Теофимо ЛОПЕС: «Лома, расслабься, возвращайся в полулегкий вес»

Американец не собирается давать украинцу реванш

Теофимо ЛОПЕС: «Лома, расслабься, возвращайся в полулегкий вес»
© boxingscene.com. Василий Ломаченко и Теофимо Лопес

Абсолютный чемпион мира в легком весе Теофимо Лопес в очередной раз заявил, что не хочет проводить реванш с Василием Ломаченко.

«Как я и говорил прежде, никакого реванша он не получит. Это ведь их, команды Ломаченко, решение — отказаться от пункта о реванше в контракте. И не только это. Там много чего было. Я бы мог сейчас показать всем вам его грязное белье, но не хочу этим заниматься. Проехали. Но больше я в его сторону смотреть не собираюсь.

Лома, расслабься. Как я и говорил прежде, твое место дивизионом ниже. Так что возвращайся туда. Помнишь, я ведь обещал до боя вернуть тебя во второй полулегкий вес. Если честно, я желаю ему только всего самого лучшего. Желаю ему отличной карьеры. Считаю, что у него еще есть время, чтобы добиться чего-то стоящего. Чего именно? Ну, это ему решать. Почему он обвинил во всем судей? А я откуда знаю? У него спрашивайте. Я бы мог сейчас размазать его за это, но какой смысл? Я уже и так сделал это в ринге», - сказал Лопес.

Напомним, 17 октября Ломаченко уступил Лопесу единогласным решением судей. Ранее украинец дал большое интервью, в котором высказался о возможном реванше с Лопесом.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — vringe.com

(40 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Тарас Тарас
      Тарас Тарас, 07.01.2021 09:47
    -2
    Карма в дії! Лома просрав усе, а не тільки пояси.. Уже на його горизонті видніється стакан))) Так дибілові і треба! А Лопес молодець! Так тримати! Ще б хтось усика наказав...
    Prokop
      Prokop, 06.01.2021 19:09
    +2
    БУБКА ГОП, 06.01.2021 14:14
    А травма могла статись після підписання контракту. Не подумав?
    Василь говорив, що 2 місяці перед боєм були проблеми з плечем. Але напевно занадто впевнений був у своїй перемозі. Ось і поплатився.
    batters
      batters, 06.01.2021 15:45
    -3
    Лохма, как можно быть таким лохом, чтобы полностью слить первую половину боя, да еще вычеркнуть пункт о реванше? Реально возвращайся во 2 полулегкий, тебе в легком ничего светит. Лопес уже разобрал тебя, Танк тебя вообще уничтожит.
    micha(ZAKARPATTJA)
      micha(ZAKARPATTJA), 06.01.2021 15:45
    +2
    Жадность фраєра сгубила. Не дурний придумав.
    Вася гнався за поясами, і вже зверху дивився на все це, відчував, що він переможець. Недооцінив Лопеса.
    Якби оцінював його сили, залишив би пукнт про реванш.
    Ви говорите за травму. Ну припустим щось було. То в перших раундах боліло, а потім коли він включився – пройшло?
    Я хочу, щоб був реванш, і бажаю перемоги Васі, але з іншої сторони – хай не буде, щоб навчився трохи уму-разуму. Час ще в нього є.
    Нехай лишається в цій вазі, і йде до претендента на ці титули
    KARABAS55
      KARABAS55, 06.01.2021 15:05
    +2
    Мне хоть и обидно за Васыля что он проиграл, но это его поставит на своё место, и сбил с него карону.
    Это ж надо быть таким в себе уверенным, что даже пункт о реванше не внесли, а щас бегает что в жопу раненый и клянчит реванш.
    Вынемай ВАСЫЛИЙ.....
    БУБКА ГОП
      БУБКА ГОП, 06.01.2021 14:14
    -7
    Prokop, 06.01.2021 14:12
    Я вважаю, що ніякої травми не було. Якби була б травма, то команда Ломи 100% прописала б пункт про реванш. Вася, витри соплі, ставай оф.претендентом і забери пояса. А не ний, як баба
    А травма могла статись після підписання контракту. Не подумав?
    Prokop
      Prokop, 06.01.2021 14:12
    +5
    Я вважаю, що ніякої травми не було. Якби була б травма, то команда Ломи 100% прописала б пункт про реванш. Вася, витри соплі, ставай оф.претендентом і забери пояса. А не ний, як баба
    БУБКА ГОП
      БУБКА ГОП, 06.01.2021 14:10
    -2
    bullyUA, 06.01.2021 13:25
    Васька всё.
    Пшел вон!
    bullyUA
      bullyUA, 06.01.2021 13:25
    0
    Васька всё.
    БУБКА ГОП
      БУБКА ГОП, 06.01.2021 12:05
    +1
    ВВВ, 06.01.2021 10:57
    А як інакше? Віддали Ломі один раунд і добре! Судді ж самі собі рахують і такі розриви в рахунках не дивина.Один віддав Ломі 1 раунд,один 3,один 4.Ти ж не будеш звинувачувати суддів які віддали 3 і 4 раунди що вони погано рахують?Це як в футболі-один суддя бачить пенальті і ставить його а інший рахує що для призначення пенальті просто покласти руку на плече суперника замало.Лома сам винен що потрапив в таку ситуацію.
    Ломаченко програв однозначно. Але не "в одну калітку" як пишуть. І, навіть, якби була реальна нічия, то судді підстрахувались і додали балів Лопесу. Причому Лопес нічого особливого не показав. Просто переміг. І те що йому пророкують майбутнє суперчемпіона: - це ще під великим питанням. Зі сторони Ломаченко помилкою були неккоректні висловлювання на адресу Лопеса. А травма цілком могла бути, а контракт без реваншу міг і сам промоутер вирішувати.
    Але ж тут в коментарях є багато простих писак, які тільки й можуть що зловтішатись з поразки, багато чого не знаючи
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 06.01.2021 11:57
    +3
    Я был лучшего мнения о своем земляке до боя с Лопесом. Но то, что происходит сейчас, все эти заявления Василия, ну просто не лезут в никакие ворота, стыдно слушать все эти бредни...Это говорит о том, что Вася прекрасно понимает свою дальнейшую судьбу в ранге сбитого летчика...Увы, но такая реальность, пора уходить в гундяевскмй монастырь....
    StrikeX
      StrikeX, 06.01.2021 11:30
    -1
    Ну про "розмазування" в ринзі нехай би краще мовчав. Бій реально був досить близьким.
    ВВВ
      ВВВ, 06.01.2021 10:57
    0
    Комментарий свернут. Показать
    БУБКА ГОП, 06.01.2021 10:40
    119-109 - Це по твоєму судді відсудили рівно?
    А як інакше? Віддали Ломі один раунд і добре! Судді ж самі собі рахують і такі розриви в рахунках не дивина.Один віддав Ломі 1 раунд,один 3,один 4.Ти ж не будеш звинувачувати суддів які віддали 3 і 4 раунди що вони погано рахують?Це як в футболі-один суддя бачить пенальті і ставить його а інший рахує що для призначення пенальті просто покласти руку на плече суперника замало.Лома сам винен що потрапив в таку ситуацію.
    Ярослав Скориков
      Ярослав Скориков, 06.01.2021 10:45
    +5
    Самое обидное в этой ситуации то, что Лопес прав!!!! Он, его отец и команда ведут себя достойно! Ни одного плохого слова после боя о Ломе! А наш, как обиженая баба, ноет на всех! Сам обосрасля, а виноваты судьи, травма. Видно ватные мозги дали сбой!
    БУБКА ГОП
      БУБКА ГОП, 06.01.2021 10:40
    -8
    ВВВ, 06.01.2021 10:36
    Якщо не дивитись що Ломаченко наш боксер(не берем його релігійні забави) а подивитись чисто збоку,то Ломі нема на що жалітися,він програв сам,своєю тактикою.Можливо він був травмований,а можливо й ні.Тобто-якщо вже вийшов в ринг то твоє самопочуття нікого не хвилює!На цей раз судді відсудили рівно-Лопес був активніший в переважній більшості раундів,викинув більше ударів,удари його були достатньо сильними,тож фактично Лома сам віддав цей бій,бо попри активність в рингу Лопеса перші 6 раундів і останні два протиставити виграні 4 середні раунди ,і то без нокдаунів і сподіватись виграти бій вцілому міг тільки сам Лома.Ну і те що сам Лоес дуже хотів цей бій а команда Ломаченка "керувала" умовами контракту і саме вона викреслила можливість матч-реваншу,то хто кому доктор???Самі граблі кинули,самі ж на них і наступили.
    119-109 - Це по твоєму судді відсудили рівно?
    ВВВ
      ВВВ, 06.01.2021 10:36
    +12
    Комментарий свернут. Показать
    Якщо не дивитись що Ломаченко наш боксер(не берем його релігійні забави) а подивитись чисто збоку,то Ломі нема на що жалітися,він програв сам,своєю тактикою.Можливо він був травмований,а можливо й ні.Тобто-якщо вже вийшов в ринг то твоє самопочуття нікого не хвилює!На цей раз судді відсудили рівно-Лопес був активніший в переважній більшості раундів,викинув більше ударів,удари його були достатньо сильними,тож фактично Лома сам віддав цей бій,бо попри активність в рингу Лопеса перші 6 раундів і останні два протиставити виграні 4 середні раунди ,і то без нокдаунів і сподіватись виграти бій вцілому міг тільки сам Лома.Ну і те що сам Лоес дуже хотів цей бій а команда Ломаченка "керувала" умовами контракту і саме вона викреслила можливість матч-реваншу,то хто кому доктор???Самі граблі кинули,самі ж на них і наступили.
    БУБКА ГОП
      БУБКА ГОП, 06.01.2021 10:31
    -13
    Какая гнида минусит?
    Lex Aries
      Lex Aries, 06.01.2021 10:11
    +9
    Проиграл Ломаченко тот бой и нечего ссылаться на судей. Надо было включаться раньше а не с седьмого раунда. А уж если была травма до боя, надо было бой отменить а не геройствовать. Но после боя руками не машут.
    marko2020
    online
      marko2020, 06.01.2021 10:08
    +9
    Серега Чичирко, 06.01.2021 09:10
    Ну Лопесс то зассал, мог бы самый лучший контракт получить
    Лопес все сделал по красоте - мокнул Васю об его же гавно ( отсутствие реванша по Васиному контракту ). О каком вообще ревагше Вася гундит, если его команда сама исключила этот пункт в контракте перед боем!?
    stopor2016
    online
      stopor2016, 06.01.2021 10:04
    -10
    Шо , хЛопес , - напудився ?
    ВВВ
      ВВВ, 06.01.2021 10:36
    +12
    Комментарий свернут. Показать
    Якщо не дивитись що Ломаченко наш боксер(не берем його релігійні забави) а подивитись чисто збоку,то Ломі нема на що жалітися,він програв сам,своєю тактикою.Можливо він був травмований,а можливо й ні.Тобто-якщо вже вийшов в ринг то твоє самопочуття нікого не хвилює!На цей раз судді відсудили рівно-Лопес був активніший в переважній більшості раундів,викинув більше ударів,удари його були достатньо сильними,тож фактично Лома сам віддав цей бій,бо попри активність в рингу Лопеса перші 6 раундів і останні два протиставити виграні 4 середні раунди ,і то без нокдаунів і сподіватись виграти бій вцілому міг тільки сам Лома.Ну і те що сам Лоес дуже хотів цей бій а команда Ломаченка "керувала" умовами контракту і саме вона викреслила можливість матч-реваншу,то хто кому доктор???Самі граблі кинули,самі ж на них і наступили.
    Lex Aries
      Lex Aries, 06.01.2021 10:11
    +9
    Проиграл Ломаченко тот бой и нечего ссылаться на судей. Надо было включаться раньше а не с седьмого раунда. А уж если была травма до боя, надо было бой отменить а не геройствовать. Но после боя руками не машут.
    marko2020
    online
      marko2020, 06.01.2021 10:08
    +9
    Серега Чичирко, 06.01.2021 09:10
    Ну Лопесс то зассал, мог бы самый лучший контракт получить
    Лопес все сделал по красоте - мокнул Васю об его же гавно ( отсутствие реванша по Васиному контракту ). О каком вообще ревагше Вася гундит, если его команда сама исключила этот пункт в контракте перед боем!?
    Prokop
      Prokop, 06.01.2021 14:12
    +5
    Я вважаю, що ніякої травми не було. Якби була б травма, то команда Ломи 100% прописала б пункт про реванш. Вася, витри соплі, ставай оф.претендентом і забери пояса. А не ний, як баба
    Ярослав Скориков
      Ярослав Скориков, 06.01.2021 10:45
    +5
    Самое обидное в этой ситуации то, что Лопес прав!!!! Он, его отец и команда ведут себя достойно! Ни одного плохого слова после боя о Ломе! А наш, как обиженая баба, ноет на всех! Сам обосрасля, а виноваты судьи, травма. Видно ватные мозги дали сбой!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 06.01.2021 11:57
    +3
    Я был лучшего мнения о своем земляке до боя с Лопесом. Но то, что происходит сейчас, все эти заявления Василия, ну просто не лезут в никакие ворота, стыдно слушать все эти бредни...Это говорит о том, что Вася прекрасно понимает свою дальнейшую судьбу в ранге сбитого летчика...Увы, но такая реальность, пора уходить в гундяевскмй монастырь....
    Prokop
      Prokop, 06.01.2021 19:09
    +2
    БУБКА ГОП, 06.01.2021 14:14
    А травма могла статись після підписання контракту. Не подумав?
    Василь говорив, що 2 місяці перед боєм були проблеми з плечем. Але напевно занадто впевнений був у своїй перемозі. Ось і поплатився.
    micha(ZAKARPATTJA)
      micha(ZAKARPATTJA), 06.01.2021 15:45
    +2
    Жадность фраєра сгубила. Не дурний придумав.
    Вася гнався за поясами, і вже зверху дивився на все це, відчував, що він переможець. Недооцінив Лопеса.
    Якби оцінював його сили, залишив би пукнт про реванш.
    Ви говорите за травму. Ну припустим щось було. То в перших раундах боліло, а потім коли він включився – пройшло?
    Я хочу, щоб був реванш, і бажаю перемоги Васі, але з іншої сторони – хай не буде, щоб навчився трохи уму-разуму. Час ще в нього є.
    Нехай лишається в цій вазі, і йде до претендента на ці титули
    KARABAS55
      KARABAS55, 06.01.2021 15:05
    +2
    Мне хоть и обидно за Васыля что он проиграл, но это его поставит на своё место, и сбил с него карону.
    Это ж надо быть таким в себе уверенным, что даже пункт о реванше не внесли, а щас бегает что в жопу раненый и клянчит реванш.
    Вынемай ВАСЫЛИЙ.....
    БУБКА ГОП
      БУБКА ГОП, 06.01.2021 12:05
    +1
    ВВВ, 06.01.2021 10:57
    А як інакше? Віддали Ломі один раунд і добре! Судді ж самі собі рахують і такі розриви в рахунках не дивина.Один віддав Ломі 1 раунд,один 3,один 4.Ти ж не будеш звинувачувати суддів які віддали 3 і 4 раунди що вони погано рахують?Це як в футболі-один суддя бачить пенальті і ставить його а інший рахує що для призначення пенальті просто покласти руку на плече суперника замало.Лома сам винен що потрапив в таку ситуацію.
    Ломаченко програв однозначно. Але не "в одну калітку" як пишуть. І, навіть, якби була реальна нічия, то судді підстрахувались і додали балів Лопесу. Причому Лопес нічого особливого не показав. Просто переміг. І те що йому пророкують майбутнє суперчемпіона: - це ще під великим питанням. Зі сторони Ломаченко помилкою були неккоректні висловлювання на адресу Лопеса. А травма цілком могла бути, а контракт без реваншу міг і сам промоутер вирішувати.
    Але ж тут в коментарях є багато простих писак, які тільки й можуть що зловтішатись з поразки, багато чого не знаючи
    bullyUA
    online
      bullyUA, 06.01.2021 13:25
    0
    Васька всё.
    ВВВ
      ВВВ, 06.01.2021 10:57
    0
    Комментарий свернут. Показать
    БУБКА ГОП, 06.01.2021 10:40
    119-109 - Це по твоєму судді відсудили рівно?
    А як інакше? Віддали Ломі один раунд і добре! Судді ж самі собі рахують і такі розриви в рахунках не дивина.Один віддав Ломі 1 раунд,один 3,один 4.Ти ж не будеш звинувачувати суддів які віддали 3 і 4 раунди що вони погано рахують?Це як в футболі-один суддя бачить пенальті і ставить його а інший рахує що для призначення пенальті просто покласти руку на плече суперника замало.Лома сам винен що потрапив в таку ситуацію.