Элина Свитолина – Петра Квитова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча 1/4 финала на турнире в Штутгарте

Элина Свитолина – Петра Квитова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Getty Images/Global Images Ukraine. Элина Свитолина

23 апреля первая ракетка Украины Элина Свитолина (№5 WTA) продолжит борьбу на грунтовом турнире WTA 500 в Штутгарте.
 
В 1/4 финала соперницей украинки, которая получила от организаторов четвертый номер посева, станет Петра Квитова из Чехии (№10 WTA). Встреча состоится вторым запуском после матча Барти – Плишкова. Ориентировочное время начала поединка – 18:00 по Киеву.

Путь на турнире
Стадия  Свитолина  Квитова
1-й круг -  Брэди (6-4 6-3) №14 WTA
2-й круг  Кербер (7-6 6-3) №26 WTA  Саккари (6-3 3-6 6-3) №19 WTA
 
Ранее девушки играли между собой 10 раз. Украинка выиграла два последних очных матча, но при этом имеет 7 поражений.
 
В следующем круге победительница встречи сразится с Эшли Барти (№1 WTA).

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(14 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    captain2009
    online
      captain2009, 24.04.2021 11:04
    +1
    Elis, 24.04.2021 09:42
    Співчуваю... У Петри ще будуть і просто перемоги, і великі перемоги! Не така вона людина, щоб так просто здатися. Чого тільки її повернення на такий високий рівень після поранення вартує!
    Мені сумно від того, що в неї вже немає тих умовно 10 років кар'єри на високому рівні попереду. В цьому десь розділяю ваші почуття.
    Дякую, Еліс, і також вірю, що будуть у Петри перемоги ) Попалися сьогодні на очі фото в чеських виданнях з її порізанною рукою - це диво просто, що вона в спорт змогла повернутися.
    Elis
    online
      Elis, 24.04.2021 09:46
    +2
    Сподіваюсь, Еліна зуміє тактично підготуватись до матчу з Барті, і в нас не буде дежавю. Але за цей матч не раз ловила себе на думці, що на Квітову проти Барті було б цікавіше дивитись. Хочу сьогодні помилитись.
    Elis
    online
      Elis, 24.04.2021 09:42
    0
    captain2009, 24.04.2021 06:18
    Навмисно - бо, начебто, так тоді вирішили її наставники і спонсор, що краще було б використовувати її витривалість, здатність все тащити. Чому було прийнято саме таке рішення, краще спитати у пана Сапронова, звичайно. Успіхів Еліні в майбутньому! Щось я цю поразку Петри дуже болісно переживаю - ніяк не можу відпустити (
    Співчуваю... У Петри ще будуть і просто перемоги, і великі перемоги! Не така вона людина, щоб так просто здатися. Чого тільки її повернення на такий високий рівень після поранення вартує!
    Мені сумно від того, що в неї вже немає тих умовно 10 років кар'єри на високому рівні попереду. В цьому десь розділяю ваші почуття.
    Ярослав Черняев
      Ярослав Черняев, 24.04.2021 08:05
    0
    Lazio, 23.04.2021 19:34
    На зло всім тикнув + )))
    Що я Вам поганого зробив
    captain2009
    online
      captain2009, 24.04.2021 06:18
    0
    Elis, 24.04.2021 05:37
    Дякую за відповідь.
    Ого, а що значить "навмисно"? І чому так?
    Навмисно - бо, начебто, так тоді вирішили її наставники і спонсор, що краще було б використовувати її витривалість, здатність все тащити. Чому було прийнято саме таке рішення, краще спитати у пана Сапронова, звичайно. Успіхів Еліні в майбутньому! Щось я цю поразку Петри дуже болісно переживаю - ніяк не можу відпустити (
    Elis
    online
      Elis, 24.04.2021 05:37
    -1
    captain2009, 24.04.2021 05:34
    Деякі в'ю читаю в оригіналі, звісно, а не всі. Не попадалися мені такі, в яких Петра схопила зірку. Вона, звісно, не свята. Щодо ситуації з Ванеком - все це настільки індівидуально, що ніхто від такого не застрахований. Не виправдовую Квітову, але ніколи не знаеш, коли спалахне пристрасть, до того ж невідомо, які стосунки були у тренера з попередньою дружиною. Це все особисті справи. Нашій же постійно прилітає за Монфіса. Ще хотілося б сказати пару слів про гру - звісно, Світоліна грає тим, що має і що напрацювала. До речі я ж ні слова не сказав, що це погано. Є так, як є. Мені особисто цей стиль не подобається, до того ж люди, що ближче обізнанні з тим, як проходив її тренувальний процес, розповідали, що ця захисна манера їй була поставлена навмисно. Результат на табло, як кажуть.
    Дякую за відповідь.
    Ого, а що значить "навмисно"? І чому так?
    captain2009
    online
      captain2009, 24.04.2021 05:34
    0
    Elis, 23.04.2021 22:44
    Про Петру абсолютно згодна. Завжди вболіваю за неї, але коли вона не грає проти українок.
    Але ж ви не читаєте чеською всі її інтерв'ю, чи читаєте? Може, Петра там теж іноді компрометуючі речі каже?
    Ну і чисто моральний момент - коли її тренер залишив сім'ю і переїхав до неї - не дуже прикрашає. Хоч це, звісно, їх особиста справа. Я не критикую, лиш хочу сказати, що Петра теж не свята.
    А в плані гри згодна. Але такими талантами природа не всіх наділяє. І в тому нема провини Еліни, вона просто грає тим, що їй дала природа.
    Деякі в'ю читаю в оригіналі, звісно, а не всі. Не попадалися мені такі, в яких Петра схопила зірку. Вона, звісно, не свята. Щодо ситуації з Ванеком - все це настільки індівидуально, що ніхто від такого не застрахований. Не виправдовую Квітову, але ніколи не знаеш, коли спалахне пристрасть, до того ж невідомо, які стосунки були у тренера з попередньою дружиною. Це все особисті справи. Нашій же постійно прилітає за Монфіса. Ще хотілося б сказати пару слів про гру - звісно, Світоліна грає тим, що має і що напрацювала. До речі я ж ні слова не сказав, що це погано. Є так, як є. Мені особисто цей стиль не подобається, до того ж люди, що ближче обізнанні з тим, як проходив її тренувальний процес, розповідали, що ця захисна манера їй була поставлена навмисно. Результат на табло, як кажуть.
    Elis
    online
      Elis, 23.04.2021 22:44
    0
    captain2009, 23.04.2021 22:17
    Тому я і вболіваю за Петру багато років. Мені вона дуже подобається і своєю поведінкою, і стриманністю, і повагою до суперниць, і, звичайно, грою, бо мені більш до вподоби активний теніс, а не захисний. А по Еліні... на жаль, особисто мене вона цими своїми інтерв'ю про топа та Бетлза з командою просто неприємно вражає, на жаль. І все меньше є бажання Світоліну підтримувати. Слідкую за її матчами тільки тому, що це українська спортсменка.
    Про Петру абсолютно згодна. Завжди вболіваю за неї, але коли вона не грає проти українок.
    Але ж ви не читаєте чеською всі її інтерв'ю, чи читаєте? Може, Петра там теж іноді компрометуючі речі каже?
    Ну і чисто моральний момент - коли її тренер залишив сім'ю і переїхав до неї - не дуже прикрашає. Хоч це, звісно, їх особиста справа. Я не критикую, лиш хочу сказати, що Петра теж не свята.
    А в плані гри згодна. Але такими талантами природа не всіх наділяє. І в тому нема провини Еліни, вона просто грає тим, що їй дала природа.
    captain2009
    online
      captain2009, 23.04.2021 22:17
    -3
    Elis, 23.04.2021 22:09
    Сьогодні в кінцівці 2 сету, де Еліна була в 2 пойнтах від того, щоб забрати сет, вона провела класний удар і Петра їй поаплодувала. Програючи майже виграний сет. Для мене це все про Петру, як людину. Джентельмен в спідниці. Такі лицарі на корті - велика рідкість. Вона аплодувала Еліні, а я їй.
    Ще Барті з таких.
    Тому я і вболіваю за Петру багато років. Мені вона дуже подобається і своєю поведінкою, і стриманністю, і повагою до суперниць, і, звичайно, грою, бо мені більш до вподоби активний теніс, а не захисний. А по Еліні... на жаль, особисто мене вона цими своїми інтерв'ю про топа та Бетлза з командою просто неприємно вражає, на жаль. І все меньше є бажання Світоліну підтримувати. Слідкую за її матчами тільки тому, що це українська спортсменка.
    Elis
    online
      Elis, 23.04.2021 22:09
    +2
    captain2009, 23.04.2021 21:30
    Так, Еліс, за Петру завжди. Навіть, коли Петра грає проти Світоліної. Вибачте, говорю, як є. На мій жаль сьогодні загальна фізична підготовка знову перемогла гравця, що сам створює. Я не вважаю, що не вистачило Петрі витривалості, скоріше дуже на неї вплинули ті помилки, яка вона сама примудрилася зробити в вже виграних епізодах. Тим більше, що ці виграшні епізоди Петра створила сама своєю активною грою. Я сам в нашіх аматорських матчах намагаюся саме створювати, а не руйнувати, тому Петру чудово можу зрозуміти. Коментатор на Сетанті правильно сказало, що не прикро програти гравцю, який реально за тебе сильніший, а дуже прикро, коли програєш за рахунок своїх власних помилок.
    Сьогодні в кінцівці 2 сету, де Еліна була в 2 пойнтах від того, щоб забрати сет, вона провела класний удар і Петра їй поаплодувала. Програючи майже виграний сет. Для мене це все про Петру, як людину. Джентельмен в спідниці. Такі лицарі на корті - велика рідкість. Вона аплодувала Еліні, а я їй.
    Ще Барті з таких.
    captain2009
    online
      captain2009, 23.04.2021 21:30
    0
    Elis, 23.04.2021 21:17
    Капітане, а ви сьогодні знов за Квітову? Вона чудовий матч провела, на третій сет не вистачило. І якби то не був матч проти нашої Елі, я б сказала "на жаль, не вистачило". Матч достойний фіналу, шкода, що ці дівчата так рано зустрічаються.
    Так, Еліс, за Петру завжди. Навіть, коли Петра грає проти Світоліної. Вибачте, говорю, як є. На мій жаль сьогодні загальна фізична підготовка знову перемогла гравця, що сам створює. Я не вважаю, що не вистачило Петрі витривалості, скоріше дуже на неї вплинули ті помилки, яка вона сама примудрилася зробити в вже виграних епізодах. Тим більше, що ці виграшні епізоди Петра створила сама своєю активною грою. Я сам в нашіх аматорських матчах намагаюся саме створювати, а не руйнувати, тому Петру чудово можу зрозуміти. Коментатор на Сетанті правильно сказало, що не прикро програти гравцю, який реально за тебе сильніший, а дуже прикро, коли програєш за рахунок своїх власних помилок.
    Elis
    online
      Elis, 23.04.2021 21:17
    0
    captain2009, 23.04.2021 20:56
    Ок. Вітаю з перемогою твоєї улюблениці.
    Капітане, а ви сьогодні знов за Квітову? Вона чудовий матч провела, на третій сет не вистачило. І якби то не був матч проти нашої Елі, я б сказала "на жаль, не вистачило". Матч достойний фіналу, шкода, що ці дівчата так рано зустрічаються.
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
      SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON, 23.04.2021 21:02
    +1
    НАЙКРАЩІ МОМЕНТИ МАТЧУ
    https://www.youtube.com/watch?v=ZQlFGG8djzQ
    captain2009
    online
      captain2009, 23.04.2021 20:56
    +1
    Lazio, 23.04.2021 20:50
    Ок???
    Ок. Вітаю з перемогою твоєї улюблениці.
    Леонид Бугаренко
      Леонид Бугаренко, 23.04.2021 20:56
    +2
    Браво Элинка, такой камбэк потащила, 10-2. Петре спасибо за классный спарринг. Дальше будет!
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 23.04.2021 20:54
    +1
    Вперед на Барті !!!
    ihor63
      ihor63, 23.04.2021 20:53
    0
    Дотепер я повністю погоджувався зі словами Серени про Елю, але після цих двох перемог над Квітовою я знову вірю в успіх Еліни на ТБШ
    Михаил Лактионов
      Михаил Лактионов, 23.04.2021 20:52
    +2
    Еличка боец!!! Два матчбола отыграл и понеслась за победой!!! Умничка!!! Всем недофанам назло!!! Верим в тебя Всегда!!!
    Elis
    online
      Elis, 23.04.2021 20:51
    +10
    Kapitan Vrungel, 23.04.2021 20:41
    Для мене Квітова, як жінка, виглядає просто огидно...
    Огидно може виглядати лише чоловік, що ниє, скаржиться і ображає жінку. На тому все.
    Lazio
      Lazio, 23.04.2021 20:50
    0
    captain2009, 23.04.2021 20:48
    Слухай, наведи мені приклад, де я особисто лив неадекватні слова на Світоліну? У тебе все в голові змішалося: сепари, тіффозі Динамо.
    Ок???
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 23.04.2021 20:47
    +11
    Фантастика! Як здорово, що я це дивився сьогодні. Браво, Еліна, за неймовірний камбек і абсолютно нереальний характер!
    Elis
    online
      Elis, 23.04.2021 12:10
    +11
    Alexsander Sichkarenko, 23.04.2021 12:01
    Да у Свитолиной в голове чернявый жених, свадебное платье, кого на свадьбу пригласить, какое бухлишко на стол поставить... Какой тут нафиг теннис. Думаю в єтом сезоне будет без титулов
    Тільки закомплексований мудак може написати таке про дівчину, яка за кілька років кар'єри заробила стільки, що він і за 3 життя не заробив би.
    Заздриш? Віддирай м'яке місце від дивана і йди працюй.
    Elis
    online
      Elis, 23.04.2021 20:51
    +10
    Kapitan Vrungel, 23.04.2021 20:41
    Для мене Квітова, як жінка, виглядає просто огидно...
    Огидно може виглядати лише чоловік, що ниє, скаржиться і ображає жінку. На тому все.
    nordi
    online
      nordi, 23.04.2021 20:48
    +9
    УРРРААА!!! дякую тобі Сонечко, наше українське, молодчина наша! Здоровя тобі, радуй нас як можна довше!!! в тебе є стержень, ти трудяжка
    Elis
    online
      Elis, 23.04.2021 11:50
    +7
    axylinam, 23.04.2021 11:07
    Сетка тяжёлая у Свитолиной-безобразие,если Элина будет нормально подавать,то шансы на победу будут очень хорошие
    Еліна не вміє користуватися легкою сіткою, тому хай так.
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 23.04.2021 20:47
    +6
    даааа есссссссссссссс
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 23.04.2021 20:05
    +6
    А от за цей сет я просто горжусь Еліною!!!
    Elis
    online
      Elis, 23.04.2021 19:54
    +6
    Треба вигризти другий сет. Петра не в тому віці, щоб грати 3 трисетовики.
    Нестор
    online
      Нестор, 23.04.2021 12:14
    +6
    Elis, 23.04.2021 12:10
    Тільки закомплексований мудак може написати таке про дівчину, яка за кілька років кар'єри заробила стільки, що він і за 3 життя не заробив би.
    Заздриш? Віддирай м'яке місце від дивана і йди працюй.
    Просто он хотел бы оказаться на месте Элины с Монфисом.
    captain2009
    online
      captain2009, 23.04.2021 20:48
    +5
    Lazio, 23.04.2021 20:46
    Ні, але й огидних неадекватних слів на неї теж не варто мабуть лити. ?? Тим паче якщо ти українець! Хоча синдром тіфозі Динамо мабуть заразний??
    Слухай, наведи мені приклад, де я особисто лив неадекватні слова на Світоліну? У тебе все в голові змішалося: сепари, тіффозі Динамо.
    Elis
    online
      Elis, 23.04.2021 20:47
    +5
    Дякую дівчатам за чудову гру! Суперські розіграші і удари! Задоволення від гри на 100%, але емоцій вже не залишилось.
    maxno
    online
      maxno, 23.04.2021 20:47
    +5
    Поздравления с победой !!!!!!!!!!!!!!!!!
    Валерий Друца
      Валерий Друца, 23.04.2021 20:47
    +5
    Обалдеть!!! Ставлю себе 10 минусов! Удачи Эле завтра!
    Gateway_enemy
      Gateway_enemy, 23.04.2021 20:46
    +5
    Бог ти мій Неймовірно... Такий матч витягла Еліна
    Бравіссімо.
    Elis
    online
      Elis, 23.04.2021 20:33
    +5
    Kapitan Vrungel, 23.04.2021 20:22
    С такой страдальческой физиономией, как у Квитовой, на эвтаназию нужно топать, а не в теннис играть
    Ви не в тему. Тут багато вболівальників Петри.
    Kanarejka
      Kanarejka, 23.04.2021 20:08
    +5
    Еліна - унікум!!! Обожнюю її
    Александр Ад
    online