Марта Костюк – Дарья Касаткина. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча второго круга на турнире в Стамбуле

Марта Костюк – Дарья Касаткина. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© WTA. Марта Костюк

21 апреля украинка Марта Костюк (№85 WTA) продолжит борьбу на турнире WTA 250 в Стамбуле.
 
Во втором круге соперницей украинки станет Дарья Касаткина из России (№37 WTA). Встреча состоится вторым запуском после матча Дияс – Канепи. Ориентировочное время начала поединка – 13:00 по Киеву.

 
Ранее девушки играли между собой один раз, победила украинка.
 
В следующем круге победительница встречи сразится с Ван Цян из Китая (№50 WTA) или Аной Конюх из Хорватии (№241 WTA). 

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(11 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    sv_2000
    online
      sv_2000, 21.04.2021 14:57
    0
    Павел СН, 21.04.2021 14:49
    а тикто такое , чтобы мне указывать?
    Тю... Баюс, баюс)))
    olya403
    online
      olya403, 21.04.2021 14:55
    +4
    Павел СН, 21.04.2021 14:49
    а тикто такое , чтобы мне указывать?
    до вас же жартома пишуть, адже Марта якраз після того почала психувати. Для чого агресія?)
    Elis
    online
      Elis, 21.04.2021 14:55
    +3
    Всіх вітаю з перемогою! Мартуська молодчина! "Так закалялась сталь".
    Хто там далі по курсу?
    Павел СН
    online
      Павел СН, 21.04.2021 14:49
    -4
    sv_2000, 21.04.2021 14:44
    Ты все же больше не пиши такого
    а тикто такое , чтобы мне указывать?
    ihor63
      ihor63, 21.04.2021 14:46
    +6
    Молодець! Через такі гейми, як останній, приходить впевненість і згодом народжуються великі чемпіони! Дай Боже, щоб так і сталося!
    Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 21.04.2021 14:45
    +5
    Молодець, доьтснула, а росіянка як рак на сковороді, не хотіла здаватись
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 21.04.2021 14:44
    +4
    Епічне закінчення. Молодець!
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 21.04.2021 14:44
    +11
    Ох, Марта, яка ж крута кінцівка! Змогла-таки переграти - саме переграти у вирішальні моменти - Касаткіну, яка спіймала свою гру. А це, особливо на грунті, дорогого коштує. Браво, це був цікавий матч, хоч без провалів, як завжди, не обійшлося.
    Павел СН
    online
      Павел СН, 21.04.2021 14:44
    +3
    Марта вали их всех!!!!!
    sv_2000
    online
      sv_2000, 21.04.2021 14:44
    -2
    Павел СН, 21.04.2021 13:56
    всотрите,какая Марта уравновешенная! Браво1
    Ты все же больше не пиши такого
    NM16071
      NM16071, 21.04.2021 14:43
    +4
    Такі матчі справді багато що навчать марту. На разі молодець, незважаючи на нерви в кінці другого сету.
    vizuals
    online
      vizuals, 21.04.2021 14:43
    +3
    Справу зроблено
    sirjoga
      sirjoga, 21.04.2021 14:41
    +6
    Це не матч, це просто свято якесь. Трішечки і понервували , і така впевнена перемога. Всіх вітаю!
    Павел СН
    online
      Павел СН, 21.04.2021 14:31
    +2
    Марта, похрен судья, ты супер-стар
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 21.04.2021 14:30
    +1
    Ну що, вистачить у Марти яєць подати на матч 2!?)
    Sashamar
    online
      Sashamar, 21.04.2021 14:27
    +3
    Не треба докоряти Марті за нервову кінцівку. З одного боку і Дашка не та, що восени, з іншого - мені розповідала знайома, що перехворіла на Ковід, як воно після. Вона майже втричі старша за Марту і не спортсменка, але знаєте...
    vital
      vital, 21.04.2021 14:26
    +4
    Майскоре вже сказав що Марта перемогла 6-4 в 2-му сеті. А по факту 5-5 ((
    sv_2000
    online
      sv_2000, 21.04.2021 14:25
    0
    вот.... млять
    olya403
    online
      olya403, 21.04.2021 14:19
    +4
    ну що ж, момент істини) Марта буде подавати на матч. Шкода, що Касаткіна нащупала свою гру, бо в перших геймах була зовсім безпорадною
    sv_2000
    online
      sv_2000, 21.04.2021 14:18
    0
    Ну... затаим дыхание
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 21.04.2021 14:44
    +11
    Ох, Марта, яка ж крута кінцівка! Змогла-таки переграти - саме переграти у вирішальні моменти - Касаткіну, яка спіймала свою гру. А це, особливо на грунті, дорогого коштує. Браво, це був цікавий матч, хоч без провалів, як завжди, не обійшлося.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 21.04.2021 13:14
    +8
    Поки що наша юна Соболєва (16 років), вона навіть ще рейтингу не має, виграла в Анталії у першого номера посіву. Я розумію, що той перший номер насправді 396 у рейтингу, та й серед японок 22, але все одно приємно. Рахунок 6:3, 6:1.
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 21.04.2021 09:49
    +8
    relax-1984, 21.04.2021 07:00
    Что за дикие такие кэфы дают буки??? Драша фаворитка, так ещё и явная??? 2,6 на Марту??? Где-то я чё-то пропустил видать... Разъясните, пожалуйста, кто в курсе...
    У мордорки виграшна серія солідна після виграшу «чемпіонату запоребрика».
    Мрдезі в попередньому раунді вона віддала лише один гейм.
    В теперішньому сезоні касаткіна виграла вже 2 титули wta - це найкращий показник.
    Ґрунт - улюблене покриття кацапки, шо відмінно підходить під її нудний стиль.
    Рейтинг і досвід теж на стороні московитки.
    Марта має перевагу лише в особистих зустрічах, на іншому покритті, на підйомі своєї форми і спаді форми суперниці. Зараз Костюк сама лише відновлюється, психологічної впевненості теж не видно.
    З огляду на це, коефіцієнти більш ніж логічні.
    ihor63
    online
      ihor63, 21.04.2021 14:46
    +6
    Молодець! Через такі гейми, як останній, приходить впевненість і згодом народжуються великі чемпіони! Дай Боже, щоб так і сталося!
    sirjoga
    online
      sirjoga, 21.04.2021 14:41
    +6
    Це не матч, це просто свято якесь. Трішечки і понервували , і така впевнена перемога. Всіх вітаю!
    Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 21.04.2021 14:45
    +5
    Молодець, доьтснула, а росіянка як рак на сковороді, не хотіла здаватись
    dudigo78
    online
      dudigo78, 21.04.2021 13:39
    +5
    Класний перший сет від Марти. По суті провалено лише один сьомий гейм
    vizuals
    online
      vizuals, 21.04.2021 00:47
    +5
    Касаткіну треба виносити
    olya403
    online
      olya403, 21.04.2021 14:55
    +4
    Павел СН, 21.04.2021 14:49
    а тикто такое , чтобы мне указывать?
    до вас же жартома пишуть, адже Марта якраз після того почала психувати. Для чого агресія?)
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 21.04.2021 14:44
    +4
    Епічне закінчення. Молодець!
    NM16071
    online
      NM16071, 21.04.2021 14:43
    +4
    Такі матчі справді багато що навчать марту. На разі молодець, незважаючи на нерви в кінці другого сету.
    vital
    online
      vital, 21.04.2021 14:26
    +4
    Майскоре вже сказав що Марта перемогла 6-4 в 2-му сеті. А по факту 5-5 ((
    olya403
    online
      olya403, 21.04.2021 14:19
    +4
    ну що ж, момент істини) Марта буде подавати на матч. Шкода, що Касаткіна нащупала свою гру, бо в перших геймах була зовсім безпорадною
    olya403
    online
      olya403, 21.04.2021 13:41
    +4
    молодчинка! Після кількох геймів розконцентрації знову взяла все в свої руки
    vital
    online
      vital, 21.04.2021 11:31
    +4
    На даному етапі реабілітації після ковіду і підготовки Марти до подальших важливих матчів на грунті, результат матчу з Касаткіною не є надважливим. Важливіше щоб Мартуся поступово набирала форму і пізніше виграла умовний Страсбург та/або пройшла кілька раундів на РГ-2021. Але й перемога Марти сьогодні не стане великою несподіванкою.
    Elis
    online
      Elis, 21.04.2021 14:55
    +3
    Всіх вітаю з перемогою! Мартуська молодчина! "Так закалялась сталь".
    Хто там далі по курсу?
    Павел СН
    online
      Павел СН, 21.04.2021 14:44
    +3
    Марта вали их всех!!!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 21.04.2021 14:43
    +3
    Справу зроблено
    Sashamar
    online
      Sashamar, 21.04.2021 14:27
    +3
    Не треба докоряти Марті за нервову кінцівку. З одного боку і Дашка не та, що восени, з іншого - мені розповідала знайома, що перехворіла на Ковід, як воно після. Вона майже втричі старша за Марту і не спортсменка, але знаєте...
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 21.04.2021 14:18
    +3
    Ну що вистачить у Марти яєць подати на матч!?