Дарья Билодид завоевала бронзу на турнире в Катаре

Украинская дзюдоистка завоевала медаль

Дарья Билодид завоевала бронзу на турнире в Катаре
© International Judo Federation

Украинская дзюдоистка Дарья Билодид заняла третье место на турнире Masters мировой серии, который проходил в Катаре.

Билодид в полуфинале категории 48 кг проиграла Фуне Танаке из Японии, однако в поединке за бронзу одолела Катарину Кошту из Португалии.

В декабре Билодид была признана лучшей дзюдоисткой мира 2019-2020 годов по версии Международной федерации дзюдо.
 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(18 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    vizuals
    online
      vizuals, 12.01.2021 18:43
    0
    fedd1979, 11.01.2021 19:28
    Тобто Хижняк й Магучих докупи з Білодід - то не "обмаль". Є ще кілька: той же Новіков з греко-римської боротьби. Однак надії на золото в художній гімнастиці... й навіть спортивній. Кхе... Надії в стільбі - то таке. В нас завжди є кого в стрільбі виставити, але тут може бути навіть золото, а може й нічого не бути. У фехтуванні надія на одну Харлан. Лук - не знаю, не бачу сподівань на золото. Веслування - не можузараз казати, але якесь золото раніше завжди було. "Якась крута спортсменка у велосипедному спорті" - Старікова? Бєломоїна? Вочевидь, Старікова. Ну вона теж не є беззаперечною фавториткою в своєму виді спорту. Одним словом, пропоную згадати скільки в нас було золотих медалей минулої Олімпіади: дві; позаминулої - шість. Втратити Білодід для нас - чуттєво.
    Я б ще не скидав р рахунків Романчука і Говорова
    vizuals
    online
      vizuals, 12.01.2021 18:42
    0
    fedd1979, 11.01.2021 19:28
    Тобто Хижняк й Магучих докупи з Білодід - то не "обмаль". Є ще кілька: той же Новіков з греко-римської боротьби. Однак надії на золото в художній гімнастиці... й навіть спортивній. Кхе... Надії в стільбі - то таке. В нас завжди є кого в стрільбі виставити, але тут може бути навіть золото, а може й нічого не бути. У фехтуванні надія на одну Харлан. Лук - не знаю, не бачу сподівань на золото. Веслування - не можузараз казати, але якесь золото раніше завжди було. "Якась крута спортсменка у велосипедному спорті" - Старікова? Бєломоїна? Вочевидь, Старікова. Ну вона теж не є беззаперечною фавториткою в своєму виді спорту. Одним словом, пропоную згадати скільки в нас було золотих медалей минулої Олімпіади: дві; позаминулої - шість. Втратити Білодід для нас - чуттєво.
    Ну 3-5 золота - це вже десь у топ-10 буде. Для Олімпіади це не замало. Не будемо загадувати наперед звісно.
    unforgiven Den
    online
      unforgiven Den, 11.01.2021 22:05
    0
    Дарья поднялась в вес.категории если не ошибаюсь в прошлом году.Синдром Ломаченко налицо.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 11.01.2021 20:11
    0
    пока с Поповым не связалась, выигрывала золото....
    sv_2000
    online
      sv_2000, 11.01.2021 19:58
    0
    fedd1979, 11.01.2021 19:28
    Тобто Хижняк й Магучих докупи з Білодід - то не "обмаль". Є ще кілька: той же Новіков з греко-римської боротьби. Однак надії на золото в художній гімнастиці... й навіть спортивній. Кхе... Надії в стільбі - то таке. В нас завжди є кого в стрільбі виставити, але тут може бути навіть золото, а може й нічого не бути. У фехтуванні надія на одну Харлан. Лук - не знаю, не бачу сподівань на золото. Веслування - не можузараз казати, але якесь золото раніше завжди було. "Якась крута спортсменка у велосипедному спорті" - Старікова? Бєломоїна? Вочевидь, Старікова. Ну вона теж не є беззаперечною фавториткою в своєму виді спорту. Одним словом, пропоную згадати скільки в нас було золотих медалей минулої Олімпіади: дві; позаминулої - шість. Втратити Білодід для нас - чуттєво.
    В теннисе еще Марта Костюк
    fedd1979
    online
      fedd1979, 11.01.2021 19:28
    +2
    vizuals, 11.01.2021 18:13
    Чого це обмаль. У гімтастиці - як в художній так і у спортивній, у боксі є Хижняк, який перемолює усе, в стрибках у висоту є Ярослава Магучих, Окрім цього є у велосипедному спорті якась крута спортсменка, стрільба с пістолетів та лука була на рівні
    Тобто Хижняк й Магучих докупи з Білодід - то не "обмаль". Є ще кілька: той же Новіков з греко-римської боротьби. Однак надії на золото в художній гімнастиці... й навіть спортивній. Кхе... Надії в стільбі - то таке. В нас завжди є кого в стрільбі виставити, але тут може бути навіть золото, а може й нічого не бути. У фехтуванні надія на одну Харлан. Лук - не знаю, не бачу сподівань на золото. Веслування - не можузараз казати, але якесь золото раніше завжди було. "Якась крута спортсменка у велосипедному спорті" - Старікова? Бєломоїна? Вочевидь, Старікова. Ну вона теж не є беззаперечною фавториткою в своєму виді спорту. Одним словом, пропоную згадати скільки в нас було золотих медалей минулої Олімпіади: дві; позаминулої - шість. Втратити Білодід для нас - чуттєво.
    sharp
      sharp, 11.01.2021 18:28
    +1
    погана тенденція - знову бронза ... (((
    vizuals
    online
      vizuals, 11.01.2021 18:21
    -1
    vizuals, 11.01.2021 18:13
    Чого це обмаль. У гімтастиці - як в художній так і у спортивній, у боксі є Хижняк, який перемолює усе, в стрибках у висоту є Ярослава Магучих, Окрім цього є у велосипедному спорті якась крута спортсменка, стрільба с пістолетів та лука була на рівні
    Ще забув фехтування и веслування. Хоча це усе таке - може десь не скластися.
    vizuals
    online
      vizuals, 11.01.2021 18:13
    0
    fedd1979, 11.01.2021 17:58
    Молодець? Для кого завгодно, але не для неї. Якщо вона не здобуде золота на Олімпіаді - це буде провал як для неї, так і для всієї України, в якої взагалі надій на золото - обмаль. В минулому році Білодід почала отримувати перші поразки й це тривожить
    Чого це обмаль. У гімтастиці - як в художній так і у спортивній, у боксі є Хижняк, який перемолює усе, в стрибках у висоту є Ярослава Магучих, Окрім цього є у велосипедному спорті якась крута спортсменка, стрільба с пістолетів та лука була на рівні
    fedd1979
    online
      fedd1979, 11.01.2021 17:58
    +5
    Viktor Krichevskii, 11.01.2021 17:49
    Молодец...с японками конечно сложно...но
    Молодець? Для кого завгодно, але не для неї. Якщо вона не здобуде золота на Олімпіаді - це буде провал як для неї, так і для всієї України, в якої взагалі надій на золото - обмаль. В минулому році Білодід почала отримувати перші поразки й це тривожить
    vizuals
    online
      vizuals, 11.01.2021 17:54
    0
    Відпочинок на пляжах у Домінікані а потім Новорічні свята замість тренувать далися взнаки. Хоча я не зрозумів, що там на 5:02.20 відбулося
    youtube.com/watch?v=avAaxStobGw&feature=emb_title
    Viktor Krichevskii
    online
      Viktor Krichevskii, 11.01.2021 17:49
    +1
    Молодец...с японками конечно сложно...но
    fedd1979
    online
      fedd1979, 11.01.2021 17:58
    +5
    Viktor Krichevskii, 11.01.2021 17:49
    Молодец...с японками конечно сложно...но
    Молодець? Для кого завгодно, але не для неї. Якщо вона не здобуде золота на Олімпіаді - це буде провал як для неї, так і для всієї України, в якої взагалі надій на золото - обмаль. В минулому році Білодід почала отримувати перші поразки й це тривожить
    fedd1979
    online
      fedd1979, 11.01.2021 19:28
    +2
    vizuals, 11.01.2021 18:13
    Чого це обмаль. У гімтастиці - як в художній так і у спортивній, у боксі є Хижняк, який перемолює усе, в стрибках у висоту є Ярослава Магучих, Окрім цього є у велосипедному спорті якась крута спортсменка, стрільба с пістолетів та лука була на рівні
    Тобто Хижняк й Магучих докупи з Білодід - то не "обмаль". Є ще кілька: той же Новіков з греко-римської боротьби. Однак надії на золото в художній гімнастиці... й навіть спортивній. Кхе... Надії в стільбі - то таке. В нас завжди є кого в стрільбі виставити, але тут може бути навіть золото, а може й нічого не бути. У фехтуванні надія на одну Харлан. Лук - не знаю, не бачу сподівань на золото. Веслування - не можузараз казати, але якесь золото раніше завжди було. "Якась крута спортсменка у велосипедному спорті" - Старікова? Бєломоїна? Вочевидь, Старікова. Ну вона теж не є беззаперечною фавториткою в своєму виді спорту. Одним словом, пропоную згадати скільки в нас було золотих медалей минулої Олімпіади: дві; позаминулої - шість. Втратити Білодід для нас - чуттєво.
    sharp
      sharp, 11.01.2021 18:28
    +1
    погана тенденція - знову бронза ... (((
    Viktor Krichevskii
    online
      Viktor Krichevskii, 11.01.2021 17:49
    +1
    Молодец...с японками конечно сложно...но
    vizuals
    online
      vizuals, 12.01.2021 18:43
    0
    fedd1979, 11.01.2021 19:28
    Тобто Хижняк й Магучих докупи з Білодід - то не "обмаль". Є ще кілька: той же Новіков з греко-римської боротьби. Однак надії на золото в художній гімнастиці... й навіть спортивній. Кхе... Надії в стільбі - то таке. В нас завжди є кого в стрільбі виставити, але тут може бути навіть золото, а може й нічого не бути. У фехтуванні надія на одну Харлан. Лук - не знаю, не бачу сподівань на золото. Веслування - не можузараз казати, але якесь золото раніше завжди було. "Якась крута спортсменка у велосипедному спорті" - Старікова? Бєломоїна? Вочевидь, Старікова. Ну вона теж не є беззаперечною фавториткою в своєму виді спорту. Одним словом, пропоную згадати скільки в нас було золотих медалей минулої Олімпіади: дві; позаминулої - шість. Втратити Білодід для нас - чуттєво.
    Я б ще не скидав р рахунків Романчука і Говорова
    vizuals
    online
      vizuals, 12.01.2021 18:42
    0
    fedd1979, 11.01.2021 19:28
    Тобто Хижняк й Магучих докупи з Білодід - то не "обмаль". Є ще кілька: той же Новіков з греко-римської боротьби. Однак надії на золото в художній гімнастиці... й навіть спортивній. Кхе... Надії в стільбі - то таке. В нас завжди є кого в стрільбі виставити, але тут може бути навіть золото, а може й нічого не бути. У фехтуванні надія на одну Харлан. Лук - не знаю, не бачу сподівань на золото. Веслування - не можузараз казати, але якесь золото раніше завжди було. "Якась крута спортсменка у велосипедному спорті" - Старікова? Бєломоїна? Вочевидь, Старікова. Ну вона теж не є беззаперечною фавториткою в своєму виді спорту. Одним словом, пропоную згадати скільки в нас було золотих медалей минулої Олімпіади: дві; позаминулої - шість. Втратити Білодід для нас - чуттєво.
    Ну 3-5 золота - це вже десь у топ-10 буде. Для Олімпіади це не замало. Не будемо загадувати наперед звісно.
    unforgiven Den
    online
      unforgiven Den, 11.01.2021 22:05
    0
    Дарья поднялась в вес.категории если не ошибаюсь в прошлом году.Синдром Ломаченко налицо.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 11.01.2021 20:11
    0
    пока с Поповым не связалась, выигрывала золото....
    sv_2000
    online
      sv_2000, 11.01.2021 19:58
    0
    fedd1979, 11.01.2021 19:28
    Тобто Хижняк й Магучих докупи з Білодід - то не "обмаль". Є ще кілька: той же Новіков з греко-римської боротьби. Однак надії на золото в художній гімнастиці... й навіть спортивній. Кхе... Надії в стільбі - то таке. В нас завжди є кого в стрільбі виставити, але тут може бути навіть золото, а може й нічого не бути. У фехтуванні надія на одну Харлан. Лук - не знаю, не бачу сподівань на золото. Веслування - не можузараз казати, але якесь золото раніше завжди було. "Якась крута спортсменка у велосипедному спорті" - Старікова? Бєломоїна? Вочевидь, Старікова. Ну вона теж не є беззаперечною фавториткою в своєму виді спорту. Одним словом, пропоную згадати скільки в нас було золотих медалей минулої Олімпіади: дві; позаминулої - шість. Втратити Білодід для нас - чуттєво.
    В теннисе еще Марта Костюк
    vizuals
    online
      vizuals, 11.01.2021 18:13
    0