КОВАЛЕНКО: «Я хотел бы сыграть на Донбасс Арене. Там атмосфера – кайф»

Хавбек «Шахтера» рассказал о своих воспоминаниях о стадионе в Донецке

КОВАЛЕНКО: «Я хотел бы сыграть на Донбасс Арене. Там атмосфера – кайф»
© Faсеbook. Донбасс Арена

Хавбек «Шахтера» Виктор Коваленко рассказал о своих воспоминаниях про «Донбасс Арену»:

«Самые приятные, теплые воспоминания. Не знаю, как на поле, не играл, но очень хочу там сыграть. Я был на трибуне, когда еще молодым играл в академии.

Я очень хотел там сыграть. Там такая атмосфера, болельщиков полный стадион. Это кайф».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Шахтер Донецк

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    AleksandrF
      AleksandrF, 13.01.2021 09:45
    +2
    Владимир Ключка, 13.01.2021 08:41
    не в футбол бігай а йди в окопи і віддай долг Батьківщині як кіборги.... хочеться там побігати-воюй за свою землю
    А ти цей комент з окопу пишеш?
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 13.01.2021 09:19
    0
    Богдан Саженко, 13.01.2021 01:08
    ніколи вже там грати не будете ,бо вона вже нерентабельна.На місті ахметова збудував би вже нову більш сучасну і не дивівся назад ,бо це топтання на місті .Раніше надо було с=діяти і мізками розкидати ,як врятувати місто ,стад від мордора і повной ізоляціі від усього світу.Нехай дивляться на Абхазію і придністров"я іншє мордор подарувати не може ,бо самі ізгоі всього світу ,навіть без прапора вже.Крим теж ізольован тільки для мордорського пользовання як презирватив
    Дійсно,за 7 років вже міг би збудувати стадіон в Маріуполі чи в будь-якому місті Донецької області.
    Тим більше,що на схемі Ротердам+ накрав кучу бабла...
    Але все ще сподівається повернутися з Лондону в Донецьк,коли до влади влізуть медведчуки-рабіновічі
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 13.01.2021 08:41
    0
    не в футбол бігай а йди в окопи і віддай долг Батьківщині як кіборги.... хочеться там побігати-воюй за свою землю
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 13.01.2021 02:54
    -2
    Диронецьк гибле місто -дира,ганьба України, його краще забути як прихисток зрадників.
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 13.01.2021 01:08
    0
    ніколи вже там грати не будете ,бо вона вже нерентабельна.На місті ахметова збудував би вже нову більш сучасну і не дивівся назад ,бо це топтання на місті .Раніше надо було с=діяти і мізками розкидати ,як врятувати місто ,стад від мордора і повной ізоляціі від усього світу.Нехай дивляться на Абхазію і придністров"я іншє мордор подарувати не може ,бо самі ізгоі всього світу ,навіть без прапора вже.Крим теж ізольован тільки для мордорського пользовання як презирватив
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 13.01.2021 01:04
    +1
    Ну самі збігли від своєі арени улюбленой ,як подалі , я справжні пацюки бігли з усіх ніг. ,а тепер постійно ноють незна за що,тим більшє що їх ніхто не тримає в Київі і в інших містах.
    lizerginnn
      lizerginnn, 13.01.2021 01:01
    +2
    так играйте там. кто мешает? Чемпионат ДыНыРы самое оно. Огонь.
    MαҜS7777
      MαҜS7777, 13.01.2021 00:24
    -6
    Комментарий свернут. Показать
    Богдан Саженко, 12.01.2021 23:26
    краще б її розбомбили замість аеропорта , і загиблих хлопців -кіборгів.Вже б не нили за цю розвалюху -арену,чи скоро погризану пацюками ,як і весь данецк -данбас. наприклад я більшє не хочу її бачити в УПЛ,після усіх цих подій і невдалого Євро 12.арена галіма
    Про д.....била ....кусок это тебе было д...бил.......
    MαҜS7777
      MαҜS7777, 13.01.2021 00:20
    -8
    Комментарий свернут. Показать
    Лучше бы тебя дятел разорвали на части ...д.....била кусок
    MαҜS7777
      MαҜS7777, 13.01.2021 00:15
    -14
    Комментарий свернут. Показать
    А дырявый упоротый сброд и здесь высRаться успел ,какие вы убогие что клюб наротный что болелы ,жалкие неудачники вы
    pavelka
      pavelka, 13.01.2021 00:00
    +9
    Все бухие и русский мир зовут. Отличная атмосфера
    vs-vorota
      vs-vorota, 12.01.2021 23:50
    +8
    Богдан Саженко, 12.01.2021 23:26
    краще б її розбомбили замість аеропорта , і загиблих хлопців -кіборгів.Вже б не нили за цю розвалюху -арену,чи скоро погризану пацюками ,як і весь данецк -данбас. наприклад я більшє не хочу її бачити в УПЛ,після усіх цих подій і невдалого Євро 12.арена галіма
    Вони ж по норах підземним по стадіонах всієї країни розбіглися, тепер стигнуть - хатим дамой. Сказали б спасибі всім містам, що вас не турнули під зад, звьозди.
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 12.01.2021 23:47
    +11
    Витя, как говорил тут один ваш фан. НА ПЛЕЙСТЕЙШЕН
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 12.01.2021 23:26
    +5
    краще б її розбомбили замість аеропорта , і загиблих хлопців -кіборгів.Вже б не нили за цю розвалюху -арену,чи скоро погризану пацюками ,як і весь данецк -данбас. наприклад я більшє не хочу її бачити в УПЛ,після усіх цих подій і невдалого Євро 12.арена галіма
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 12.01.2021 23:47
    +11
    Витя, как говорил тут один ваш фан. НА ПЛЕЙСТЕЙШЕН
    pavelka
      pavelka, 13.01.2021 00:00
    +9
    Все бухие и русский мир зовут. Отличная атмосфера
    vs-vorota
      vs-vorota, 12.01.2021 23:50
    +8
    Богдан Саженко, 12.01.2021 23:26
    краще б її розбомбили замість аеропорта , і загиблих хлопців -кіборгів.Вже б не нили за цю розвалюху -арену,чи скоро погризану пацюками ,як і весь данецк -данбас. наприклад я більшє не хочу її бачити в УПЛ,після усіх цих подій і невдалого Євро 12.арена галіма
    Вони ж по норах підземним по стадіонах всієї країни розбіглися, тепер стигнуть - хатим дамой. Сказали б спасибі всім містам, що вас не турнули під зад, звьозди.
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 12.01.2021 23:26
    +5
    краще б її розбомбили замість аеропорта , і загиблих хлопців -кіборгів.Вже б не нили за цю розвалюху -арену,чи скоро погризану пацюками ,як і весь данецк -данбас. наприклад я більшє не хочу її бачити в УПЛ,після усіх цих подій і невдалого Євро 12.арена галіма
    AleksandrF
      AleksandrF, 13.01.2021 09:45
    +2
    Владимир Ключка, 13.01.2021 08:41
    не в футбол бігай а йди в окопи і віддай долг Батьківщині як кіборги.... хочеться там побігати-воюй за свою землю
    А ти цей комент з окопу пишеш?
    lizerginnn
      lizerginnn, 13.01.2021 01:01
    +2
    так играйте там. кто мешает? Чемпионат ДыНыРы самое оно. Огонь.
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 13.01.2021 01:04
    +1
    Ну самі збігли від своєі арени улюбленой ,як подалі , я справжні пацюки бігли з усіх ніг. ,а тепер постійно ноють незна за що,тим більшє що їх ніхто не тримає в Київі і в інших містах.
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 13.01.2021 09:19
    0
    Богдан Саженко, 13.01.2021 01:08
    ніколи вже там грати не будете ,бо вона вже нерентабельна.На місті ахметова збудував би вже нову більш сучасну і не дивівся назад ,бо це топтання на місті .Раніше надо було с=діяти і мізками розкидати ,як врятувати місто ,стад від мордора і повной ізоляціі від усього світу.Нехай дивляться на Абхазію і придністров"я іншє мордор подарувати не може ,бо самі ізгоі всього світу ,навіть без прапора вже.Крим теж ізольован тільки для мордорського пользовання як презирватив
    Дійсно,за 7 років вже міг би збудувати стадіон в Маріуполі чи в будь-якому місті Донецької області.
    Тим більше,що на схемі Ротердам+ накрав кучу бабла...
    Але все ще сподівається повернутися з Лондону в Донецьк,коли до влади влізуть медведчуки-рабіновічі
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 13.01.2021 08:41
    0
    не в футбол бігай а йди в окопи і віддай долг Батьківщині як кіборги.... хочеться там побігати-воюй за свою землю
    Богдан Саженко
    online