Лысенко принесла Украине еще три медали на ЧЕ по тяжелой атлетике в Москве

Украинка стала второй в категории свыше 87 кг

Лысенко принесла Украине еще три медали на ЧЕ по тяжелой атлетике в Москве
© НОК Украины. Анастасия Лысенко

Украинская тяжелоатлетка Анастасия Лысенко стала вице-чемпионкой Европы в весовой свыше 87 кг. Ее результат в сумме двоеборья – 252 кг.
 
Украинка также завоевала малое «серебро» в толчке (136 кг) и в рывке (116 кг).
 
Чемпионат Европы. Женщины свыше 87 кг
 
1. Эмили Кэмпбелл (Великобритания) – 276 кг (122+154)
2. Анастасия Лысенко (Украина) – 252 кг (116+136)
3. Мелике Гюнал (Турция) – 243 кг (108+135)
 
На данный момент украинские тяжелоатлеты завоевали 17 медалей (10-3-4) и возглавляют общий зачет соревнований.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(23 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    var
    online
      var, 11.04.2021 19:41
    +1
    grifon, 11.04.2021 19:35
    а де Шевченко? котрий завжди проти їхати в мородор
    миньон стюарт? где то болтается на ветках))
    grifon
    online
      grifon, 11.04.2021 19:35
    0
    а де Шевченко? котрий завжди проти їхати в мородор
    vizuals
    online
      vizuals, 11.04.2021 18:07
    -2
    Виктор Петренко, 11.04.2021 18:00
    Це ті європейські та інші політикани,які незважаючи на війну паРАШІ проти України,окупації частини її території та вбивств тисяч її громадян,продовжують висловлювати лише "стурбованість ".А ті "санкції " це окозамилювання.
    До речі не розумію які падлюки мене мінусують в попередньому коментарі.Хіба паРАША-це не терористична держава?
    Є таке. А нам що робити - наші їздять, доводится підтримувати. Як інакше. Я взагалі за те, щоб не їздити, але ж навіть Хижняк іздив - а де більш патриотичну людину знайти.
    Виктор Петренко
    online
      Виктор Петренко, 11.04.2021 18:00
    0
    vizuals, 11.04.2021 17:48
    Стурбовані імпоненти?))) Цікавий термін.А що це означає? Можно розшифровочку
    Це ті європейські та інші політикани,які незважаючи на війну паРАШІ проти України,окупації частини її території та вбивств тисяч її громадян,продовжують висловлювати лише "стурбованість ".А ті "санкції " це окозамилювання.
    До речі не розумію які падлюки мене мінусують в попередньому коментарі.Хіба паРАША-це не терористична держава?
    vizuals
    online
      vizuals, 11.04.2021 17:48
    -1
    Виктор Петренко, 11.04.2021 17:35
    Ну як можна проводити міжнародні змагання в терористичній державі?Ще б в ІДІЛ провели.Це теж саме. Наші спортсмени стали заручниками "стурбованих" імпотентів.
    Стурбовані імпоненти?))) Цікавий термін.А що це означає? Можно розшифровочку
    ЛьвовЗаМинай
    online
      ЛьвовЗаМинай, 11.04.2021 17:39
    0
    Так уже мир? Следующий ЧЕ в Донецке.)
    vizuals
    online
      vizuals, 11.04.2021 17:38
    +1
    vizuals, 11.04.2021 17:36
    Тому що новина "Ворскла з мінімальною перевагою вдома виграла у Львова" - це новина року взагалі у світі. ПРо яку перемогу на МЄ в мацкві може йти мова
    На ЧЄ. Блін, завжди забуваю, що тут пости не редагуються
    vizuals
    online
      vizuals, 11.04.2021 17:36
    +1
    turist86, 11.04.2021 17:18
    чому ця новина на сайті не головна?
    Тому що новина "Ворскла з мінімальною перевагою вдома виграла у Львова" - це новина року взагалі у світі. ПРо яку перемогу на МЄ в мацкві може йти мова
    Виктор Петренко
    online
      Виктор Петренко, 11.04.2021 17:35
    -1
    Ну як можна проводити міжнародні змагання в терористичній державі?Ще б в ІДІЛ провели.Це теж саме. Наші спортсмени стали заручниками "стурбованих" імпотентів.
    turist86
    online
      turist86, 11.04.2021 17:18
    +1
    чому ця новина на сайті не головна?
    Руслан Луценко
      Руслан Луценко, 11.04.2021 16:56
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    Там кацапсины блеют, что по итогам чемпионата, победителю не официального зачёта будут вручать приз из Хрувсталя с сцаной тряпкой московитской внутри. Ребзя расх... те этот вымпел на награждении. Случайно блд....
    vizuals
    online
      vizuals, 11.04.2021 16:38
    +1
    adidas77, 11.04.2021 16:35
    Да всем насрать, что они будут у себя, про себя же врать!
    Медальный зачёт выиграла уверенно Украина!
    Всегда зачёт считался по золотым.
    Пускай хоть сто серебряных наград у них будет, если золота меньше, они проигрывают!
    Так было всегда!
    Точка!
    А когда у нас на 8 ЗОЛТЫХ медалей больше!
    О чем то говорить в их пользу вообще смешно!
    Ми ж прекрасно знаємо, що таке пропаганда. Я з такими випадками за участю рашкі вже стикався. Не памятаю точно, який то був чемпіонат - ми були на першому місці, але на рашенських ресурсах, до то гож, на якомусь великому спортивному, писали, що рашка виграла чемпіонат, і була вказана загальна кількість медалей. Ось така фігня.
    adidas77
    online
      adidas77, 11.04.2021 16:35
    +7
    vizuals, 11.04.2021 16:23
    Рахують за золотими нагородами, а загальній рахунок завжди сприймають, як другорядне.
    Але я чомусь згодадуюся, що московіти в багатьюо новинах будут расписувати, що вони перші)))
    Да всем насрать, что они будут у себя, про себя же врать!
    Медальный зачёт выиграла уверенно Украина!
    Всегда зачёт считался по золотым.
    Пускай хоть сто серебряных наград у них будет, если золота меньше, они проигрывают!
    Так было всегда!
    Точка!
    А когда у нас на 8 ЗОЛТЫХ медалей больше!
    О чем то говорить в их пользу вообще смешно!
    gvs58
      gvs58, 11.04.2021 16:33
    +4
    Слава Україні !!! А раша-параша в жопі... і дуже глибокій!!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 11.04.2021 16:30
    +1
    Хочу себе трохи виправити.ю звісно, коли в тебе 1 золота мбо 2 чи 3 і більш нічого, а в того, хто на 2 місці - 20 срібних, то казати про першість некорректно. Але ж тут ситуація інша, в нас і по загальному рахунку теж нормас.
    vizuals
    online
      vizuals, 11.04.2021 16:23
    +2
    Alexander Киев, 11.04.2021 16:20
    У медальному рахунку ми ідемо на 2-му місці в Європі! Такого ще не було... Браво! Немає слів.. МОЛОДЦІ
    Рахують за золотими нагородами, а загальній рахунок завжди сприймають, як другорядне.
    Але я чомусь згодадуюся, що московіти в багатьюо новинах будут расписувати, що вони перші)))
    adidas77
    online
      adidas77, 11.04.2021 16:22
    +8
    Alexander Киев, 11.04.2021 16:20
    У медальному рахунку ми ідемо на 2-му місці в Європі! Такого ще не було... Браво! Немає слів.. МОЛОДЦІ
    На якому другому?
    Мы идём на чистом первом месте!
    adidas77
    online
      adidas77, 11.04.2021 16:21
    +6
    Сегодня смотрел прямую трансляцию.
    Когда Лысенко принесла нам три серебра.
    После окончания соревнований, показали итоговую таблицу всего ЧЕ.
    Где Украина явно занимает первое место!
    У кацапского комментатора была пауза секунд в 10
    После чего он промычал
    - Великобритания после сегодняшнего золота, перемещается на шестое место!
    Это был весь его итоговый комментарий!
    Представляете, как у рашистов нереально подгорает!!!

    Браво ребята, украинские атлеты!
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 11.04.2021 16:20
    -2
    У медальному рахунку ми ідемо на 2-му місці в Європі! Такого ще не було... Браво! Немає слів.. МОЛОДЦІ
    adidas77
    online
      adidas77, 11.04.2021 16:17
    +9
    Так славно в мацкве мокнуть агрессора, это надо уметь!
    Зачет общий мы по сути уже выиграли!
    Это на фоне полного обсера рашистов у себя в логове!
    Слава Украине!
    adidas77
    online
      adidas77, 11.04.2021 16:17
    +9
    Так славно в мацкве мокнуть агрессора, это надо уметь!
    Зачет общий мы по сути уже выиграли!
    Это на фоне полного обсера рашистов у себя в логове!
    Слава Украине!
    vizuals
    online
      vizuals, 11.04.2021 16:13
    +9
    Нічого собі наши поперли
    adidas77
    online
      adidas77, 11.04.2021 16:22
    +8
    Alexander Киев, 11.04.2021 16:20
    У медальному рахунку ми ідемо на 2-му місці в Європі! Такого ще не було... Браво! Немає слів.. МОЛОДЦІ
    На якому другому?
    Мы идём на чистом первом месте!
    BaZia
      BaZia, 11.04.2021 16:11
    +8
    Жовто сині самі сильні! Респект нашим спортсменам!
    adidas77
    online
      adidas77, 11.04.2021 16:35
    +7
    vizuals, 11.04.2021 16:23
    Рахують за золотими нагородами, а загальній рахунок завжди сприймають, як другорядне.
    Але я чомусь згодадуюся, що московіти в багатьюо новинах будут расписувати, що вони перші)))
    Да всем насрать, что они будут у себя, про себя же врать!
    Медальный зачёт выиграла уверенно Украина!
    Всегда зачёт считался по золотым.
    Пускай хоть сто серебряных наград у них будет, если золота меньше, они проигрывают!
    Так было всегда!
    Точка!
    А когда у нас на 8 ЗОЛТЫХ медалей больше!
    О чем то говорить в их пользу вообще смешно!
    adidas77
    online
      adidas77, 11.04.2021 16:21
    +6
    Сегодня смотрел прямую трансляцию.
    Когда Лысенко принесла нам три серебра.
    После окончания соревнований, показали итоговую таблицу всего ЧЕ.
    Где Украина явно занимает первое место!
    У кацапского комментатора была пауза секунд в 10
    После чего он промычал
    - Великобритания после сегодняшнего золота, перемещается на шестое место!
    Это был весь его итоговый комментарий!
    Представляете, как у рашистов нереально подгорает!!!

    Браво ребята, украинские атлеты!
    gvs58
      gvs58, 11.04.2021 16:33
    +4
    Слава Україні !!! А раша-параша в жопі... і дуже глибокій!!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 11.04.2021 16:23
    +2
    Alexander Киев, 11.04.2021 16:20
    У медальному рахунку ми ідемо на 2-му місці в Європі! Такого ще не було... Браво! Немає слів.. МОЛОДЦІ
    Рахують за золотими нагородами, а загальній рахунок завжди сприймають, як другорядне.
    Але я чомусь згодадуюся, що московіти в багатьюо новинах будут расписувати, що вони перші)))
    var
    online
      var, 11.04.2021 19:41
    +1
    grifon, 11.04.2021 19:35
    а де Шевченко? котрий завжди проти їхати в мородор
    миньон стюарт? где то болтается на ветках))
    vizuals
    online
      vizuals, 11.04.2021 17:38
    +1
    vizuals, 11.04.2021 17:36
    Тому що новина "Ворскла з мінімальною перевагою вдома виграла у Львова" - це новина року взагалі у світі. ПРо яку перемогу на МЄ в мацкві може йти мова
    На ЧЄ. Блін, завжди забуваю, що тут пости не редагуються
    vizuals
    online
      vizuals, 11.04.2021 17:36
    +1
    turist86, 11.04.2021 17:18
    чому ця новина на сайті не головна?
    Тому що новина "Ворскла з мінімальною перевагою вдома виграла у Львова" - це новина року взагалі у світі. ПРо яку перемогу на МЄ в мацкві може йти мова
    turist86
    online
      turist86, 11.04.2021 17:18
    +1
    чому ця новина на сайті не головна?
    vizuals
    online
      vizuals, 11.04.2021 16:38
    +1
    adidas77, 11.04.2021 16:35
    Да всем насрать, что они будут у себя, про себя же врать!
    Медальный зачёт выиграла уверенно Украина!
    Всегда зачёт считался по золотым.
    Пускай хоть сто серебряных наград у них будет, если золота меньше, они проигрывают!
    Так было всегда!
    Точка!
    А когда у нас на 8 ЗОЛТЫХ медалей больше!
    О чем то говорить в их пользу вообще смешно!
    Ми ж прекрасно знаємо, що таке пропаганда. Я з такими випадками за участю рашкі вже стикався. Не памятаю точно, який то був чемпіонат - ми були на першому місці, але на рашенських ресурсах, до то гож, на якомусь великому спортивному, писали, що рашка виграла чемпіонат, і була вказана загальна кількість медалей. Ось така фігня.
    vizuals
    online
      vizuals, 11.04.2021 16:30
    +1
    Хочу себе трохи виправити.ю звісно, коли в тебе 1 золота мбо 2 чи 3 і більш нічого, а в того, хто на 2 місці - 20 срібних, то казати про першість некорректно. Але ж тут ситуація інша, в нас і по загальному рахунку теж нормас.
    grifon
    online
      grifon, 11.04.2021 19:35
    0
    а де Шевченко? котрий завжди проти їхати в мородор
    Виктор Петренко
    online
      Виктор Петренко, 11.04.2021 18:00
    0
    vizuals, 11.04.2021 17:48
    Стурбовані імпоненти?))) Цікавий термін.А що це означає? Можно розшифровочку
    Це ті європейські та інші політикани,які незважаючи на війну паРАШІ проти України,окупації частини її території та вбивств тисяч її громадян,продовжують висловлювати лише "стурбованість ".А ті "санкції " це окозамилювання.
    До речі не розумію які падлюки мене мінусують в попередньому коментарі.Хіба паРАША-це не терористична держава?
    ЛьвовЗаМинай
    online
      ЛьвовЗаМинай, 11.04.2021 17:39
    0
    Так уже мир? Следующий ЧЕ в Донецке.)