Диллиан УАЙТ: «Усик был напуган в бою с Чисорой. Бил и убегал»

Британец не видит особой угрозы со стороны украинца

Диллиан УАЙТ: «Усик был напуган в бою с Чисорой. Бил и убегал»
© Skysports.com

Боксер Диллиан Уайт не видит особой угрозы от украинца Александра Усика, который перешел в супертяжи.

«С кем он дрался в супертяжах? С Чисорой? Та ладно. Дерек Чисора уже несколько лет как прошел свой пик. Я дважды побил Чисору. И было очевидно, что у Усика проблемы с Дереком, он был напуган».

«Он только бил и тут же убегал. Никаких особых проблем у Чисоры не было», - считает Уайт.

Усик является обязательным претендентом на титул WBO супертяжелого веса, а Уайт владеет временным титулом WBC.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — BoxingScene

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    SportsMan
    online
      SportsMan, 25.04.2021 00:11
    0
    По этому поводу есть две пословицы:
    - пи..еть не мешки ворочать
    - большой шкаф громко падает
    SportsMan
    online
      SportsMan, 25.04.2021 00:09
    0
    Руслан Луценко, 16.04.2021 15:41
    Чисора никаких проблем не испытывал, просто просрал бой Усику, который от него все время убегал. Результат на табло как говорится. Не догнал Чисора, не догонит и Уайт! !!! 😁
    Точно! Напоминает давнюю шутку, как слаженной игре нашей футбольной сборной мешали хаотично бегающие бразильцы
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 17.04.2021 08:48
    0
    DKTheBest2, 16.04.2021 22:32
    От, ти недалекий. Я постійно об'єктивно пишу про Вусіка та Лому, як про боксерів. Васю і зовсім вважаю одним з найкращих у світі. Усік просто зараз просто не своій в своїй тарілці.
    От до того, що вони ватники я відношуся негативно.
    Спорт і політика - це трошки різні речі. Про політику пишуть на політичних сайтах, про спорт - на спортивних. А в твоїх текстах часто відчувається політична нотка!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.04.2021 22:32
    -1
    БУБКА ГОП, 16.04.2021 22:17
    Чого ви добиваєтесь своїм троллінгом на адресу Усіка та Ломаченка?
    От, ти недалекий. Я постійно об'єктивно пишу про Вусіка та Лому, як про боксерів. Васю і зовсім вважаю одним з найкращих у світі. Усік просто зараз просто не своій в своїй тарілці.
    От до того, що вони ватники я відношуся негативно.
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 16.04.2021 22:17
    -2
    DKTheBest2, 16.04.2021 22:05
    І що я такого "друкую"?😁 Я тебе не чіпав, ти сам почав.
    Чого ви добиваєтесь своїм троллінгом на адресу Усіка та Ломаченка?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.04.2021 22:05
    0
    БУБКА ГОП, 16.04.2021 20:44
    Купа лайна твої "тексти".
    Тобі за п'ятдесят, і таке друкуєш. Все-таки ти малорозумний!
    І що я такого "друкую"?😁 Я тебе не чіпав, ти сам почав.
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 16.04.2021 20:44
    -1
    DKTheBest2, 16.04.2021 18:31
    То ти просто розумом обділений та не розумієш "текстів".
    Купа лайна твої "тексти".
    Тобі за п'ятдесят, і таке друкуєш. Все-таки ти малорозумний!
    Руслан Луценко
    online
      Руслан Луценко, 16.04.2021 19:28
    -2
    Лимоноголовых смотрите, патриеты))) Редкач ваше фсе)))
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.04.2021 18:31
    -1
    БУБКА ГОП, 16.04.2021 17:48
    "Де ти гімно побачив?" - В твоїх текстах завжди гімно!
    То ти просто розумом обділений та не розумієш "текстів".
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 16.04.2021 17:48
    -1
    DKTheBest2, 16.04.2021 17:29
    Тобто? Де ти гімно побачив? В дзеркало дивився?
    "Де ти гімно побачив?" - В твоїх текстах завжди гімно!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.04.2021 17:29
    -1
    БУБКА ГОП, 16.04.2021 17:14
    Конкретний поєдинок? - Скільки ти вже будеш тут мусолить цей поєдинок? Шукаєш тільки привід, щоб розкласти своє гамно!
    Тобто? Де ти гімно побачив? В дзеркало дивився?
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 16.04.2021 17:14
    -1
    DKTheBest2, 16.04.2021 16:22
    Ніхто по-одному поєдинку і не судить. Можливо тобі важко дається сприйняття написаного, маю на увазі якісь проблеми з мозком, але тут йдеться мова про конкретний поєдинок. 😁
    Конкретний поєдинок? - Скільки ти вже будеш тут мусолить цей поєдинок? Шукаєш тільки привід, щоб розкласти своє гамно!
    vizuals
    online
      vizuals, 16.04.2021 17:13
    +1
    Ну припустимо батюшку налякати важко, але те, що він трохи опупел в 1 бою з реальним важким хлопцем - це було. А Чісора часів бою проти Віталія Усика взагалі попустив би.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.04.2021 16:22
    0
    БУБКА ГОП, 16.04.2021 16:12
    Місцевим сирунам типу bullyUA і DKTheBest2 не варто судити Усика по одному поєдинку!
    Ніхто по-одному поєдинку і не судить. Можливо тобі важко дається сприйняття написаного, маю на увазі якісь проблеми з мозком, але тут йдеться мова про конкретний поєдинок. 😁
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 16.04.2021 16:12
    -2
    Місцевим сирунам типу bullyUA і DKTheBest2 не варто судити Усика по одному поєдинку!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.04.2021 16:05
    +2
    Все так. В перших раундах Чисора встигав за Вусіком і добряче його діставав.
    Вусік нічого крім галопу не показав зовсім.
    Руслан Луценко
    online
      Руслан Луценко, 16.04.2021 15:41
    -2
    Чисора никаких проблем не испытывал, просто просрал бой Усику, который от него все время убегал. Результат на табло как говорится. Не догнал Чисора, не догонит и Уайт! !!! 😁
    bullyUA
    online
      bullyUA, 16.04.2021 15:19
    +4
    Таких перепуганных глаз уськи, как в бою с лузером Чисорой, я никогда не видел. Представляю взгляд уськи, если будет бой с Уайтом.
    PETP0
      PETP0, 16.04.2021 14:57
    +2
    Ну что ж, надеюсь, что он будет бить и после этого оставаться на месте.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 16.04.2021 15:19
    +4
    Таких перепуганных глаз уськи, как в бою с лузером Чисорой, я никогда не видел. Представляю взгляд уськи, если будет бой с Уайтом.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.04.2021 16:05
    +2
    Все так. В перших раундах Чисора встигав за Вусіком і добряче його діставав.
    Вусік нічого крім галопу не показав зовсім.
    PETP0
    online
      PETP0, 16.04.2021 14:57
    +2
    Ну что ж, надеюсь, что он будет бить и после этого оставаться на месте.
    vizuals
    online
      vizuals, 16.04.2021 17:13
    +1
    Ну припустимо батюшку налякати важко, але те, що він трохи опупел в 1 бою з реальним важким хлопцем - це було. А Чісора часів бою проти Віталія Усика взагалі попустив би.
    SportsMan
    online
      SportsMan, 25.04.2021 00:11
    0
    По этому поводу есть две пословицы:
    - пи..еть не мешки ворочать
    - большой шкаф громко падает
    SportsMan
    online
      SportsMan, 25.04.2021 00:09
    0
    Руслан Луценко, 16.04.2021 15:41
    Чисора никаких проблем не испытывал, просто просрал бой Усику, который от него все время убегал. Результат на табло как говорится. Не догнал Чисора, не догонит и Уайт! !!! 😁
    Точно! Напоминает давнюю шутку, как слаженной игре нашей футбольной сборной мешали хаотично бегающие бразильцы
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 17.04.2021 08:48
    0
    DKTheBest2, 16.04.2021 22:32
    От, ти недалекий. Я постійно об'єктивно пишу про Вусіка та Лому, як про боксерів. Васю і зовсім вважаю одним з найкращих у світі. Усік просто зараз просто не своій в своїй тарілці.
    От до того, що вони ватники я відношуся негативно.
    Спорт і політика - це трошки різні речі. Про політику пишуть на політичних сайтах, про спорт - на спортивних. А в твоїх текстах часто відчувається політична нотка!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.04.2021 22:05
    0
    БУБКА ГОП, 16.04.2021 20:44
    Купа лайна твої "тексти".
    Тобі за п'ятдесят, і таке друкуєш. Все-таки ти малорозумний!
    І що я такого "друкую"?😁 Я тебе не чіпав, ти сам почав.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.04.2021 16:22
    0
    БУБКА ГОП, 16.04.2021 16:12
    Місцевим сирунам типу bullyUA і DKTheBest2 не варто судити Усика по одному поєдинку!
    Ніхто по-одному поєдинку і не судить. Можливо тобі важко дається сприйняття написаного, маю на увазі якісь проблеми з мозком, але тут йдеться мова про конкретний поєдинок. 😁