГОГО тоже начали руки выкручивать. Со следующего месяца в "Оптимальная" подписку которая стоит 99гр.в месяц, не будет Л.Ч, Л.Е. Потому что их перекинули в подписку "Максимальная", а она стоит 197гр.в месяц. Вот и получается что плата выросла в 2 раза, но там и каналов больше, и фильматека выросла. Но как все знают те каналы которые добавились, они поражняковые.
    По-1, можна ссилку на інформацію, що ЛЧ буде лише у Максимальній?
    По-2, Максимальну підписку також можна придбати за 99 грн./міс. При цьому потрібно підписку оформити на 2 роки
    Miroslav1981
    online
      Miroslav1981, 23.04.2021 23:42
    0
    Немного не понятно, сублицензия-это как субподряд? Типо не справляешься нанимай помощников?
    KARABAS55
      KARABAS55, 23.04.2021 23:35
    0
    МЕГОГО тоже начали руки выкручивать. Со следующего месяца в "Оптимальная" подписку которая стоит 99гр.в месяц, не будет Л.Ч, Л.Е. Потому что их перекинули в подписку "Максимальная", а она стоит 197гр.в месяц. Вот и получается что плата выросла в 2 раза, но там и каналов больше, и фильматека выросла. Но как все знают те каналы которые добавились, они поражняковые.