Заря – Олимпик. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите прямую трансляцию матча 23-го тура УПЛ

Заря – Олимпик. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© FootballHub

В воскресенье, 25 апреля, состоится матч 23-го тура украинской Премьер-лиги, в котором луганская «Заря» примет донецкий «Олимпик».

Поединок пройдет в Запорожье на стадионе «Славутич-Арена». Стартовый свисток прозвучит в 14:00.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — FootballHub

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Сергей Кабаков
      Сергей Кабаков, 25.04.2021 15:39
    0
    Чтобы не говорили-наши команды играют в силу своих возможностей-хвала им за это....Что касается Зари-скажу своё мнение.Если у них крайние защитники не будут учавствовать в атаке - на международной арене делать нечего...
    Сергей Кабаков
      Сергей Кабаков, 25.04.2021 15:26
    0
    Чтобы не говорили-наши команды играют в силу своих возможностей-хвала им за это....
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 25.04.2021 15:21
    -2
    Рупь за сто, что Заря сегодня не выиграет, догадайтесь почему...
    alfa26734
      alfa26734, 25.04.2021 14:55
    0
    Я тоже переживал за результаты этого матча. Пришлось идти снимать стресс на эротическом массаже http://holmesandlady.com.ua/2020/11/25/izyskannyj-jeroticheskij-massazh-v-s
    alone-kapriz-naslazhdenie-na-grani-vozmozhnogo/
    Igor Avtoigor
      Igor Avtoigor, 25.04.2021 00:39
    0
    Grigorio666, 24.04.2021 03:24
    ХІБА ВИ ЩЕ НЕ ЗРОЗУМІЛИ, ВСІ НАШІ МУЖІ ФУТБОЛУ і ФЕДЕРАЦІЇ ХОЧУТЬ ЗЛИТИ ФК "ОЛІМПІК Д" з ВИЩОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ, ПОБАЧИТЕ СУДДІ БУДУТЬ ТЯГНУТИ МИНАЙ, РУХ, ЛЬВІВ, МАРІУПОЛЬ і ТД., вже і так їм не дозволили в Києві грати і штраф в 500тис. грн, а тепер ХОЧУТЬ ДОБИТИ КОМАНДУ, щоб Гельзін більше не пригнав вище голови!!!!!!!!!!!
    не кипятись, есть Шахта Заря у них еще игры с Ингульцом Рухом и Львовом, т.е все шансы остаться есть если выиграют эти команды
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 24.04.2021 03:29
    0
    ОСТАННЄ - ЦЕ ПРО КОМАНДУ ФК "ОЛІМПІК Д." - ЗРОЗУМІЙТЕ ЩО ДА ГЕЛЬЗІН БУВ НЕ ПРАВ В ЧОМУСЬ, АЛЕ НЕ СЛІД ВБИВАТИ ХОРОШИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ, ТИМ БІЛЬШЕ, ЯКИЙ НЕ МАЄ РІДНОГО ФУТБОЛЬНОГО ПОЛЯ і ВІДДАНИХ ДОНЕЦЬКИХ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ і РІДНОГО МІСТА і також БАЗИ і також мусять СКИТАТИСЯ по різних місцях!!!!!!!!!!!!!!
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 24.04.2021 03:27
    0
    Судді ПІДСУДЖУВАЛИ РУХОВІ, поставили ПЕНАЛЬ, НА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ з БОКУ гравців РУХА ДЕКІЛЬКА РАЗІВ просто закривали очі, +++ ВИЛУЧИЛИ ГРАВЦЯ МАРІУПОЛЯ, +++ НЕ ЗАРАХУВАЛИ ЧИСТИЙ ГОЛ забитий ФК МАРІУПОЛЕМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ОТ ТАКІ ПИРОГИ, а тепер добре слід подумати про такі команди як РУХ(ЛЬВІВ))) і про НАШИХ ПРОДАЖНИХ СУДДІВ. З боку сьогоднішнього суддівства------ то воно було ТІЛЬКИ ЗА ТАКИЙ ВАРІАНТ і НІЯКИЙ ДРУГИЙ РЕЗУЛЬТАТ- ПЕРЕМОГИ і НАБРАНИХ 3-ох балів ДЛЯ ФК "РУХ ЛЬВІВ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!СЛІД ДОБРЕ ЗАДУМАТИСЯ і ВИСВІТЛИТИ СУМНІВИ в ВСІХ СТАТТЯХ і ПЕРЕДАЧАХ ПРО ФУТБОЛ, ДЕ ТІЛЬКИ МОЖНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЦЕ ПРАВДИВЕ і СУБ'ЄКТИВНЕ БАЧЕННЯ ПРО ЦЕЙ МАТЧ ВЗАЛЬНОМУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 24.04.2021 03:24
    0
    ХІБА ВИ ЩЕ НЕ ЗРОЗУМІЛИ, ВСІ НАШІ МУЖІ ФУТБОЛУ і ФЕДЕРАЦІЇ ХОЧУТЬ ЗЛИТИ ФК "ОЛІМПІК Д" з ВИЩОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ, ПОБАЧИТЕ СУДДІ БУДУТЬ ТЯГНУТИ МИНАЙ, РУХ, ЛЬВІВ, МАРІУПОЛЬ і ТД., вже і так їм не дозволили в Києві грати і штраф в 500тис. грн, а тепер ХОЧУТЬ ДОБИТИ КОМАНДУ, щоб Гельзін більше не пригнав вище голови!!!!!!!!!!!
    Сергей Кабаков
      Сергей Кабаков, 25.04.2021 15:39
    0
    Чтобы не говорили-наши команды играют в силу своих возможностей-хвала им за это....Что касается Зари-скажу своё мнение.Если у них крайние защитники не будут учавствовать в атаке - на международной арене делать нечего...
    Сергей Кабаков
      Сергей Кабаков, 25.04.2021 15:26
    0
    Чтобы не говорили-наши команды играют в силу своих возможностей-хвала им за это....
    alfa26734
    online
      alfa26734, 25.04.2021 14:55
    0
    Я тоже переживал за результаты этого матча. Пришлось идти снимать стресс на эротическом массаже http://holmesandlady.com.ua/2020/11/25/izyskannyj-jeroticheskij-massazh-v-s
    alone-kapriz-naslazhdenie-na-grani-vozmozhnogo/
    Igor Avtoigor
    online
      Igor Avtoigor, 25.04.2021 00:39
    0
    Grigorio666, 24.04.2021 03:24
    ХІБА ВИ ЩЕ НЕ ЗРОЗУМІЛИ, ВСІ НАШІ МУЖІ ФУТБОЛУ і ФЕДЕРАЦІЇ ХОЧУТЬ ЗЛИТИ ФК "ОЛІМПІК Д" з ВИЩОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ, ПОБАЧИТЕ СУДДІ БУДУТЬ ТЯГНУТИ МИНАЙ, РУХ, ЛЬВІВ, МАРІУПОЛЬ і ТД., вже і так їм не дозволили в Києві грати і штраф в 500тис. грн, а тепер ХОЧУТЬ ДОБИТИ КОМАНДУ, щоб Гельзін більше не пригнав вище голови!!!!!!!!!!!
    не кипятись, есть Шахта Заря у них еще игры с Ингульцом Рухом и Львовом, т.е все шансы остаться есть если выиграют эти команды
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 24.04.2021 03:29
    0
    ОСТАННЄ - ЦЕ ПРО КОМАНДУ ФК "ОЛІМПІК Д." - ЗРОЗУМІЙТЕ ЩО ДА ГЕЛЬЗІН БУВ НЕ ПРАВ В ЧОМУСЬ, АЛЕ НЕ СЛІД ВБИВАТИ ХОРОШИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ, ТИМ БІЛЬШЕ, ЯКИЙ НЕ МАЄ РІДНОГО ФУТБОЛЬНОГО ПОЛЯ і ВІДДАНИХ ДОНЕЦЬКИХ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ і РІДНОГО МІСТА і також БАЗИ і також мусять СКИТАТИСЯ по різних місцях!!!!!!!!!!!!!!
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 24.04.2021 03:27
    0
    Судді ПІДСУДЖУВАЛИ РУХОВІ, поставили ПЕНАЛЬ, НА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ з БОКУ гравців РУХА ДЕКІЛЬКА РАЗІВ просто закривали очі, +++ ВИЛУЧИЛИ ГРАВЦЯ МАРІУПОЛЯ, +++ НЕ ЗАРАХУВАЛИ ЧИСТИЙ ГОЛ забитий ФК МАРІУПОЛЕМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ОТ ТАКІ ПИРОГИ, а тепер добре слід подумати про такі команди як РУХ(ЛЬВІВ))) і про НАШИХ ПРОДАЖНИХ СУДДІВ. З боку сьогоднішнього суддівства------ то воно було ТІЛЬКИ ЗА ТАКИЙ ВАРІАНТ і НІЯКИЙ ДРУГИЙ РЕЗУЛЬТАТ- ПЕРЕМОГИ і НАБРАНИХ 3-ох балів ДЛЯ ФК "РУХ ЛЬВІВ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!СЛІД ДОБРЕ ЗАДУМАТИСЯ і ВИСВІТЛИТИ СУМНІВИ в ВСІХ СТАТТЯХ і ПЕРЕДАЧАХ ПРО ФУТБОЛ, ДЕ ТІЛЬКИ МОЖНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЦЕ ПРАВДИВЕ і СУБ'ЄКТИВНЕ БАЧЕННЯ ПРО ЦЕЙ МАТЧ ВЗАЛЬНОМУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 24.04.2021 03:24
    0
    ХІБА ВИ ЩЕ НЕ ЗРОЗУМІЛИ, ВСІ НАШІ МУЖІ ФУТБОЛУ і ФЕДЕРАЦІЇ ХОЧУТЬ ЗЛИТИ ФК "ОЛІМПІК Д" з ВИЩОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ, ПОБАЧИТЕ СУДДІ БУДУТЬ ТЯГНУТИ МИНАЙ, РУХ, ЛЬВІВ, МАРІУПОЛЬ і ТД., вже і так їм не дозволили в Києві грати і штраф в 500тис. грн, а тепер ХОЧУТЬ ДОБИТИ КОМАНДУ, щоб Гельзін більше не пригнав вище голови!!!!!!!!!!!