Владимир БРЫНЗАК: «У нас конкурентоспособная юниорская сборная»

Президент ФБУ – о молодых биатлонистах

Владимир БРЫНЗАК: «У нас конкурентоспособная юниорская сборная»
© Украинский биатлон. Владимир Брынзак

Президент Федерации биатлона Украины Владимир Брынзак рассказал, как проходит подготовка молодых спортсменов к юниорскому чемпионату мира.

«У нас трое юниорок имели возможность выступать на Кубке IBU, получили опыт международных стартов, а остальные готовились в Сянках. Надеемся, что команда сможет достойно выступить на юниорском чемпионате мира. 

Были определенные проблемы, Елена Городна переболела коронавирусом, нужно будет смотреть на ее состояние. Есть свои нюансы, но в целом команда у нас конкурентоспособная – это и сестры Городны, и Меркушина, и Москаленко, и Чалык, и Дмитренко может проявить себя.

Главное – качественно подвестись к чемпионату, чтобы не было никаких болезней», – сказал Брынзак.

Биатлонный сезон-2020/21: расписание, анонсы, трансляции, результаты

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — XSport

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 29.01.2021 23:31
    0
    Василий Будник, 29.01.2021 23:27
    А здесь Вы правы, Владимир Михайлович.Не погубите только это поколение, пожалуйста. Неоднозначное отношение к Вам со стороны болельщиков тогда окупится искренним уважением.
    такая окрытая лесть-солько вам платят уважаемый? Увидите по медальному итогу ЮЧМ как Бринзак умеет готовить молодежь
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 29.01.2021 23:27
    0
    А здесь Вы правы, Владимир Михайлович.Не погубите только это поколение, пожалуйста. Неоднозначное отношение к Вам со стороны болельщиков тогда окупится искренним уважением.
    vizuals
    online
      vizuals, 29.01.2021 12:16
    0
    Ас Милан Чемпіон, 28.01.2021 17:37
    Постійно невідповідає, навіть зара. Так де твоя кандидатура, чому зіскакуєш аа??
    У сенсі зіскакую? Може тому, що ти через годину відповідаєш після мого посту?)))) Я зараз зайшов і відповів.
    Спочатку скажи мені, де я не відповів за свої слова, як ти там розповідав, Ось доведи це - і продовжимо з тобою розмовляти. Бо не дуже то й приємно, коли тебе у такому звинувачують
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 28.01.2021 17:37
    -2
    vizuals, 28.01.2021 16:04
    Я ніколи не відповідаю за свої слова?? Дай будь ласка приклад, Інакше ти будеш не цікавий нікому, як триндобол. Де я не відповів? Швидесенько, чекаю.
    Постійно невідповідає, навіть зара. Так де твоя кандидатура, чому зіскакуєш аа??
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 28.01.2021 17:36
    -2
    vizuals, 28.01.2021 16:04
    Я ніколи не відповідаю за свої слова?? Дай будь ласка приклад, Інакше ти будеш не цікавий нікому, як триндобол. Де я не відповів? Швидесенько, чекаю.
    Тут цікавіше тема:мы на грані грандіозного шухеру:тема кров'яного допінг в РФ.. Там новідокази і тд.. Скоріше за все на всю збірну з 2008 по 2015 рік
    vizuals
    online
      vizuals, 28.01.2021 16:20
    -3
    АС. Мілка. Ти де дівся. ти кажеш, я не відповідаю за свої слова. Так покажи приклад, де ти ділося. Ти просто смішний.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 28.01.2021 16:09
    -7
    фігня то все. наш біатлон доживає останні роки. Ні, він звичайно що не зникне, але буде на рівні інших зимових видів спорту, де наше завдання не перемога, а участь
    vizuals
    online
      vizuals, 28.01.2021 16:04
    0
    Ас Милан Чемпіон, 28.01.2021 15:51
    Нуі де твоя кандидатура?? Ты ніколи невідповідає за слова.. Інакше знав би, що на недавніх виборах президента Федерації жодної іншої кандидатури небуло.. Хто ше зелёный як Деркач чи Дереземля, хтось нехоче і займається просто організацією змагання і тд.. А переливати як ты з повного в порожнє не маючи і близько альтернативи-таке собі заняття
    Я ніколи не відповідаю за свої слова?? Дай будь ласка приклад, Інакше ти будеш не цікавий нікому, як триндобол. Де я не відповів? Швидесенько, чекаю.
    kerch30
    online
      kerch30, 28.01.2021 16:01
    0
    axylinam, 28.01.2021 14:36
    Есть ещё младшая Меркушина,приблизительно лет на десять моложе
    Це буде наша нойнер
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 28.01.2021 15:53
    -4
    vizuals, 28.01.2021 15:40
    Я дивлюся, що пиздякати взмозі лише ти
    А є класний приклад як прийшла нова тіпа команда як в фігурному катанні і розвалила те що було,.. Дивись повне інтерв'ю Паніота))
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 28.01.2021 15:51
    -2
    vizuals, 28.01.2021 15:40
    Я дивлюся, що пиздякати взмозі лише ти
    Нуі де твоя кандидатура?? Ты ніколи невідповідає за слова.. Інакше знав би, що на недавніх виборах президента Федерації жодної іншої кандидатури небуло.. Хто ше зелёный як Деркач чи Дереземля, хтось нехоче і займається просто організацією змагання і тд.. А переливати як ты з повного в порожнє не маючи і близько альтернативи-таке собі заняття
    vizuals
    online
      vizuals, 28.01.2021 15:40
    -2
    Ас Милан Чемпіон, 28.01.2021 15:23
    Давай кандидатуру.. Чи тільки пиздякати в змозі.. Ви дякувати Бринзака маєте, що в нас біатлон не загинув вобше як фігурне катання..
    Я дивлюся, що пиздякати взмозі лише ти
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 28.01.2021 15:25
    -1
    Al Zolo, 28.01.2021 14:33
    Мркушина??? Юниорка-в 26 лет?
    То харош фігню писать про український біатлон, якшо навіть незнаєш елементарних речей.. Існування Олександри Меркушиної
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 28.01.2021 15:23
    -4
    vizuals, 28.01.2021 15:08
    Скільки Бринза може займати свою посаду - ось у чому питання
    Давай кандидатуру.. Чи тільки пиздякати в змозі.. Ви дякувати Бринзака маєте, що в нас біатлон не загинув вобше як фігурне катання..
    vizuals
    online
      vizuals, 28.01.2021 15:08
    -1
    Скільки Бринза може займати свою посаду - ось у чому питання
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 28.01.2021 14:42
    -3
    axylinam, 28.01.2021 14:36
    Есть ещё младшая Меркушина,приблизительно лет на десять моложе
    спасиб чесслово не знал о ней
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 28.01.2021 14:37
    +4
    Al Zolo, 28.01.2021 14:33
    Мркушина??? Юниорка-в 26 лет?
    Он младшую сестру Александру имел ввиду
    axylinam
    online
      axylinam, 28.01.2021 14:36
    +6
    Al Zolo, 28.01.2021 14:33
    Мркушина??? Юниорка-в 26 лет?
    Есть ещё младшая Меркушина,приблизительно лет на десять моложе
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 28.01.2021 14:33
    -9
    Мркушина??? Юниорка-в 26 лет?
    axylinam
    online
      axylinam, 28.01.2021 14:36
    +6
    Al Zolo, 28.01.2021 14:33
    Мркушина??? Юниорка-в 26 лет?
    Есть ещё младшая Меркушина,приблизительно лет на десять моложе
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 28.01.2021 14:37
    +4
    Al Zolo, 28.01.2021 14:33
    Мркушина??? Юниорка-в 26 лет?
    Он младшую сестру Александру имел ввиду
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 29.01.2021 23:31
    0
    Василий Будник, 29.01.2021 23:27
    А здесь Вы правы, Владимир Михайлович.Не погубите только это поколение, пожалуйста. Неоднозначное отношение к Вам со стороны болельщиков тогда окупится искренним уважением.
    такая окрытая лесть-солько вам платят уважаемый? Увидите по медальному итогу ЮЧМ как Бринзак умеет готовить молодежь
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 29.01.2021 23:27
    0
    А здесь Вы правы, Владимир Михайлович.Не погубите только это поколение, пожалуйста. Неоднозначное отношение к Вам со стороны болельщиков тогда окупится искренним уважением.
    vizuals
    online
      vizuals, 29.01.2021 12:16
    0
    Ас Милан Чемпіон, 28.01.2021 17:37
    Постійно невідповідає, навіть зара. Так де твоя кандидатура, чому зіскакуєш аа??
    У сенсі зіскакую? Може тому, що ти через годину відповідаєш після мого посту?)))) Я зараз зайшов і відповів.
    Спочатку скажи мені, де я не відповів за свої слова, як ти там розповідав, Ось доведи це - і продовжимо з тобою розмовляти. Бо не дуже то й приємно, коли тебе у такому звинувачують
    vizuals
    online
      vizuals, 28.01.2021 16:04
    0
    Ас Милан Чемпіон, 28.01.2021 15:51
    Нуі де твоя кандидатура?? Ты ніколи невідповідає за слова.. Інакше знав би, що на недавніх виборах президента Федерації жодної іншої кандидатури небуло.. Хто ше зелёный як Деркач чи Дереземля, хтось нехоче і займається просто організацією змагання і тд.. А переливати як ты з повного в порожнє не маючи і близько альтернативи-таке собі заняття
    Я ніколи не відповідаю за свої слова?? Дай будь ласка приклад, Інакше ти будеш не цікавий нікому, як триндобол. Де я не відповів? Швидесенько, чекаю.
    kerch30
    online
      kerch30, 28.01.2021 16:01
    0