Триумф в России. Украинская тяжелоатлетка завоевала 3 золота на ЧЕ в Москве

Камила Конотоп стала абсолютной чемпионкой Европы в категории до 55 кг

Триумф в России. Украинская тяжелоатлетка завоевала 3 золота на ЧЕ в Москве
© Twitter. Камила Конотоп

Украинская тяжелоатлетка Камила Конотоп завоевала три золотые награды в весовой категории до 55 кг на чемпионате Европы, который проходит в Москве.

Украинка стала абсолютной чемпионкой Европы, выиграв соревнования в рывке (95 кг), толчке (113 кг) и в сумме (208 кг). Серебро – у Светланы Ершовой из России, а бронза – у Нины Стеркс из Бельгии.

Две бронзовых медали на чемпионате Европы завоевал украинец Дмитрий Вороновский (категория до 55 кг) – в толчке (137 кг) и сумме (247 кг). Победил Ангел Русев из Болгарии, за ним расположился Валентин Янку из Румынии.

Кроме того, украинка Ангелина Ломачинская выиграла бронзовую медаль в рывке в весовой категории до 45 кг.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(62 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Lebron
      Lebron, 05.04.2021 20:11
    0
    Tеllur, 05.04.2021 18:58
    Суть то не в виде спорта, а в её переходе в другую команду и гражданство. Но тебя эта тема не устраивает. Вот для тебя и сделал боковой карман, куда ты и угодил.)))
    Ахінеї намололо.. Чудо в пір'ях.. Для початку хай капітал з Московії заберут всі наші бізнесмени, тоді поговоримо..
    Lebron
      Lebron, 05.04.2021 20:09
    0
    Tеllur, 05.04.2021 18:58
    Суть то не в виде спорта, а в её переходе в другую команду и гражданство. Но тебя эта тема не устраивает. Вот для тебя и сделал боковой карман, куда ты и угодил.)))
    Господи, шо ты несеш.. Ты ж не знаєш навіть всеї теї історії з переходами в шахах.. Нерозбираючись в темі якісь поради даєш, в самого ше молоко на губах необсохло..
    Lebron
      Lebron, 05.04.2021 20:05
    0
    Tеllur, 05.04.2021 18:56
    Ты так к отцу своему обращайся....
    Я рад что ты погуглил про шахматы)))
    Это такой метод вашего образования.
    Ты людині, яка з 8 років займалась шахами розказуєш хто така Катерина Лагно? Ти взагалі в своєму розумі.. Чи тебе по шахам і теорії поганяти трішки
    Tеllur
      Tеllur, 05.04.2021 18:58
    -1
    Tеllur, 05.04.2021 18:56
    Ты так к отцу своему обращайся....
    Я рад что ты погуглил про шахматы)))
    Это такой метод вашего образования.
    Суть то не в виде спорта, а в её переходе в другую команду и гражданство. Но тебя эта тема не устраивает. Вот для тебя и сделал боковой карман, куда ты и угодил.)))
    Tеllur
      Tеllur, 05.04.2021 18:56
    -1
    Lebron, 05.04.2021 18:52
    По яким шашкам, ущербне??
    Ты так к отцу своему обращайся....
    Я рад что ты погуглил про шахматы)))
    Это такой метод вашего образования.
    Tеllur
      Tеllur, 05.04.2021 18:55
    0
    Богдан Саженко, 05.04.2021 14:54
    Зіна ще був ніким і не знав навіть свого майбутнього .Всі інші -це даунбаське зомбування населення на протязі років ,Недарма що цей регіон і "поплив " в тяжкі часи України
    А Лагно уже была чемпионкой. И это операция по внедрению?
    Lebron
      Lebron, 05.04.2021 18:52
    -1
    Tеllur, 04.04.2021 23:02
    Это про Лагно из Львова. Только она просто приняла гражданство РФ и стала играть уже за их сборную по шашкам.
    По яким шашкам, ущербне??
    Lebron
      Lebron, 05.04.2021 18:51
    -1
    Сергей Иванамофф, 05.04.2021 18:48
    Такое чувство,что козломордые ботоферму на sport.ua натравили, раз эта дичь кому то нравится.
    Только моральные уроды могут туда ездить после убийства 14 тысяч украинцев. И радоваться успехам этих спортсменов в стране, убивающей украинцев, могут только ватники.
    Ей, типу патріот, а чому на козломордій мові шпрехаєш,,, аа?? Де твоя послідовність!? Чи лише критикувати, а саменькій в пшениці голівонькою?? Не суди інших, раз сам..
    Lebron
      Lebron, 05.04.2021 18:48
    -1
    Cruijff, 04.04.2021 23:45
    Та ти що)
    А про бойкот ігор чув? Що там було з мріями спортсменів?
    Має бути позиція в держави, жодних стосунків з окупантом.
    Щодо ладу в країні - все починається з деталей.
    Яка нафіг політика?? В нас пів ВР на постійній основі в Москву літає і має бізнес там.. Театр починається з вішалки, так само бойкот має починатися не з спорту.. Політиків, закриття границі і тд.. А кричати зрада на людей, що хочуть попасть на ОІ це неадекватно абсолютно.. Уже одні ондо віддали квоту в біатлоні.. І що.. Досі її не вернули.. Кому це було потрібно, і кому пішло на користь??
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 05.04.2021 18:48
    -2
    Такое чувство,что козломордые ботоферму на sport.ua натравили, раз эта дичь кому то нравится.
    Только моральные уроды могут туда ездить после убийства 14 тысяч украинцев. И радоваться успехам этих спортсменов в стране, убивающей украинцев, могут только ватники.
    Orbitgr
    online
      Orbitgr, 05.04.2021 18:40
    +1
    Взагалі до Конотоп не повинно бути жодних притензій. Вона ж не на першість московитої області туди поїхала, а на чемпіонат Європи! Який ще йде у залік до відбору на Олімпійські ігри. Здобула яскраву перемогу, гімн України грав, прапор підняли! Тепер має шан поїхати на Олімпіаду. Ну і причому тут невмита москва, коли українська дівчина виграла чемпіонат Європи?
    Orbitgr
    online
      Orbitgr, 05.04.2021 18:31
    -2
    turist86, 04.04.2021 21:29
    Волинянка Яна Беломоіна, представляючи Україну, здобула перше «золото» 2021 року.
    Маунтибайкерка тріумфувала на міжнародній гонці «Verona MTB International» в італійській Вероні.
    Молодець, але то була лише гонка другої категорії. Головні перемоги у неї ща попереду!)
    Orbitgr
    online
      Orbitgr, 05.04.2021 18:30
    -1
    Tеllur, 05.04.2021 10:08
    Навчися читати. Там сказано о проукраинской пропагане.)
    Может быть львовянка Лагно специально внедрилась в сборную РФ по шашкам...
    по яким ще на фіг шашкам??? Вчи матчасть, вона взагалі в шашкі не вміє грати, тільки у шахи...
    Руслан Луценко
    online
      Руслан Луценко, 05.04.2021 17:32
    0
    Убогонькие псевдопатриоты, в бессильно злобе клацают вставными челюстями:"При Гетьмане такого не було, окромя сосалок" рошен"никто на Рассею не ездил. Сосалки и гастарбайтеры... Жму руку, обнимаю, прощай немытая расея лицемерные вышиватники, заткнулись бы уже...
    Богдан Саженко
      Богдан Саженко, 05.04.2021 14:54
    -1
    Tеllur, 05.04.2021 09:50
    А значит можно играть в российских командах, как Зинченко, Селезнёв, Ракицкий, Нойок, ..., и проводить в них проукраинскую агитацию.)
    Зіна ще був ніким і не знав навіть свого майбутнього .Всі інші -це даунбаське зомбування населення на протязі років ,Недарма що цей регіон і "поплив " в тяжкі часи України
    Tеllur
      Tеllur, 05.04.2021 10:08
    -3
    tima fialko, 05.04.2021 10:00
    Навчися читати і розуміти,що написано.Чи для тебе чемпіонат Росії,це рівня світовим,європейським змаганням?
    Навчися читати. Там сказано о проукраинской пропагане.)
    Может быть львовянка Лагно специально внедрилась в сборную РФ по шашкам...
    tima fialko
    online
      tima fialko, 05.04.2021 10:00
    +3
    Tеllur, 05.04.2021 09:50
    А значит можно играть в российских командах, как Зинченко, Селезнёв, Ракицкий, Нойок, ..., и проводить в них проукраинскую агитацию.)
    Навчися читати і розуміти,що написано.Чи для тебе чемпіонат Росії,це рівня світовим,європейським змаганням?
    Tеllur
      Tеllur, 05.04.2021 09:50
    -6
    tima fialko, 05.04.2021 09:37
    На Олімпіади,чемпіонати,Кубки світу,Європи,Гран-Прі-всі найвищи змагання світу,українці повинні їздити.Спорт-це також потужний важель виховання патріотизму.Всі ці змагання не належать Москві,тому не треба себе ізолювати від світу.Не треба карати самих себе на радість ворогам.Це та ж сама боротьба за Незалежність в сучасних умовах.
    А значит можно играть в российских командах, как Зинченко, Селезнёв, Ракицкий, Нойок, ..., и проводить в них проукраинскую агитацию.)
    tima fialko
    online
      tima fialko, 05.04.2021 09:37
    +1
    На Олімпіади,чемпіонати,Кубки світу,Європи,Гран-Прі-всі найвищи змагання світу,українці повинні їздити.Спорт-це також потужний важель виховання патріотизму.Всі ці змагання не належать Москві,тому не треба себе ізолювати від світу.Не треба карати самих себе на радість ворогам.Це та ж сама боротьба за Незалежність в сучасних умовах.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 05.04.2021 08:36
    +3
    SandroKing, 04.04.2021 23:49
    Во-во. США бойкотировали Олимпиаду за то что убивали афганцев. Наши же лезут в рашку когда каждый день россияне убивают наших ребят. А им Олимпиада видите ли нужна.
    Американці, та не тільки вони, не поїхали, бо їм заборонила влада. Там, де влада не забороняла, аби тільки не під національним, а під олімпійським прапором (Велика Британія, наприклад), їхали. (Може, хто й відмовлявся з ідейних міркувань, але не масово). І вигравали. І Тетчер тоді сказала: "Я була проти того, щоб їхали. Але якщо вже поїхали, рада, що виступили гідно".
    Тут було порівняння українського гімну в Москві з іранським у Штатах. Так от різниця і тому, що американці можуть вважати Іран ворогом, але не відмовляти йому в праві на їснування. Запоребрикі ж вважають Україну історичним непорозумінням. Тому Гімн України в центрі Москви їх вивертає, плющить та примушує лізти на стіну.
    turist86
    online
      turist86, 04.04.2021 21:29
    +12
    Волинянка Яна Беломоіна, представляючи Україну, здобула перше «золото» 2021 року.
    Маунтибайкерка тріумфувала на міжнародній гонці «Verona MTB International» в італійській Вероні.
    KARABAS55
      KARABAS55, 04.04.2021 21:07
    +11
    Умничка! Там наверное когда наш гимн заиграл, там пол зала на стену полезли, вся нечисть изошла!
    Vlad Rasevski
      Vlad Rasevski, 04.04.2021 21:32
    +7
    Молодець!!!
    олег инкогнито
      олег инкогнито, 04.04.2021 22:53
    +6
    наша юніорка з завидним потенціалом обіграла досвідчених суперниць
    Lebron
      Lebron, 04.04.2021 22:28
    +5
    Alex Romanov, 04.04.2021 21:59
    Тоесть, тяжелоатлеты могут ехать в Россию, а украинские клубы и сборные нет?
    Це водночас відбір на ОІ.. Так що перестаньте поносити.. А якшо їхати шоб вигравати я не проти.. Тимбільше в такому віці
    tima fialko
    online
      tima fialko, 05.04.2021 10:00
    +3
    Tеllur, 05.04.2021 09:50
    А значит можно играть в российских командах, как Зинченко, Селезнёв, Ракицкий, Нойок, ..., и проводить в них проукраинскую агитацию.)
    Навчися читати і розуміти,що написано.Чи для тебе чемпіонат Росії,це рівня світовим,європейським змаганням?
    Sashamar
    online
      Sashamar, 05.04.2021 08:36
    +3
    SandroKing, 04.04.2021 23:49
    Во-во. США бойкотировали Олимпиаду за то что убивали афганцев. Наши же лезут в рашку когда каждый день россияне убивают наших ребят. А им Олимпиада видите ли нужна.
    Американці, та не тільки вони, не поїхали, бо їм заборонила влада. Там, де влада не забороняла, аби тільки не під національним, а під олімпійським прапором (Велика Британія, наприклад), їхали. (Може, хто й відмовлявся з ідейних міркувань, але не масово). І вигравали. І Тетчер тоді сказала: "Я була проти того, щоб їхали. Але якщо вже поїхали, рада, що виступили гідно".
    Тут було порівняння українського гімну в Москві з іранським у Штатах. Так от різниця і тому, що американці можуть вважати Іран ворогом, але не відмовляти йому в праві на їснування. Запоребрикі ж вважають Україну історичним непорозумінням. Тому Гімн України в центрі Москви їх вивертає, плющить та примушує лізти на стіну.
    Lebron
      Lebron, 04.04.2021 22:29
    +3
    der_MaiStier, 04.04.2021 21:50
    Як можна при здоровому глузді їхати на Парашу - логово комуно-фашизму ?
    Шоб виграти ліцензії.. І представити Україну на Олімпійських іграх
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 04.04.2021 22:14
    +3
    Рашка там наверное в а.....е
    Умничка.
    Вот так надо патриотизм развивать.
    Orbitgr
    online
      Orbitgr, 05.04.2021 18:40
    +1
    Взагалі до Конотоп не повинно бути жодних притензій. Вона ж не на першість московитої області туди поїхала, а на чемпіонат Європи! Який ще йде у залік до відбору на Олімпійські ігри. Здобула яскраву перемогу, гімн України грав, прапор підняли! Тепер має шан поїхати на Олімпіаду. Ну і причому тут невмита москва, коли українська дівчина виграла чемпіонат Європи?
    tima fialko
    online
      tima fialko, 05.04.2021 09:37
    +1
    На Олімпіади,чемпіонати,Кубки світу,Європи,Гран-Прі-всі найвищи змагання світу,українці повинні їздити.Спорт-це також потужний важель виховання патріотизму.Всі ці змагання не належать Москві,тому не треба себе ізолювати від світу.Не треба карати самих себе на радість ворогам.Це та ж сама боротьба за Незалежність в сучасних умовах.
    SandroKing
    online
      SandroKing, 04.04.2021 23:12
    +1
    Нефиг туда ездить. Еще один повод для сюжета о том что никакой войны нет и украинцы сами прутся в Россию.
    Lebron
      Lebron, 04.04.2021 23:06
    +1
    Tеllur, 04.04.2021 23:02
    Это про Лагно из Львова. Только она просто приняла гражданство РФ и стала играть уже за их сборную по шашкам.
    По яким шашкам неук??
    Lebron
      Lebron, 04.04.2021 22:58
    +1
    zelcman-narkoman, 04.04.2021 22:33
    "Проблема" в тому , що у нас війга...і якщо ти тупа #какаяразница, то їдь, але потім не ний, щоб тебе обмінювали.
    А так за 5 років де закон про неможливість відвідин Московії?? Аа?? Тільки перед тим продаж всього бізнесу в РФ, ячейкою багатеньких людей України.. А триндіти на людей, які хочуть потрапити на ОІ, здійснити свої мрії...
    Lebron
      Lebron, 05.04.2021 20:11
    0
    Tеllur, 05.04.2021 18:58
    Суть то не в виде спорта, а в её переходе в другую команду и гражданство. Но тебя эта тема не устраивает. Вот для тебя и сделал боковой карман, куда ты и угодил.)))
    Ахінеї намололо.. Чудо в пір'ях.. Для початку хай капітал з Московії заберут всі наші бізнесмени, тоді поговоримо..
    Lebron
      Lebron, 05.04.2021 20:09
    0
    Tеllur, 05.04.2021 18:58
    Суть то не в виде спорта, а в её переходе в другую команду и гражданство. Но тебя эта тема не устраивает. Вот для тебя и сделал боковой карман, куда ты и угодил.)))
    Господи, шо ты несеш.. Ты ж не знаєш навіть всеї теї історії з переходами в шахах.. Нерозбираючись в темі якісь поради даєш, в самого ше молоко на губах необсохло..
    Lebron
      Lebron, 05.04.2021 20:05
    0
    Tеllur, 05.04.2021 18:56
    Ты так к отцу своему обращайся....
    Я рад что ты погуглил про шахматы)))
    Это такой метод вашего образования.
    Ты людині, яка з 8 років займалась шахами розказуєш хто така Катерина Лагно? Ти взагалі в своєму розумі.. Чи тебе по шахам і теорії поганяти трішки
    Tеllur
      Tеllur, 05.04.2021 18:55
    0
    Богдан Саженко, 05.04.2021 14:54
    Зіна ще був ніким і не знав навіть свого майбутнього .Всі інші -це даунбаське зомбування населення на протязі років ,Недарма що цей регіон і "поплив " в тяжкі часи України
    А Лагно уже была чемпионкой. И это операция по внедрению?
    Руслан Луценко
    online
      Руслан Луценко, 05.04.2021 17:32
    0
    Убогонькие псевдопатриоты, в бессильно злобе клацают вставными челюстями:"При Гетьмане такого не було, окромя сосалок" рошен"никто на Рассею не ездил. Сосалки и гастарбайтеры... Жму руку, обнимаю, прощай немытая расея лицемерные вышиватники, заткнулись бы уже...
    Cruijff
    online
      Cruijff, 04.04.2021 23:45
    0
    Lebron, 04.04.2021 23:10
    В них відбір на ОІ.. І пройо.. свою мрію.. Ох ці псевдопатріоти.. Лад в державі наведіть.. А те все пропальщикі уже дістали..
    Та ти що)
    А про бойкот ігор чув? Що там було з мріями спортсменів?
    Має бути позиція в держави, жодних стосунків з окупантом.
    Щодо ладу в країні - все починається з деталей.