ШЕВЧУК: «Не считаю, что чемпионат Бельгии сильнее чемпионата Украины»

Известный эксперт сравнил УПЛ с бельгийской лигой

ШЕВЧУК: «Не считаю, что чемпионат Бельгии сильнее чемпионата Украины»
© Футбол 1/2/3. Вячеслав Шевчук

Бывший защитник сборной Украины Вячеслав Шевчук высказался об уровне украинской Премьер-лиги и чемпионата Бельгии.

«Мы разговаривали перед эфиром по поводу чемпионата Украины и чемпионата Бельгии. Мы не считаем, что чемпионат Бельгии сильнее чемпионата Украины. Только так кажется, что в чемпионате Украины играть легко. А пускай «Гент» обыграет «Колос» или «Рух». Это не так просто сделать», - сказал Шевчук.

Напомним, что в первом матче 1/16 финала Лиги Европы «Динамо» сыграло вничью с «Брюгге» (1:1).

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Футбол 1/2/3

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 22.02.2021 13:52
    +3
    alefteev77, 22.02.2021 13:42
    Площа Бельгії менша за площу Чернігівської або Харківської області...
    -
    При цьому там стабільно грає 16-18 команд в чемпіонаті Бельгії. У кожної команди є свій стадіон, є своя академія, немає заборгованостей по зарплатам. Футболісти розвиваються, їх продають на підвищення в кращі чемпіонати. Чемпіонат Бельгії транслюють в інших країнах світу.
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Belgian_First_Division_A_broadcasters
    18 команд там грає лише з поточного сезону, до цього грало декілька останніх років 16 клубів. Те саме було в Україні багато років,за виключенням останніх трьох сезонів. І до формату 16 команд повернеться з наступного сезону. Тому це порівняння мало що підтверджує. В чемпінаті Білорусі теж 16 команд.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 22.02.2021 13:44
    +1
    alefteev77, 22.02.2021 13:35
    Скільки гравців збірної Бельгії грає в Україні?
    Скільки гравців-бельгійців мріє грати в більш класному чемпіонаті (як ви про це кажете) України?
    Скільки гравців для топ-5 чемпіонатів підготував чемпіонат України за останні 15 років?
    По-перше, де я писав, що УПЛ більш класний чемпіонат, ніж Жюпіле? Я згоден з Шевчуком, що рівень УПЛ не гірше. Гравці з команд Євросоюзу сюди не їдуть більше через рівень життя та розвитку країни, а не через рівень футболу. Для порівняння - Роман Яремчук та Роман Безус програвали конкуренцію в ДК іншим гравцям, а у Бельгії феєрять. Порівнювати збірні не бачу сенсу, бо не завжди є прямим зв'язок сильна збірна-сильний чемп. В Уельсу та Ісландії дуже сильний чемп?
    alefteev77
    online
      alefteev77, 22.02.2021 13:42
    0
    Роман Порывай, 22.02.2021 13:29
    Бельгійський чемпіонат лише 2 роки тому обійшов УПЛ в рейтингу, до цього він був нижче. А які досягнення бельгійських клубів? Коли востаннє клуб з Бельгії грав у фіналі хоча б якогось єврокубку? Збірна то взагалі окрема історія. Англія має досить посередню збірну серед топів при чи не найсильнішому чемпі у світі.
    Площа Бельгії менша за площу Чернігівської або Харківської області...
    -
    При цьому там стабільно грає 16-18 команд в чемпіонаті Бельгії. У кожної команди є свій стадіон, є своя академія, немає заборгованостей по зарплатам. Футболісти розвиваються, їх продають на підвищення в кращі чемпіонати. Чемпіонат Бельгії транслюють в інших країнах світу.
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Belgian_First_Division_A_broadcasters
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 22.02.2021 13:37
    +2
    alefteev77, 22.02.2021 13:20
    "Яке же ти ущербнє чмо." - дякую, це для мене показник рівня футбольних вболівальників. Який український футбол, такі і український вболівальники.
    -
    А з приводу покажи... та легко. Населення Бельгії в 3 рази менше ніж в Україні. Раніше було в 5 разів менше (станом на 2000 рік). Таких грошей як наші олігархи залили в ШД, ДК, ДД, МХ - звісно в Бельгії ніхто ніколи не мав. Мільйонами в Бельгії ніхто не розкидається.
    -
    Для мене показник розвитку футболу ... це результати збірної. Збірна України за 25 років 1 раз грала на ЧС, 1 раз грала на ЧЄ (домашні я не враховую).
    -
    Збірна Бельгія за останні 25 років зіграла 4 рази на ЧС (1998, 2002, 2014, 2018) 3 рази виходила з групи, стала бронзовим призером. Плюс збірна Бельгії 1 раз грала на ЧЄ, де вийшла в 1/4 фіналу.
    -
    Стосовно білоруського футболу, то звісно там результати гірше українських, бо в Білорусі немає жодного мільярдера, який фінансує клуб. В Польщі теж немає супер клубів, але Маріуш Левандовський та багато польских гравців грають на провідних позиціях в топ-чепміонати.
    -
    Насправді ... ти банально тупий. Бо не бачиш очевидних моментів. Нагадаю, Петраков, найуспішніший тренер України все ще сидить без роботи, а де ті чемпіони світу, яким дав дорогу Петраков? Хто з них десь заграв?
    Заграли Різник, Конопля, Попов, Бондар, Корнієнко, Булеца, Цитаїшвілі, Супряга. З різним успіхом, але на рівні УПЛ вони на виду. Це теж свідчить про рівень вашої обізнаності
    alefteev77
    online
      alefteev77, 22.02.2021 13:35
    0
    Роман Порывай, 22.02.2021 13:29
    Бельгійський чемпіонат лише 2 роки тому обійшов УПЛ в рейтингу, до цього він був нижче. А які досягнення бельгійських клубів? Коли востаннє клуб з Бельгії грав у фіналі хоча б якогось єврокубку? Збірна то взагалі окрема історія. Англія має досить посередню збірну серед топів при чи не найсильнішому чемпі у світі.
    Скільки гравців збірної Бельгії грає в Україні?
    Скільки гравців-бельгійців мріє грати в більш класному чемпіонаті (як ви про це кажете) України?
    Скільки гравців для топ-5 чемпіонатів підготував чемпіонат України за останні 15 років?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 22.02.2021 13:29
    +1
    alefteev77, 22.02.2021 10:58
    Достатньо подивитись рейтинг чемпіонату в УЄФА, подивитсь досягнення бельгійських клубів, бельгійської збірної, плюс поглянути, де зараз грають бельгійці які виросли / починали в чемпіонаті Бельгії.
    -
    З чемпіонату України більшість потім йде "на підвищення" в Білорусь, Туреччину, Азербайджан. Кожен бельгійський клуб - це самодостатній бізнес по вихованню нових зірок. Кожний український клуб - це забавка олігархів та інноваційних українських бізнесменів, які усі разом не виховали жодного футболіста який би стабільно грав за основу будь-якого клубу з топ-5 чемпіонатів.
    Бельгійський чемпіонат лише 2 роки тому обійшов УПЛ в рейтингу, до цього він був нижче. А які досягнення бельгійських клубів? Коли востаннє клуб з Бельгії грав у фіналі хоча б якогось єврокубку? Збірна то взагалі окрема історія. Англія має досить посередню збірну серед топів при чи не найсильнішому чемпі у світі.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 22.02.2021 13:20
    -1
    Иван Панин, 22.02.2021 12:27
    "З чемпіонату України більшість потім йде "на підвищення" в Білорусь, Туреччину, Азербайджан".
    Яке же ти ущербнє чмо. Може ти назвеш хоть один клуб белаярусії, що виходили до 1/8 ЛЧ або ЛЕ. Скільки футболістів виховали в академіях Шахтаря та ДК, які грають у Европі, не кажучі про такі українські клуби, як Заря, Десна, Колос, Ворскла...Тобі тільки тёщин борщ оцінювати, а ти приперся на Sport.ua.
    "Яке же ти ущербнє чмо." - дякую, це для мене показник рівня футбольних вболівальників. Який український футбол, такі і український вболівальники.
    -
    А з приводу покажи... та легко. Населення Бельгії в 3 рази менше ніж в Україні. Раніше було в 5 разів менше (станом на 2000 рік). Таких грошей як наші олігархи залили в ШД, ДК, ДД, МХ - звісно в Бельгії ніхто ніколи не мав. Мільйонами в Бельгії ніхто не розкидається.
    -
    Для мене показник розвитку футболу ... це результати збірної. Збірна України за 25 років 1 раз грала на ЧС, 1 раз грала на ЧЄ (домашні я не враховую).
    -
    Збірна Бельгія за останні 25 років зіграла 4 рази на ЧС (1998, 2002, 2014, 2018) 3 рази виходила з групи, стала бронзовим призером. Плюс збірна Бельгії 1 раз грала на ЧЄ, де вийшла в 1/4 фіналу.
    -
    Стосовно білоруського футболу, то звісно там результати гірше українських, бо в Білорусі немає жодного мільярдера, який фінансує клуб. В Польщі теж немає супер клубів, але Маріуш Левандовський та багато польских гравців грають на провідних позиціях в топ-чепміонати.
    -
    Насправді ... ти банально тупий. Бо не бачиш очевидних моментів. Нагадаю, Петраков, найуспішніший тренер України все ще сидить без роботи, а де ті чемпіони світу, яким дав дорогу Петраков? Хто з них десь заграв?
    Kevko
    online
      Kevko, 22.02.2021 13:19
    +1
    Однозначно чемпионат Бельгии сильнее УПЛ.
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 22.02.2021 13:02
    0
    Про Колос взагалі смішно. Колос у цьому розіграші єврокубків вилетів від команди, значно слабшої навіть за цей кризовий Гент.
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 22.02.2021 12:59
    -2
    Вважати можна що завгодно, але Таблиця коефіціентів УЕФА досить об'єктивний показник. Що говорити, якщо кращий гравець четвертої команди УПЛ та один із найкращих бомбардирів чемпіонату України переходить до середняка/аутсайдера чемпіонату Бельгії, при чому там гріє лаву запасних. Переходить за гроші, в Україні навіть Зоря може дозволити собі підписувати лише вільних агентів, а по факту гравців купляють лише ДК і ШД. Щодо Гента, то він минулого року грав у одній групі Ліги Европи з Олександрією. Результати та місця в таблиці бельгійської та української команд нагадати?
    Иван Панин
    online
      Иван Панин, 22.02.2021 12:27
    -1
    "З чемпіонату України більшість потім йде "на підвищення" в Білорусь, Туреччину, Азербайджан".
    Яке же ти ущербнє чмо. Може ти назвеш хоть один клуб белаярусії, що виходили до 1/8 ЛЧ або ЛЕ. Скільки футболістів виховали в академіях Шахтаря та ДК, які грають у Европі, не кажучі про такі українські клуби, як Заря, Десна, Колос, Ворскла...Тобі тільки тёщин борщ оцінювати, а ти приперся на Sport.ua.
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 22.02.2021 12:14
    0
    Чемпионат Бельгии донное дно. Днепр 1 вкатал бы половину этой недолиги
    samird
      samird, 22.02.2021 12:00
    +3
    Динамо и Шахтер однозначно боролись бы в Жупиле за чемпионство. Причем скорее всего - между собой. Брюгге с Антверпеном пытались бы вклиниться в эту борьбу с переменным успехом. Заря сражалась бы за место в ЛЕ. Остальным пришлось бы тяжело. В Бельгии более играющая лига - в атаке они поинтереснее. Но наши клубы лучше умеют обороняться.
    Igor Krasnenko
    online
      Igor Krasnenko, 22.02.2021 11:48
    +3
    alefteev77, 22.02.2021 10:58
    Достатньо подивитись рейтинг чемпіонату в УЄФА, подивитсь досягнення бельгійських клубів, бельгійської збірної, плюс поглянути, де зараз грають бельгійці які виросли / починали в чемпіонаті Бельгії.
    -
    З чемпіонату України більшість потім йде "на підвищення" в Білорусь, Туреччину, Азербайджан. Кожен бельгійський клуб - це самодостатній бізнес по вихованню нових зірок. Кожний український клуб - це забавка олігархів та інноваційних українських бізнесменів, які усі разом не виховали жодного футболіста який би стабільно грав за основу будь-якого клубу з топ-5 чемпіонатів.
    збірна тут взагалі не при чому, всі топ гравці грають за кордоном
    alefteev77
    online
      alefteev77, 22.02.2021 10:58
    -4
    Достатньо подивитись рейтинг чемпіонату в УЄФА, подивитсь досягнення бельгійських клубів, бельгійської збірної, плюс поглянути, де зараз грають бельгійці які виросли / починали в чемпіонаті Бельгії.
    -
    З чемпіонату України більшість потім йде "на підвищення" в Білорусь, Туреччину, Азербайджан. Кожен бельгійський клуб - це самодостатній бізнес по вихованню нових зірок. Кожний український клуб - це забавка олігархів та інноваційних українських бізнесменів, які усі разом не виховали жодного футболіста який би стабільно грав за основу будь-якого клубу з топ-5 чемпіонатів.
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 22.02.2021 10:57
    -3
    Та Гент и Рух и Колос обыграет, о чем он говорит вообще? Колос вылетал и от более слабых команд.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 22.02.2021 13:52
    +3
    alefteev77, 22.02.2021 13:42
    Площа Бельгії менша за площу Чернігівської або Харківської області...
    -
    При цьому там стабільно грає 16-18 команд в чемпіонаті Бельгії. У кожної команди є свій стадіон, є своя академія, немає заборгованостей по зарплатам. Футболісти розвиваються, їх продають на підвищення в кращі чемпіонати. Чемпіонат Бельгії транслюють в інших країнах світу.
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Belgian_First_Division_A_broadcasters
    18 команд там грає лише з поточного сезону, до цього грало декілька останніх років 16 клубів. Те саме було в Україні багато років,за виключенням останніх трьох сезонів. І до формату 16 команд повернеться з наступного сезону. Тому це порівняння мало що підтверджує. В чемпінаті Білорусі теж 16 команд.
    samird
      samird, 22.02.2021 12:00
    +3
    Динамо и Шахтер однозначно боролись бы в Жупиле за чемпионство. Причем скорее всего - между собой. Брюгге с Антверпеном пытались бы вклиниться в эту борьбу с переменным успехом. Заря сражалась бы за место в ЛЕ. Остальным пришлось бы тяжело. В Бельгии более играющая лига - в атаке они поинтереснее. Но наши клубы лучше умеют обороняться.
    Igor Krasnenko
    online
      Igor Krasnenko, 22.02.2021 11:48
    +3
    alefteev77, 22.02.2021 10:58
    Достатньо подивитись рейтинг чемпіонату в УЄФА, подивитсь досягнення бельгійських клубів, бельгійської збірної, плюс поглянути, де зараз грають бельгійці які виросли / починали в чемпіонаті Бельгії.
    -
    З чемпіонату України більшість потім йде "на підвищення" в Білорусь, Туреччину, Азербайджан. Кожен бельгійський клуб - це самодостатній бізнес по вихованню нових зірок. Кожний український клуб - це забавка олігархів та інноваційних українських бізнесменів, які усі разом не виховали жодного футболіста який би стабільно грав за основу будь-якого клубу з топ-5 чемпіонатів.
    збірна тут взагалі не при чому, всі топ гравці грають за кордоном
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 22.02.2021 13:37
    +2
    alefteev77, 22.02.2021 13:20
    "Яке же ти ущербнє чмо." - дякую, це для мене показник рівня футбольних вболівальників. Який український футбол, такі і український вболівальники.
    -
    А з приводу покажи... та легко. Населення Бельгії в 3 рази менше ніж в Україні. Раніше було в 5 разів менше (станом на 2000 рік). Таких грошей як наші олігархи залили в ШД, ДК, ДД, МХ - звісно в Бельгії ніхто ніколи не мав. Мільйонами в Бельгії ніхто не розкидається.
    -
    Для мене показник розвитку футболу ... це результати збірної. Збірна України за 25 років 1 раз грала на ЧС, 1 раз грала на ЧЄ (домашні я не враховую).
    -
    Збірна Бельгія за останні 25 років зіграла 4 рази на ЧС (1998, 2002, 2014, 2018) 3 рази виходила з групи, стала бронзовим призером. Плюс збірна Бельгії 1 раз грала на ЧЄ, де вийшла в 1/4 фіналу.
    -
    Стосовно білоруського футболу, то звісно там результати гірше українських, бо в Білорусі немає жодного мільярдера, який фінансує клуб. В Польщі теж немає супер клубів, але Маріуш Левандовський та багато польских гравців грають на провідних позиціях в топ-чепміонати.
    -
    Насправді ... ти банально тупий. Бо не бачиш очевидних моментів. Нагадаю, Петраков, найуспішніший тренер України все ще сидить без роботи, а де ті чемпіони світу, яким дав дорогу Петраков? Хто з них десь заграв?
    Заграли Різник, Конопля, Попов, Бондар, Корнієнко, Булеца, Цитаїшвілі, Супряга. З різним успіхом, але на рівні УПЛ вони на виду. Це теж свідчить про рівень вашої обізнаності
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 22.02.2021 13:44
    +1
    alefteev77, 22.02.2021 13:35
    Скільки гравців збірної Бельгії грає в Україні?
    Скільки гравців-бельгійців мріє грати в більш класному чемпіонаті (як ви про це кажете) України?
    Скільки гравців для топ-5 чемпіонатів підготував чемпіонат України за останні 15 років?
    По-перше, де я писав, що УПЛ більш класний чемпіонат, ніж Жюпіле? Я згоден з Шевчуком, що рівень УПЛ не гірше. Гравці з команд Євросоюзу сюди не їдуть більше через рівень життя та розвитку країни, а не через рівень футболу. Для порівняння - Роман Яремчук та Роман Безус програвали конкуренцію в ДК іншим гравцям, а у Бельгії феєрять. Порівнювати збірні не бачу сенсу, бо не завжди є прямим зв'язок сильна збірна-сильний чемп. В Уельсу та Ісландії дуже сильний чемп?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 22.02.2021 13:29
    +1
    alefteev77, 22.02.2021 10:58
    Достатньо подивитись рейтинг чемпіонату в УЄФА, подивитсь досягнення бельгійських клубів, бельгійської збірної, плюс поглянути, де зараз грають бельгійці які виросли / починали в чемпіонаті Бельгії.
    -
    З чемпіонату України більшість потім йде "на підвищення" в Білорусь, Туреччину, Азербайджан. Кожен бельгійський клуб - це самодостатній бізнес по вихованню нових зірок. Кожний український клуб - це забавка олігархів та інноваційних українських бізнесменів, які усі разом не виховали жодного футболіста який би стабільно грав за основу будь-якого клубу з топ-5 чемпіонатів.
    Бельгійський чемпіонат лише 2 роки тому обійшов УПЛ в рейтингу, до цього він був нижче. А які досягнення бельгійських клубів? Коли востаннє клуб з Бельгії грав у фіналі хоча б якогось єврокубку? Збірна то взагалі окрема історія. Англія має досить посередню збірну серед топів при чи не найсильнішому чемпі у світі.
    Kevko
    online
      Kevko, 22.02.2021 13:19
    +1
    Однозначно чемпионат Бельгии сильнее УПЛ.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 22.02.2021 13:42
    0
    Роман Порывай, 22.02.2021 13:29
    Бельгійський чемпіонат лише 2 роки тому обійшов УПЛ в рейтингу, до цього він був нижче. А які досягнення бельгійських клубів? Коли востаннє клуб з Бельгії грав у фіналі хоча б якогось єврокубку? Збірна то взагалі окрема історія. Англія має досить посередню збірну серед топів при чи не найсильнішому чемпі у світі.
    Площа Бельгії менша за площу Чернігівської або Харківської області...
    -
    При цьому там стабільно грає 16-18 команд в чемпіонаті Бельгії. У кожної команди є свій стадіон, є своя академія, немає заборгованостей по зарплатам. Футболісти розвиваються, їх продають на підвищення в кращі чемпіонати. Чемпіонат Бельгії транслюють в інших країнах світу.
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Belgian_First_Division_A_broadcasters
    alefteev77
    online
      alefteev77, 22.02.2021 13:35
    0
    Роман Порывай, 22.02.2021 13:29
    Бельгійський чемпіонат лише 2 роки тому обійшов УПЛ в рейтингу, до цього він був нижче. А які досягнення бельгійських клубів? Коли востаннє клуб з Бельгії грав у фіналі хоча б якогось єврокубку? Збірна то взагалі окрема історія. Англія має досить посередню збірну серед топів при чи не найсильнішому чемпі у світі.
    Скільки гравців збірної Бельгії грає в Україні?
    Скільки гравців-бельгійців мріє грати в більш класному чемпіонаті (як ви про це кажете) України?
    Скільки гравців для топ-5 чемпіонатів підготував чемпіонат України за останні 15 років?
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 22.02.2021 13:02
    0
    Про Колос взагалі смішно. Колос у цьому розіграші єврокубків вилетів від команди, значно слабшої навіть за цей кризовий Гент.
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 22.02.2021 12:14
    0
    Чемпионат Бельгии донное дно. Днепр 1 вкатал бы половину этой недолиги