БРЫНЗАК: «Нужно отправить меня на пенсию – тогда мы завоюем все медали»

Президент ФБУ – о четвертых местах на чемпионате мира

БРЫНЗАК: «Нужно отправить меня на пенсию – тогда мы завоюем все медали»
© Юлия Садыкова. Владимир Брынзак

Президент Федерации биатлона Украины Владимир Брынзак ответил на вопрос,  чего не хватает украинским спортсменам, чтобы обменять четвертые места на призовые.

«Нужно отправить меня на пенсию и сменить президента федерации, и тогда все получится лучше, мы завоюем все медали, какие можно (смеется). Думаю, с таким подходом все получится», - сказал Брынзак.

Биатлонный сезон-2020/21: расписание, анонсы, трансляции, результаты

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Суспильне спорт

(21 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    валерий андриенко
    online
      валерий андриенко, 24.02.2021 17:38
    -1
    На пенсию не только его надо отправлять, а и сестричек Семеренко. Если руководство биатлона считает супер бронза на чм, тогда грош вам цена и вашему всему биатлонному составу. Исключение разве что составляет обслуживающий персонал, судя по отзывам самих спортсменов
    WladWest
      WladWest, 22.02.2021 21:29
    -1
    То, что Брынзу давно надо было убирать - это понятно. Понятно и то, что он, за столько лет, пустил корни глубоко, и сделать это будет не так легко.
    vizuals
    online
      vizuals, 22.02.2021 21:09
    -2
    Василий Будник, 22.02.2021 20:52
    Не дадут Михалычу покинуть свой пост три БРЫНЗовые медали в женских эстафетах на трех ЧМ
    Ну припустимо медалі не такі й бринзові, бо наскільки їх важко здобути, коли нордіги усе хапають, ми бачили. Тай ще золотішко Підручного було. Але це усе старий незмінний склад, коли на тій же рашці здаєтсья вже три склади змінилися))) У Норвежців - двічи команда оновлювалася, у французів теж
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 22.02.2021 20:52
    0
    Не дадут Михалычу покинуть свой пост три БРЫНЗовые медали в женских эстафетах на трех ЧМ
    vizuals
    online
      vizuals, 22.02.2021 20:27
    +2
    mayakovskiy1, 22.02.2021 11:20
    Меркушина а точнее обе Меркушиных это балласт, котрого не должно быть в сборной. То что она кое-как пробежала 1 этап в эстафете за много лет вообще не показатель. А вот регулряные места 50+ говорят о многом? Хочет с папой тренироваться? Ок но тогда пусть ищет личных спонсоров
    Якщо ти 1 раз за багато років подивився біатлон, то не варто писати дурню, що Меркушіна десь разок пробігла естафету, у той час, коли на ній нерідко трималися естафети пару років тому, до травми
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 22.02.2021 20:26
    -2
    Ход Иоанна Грозного
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 22.02.2021 12:06
    +5
    mayakovskiy1, 22.02.2021 11:20
    Меркушина а точнее обе Меркушиных это балласт, котрого не должно быть в сборной. То что она кое-как пробежала 1 этап в эстафете за много лет вообще не показатель. А вот регулряные места 50+ говорят о многом? Хочет с папой тренироваться? Ок но тогда пусть ищет личных спонсоров
    Якщо Меркушина разом з татом "піде" то тоді взагалі нікого з молодняку нормального не залишиться. І це велика проблема Бринзака, що він не може знайти спільної мови між усіма членами збірної. Якщо ви вважаєте, що завдання презедента федерації виключно "дерибанити" гроші то це не так. Те що Меркушина з'явилася впринципі - це не його заслуга, а те що Меркушина цілком може піти по стопах скажімо Зубрилової - може стати цілком "заслугою" Бринзака. Чому Настя минулого року була однієюз основних з дуже гарними перспективами, а цього року так "спустилася"? Чому ось вже подан 10 років у нас крім Семеренок, Підгрушної та Джими більше реально нікого немає? Чому на ЧС їде Семеренко (якій вже на пенсію потрібно було йти), яка навіть в ТОП 50 не потрапляє, а не їде Бех, якій потрібно набиратися досвіду у реальній боротьбі з ТОПАМИ... Таких чому можна ще безліч затитати у Бринзака, однак не мам "смертним" ставити йому запитання...
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 22.02.2021 11:20
    -7
    Vbolivalnyk-Peter, 22.02.2021 11:02
    Меркушина - це заслуга не Бринзака, а Меркушиного - тата Насті, який присвятив себе всього роботі зі своїми доньоками. (Доречі Меркушина молодша виглядає набагато перспективніше за Настю, і тут потрібно допомагати, адже біатлон як і усе іннше в сучасному житті, вже пішов вперед, а Меркушин вже не усіма аспектами сучасних підготовок біатлоністів володіє!). Невже 50 млн., які виділяє держава + спонсорські надходження не можна взяти нормальних тренерів по фізпідготовці (поставити нормальних лижний хід), психолога (бодай одного на 2 команди), тренера по вогневій підготовці... Бринзак запрошує незрозумілих персонажів, які готові йому "відкатувати", а на їх провесійний рівень не зважає. Так Санітра багато що дав нашій чоловічій команді, однак з дівчатами в нього не йде! Дівчата менш психологічно стійкі, до них потрібно індивідуальний підхід (про це свідчить уся ця катавася з підготовками до сезону - мало не кожна зі своїм індивідуальним тренером за індивідуальною програмою)... Навіщо було Санітру сюди "примазувати"? Вирішили зекономити? Ну тоді маємо те що маємо - і без просвітів попереду...
    Меркушина а точнее обе Меркушиных это балласт, котрого не должно быть в сборной. То что она кое-как пробежала 1 этап в эстафете за много лет вообще не показатель. А вот регулряные места 50+ говорят о многом? Хочет с папой тренироваться? Ок но тогда пусть ищет личных спонсоров
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 22.02.2021 11:02
    +5
    vizuals, 22.02.2021 02:03
    Хоча у принципі, є одна заміна на четвірочку - Меркушіна. Швидкості їй вже ж такі не вистачало трохи завжди. Але виключення лише підтверджує правило. За 7 років одна Меркушіна. З Блашко ще поки не усе зрозуміло
    Меркушина - це заслуга не Бринзака, а Меркушиного - тата Насті, який присвятив себе всього роботі зі своїми доньоками. (Доречі Меркушина молодша виглядає набагато перспективніше за Настю, і тут потрібно допомагати, адже біатлон як і усе іннше в сучасному житті, вже пішов вперед, а Меркушин вже не усіма аспектами сучасних підготовок біатлоністів володіє!). Невже 50 млн., які виділяє держава + спонсорські надходження не можна взяти нормальних тренерів по фізпідготовці (поставити нормальних лижний хід), психолога (бодай одного на 2 команди), тренера по вогневій підготовці... Бринзак запрошує незрозумілих персонажів, які готові йому "відкатувати", а на їх провесійний рівень не зважає. Так Санітра багато що дав нашій чоловічій команді, однак з дівчатами в нього не йде! Дівчата менш психологічно стійкі, до них потрібно індивідуальний підхід (про це свідчить уся ця катавася з підготовками до сезону - мало не кожна зі своїм індивідуальним тренером за індивідуальною програмою)... Навіщо було Санітру сюди "примазувати"? Вирішили зекономити? Ну тоді маємо те що маємо - і без просвітів попереду...
    alefteev77
    online
      alefteev77, 22.02.2021 11:01
    0
    На останній олімпіаді 2018 року, в біатлоністів було 0 медалей. Так що Бринзаку треба бути скромнішим. І орієнтуватись на норвежців. Сніг в Україні є, гори теж.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 22.02.2021 10:46
    +1
    Нарешті від Бринзака надійшла конструктивна пропозиція. як покращити результати збірної. Гадаю до цих його слів варто прислухатися!!!
    korsun_skif
      korsun_skif, 22.02.2021 09:33
    0
    Бринзак привласнив собі досягнення Білової та Шамрая. І на старому багажі досить довго виїжжав. Питання тільки в тому, чи є там хтось кращий.
    Богдан Саженко
      Богдан Саженко, 22.02.2021 09:26
    -3
    гнати тебе в шию треба і давно гнида запродаська .Мутить з мордором щось ублюд..к
    u6464u
    online
      u6464u, 22.02.2021 08:54
    +4
    Брынзак не набивай себе цену, если люди критикуют значит есть за что,дыма без огня не бывает и не нужно критику в штыки воспринимать, желаю дальнейших успехов на этом не лёгком поприще.
    alekos59
      alekos59, 22.02.2021 06:11
    -3
    Строит из себя дурика. Ожило чмо после медальки
    vizuals
    online
      vizuals, 22.02.2021 02:03
    +1
    vizuals, 22.02.2021 01:58
    На рахунок Суркіса не знаю. А ось при Бринзі в нас не з'явилося заміни старому складу. Тільки закупівлі були з сусідніх країн Совпадєніє, не думаю
    Хоча у принципі, є одна заміна на четвірочку - Меркушіна. Швидкості їй вже ж такі не вистачало трохи завжди. Але виключення лише підтверджує правило. За 7 років одна Меркушіна. З Блашко ще поки не усе зрозуміло
    vizuals
    online
      vizuals, 22.02.2021 01:58
    -2
    salamanka1982, 22.02.2021 01:51
    З тої опери, що Суркіса нах з Динамо і воно всіх ї.бати буде, чи як Пороха би.дло гнобило, типу поміняємо на дуріка гірше не буде. Не цінують люди те, що є
    На рахунок Суркіса не знаю. А ось при Бринзі в нас не з'явилося заміни старому складу. Тільки закупівлі були з сусідніх країн Совпадєніє, не думаю
    vizuals
    online
      vizuals, 22.02.2021 01:54
    -4
    А може це по Фройду він оговорився))
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 22.02.2021 01:51
    +4
    З тої опери, що Суркіса нах з Динамо і воно всіх ї.бати буде, чи як Пороха би.дло гнобило, типу поміняємо на дуріка гірше не буде. Не цінують люди те, що є
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 22.02.2021 12:06
    +5
    mayakovskiy1, 22.02.2021 11:20
    Меркушина а точнее обе Меркушиных это балласт, котрого не должно быть в сборной. То что она кое-как пробежала 1 этап в эстафете за много лет вообще не показатель. А вот регулряные места 50+ говорят о многом? Хочет с папой тренироваться? Ок но тогда пусть ищет личных спонсоров
    Якщо Меркушина разом з татом "піде" то тоді взагалі нікого з молодняку нормального не залишиться. І це велика проблема Бринзака, що він не може знайти спільної мови між усіма членами збірної. Якщо ви вважаєте, що завдання презедента федерації виключно "дерибанити" гроші то це не так. Те що Меркушина з'явилася впринципі - це не його заслуга, а те що Меркушина цілком може піти по стопах скажімо Зубрилової - може стати цілком "заслугою" Бринзака. Чому Настя минулого року була однієюз основних з дуже гарними перспективами, а цього року так "спустилася"? Чому ось вже подан 10 років у нас крім Семеренок, Підгрушної та Джими більше реально нікого немає? Чому на ЧС їде Семеренко (якій вже на пенсію потрібно було йти), яка навіть в ТОП 50 не потрапляє, а не їде Бех, якій потрібно набиратися досвіду у реальній боротьбі з ТОПАМИ... Таких чому можна ще безліч затитати у Бринзака, однак не мам "смертним" ставити йому запитання...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 22.02.2021 11:02
    +5
    vizuals, 22.02.2021 02:03
    Хоча у принципі, є одна заміна на четвірочку - Меркушіна. Швидкості їй вже ж такі не вистачало трохи завжди. Але виключення лише підтверджує правило. За 7 років одна Меркушіна. З Блашко ще поки не усе зрозуміло
    Меркушина - це заслуга не Бринзака, а Меркушиного - тата Насті, який присвятив себе всього роботі зі своїми доньоками. (Доречі Меркушина молодша виглядає набагато перспективніше за Настю, і тут потрібно допомагати, адже біатлон як і усе іннше в сучасному житті, вже пішов вперед, а Меркушин вже не усіма аспектами сучасних підготовок біатлоністів володіє!). Невже 50 млн., які виділяє держава + спонсорські надходження не можна взяти нормальних тренерів по фізпідготовці (поставити нормальних лижний хід), психолога (бодай одного на 2 команди), тренера по вогневій підготовці... Бринзак запрошує незрозумілих персонажів, які готові йому "відкатувати", а на їх провесійний рівень не зважає. Так Санітра багато що дав нашій чоловічій команді, однак з дівчатами в нього не йде! Дівчата менш психологічно стійкі, до них потрібно індивідуальний підхід (про це свідчить уся ця катавася з підготовками до сезону - мало не кожна зі своїм індивідуальним тренером за індивідуальною програмою)... Навіщо було Санітру сюди "примазувати"? Вирішили зекономити? Ну тоді маємо те що маємо - і без просвітів попереду...
    u6464u
    online
      u6464u, 22.02.2021 08:54
    +4
    Брынзак не набивай себе цену, если люди критикуют значит есть за что,дыма без огня не бывает и не нужно критику в штыки воспринимать, желаю дальнейших успехов на этом не лёгком поприще.
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 22.02.2021 01:51
    +4
    З тої опери, що Суркіса нах з Динамо і воно всіх ї.бати буде, чи як Пороха би.дло гнобило, типу поміняємо на дуріка гірше не буде. Не цінують люди те, що є
    vizuals
    online
      vizuals, 22.02.2021 20:27
    +2
    mayakovskiy1, 22.02.2021 11:20
    Меркушина а точнее обе Меркушиных это балласт, котрого не должно быть в сборной. То что она кое-как пробежала 1 этап в эстафете за много лет вообще не показатель. А вот регулряные места 50+ говорят о многом? Хочет с папой тренироваться? Ок но тогда пусть ищет личных спонсоров
    Якщо ти 1 раз за багато років подивився біатлон, то не варто писати дурню, що Меркушіна десь разок пробігла естафету, у той час, коли на ній нерідко трималися естафети пару років тому, до травми
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 22.02.2021 10:46
    +1
    Нарешті від Бринзака надійшла конструктивна пропозиція. як покращити результати збірної. Гадаю до цих його слів варто прислухатися!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 22.02.2021 02:03
    +1
    vizuals, 22.02.2021 01:58
    На рахунок Суркіса не знаю. А ось при Бринзі в нас не з'явилося заміни старому складу. Тільки закупівлі були з сусідніх країн Совпадєніє, не думаю
    Хоча у принципі, є одна заміна на четвірочку - Меркушіна. Швидкості їй вже ж такі не вистачало трохи завжди. Але виключення лише підтверджує правило. За 7 років одна Меркушіна. З Блашко ще поки не усе зрозуміло
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 22.02.2021 20:52
    0
    Не дадут Михалычу покинуть свой пост три БРЫНЗовые медали в женских эстафетах на трех ЧМ
    alefteev77
    online
      alefteev77, 22.02.2021 11:01
    0
    На останній олімпіаді 2018 року, в біатлоністів було 0 медалей. Так що Бринзаку треба бути скромнішим. І орієнтуватись на норвежців. Сніг в Україні є, гори теж.
    korsun_skif
    online
      korsun_skif, 22.02.2021 09:33
    0
    Бринзак привласнив собі досягнення Білової та Шамрая. І на старому багажі досить довго виїжжав. Питання тільки в тому, чи є там хтось кращий.