ХОХМА ДНЯ. Назовите первую столицу Украины! Отвечает Виталий Миколенко

Защитнику киевского «Динамо» выпал вопрос по истории Украины

ХОХМА ДНЯ. Назовите первую столицу Украины! Отвечает Виталий Миколенко
© Отдушивдушу. Виталий Миколенко

Футболисты киевского «Динамо» Александр Караваев и Виталий Миколенко приняли участие в шоу «От души в душу», в котором смогли блеснуть своей эрудицией.

Защитнику киевлян Виталию Миколенко выпал вопрос по истории Украины.

  • Ведущий: История. Красный конверт. На кону два балла.
  • Миколенко: Прочитай этот вопрос просто.
  • Караваев: «Назовите город, который некогда считался первой столицей Украины».
  • Ведущий: Когда-то.
  • Караваев: Не'когда.
  • Ведущий: Ну, не'когда.
  • Миколенко: Не'когда – это никогда', да?
  • Караваев: Нет, это когда-то типа.
  • Ведущий: Это когда-то.
  • Миколенко: Ну, Харьков. Типа когда-то?
  • Ведущий: Да.
  • Миколенко: Ну, Харьков.
  • Ведущий: Откуда ты знаешь?
  • Миколенко: А какая разница, откуда я знаю.
  • Ведущий: Виталь, чтобы засчитать ответ, мы должны проверить информацию, как она к тебе поступила.
  • Миколенко: На Интернете.
  • Караваев: На Интернете, ха-ха-ха (смеется).
  • Ведущий: Какие года, Виталий?
  • Миколенко: В смысле «какие года».
  • Ведущий: В прямом смысле. В каком году это было?
  • Миколенко: Наверно, с 91-го, да?
  • Караваев: Ахахаха (угорает со смеху)
  • Ведущий: Подожди, Харьков стал в 91-м столицей Украины?
  • Миколенко: Я не могу смеяться.
  • Ведущий: 91-й год, столица из Киева переезжает в Харьков. А когда обратно тогда? Как было?
  • Миколенко: Сначала Харьков был, потом Киев.
  • Ведущий: В каком году?
  • Миколенко: Что в каком?
  • Ведущий: Харьков был столицей.
  • Миколенко: В 91-м, наверно. Украина стала Украиной. Не?
  • Ведущий: А до этого кем она была, чем она была?
  • Миколенко: Советским..., ну это.
  • Соведущий: Харе топить его.
  • Ведущий: Ответ. «Харьков был объявлен формально столицей в новосозданной Украинской Советской Республике в 1919 году».
  • Соведущий: Правильно, он просто цифры переставил немного.
  • Ведущий. Почти правильно. Виталик, я тебя поздравляю. Ты зарабатываешь еще два балла.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Отдушивдушу

(167 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    VLytvyn
      VLytvyn, 27.02.2021 17:32
    0
    Віталій Миколенко сильний гравець і захисник, наш українець і в своїх межах знань дав правильну відповідь. Він не є історик, він-футболіст команди Динамо Київ і збірної України. Хай прославляє нашу Україну футболом!Дякую тобі Віталій!
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 23.02.2021 23:25
    0
    Buvalii, 23.02.2021 23:10
    они и не имели права себя называть Русью, ни суздаль, ни московия, ни новгород, так как в Руси с 1252 года был король - Данило Романович, сын его Шварно женился на Литовской принцессе, а сам Шварно стал правителем Великого Княжества Литовского, объединив Русь (Украину) с Литвой! а московия, новгород владимир были созданы монголами, кроме новгорода, и были частью - улусами Золотой Орды и правитель у них был Хан, которому они ярлык и возили! По этому, россия до сих пор в отличии от Украины, которую крестил князь Владимир Великий до сих не крещенная остается.
    И еще, в 1658 году гетьман Выговский подписал Гадятский договор, который подтвердил, что корона короля Руси принадлежит Украине, а сам договор заключался между тремя державами - Польши, Княжества Литовского и Великого Княжества Руского!!! В то же время, нет ни какой проблемы почитать письма Хмельницкого в тундру и прочитать, что там был князь московии, а не царь или король Руси или московской руси..., так что вы конечно чукчи монгольские врите, но не забывайте, рукописи не горят и как вы назывались на самом деле и кем вы есть сейчас, мы всегда знали и знаем, и никогда не забудем. https://uk.wikipedia.org/wiki/Гадяцький_договір
    Новгород ты совсем не в тему упомянул. Никто тогда не имел представления о монголах и татарах, когда Новгород уже был великим княжеством. Новгород в летописях упоминается с 9 ст., а татары как сила в мировой истории появляется только в 12ст. Ты в одну кучу разные эпохи смешал, получилась каша. А свое "чукчи монгольские" ты точно не по адресу написал.
    Павел П
    online
      Павел П, 23.02.2021 23:18
    0
    типичные рогопилы
    Buvalii
    online
      Buvalii, 23.02.2021 23:10
    +1
    Роман Порывай, 23.02.2021 13:06
    Я просто имел в виду, что это не правопреемники. Суздальское княжество и Московия тоже себя Русью не называли. Это уже позже советские историки начали натягивать это название для закрепления байки о древнем происхождении Московии.
    они и не имели права себя называть Русью, ни суздаль, ни московия, ни новгород, так как в Руси с 1252 года был король - Данило Романович, сын его Шварно женился на Литовской принцессе, а сам Шварно стал правителем Великого Княжества Литовского, объединив Русь (Украину) с Литвой! а московия, новгород владимир были созданы монголами, кроме новгорода, и были частью - улусами Золотой Орды и правитель у них был Хан, которому они ярлык и возили! По этому, россия до сих пор в отличии от Украины, которую крестил князь Владимир Великий до сих не крещенная остается.
    И еще, в 1658 году гетьман Выговский подписал Гадятский договор, который подтвердил, что корона короля Руси принадлежит Украине, а сам договор заключался между тремя державами - Польши, Княжества Литовского и Великого Княжества Руского!!! В то же время, нет ни какой проблемы почитать письма Хмельницкого в тундру и прочитать, что там был князь московии, а не царь или король Руси или московской руси..., так что вы конечно чукчи монгольские врите, но не забывайте, рукописи не горят и как вы назывались на самом деле и кем вы есть сейчас, мы всегда знали и знаем, и никогда не забудем. https://uk.wikipedia.org/wiki/Гадяцький_договір
    Buvalii
    online
      Buvalii, 23.02.2021 22:54
    +1
    458 рсвг, 22.02.2021 22:25
    Государство Рюрика (Новгородская Русь) - условное название государства или предгосударственного образования в северной части Восточно-Европейской равнины,
    докиевского периода формирования Древнерусского государства во главе с династией Рюриковичей.
    ДОкиевского периода....
    Олег-Хельг был Рюриковичем.
    условно ты в песочнице пописять можешь ребенок! По факту Русь происходит название от названия речки Рось, что течет под Киевом, и именно территория вокруг Киева это Русь!! Аскольд и Дир прийдя в Киев стали Рускими, а не наоборот как и князь Олег и его один из сотен потомков рюрик, ни какого не имеющий отношения к Руси! учи историю не условный долбак
    Pavlo Pasichnyk
      Pavlo Pasichnyk, 23.02.2021 20:39
    +2
    VolShebnyce, 22.02.2021 13:54
    В 1941 году, когда Германия заняла половину Украины.но еще не взяла Киев,то было,по логике ,две столицы.У советской Украины-Киев,у бандеровской Украины Виница,где была ставка Гитлера
    А де в цей час були кацапо — москальські бандити і людожери комісари ???...
    turist86
    online
      turist86, 23.02.2021 18:25
    +1
    З 1648 по 1676 роки Чигирин був резиденцією гетьманів: Богдана Хмельницького, Івана Виговського, Юрія Хмельницького, Павла Тетері, Петра Дорошенка і столицею гетьманської Української держави.
    https://uk.wikipedia.org/wiki/Чигирин
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 23.02.2021 17:49
    +3
    Я - харків'янин, але мені не подобається радянський штамп: "Харків - перша столиця".
    Бо, "як тебе не любити, Києве мій..."
    Київ завжди був геополітичним центром країни: при князях, при гетманаті, тощо...
    Тільки так можна відчути зв'язок історії - від першого князя Кия до сьогоднення.
    А Харків можна просто любити без жодних штампів - дуже красиве, сучасне та охайне місто.
    Eugene Jurasz 5
      Eugene Jurasz 5, 23.02.2021 16:29
    0
    Дмитро Шевченко, 23.02.2021 14:45
    Довбні!!!! Перша та єдина столиця України — Київ! З того часу як була проголошена у 1918 році Українська Народна Республіка й до серпня 1991 року, коли Незалежність була відновлена. "Харьков - Пєрвая сталіца" - наратив вигаданий у Московії. Адже мається на увазі той час коли Українська держава була окупована комуністичним режимом. Не поширюйте ворожі сентенції!
    Вообще-то "Українська держава" была окупирована задолго до советского режима. Трудно назвать годы, когда она вообще не окупирована была.
    Дмитро Шевченко
      Дмитро Шевченко, 23.02.2021 14:45
    +1
    Довбні!!!! Перша та єдина столиця України — Київ! З того часу як була проголошена у 1918 році Українська Народна Республіка й до серпня 1991 року, коли Незалежність була відновлена. "Харьков - Пєрвая сталіца" - наратив вигаданий у Московії. Адже мається на увазі той час коли Українська держава була окупована комуністичним режимом. Не поширюйте ворожі сентенції!
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 23.02.2021 13:06
    +4
    ShakhtarUberAlles, 23.02.2021 12:56
    И да, и нет. Смотря как посмотреть. Я не считаю Новгород Русью, потому, что из Новгорода осталось гораздо больше письменных свидетельств, чем из Киева, но нигде в них сам Новгород не называет себя Русью.
    Я просто имел в виду, что это не правопреемники. Суздальское княжество и Московия тоже себя Русью не называли. Это уже позже советские историки начали натягивать это название для закрепления байки о древнем происхождении Московии.
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 23.02.2021 12:56
    +1
    Роман Порывай, 23.02.2021 11:37
    Новгородская Русь не была началом Киевской Руси. Эти образования появились и существовали параллельно. Объединяет их только то, что при власти в них были представители рода Рюрика. Но в Европе одни и те же династии правили порой совсем в разных странах. Это же не повод выводить родственность народов этих стран. Именно советские, а позже российские историки манипулировать именем рюриковичей, чтобы показать, что Суздальско-Владимирское и Московское княжества ведут происхождение от Киевской Руси и являются её преемниками
    И да, и нет. Смотря как посмотреть. Я не считаю Новгород Русью, потому, что из Новгорода осталось гораздо больше письменных свидетельств, чем из Киева, но нигде в них сам Новгород не называет себя Русью.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 23.02.2021 12:51
    0
    Vsegda_Za_Metall (Finland), 23.02.2021 12:18
    А если глубже копать, то Рюрик вообще Швед, ну или как минимум скандинав. То тогда Русь, это Швеция
    Отож бо) Так за подібною логікою можна багато куди зайти. А якщо ще згадати, що герб України - тризуб це символ роду Рюрика, а кольори України та Швеції одннакові... То буде ціле поле для різних теорій
    Vsegda_Za_Metall (Finland)
    online
      Vsegda_Za_Metall (Finland), 23.02.2021 12:18
    0
    Роман Порывай, 23.02.2021 11:37
    Новгородская Русь не была началом Киевской Руси. Эти образования появились и существовали параллельно. Объединяет их только то, что при власти в них были представители рода Рюрика. Но в Европе одни и те же династии правили порой совсем в разных странах. Это же не повод выводить родственность народов этих стран. Именно советские, а позже российские историки манипулировать именем рюриковичей, чтобы показать, что Суздальско-Владимирское и Московское княжества ведут происхождение от Киевской Руси и являются её преемниками
    А если глубже копать, то Рюрик вообще Швед, ну или как минимум скандинав. То тогда Русь, это Швеция
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 23.02.2021 11:42
    +1
    Вячеслав Самойлов, 23.02.2021 10:10
    Богдане! Крим зробили (передавши) українським також радянський генсек компартії Хрущов! Є чим пишатися?
    П.С. А може - викреслити цей факт з історії і ніколи на Крим не зазіхати???
    ПС.ПС. От такі українські "корегувачі" історії - й є сьогодні співвинуватцями того, що коїться і з Кримом, і з Донбасом!
    Тоді може треба дотриматися давньої історії, віддати Крим татарам, грекам та італійцям (Генуя), які були там першими та жили сторіччами, а росіян попросити звілти, ьо у Криму вони лише з кінця 18 сторіччя?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 23.02.2021 11:37
    +2
    458 рсвг, 22.02.2021 22:25
    Государство Рюрика (Новгородская Русь) - условное название государства или предгосударственного образования в северной части Восточно-Европейской равнины,
    докиевского периода формирования Древнерусского государства во главе с династией Рюриковичей.
    ДОкиевского периода....
    Олег-Хельг был Рюриковичем.
    Новгородская Русь не была началом Киевской Руси. Эти образования появились и существовали параллельно. Объединяет их только то, что при власти в них были представители рода Рюрика. Но в Европе одни и те же династии правили порой совсем в разных странах. Это же не повод выводить родственность народов этих стран. Именно советские, а позже российские историки манипулировать именем рюриковичей, чтобы показать, что Суздальско-Владимирское и Московское княжества ведут происхождение от Киевской Руси и являются её преемниками
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 23.02.2021 10:57
    -1
    Tеllur, 22.02.2021 14:20
    Якщо ты казацкого роду, то - Чигирин.)
    таки Київ - столиця гетьмана Конашевича-Сагайдачного
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 23.02.2021 10:18
    +2
    это шоу.
    чем парадоксальнее и чем глупее, тем больше просмотров и тем больше послесловий.
    банально выспрашивать у футболиста знания по физике, астрономии, химии, истории. Оценивайте его как футболиста.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 23.02.2021 10:10
    +1
    Богдан Саженко, 22.02.2021 09:12
    Харьків зробив на час столицєй радянщина.Позорний факт доречі .Нема чим пишатися і взагалі треба цевикреслити з історіі і ніколи не випоминати ,Бо воно немає жодного сенса
    Богдане! Крим зробили (передавши) українським також радянський генсек компартії Хрущов! Є чим пишатися?
    П.С. А може - викреслити цей факт з історії і ніколи на Крим не зазіхати???
    ПС.ПС. От такі українські "корегувачі" історії - й є сьогодні співвинуватцями того, що коїться і з Кримом, і з Донбасом!
    an52
      an52, 23.02.2021 00:55
    +2
    Тупе питання. Харків ніколи не був столицею Україгни. Він був столицею УССР, а до цього був столицею "Донецько-Криворізької Рабочої Республіки", у той час як столицею УНР було оголошено Київ. Чухню про "першу столицю" просувають лише самі харків'яни.
    BaZia
    online
      BaZia, 22.02.2021 06:58
    +25
    Було б смішно якби не було так гірко, і скоріш за все займаючись футболом як і багато підлітків забивають на навчання. Але, шановні, історію держави потрібно знати, потім дивуємось чому ті їдуть сім'ю "годувати".
    korsun_skif
    online
      korsun_skif, 22.02.2021 08:39
    +21
    Київ був першою столицею УКРАЇНИ!!! А Харків був столицею УСРР.
    Vitvit
      Vitvit, 22.02.2021 08:26
    +19
    А чого Ви на нього накинулись? М’язи , мізки.... питання було назвати першу столицю- він назвав! А що «ведущий», розпочав тролити Миколенка- про це всі мовчать ! На основне питання - він відповів! А ще 10 питань проміжних..... то ведущий дегенерат. Просто від душі))))
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 22.02.2021 08:26
    +14
    Я думаю, добрая треть молодежи его возраста и город бы не смогла назвать, не то что дату. А вообще, когда успешного человека показывают не особо образованным, смакуют этот момент, это выглядит как тонкий троллинг любителей общих знаний. Так ли они важны на самом деле для жизни, если вдуматься?
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 22.02.2021 09:12
    +12
    Харьків зробив на час столицєй радянщина.Позорний факт доречі .Нема чим пишатися і взагалі треба цевикреслити з історіі і ніколи не випоминати ,Бо воно немає жодного сенса
    korsun_skif
    online
      korsun_skif, 22.02.2021 08:41
    +11
    А сама усрія була створена на противагу УНР!
    korsun_skif
    online
      korsun_skif, 22.02.2021 08:35
    +10
    Навязали москалі нам це фуфло з першою столицею, а всі і підспівують.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 22.02.2021 10:40
    +8
    Tеllur, 22.02.2021 10:07
    Ты папе рассказывай что ему не надо. Если так заворачиваешь обсуждение. Я не философ, а только излагаю свою точку зрения. Это имхо! А ты можешь читать, а можешь и проходить дальше.
    У венгров всё просто. Они пришли с Южного Урала. Взяли дань с земель нынешней Украины и без резни и пожаров спокойно пересекли Карпаты через Верецкий перевал. Вот тогда и начало Венгрии.
    А ты всякие Руси не приплетай к Украине. Была и Новгородская , и Киевская, и море всяких княжеств. ( И кстати Хельг-Олег от Рюриков Новгородских, а те от варягов.) Но ни одно из них не называли Украиной. Вот и сам теперь философствуй дальше.
    Для меня же точка зрения заангажированных горе историков ни о чём. Вон по телеку патриотические каналы уже сообщили, что первыми казаками были оказывается половцы, а потом и беглые из Крыма татары... И только потом к ним стали присоединятся бандиты из простолюдинов. Ну и тп.
    Можешь продолжать.
    Я же не собираюсь тут вести каких то обсуждений на неспортивные темы.
    ИМХО!
    Слов'янське слово «Україна» вперше згадується у Київському літописному зводі за Іпатіївським списком під 1187 роком[13]. Ним окреслювали терени Переяславського князівства, що входило до історичного ядра Русі поруч із Київським і Чернігівським князівствами. Це слово також зустрічається у руських літописах під 1189, 1213, 1280 і 1282 роками[13], позначаючи Галичину, Західну Волинь, Холмщину і Підляшшя. У литовських і польських хроніках та офіційних документах XIV—XVII століття «Україною» у широкому значенні називали руські землі Галичини, Волині, Київщини, Поділля і Брацлавщини, а у вузькому — територію середнього Подніпров'я...
    Етимологія слова «Україна» достеменно не відома. Згідно з теорією, якої притримуються більшість українських дослідників, «Україна» походить від слів «країна» чи «край», тобто «у» означає «рідний», «свій». Таким чином «україна» — антонім слова «чужина».[16]. Згідно з однією з інших теорій, що сформувалася під впливом польської та російської історіографії, воно означає «околицю» (рос. окраину) чи «прикордоння».
    Це мос-ка-лі нав'язали усім теорію про "Окраїну", а переважній більшості малоосвідчених "пролетаріям" робочого класу - воно і зайшло на "УРА" - так їхні вже внуки і пра-правнуки і досі вважають, що Україна - це "Окраїна" росії...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 22.02.2021 09:33
    +8
    Vitvit, 22.02.2021 08:26
    А чого Ви на нього накинулись? М’язи , мізки.... питання було назвати першу столицю- він назвав! А що «ведущий», розпочав тролити Миколенка- про це всі мовчать ! На основне питання - він відповів! А ще 10 питань проміжних..... то ведущий дегенерат. Просто від душі))))
    Прочитавши заголовок, я спершу подумав, що Віталій десь дійсно тупив "по повній", однак Миколенко приємно здивував - те що він впринципі знає про Харків та і в якому році Україна здобула незалежність - це вже щось. Навіть пробував думати логічно (не знаючи в яких роках Харків був столицею, від припустив, що найлогічніше буде одразу ж після проголошення незалежності), хоча хід думок його був хибним. Звичайно питання про роки - то вже перебор. Ведучі ще би про конституцію Пилипа Орлика, чи про Переяславську раду у Миколенко запитали....
    Sergii Novykov
      Sergii Novykov, 22.02.2021 10:22
    +7
    Харьков это был временным центром созданным по методичке красной ордой в противовес Киеву. При всем уважении к Харькову, но это не делает его первой столицей. (это даже если мы говорим о постимперском периоде только...).
    Roma Ukraine
      Roma Ukraine, 22.02.2021 10:20
    +7
    саме питання Миколенку поставлене не зовсім правильно, потрібно було спитати про першу столицю Урср - тоді Харків, а перша столиця України - Київ.
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 22.02.2021 10:04
    +7
    "В 1320г Гедимин, освободив Киев от татар, присоединяет к Великому княжеству Литовскому и Киевскую Русь, известную с 13 века под именые УКкраины, а впоследствии Малороссии,"- И.Прыжов "История..."
    Историк называет Киевское княжество Киевской Русью. Так как только поляне назывались Русью и больше никто. Не может быть Русь по отношению к себе быть окраиной, как врут в Москве. Для славян Украина было сокральным понятием и означало: страна, родина, отчизна.
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 22.02.2021 09:55
    +7
    Tеllur, 22.02.2021 09:42
    Тут историки никак не решат где точка входа в сучасну историю Украины, а они что то от футболистов хотят.)))
    Кто то ведёт от отчёт от Данилы, который от Орды бежал в Венгрию. Кто то от Гетьманщины и Богдана. Другие пляшут от российской революции 1917. Но то всё это перекручено, да и исчезло!!! Хотя границы то по 1945...
    Старт же независимой страны только в 1991 году. Рестарт в 2013. Ну а тут и ребёнок знает ответ о столице. А год ревизионисты теперь будут выбирать из этих двух.
    Лучше бы спросили у ногомячистов когда первые бутсы изобрели.
    Что то вы уважаемый ни о чем. Историки все отлично знают. И не надо от себя философствовать. Украина это Русь с центром Киев. А украинский этнос из народов территории Украины начал складываться в 4 веке, по мнению Грушевского. А создавать этнос начали славянские племена, которые и дали этносу и свой язык и свое имя: русины и Украина-Русь. В 19 веке русины по известным причинам переименовали себя в украинцев и "Украину". Так еще в древние времена называлась Киевская земля - Украина. Учите историю и не философствуйте
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 22.02.2021 08:43
    +7
    Теж мені сенсація... Ви би ще в Гармаша з Бесєдіним запитались....
    PaulK77
      PaulK77, 22.02.2021 09:12
    +6
    denzellezned, 22.02.2021 07:32
    В житті людина качає або мізки, або м’язи, просто у людини не вистатить часу стати профі і там і там. Тому спортсмени не дуже розумні, а розумні люди не можуть те що можуть спортсмени.🤷🏼‍♂️🙂
    Ніхто не каже, що спортсмени мають бути докторами наук і суперінтелектуалами. Але базові речі треба знати. Про Харків це інформація з шкільного курсу історії. Основні речі треба знати, бо інакше будуть такі які Усік/Ломаченко про "адин народ" розповідати і бігати з попами кремлівськими.
    BaZia
    online
      BaZia, 22.02.2021 08:14
    +6
    Yelsss, 22.02.2021 07:21
    А щоб не їздили годувати сім'ю,то про це держава має подбати.
    Правило номер один - ти потрібен державі, щоб сплачувати податки. І крім тебе самого тобі ніхто нічого не винен, твоя доля в твоїх руках.
    Правило номер два - дивись правило номер один.
    P.S. Нічого поганого в трудовій міграції я не бачу, поляки їдуть в пошуках кращого життя до Голландії, Чехії, Німеччини, Англії і т.д.
    Але в умовах нинішніх реалій, коли кордони відкриті їхати на заробітки за "парєбрік" до північного сусіда українець не поїде, а от хохол залюбки
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 22.02.2021 17:10
    +5
    VolShebnyce, 22.02.2021 16:35
    Ты много фактов в новейшей истории Украины видел?
    " У русского народа нет исторической памяти. Он не знает своё прошлое и даже не хочет его знать"- М.Горький.
    .
    Так называемые русские не хотят знать не только свою историю, но и историю украинцев, которую они просто ненавидят. Ну вот такие братья русские с ножичками за спиной.
    ProtivSystemy
    online
      ProtivSystemy, 22.02.2021 15:17
    +5
    Образ Миколенка в этом интервью хорошо сочетается с уровнем его знаний.
    А вообще ведущий, который задал такой странный вопрос: "Назовите город, который считался 1 столицей Украины", и который смеялся над Виталиком, ничем его не умнее, если принял ответ Харьков как правильный. Очевидно, что этот ватник историей никогда не интересовался, но в свою пустую голову уложил ее лживый кацапский вариант.
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 22.02.2021 09:16
    +5
    Мордор так протиречить собі власну безісторичність і підлог з назвой власной і історієй промовчують.Без роду і історіі ,бо все вичеркнули і нафантазували в три короби .
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 22.02.2021 08:54
    +5
    Yelsss, 22.02.2021 07:17
    Все добре,головне щоб в футбол грав добре.Мені цікаво що зробили люди для країни добре знаючи історію,якщо порівнювати з спортсманами які прославляють Україну?
    Як мінімум добилися Незалежності України!!!