Подолье готово идти в Лозанну. Клуб не согласен с решением КДК УАФ

«Эпицентр» из Дунаевцев подозревают в фальсификации положительных тестов на коронавирус

Подолье готово идти в Лозанну. Клуб не согласен с решением КДК УАФ
© ФК Подолье

Спортивный арбитражный Суд в Лозанне может рассмотреть еще одно дело, которое касается украинского футбола. КДК УАФ отклонил жалобу ФК «Подолье» по поводу перенесенного матча 13 тура Второй лиги с «Эпицентром».

По мнению «Подолья», команда из Дунаевцев сфальсифицировала положительные тесты на коронавирус, также в ее составе хватало здоровых футболистов, чтобы провести календарный поединок. Однако на своем заседании, состоявшемся 22 апреля, КДК УАФ протест отклонил, поскольку не установил ни одного нарушения со стороны «Эпицентра».

По имеющейся информации, такой вердикт КДК не устроил ФК «Подолье», который в ближайшие дни будет подавать апелляцию в Апелляционный комитет УАФ. В случае необходимости подоляне настроены обратиться и в Спортивный арбитражный суд в Лозанне.

Напомним, что ранее в Спортивный суд в Лозанне обращался почетный президент «Агробизнеса» Олег Собуцкий, который добивается отмены пожизненного отстранения от футбола, после того как устроил самосуд над арбитром в матче чемпионата Украины в Первой лиге.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Meta-ratings.com.ua

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    вечная память
    online
      вечная память, 26.04.2021 09:24
    0
    Там ещё нашей второй лиги не хватает.
    OLEXANDER
    online
      OLEXANDER, 24.04.2021 08:20
    0
    Віталій Ткачук, 23.04.2021 09:32
    "...Надалі буде менше отих своїх команд, яких пропихають... " і далі по тексту. Я лише за, але ти сам в це віриш? Це утопія.
    Звісно вірю. Я переконаний, я вже це бачу. Для уього нам потрібно від 5до 10 сезонів. Ну і Павелко-аут.
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 23.04.2021 09:32
    +1
    OLEXANDER, 23.04.2021 07:38
    Можливо ти і правий і так воно й буде, але я особисто не зацікавленпй в жодній із сторін, бо не вболііаю за жодну з команд, але...я гордий скажати, що у нас в Україні команди встають з колін і не мовчать, саме так і респект Поділлю. Надалі буже менше отих своїх команд, яких пропихають і які є спонсорами "чогось" та якихось квазі-федерацій чи турнірів. Шахтаря уе теж стосується. Люди у футбол душу вкладують, а перемагають "свої"-дуже скоро не буде ні єдиного пулу, нічого подібного, кожна з команд буде мати честь і встановить свої законні вимоги та інтереси і це піде на користь нашому футболу. А не дивитися шок прогоаму розминки в матчі чемпу Штольня Данєцк-Ружособача буда з Маріупооя. Чомк це Рінатка, що безвилазно ховається в Ландоні має диктувати погоду в Українському футболі? Бог не фраєр-все бачить, а це вам і теперішній стан Штольні і все остальне. Зараз кожеш президент будь якого професійного клубу моя реально багато аргументів начипати Рітану щодо футбрлу, то й же "Папа", він же Поворознюк-президент Інгульця: має аграрний бізнес, розвиває село, має футбольну команду, вкладає туди душу, йому вприкол, що його команду вбивають у матчі з Шахтарем?На таких сами умоіах у нас була непокора владі Януковича, все абсолютно те ж саме...Тому я би радив приготовити запасні аеродроми для Павелка і Ко, вони вже тут накуралєсили знатно.
    Популярно розказати чому справа на кописть Епіцентру?Ну тоді дізнацтеся хто спонсор клубу і власник і кого иой спонсор ще спонсорує.
    "...Надалі буде менше отих своїх команд, яких пропихають... " і далі по тексту. Я лише за, але ти сам в це віриш? Це утопія.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 23.04.2021 09:02
    0
    Віталій Ткачук, 23.04.2021 06:58
    Інформація подана якось суперечливо від ФК Поділля. Я так і не зрозумів, що вони хотять? Якщо проводити аналогії з Україна - Швейцарія, то Поділлю в Лозанні нічого не світить. А враховуючи те, що Дунаївці спонсорує Герега, то в АК УАФ - без шансів.
    ну як. Поділля підозрює, що Дунаївці всіх на***ли і Поділля, і федерацію. як варіант, Поділля на***ли, а з федерацією домовились.
    в українських судах їм нічого не світить- Герега є Герега, того подалися в європи шукати справедливості
    OLEXANDER
    online
      OLEXANDER, 23.04.2021 07:38
    +2
    Віталій Ткачук, 23.04.2021 06:58
    Інформація подана якось суперечливо від ФК Поділля. Я так і не зрозумів, що вони хотять? Якщо проводити аналогії з Україна - Швейцарія, то Поділлю в Лозанні нічого не світить. А враховуючи те, що Дунаївці спонсорує Герега, то в АК УАФ - без шансів.
    Можливо ти і правий і так воно й буде, але я особисто не зацікавленпй в жодній із сторін, бо не вболііаю за жодну з команд, але...я гордий скажати, що у нас в Україні команди встають з колін і не мовчать, саме так і респект Поділлю. Надалі буже менше отих своїх команд, яких пропихають і які є спонсорами "чогось" та якихось квазі-федерацій чи турнірів. Шахтаря уе теж стосується. Люди у футбол душу вкладують, а перемагають "свої"-дуже скоро не буде ні єдиного пулу, нічого подібного, кожна з команд буде мати честь і встановить свої законні вимоги та інтереси і це піде на користь нашому футболу. А не дивитися шок прогоаму розминки в матчі чемпу Штольня Данєцк-Ружособача буда з Маріупооя. Чомк це Рінатка, що безвилазно ховається в Ландоні має диктувати погоду в Українському футболі? Бог не фраєр-все бачить, а це вам і теперішній стан Штольні і все остальне. Зараз кожеш президент будь якого професійного клубу моя реально багато аргументів начипати Рітану щодо футбрлу, то й же "Папа", він же Поворознюк-президент Інгульця: має аграрний бізнес, розвиває село, має футбольну команду, вкладає туди душу, йому вприкол, що його команду вбивають у матчі з Шахтарем?На таких сами умоіах у нас була непокора владі Януковича, все абсолютно те ж саме...Тому я би радив приготовити запасні аеродроми для Павелка і Ко, вони вже тут накуралєсили знатно.
    Популярно розказати чому справа на кописть Епіцентру?Ну тоді дізнацтеся хто спонсор клубу і власник і кого иой спонсор ще спонсорує.
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 23.04.2021 06:58
    0
    Інформація подана якось суперечливо від ФК Поділля. Я так і не зрозумів, що вони хотять? Якщо проводити аналогії з Україна - Швейцарія, то Поділлю в Лозанні нічого не світить. А враховуючи те, що Дунаївці спонсорує Герега, то в АК УАФ - без шансів.
    OLEXANDER
    online
      OLEXANDER, 23.04.2021 07:38
    +2
    Віталій Ткачук, 23.04.2021 06:58
    Інформація подана якось суперечливо від ФК Поділля. Я так і не зрозумів, що вони хотять? Якщо проводити аналогії з Україна - Швейцарія, то Поділлю в Лозанні нічого не світить. А враховуючи те, що Дунаївці спонсорує Герега, то в АК УАФ - без шансів.
    Можливо ти і правий і так воно й буде, але я особисто не зацікавленпй в жодній із сторін, бо не вболііаю за жодну з команд, але...я гордий скажати, що у нас в Україні команди встають з колін і не мовчать, саме так і респект Поділлю. Надалі буже менше отих своїх команд, яких пропихають і які є спонсорами "чогось" та якихось квазі-федерацій чи турнірів. Шахтаря уе теж стосується. Люди у футбол душу вкладують, а перемагають "свої"-дуже скоро не буде ні єдиного пулу, нічого подібного, кожна з команд буде мати честь і встановить свої законні вимоги та інтереси і це піде на користь нашому футболу. А не дивитися шок прогоаму розминки в матчі чемпу Штольня Данєцк-Ружособача буда з Маріупооя. Чомк це Рінатка, що безвилазно ховається в Ландоні має диктувати погоду в Українському футболі? Бог не фраєр-все бачить, а це вам і теперішній стан Штольні і все остальне. Зараз кожеш президент будь якого професійного клубу моя реально багато аргументів начипати Рітану щодо футбрлу, то й же "Папа", він же Поворознюк-президент Інгульця: має аграрний бізнес, розвиває село, має футбольну команду, вкладає туди душу, йому вприкол, що його команду вбивають у матчі з Шахтарем?На таких сами умоіах у нас була непокора владі Януковича, все абсолютно те ж саме...Тому я би радив приготовити запасні аеродроми для Павелка і Ко, вони вже тут накуралєсили знатно.
    Популярно розказати чому справа на кописть Епіцентру?Ну тоді дізнацтеся хто спонсор клубу і власник і кого иой спонсор ще спонсорує.
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 23.04.2021 09:32
    +1
    OLEXANDER, 23.04.2021 07:38
    Можливо ти і правий і так воно й буде, але я особисто не зацікавленпй в жодній із сторін, бо не вболііаю за жодну з команд, але...я гордий скажати, що у нас в Україні команди встають з колін і не мовчать, саме так і респект Поділлю. Надалі буже менше отих своїх команд, яких пропихають і які є спонсорами "чогось" та якихось квазі-федерацій чи турнірів. Шахтаря уе теж стосується. Люди у футбол душу вкладують, а перемагають "свої"-дуже скоро не буде ні єдиного пулу, нічого подібного, кожна з команд буде мати честь і встановить свої законні вимоги та інтереси і це піде на користь нашому футболу. А не дивитися шок прогоаму розминки в матчі чемпу Штольня Данєцк-Ружособача буда з Маріупооя. Чомк це Рінатка, що безвилазно ховається в Ландоні має диктувати погоду в Українському футболі? Бог не фраєр-все бачить, а це вам і теперішній стан Штольні і все остальне. Зараз кожеш президент будь якого професійного клубу моя реально багато аргументів начипати Рітану щодо футбрлу, то й же "Папа", він же Поворознюк-президент Інгульця: має аграрний бізнес, розвиває село, має футбольну команду, вкладає туди душу, йому вприкол, що його команду вбивають у матчі з Шахтарем?На таких сами умоіах у нас була непокора владі Януковича, все абсолютно те ж саме...Тому я би радив приготовити запасні аеродроми для Павелка і Ко, вони вже тут накуралєсили знатно.
    Популярно розказати чому справа на кописть Епіцентру?Ну тоді дізнацтеся хто спонсор клубу і власник і кого иой спонсор ще спонсорує.
    "...Надалі буде менше отих своїх команд, яких пропихають... " і далі по тексту. Я лише за, але ти сам в це віриш? Це утопія.
    вечная память
    online
      вечная память, 26.04.2021 09:24
    0
    Там ещё нашей второй лиги не хватает.
    OLEXANDER
    online
      OLEXANDER, 24.04.2021 08:20
    0
    Віталій Ткачук, 23.04.2021 09:32
    "...Надалі буде менше отих своїх команд, яких пропихають... " і далі по тексту. Я лише за, але ти сам в це віриш? Це утопія.
    Звісно вірю. Я переконаний, я вже це бачу. Для уього нам потрібно від 5до 10 сезонів. Ну і Павелко-аут.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 23.04.2021 09:02
    0
    Віталій Ткачук, 23.04.2021 06:58
    Інформація подана якось суперечливо від ФК Поділля. Я так і не зрозумів, що вони хотять? Якщо проводити аналогії з Україна - Швейцарія, то Поділлю в Лозанні нічого не світить. А враховуючи те, що Дунаївці спонсорує Герега, то в АК УАФ - без шансів.
    ну як. Поділля підозрює, що Дунаївці всіх на***ли і Поділля, і федерацію. як варіант, Поділля на***ли, а з федерацією домовились.
    в українських судах їм нічого не світить- Герега є Герега, того подалися в європи шукати справедливості
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 23.04.2021 06:58
    0
    Інформація подана якось суперечливо від ФК Поділля. Я так і не зрозумів, що вони хотять? Якщо проводити аналогії з Україна - Швейцарія, то Поділлю в Лозанні нічого не світить. А враховуючи те, що Дунаївці спонсорує Герега, то в АК УАФ - без шансів.