Молодежный ЧМ по хоккею. Финляндия обыграла Россию в матче за бронзу

Финская сборная снова сделала камбэк

Молодежный ЧМ по хоккею. Финляндия обыграла Россию в матче за бронзу
© iihf.com

На молодежном чемпионате мира по хоккею состоялся предпоследний матч, в рамках которого сборные Финляндии и России сражались за бронзовые медали.

Финляндия сумела победить со счетом 4:1 благодаря решающему голу на старте третьего периода, а также двум шайбам в пустые ворота в конце.

Финны в трех матчах плей-офф трижды пропускали первыми, и если в полуфинале против США соперник все же выиграл, то с четвертьфинале со Швецией и в матче за третье место камбэк Суоми завершился победой.

Молодежный чемпионат мира по хоккею. Матч за третье место

Финляндия - Россия 4:1 (0:1, 1:0, 3:0)

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(62 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    dgurkis
    online
      dgurkis, 06.01.2021 15:54
    -5
    oenergo.com, 06.01.2021 15:27
    Получается фины тоже нам братья.
    В єдиній Імперії жили. І поляхи, і естони.... усі брати скремезні!
    oenergo.com
    online
      oenergo.com, 06.01.2021 15:44
    +1
    Саша Зардунов, 06.01.2021 15:07
    Сам придумал или Скобеева подсказала?
    Он прав, хрущ, это украинское слово.
    oenergo.com
    online
      oenergo.com, 06.01.2021 15:27
    -1
    Получается фины тоже нам братья.
    Frank Piter
      Frank Piter, 06.01.2021 15:24
    +2
    Я смотрю тут Еблиева Игореху уже отсношали всем сайтом
    dgurkis
    online
      dgurkis, 06.01.2021 15:14
    -2
    Саша Зардунов, 06.01.2021 13:42
    А ты съезди на фронт и повыгоняй всех украинских воинов, кто говорит на украинском языке.
    Кстати, и Медчедчук говорит на украинском, похоже вы с ним из одного куста.
    А розмовляти на мовi я можу. I був на Донбасi. А ти де був?
    Причому тута фрота? Навіщо тебе знати де я воював ще у той країні? А ким бути ватаном чи рогулям, кожен вирішує на свою клепку. Я би забороним ділити народ і країну, але оті довбні нас вже не відпустять поки не згнівичать під шкредь лохнючу!
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 06.01.2021 15:09
    +4
    sidor zalcman, 06.01.2021 14:00
    Прикольно читать от современника под украинским флагом об истории русского языка.
    Может лучше бы ты народу рассказал про украинский язык. А то поляки его считают своим суржиком.
    И не смущает огромная ветка оффтопа в теме про Молодежный ЧМ по хоккею?
    Рекомендую зайти на ЖЖ и всё ЭТО там запостить. Тебя поймут. Там сейчас много антипутинцев.
    Не тянет твоя тупая идеология. А про историю русского языка говорят сами российские ученые и украинцы тут не при чем
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 06.01.2021 15:07
    +1
    WladWest, 06.01.2021 14:34
    ХРУЩев - тоже переделанная украинская фамилия (хрущ - жук).
    Сам придумал или Скобеева подсказала?
    WladWest
      WladWest, 06.01.2021 14:34
    +1
    Denmark1107, 06.01.2021 10:26
    чувачара, та ти НЕСАМОВИТИЙ БОВДУР -(ану ж переклади, що я НАПИСАВ)-, як виявляється. Пояснюю для такої категорії амебоголових.
    До 1959р., коли комуняки массово почали зомбувати совко-плебс "вихованням" сАвЄцкАвА челАвЄка, м.Київ був україномовним на 98%. Всі навчальні заклади були ВИКЛЮЧНО Україномовними. А ось гасло Хрущова(цитую):"...чем скорее мы нАчнём все разгАвАривать на руССкАм, тем скАрее мы придём к кАмунизму..." Ця приказна каТцапська фішка розповсюджувалась на всій території совка. Твій орган-непорозуміння раніше за межі московії не виходив. А це територія мАцквАгубернії і навколо неї. І якщо Горбачов зі ставропілля все дитинство спілкувався Мовою, то про які кАц-рАзгАвори може бути річ. А те, що ти чуєш вкАждАмбАреМакшаОрган, так це до появи Радикального Мовного Закону, на кшталт Естонії, де ваш мумбо-юмбо ОФІЦІЙНО ЗАБОРОНЕНИЙ, а каТцаповякаючі не мають ніякого ПРАВА ГОЛОСУ.
    ХРУЩев - тоже переделанная украинская фамилия (хрущ - жук).
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 06.01.2021 14:00
    -9
    Комментарий свернут. Показать
    Прикольно читать от современника под украинским флагом об истории русского языка.
    Может лучше бы ты народу рассказал про украинский язык. А то поляки его считают своим суржиком.
    И не смущает огромная ветка оффтопа в теме про Молодежный ЧМ по хоккею?
    Рекомендую зайти на ЖЖ и всё ЭТО там запостить. Тебя поймут. Там сейчас много антипутинцев.
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 06.01.2021 13:42
    +2
    dgurkis, 06.01.2021 13:36
    Ти теж ватан, авжеш по-ватанські базікаєш! Переходь на щірий лизень!
    А ты съезди на фронт и повыгоняй всех украинских воинов, кто говорит на украинском языке.
    Кстати, и Медчедчук говорит на украинском, похоже вы с ним из одного куста.
    А розмовляти на мовi я можу. I був на Донбасi. А ти де був?
    dgurkis
    online
      dgurkis, 06.01.2021 13:36
    -6
    Саша Зардунов, 06.01.2021 13:04
    Я тут один против троих ватанов блин
    Ти теж ватан, авжеш по-ватанські базікаєш! Переходь на щірий лизень!
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 06.01.2021 13:21
    +2
    Denmark1107, 06.01.2021 13:15

    Припиняй, ДРУЖЕ! Надто складно доводити безголовій суб'єктності, що цей плебс АБСОЛЮТНО немає нічого свого, ані власних назв Місяців Року, ані відповідно до предметів назв, тощо. Відомо ж ВСІМ, що, так би мовити, залісська граматика має НАЙМЕНШЕ СЛІВ з усіх Мов Світу. Куцехвостість повсякчас і повсякдень Приклад: мокша-слово *открЫвать*, де дієсловить будь-де. І рот, і двері, і пляшку, і замок, і якийсь винахід, і, і, і... Єдине що дратує, що цей залісський орган-язик наspaв на досить величезній території, де навіть не знаю, скільки потрібно часу, щоб цю ПРОКАЗУ випалити звідусіль.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 06.01.2021 13:15
    +1
    Саша Зардунов, 06.01.2021 13:04
    Я тут один против троих ватанов блин

    Припиняй, ДРУЖЕ! Надто складно доводити безголовій суб'єктності, що цей плебс АБСОЛЮТНО немає нічого свого, ані власних назв Місяців Року, ані відповідно до предметів назв, тощо. Відомо ж ВСІМ, що, так би мовити, залісська граматика має НАЙМЕНШЕ СЛІВ з усіх Мов Світу. Куцехвостість повсякчас і повсякдень Приклад: мокша-слово *открЫвать*, де дієсловить будь-де. І рот, і двері, і пляшку, і замок, і якийсь винахід, і, і, і... Єдине що дратує, що цей залісський орган-язик наspaв на досить величезній території, де навіть не знаю, скільки потрібно часу, щоб цю ПРОКАЗУ випалити звідусіль.
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 06.01.2021 13:04
    +5
    Я тут один против троих ватанов блин
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 06.01.2021 13:03
    +2
    D.Lanskoy, 06.01.2021 12:53
    и что? вывод какой? так развиваются большинство языков.
    Дурочку выключи, как может развиваться русский язык, если он в природе не существовал. На так называемом русском языке не говорил ни один народ России. Его создал в 1755г Ломоносов и он начал развиваться и развил его эфиоп Пушкин. А ты знаешь язык своего народа?
    D.Lanskoy
      D.Lanskoy, 06.01.2021 12:53
    -2
    Саша Зардунов, 06.01.2021 12:41
    "Этот наш великорусский литературный язык. Его родина Болгария. Но образовался он в Киеве. Окончательно он развился в Москове", - основатель исторического изучения русского языка А.Шахматов.
    и что? вывод какой? так развиваются большинство языков.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 06.01.2021 12:44
    +2
    D.Lanskoy, 06.01.2021 12:10
    Старше, младше, истинные арийцы... Вы еще черепа измерьте для пущей достоверности Развели тут в спортивной теме какой-то дремучий оффтоп. Ок, русские сегодня враги, понятна радость от их поражения. И тем не менее, они одни из сильнейших в современном хоккее, в отличие от украинцев. А украинцы зато лучше играют в футбол. Но это не значит, что какая-то нация лучше и выше только потому что она в хоккей или футбол лучше играет. И про древность и исконность. Ну выяснили вы, кто древнее, кто исконнее. Вы от этого становитесь выше и лучше? Можете предъявить свои права на территории? Ну предположим русские - это искусственная нация с искусственным языком (тогда и американцы тоже, но ладно, их опускаем, речь не о них). И что, на этом основании можно им предъявить, мол, катитесь в свое Залесье и убирайтесь из нашего Крыма и Донбасса? А они такие: ой баюс баюс, лапки кверху и позорно убрались? Да щас! Надо нарастить экономическую и военную мощь и нанести удар, как хорваты сделали в середине 90х, только так можно победить, а балачками о штучности и не побасенками об исконно арийском происхождении!
    До речи... Якщо забажаєш, то по цьому посиланню зможеш перейти на СВІДЧЕННЯ по темі Рюріка, казкового "персоналія" 101% лаптеногих. Та й решти багато чого цікавого. Даний Автор користується Скриншотами і Документами Світових Істориків.
    https://youtu.be/esk9N-nivz8
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 06.01.2021 12:41
    +2
    "Этот наш великорусский литературный язык. Его родина Болгария. Но образовался он в Киеве. Окончательно он развился в Москове", - основатель исторического изучения русского языка А.Шахматов.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 06.01.2021 12:35
    +3
    D.Lanskoy, 06.01.2021 11:51
    В будь якій мові багато чого виникає "штучно", створене самими авторами. Ви знаєте, що слово "мрія" придумав Котляревський? Тобто, цього слова, як і багатьох інших, не існувало в українській мові, їх "вигадали" вчені та письменники? Так само Шекспір є автором хиба не сотен слів англійською. Карамзин придумав букву ё, тому що вважав за потрібне. В багатьох мовах її немає, зокрема, українскьою це "йо" чи "ьо". А ось білоруси скористались і запозичили цю літеру, і досі в білоруській диаспорі пишуть "Нью-Ёрк" та "ёгурт". Те, що великороси зневажають українську мову і брешуть про її "штучність", не означає, що вірне віддзеркалення і штучність російскої мови. Це різні мови і створювались кожна у свій спосіб, десь запозичуючи слови, десь утворюючи нові "штучні", десь впорядковуючи правила, десь залишаючи історичні виключення. Кожна має багато діалектів і кожна "долає" їх "штучно створеною" академічною літературною мовою.
    Ні, так я ТЕБЕ вірно зрозумів. Тобі непотрібно нічого доводити. Я виключно про Термін *ШТУЧНИЙ*.
    А тепер давай трохи про РІДНОЗВУЧНІСТЬ і СХОЖІСТЬ. Все досить елементарно. Беремо Поляка, Білоруса(тільки мовника, а а не савЄцько-гАвАрящевА), Словака, Українця, і починаємо складати речення. Як гадаєш, коли мені білоруськомовний канал БелСат найзрозуміліший, а польські музичні канали з коментарями на YouTube, як власномовнозрозумілі, то мешканець сучасного Залісся щось дотепне, коли МИ слов'яни почнемо один одного перепитувати, наприклад, як хто провів учорашній день? Да фіг там. Балалаєчник навіть нескладне СЛОВО *Скільки* буде вчити вимовляти декілька тижнів. Історичне непорозуміння, тобто лаптеногий, на ТІЛІ Землі, це на кшталт апендіксу в ТІЛІ Людини, котрий видаливши з Людини, нічого не втрачає, а перебуваючи в Тілі, може тільки нашкодити КОЛИСЬ.
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 06.01.2021 12:25
    +4
    Финские братья продолжили правое дело канадских братьев!
    nicksaf
    online
      nicksaf, 06.01.2021 04:12
    +29
    Настоящие финны обыграли угрофиннов.
    alefteev77
      alefteev77, 06.01.2021 03:15
    +29
    Маленька, але горда Фінляндія (населення всього 5 млн) перемогла хамовита та фейкову Московську імперію (населення 145 млн).
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 06.01.2021 03:08
    +27
    Браво, горячие финские парни!
    Северяне обыграли дальних родственников - уральцев!
    Мо-лод-цы!
    ManUtd
    online
      ManUtd, 06.01.2021 03:07
    +24
    Братья-финны молодцы, рашистам очко разработали. Жду ватный скулеж о их хоккейной вЯличии. Ко-ко-ко
    varo
      varo, 06.01.2021 06:01
    +22
    Рашисты с0сaть!
    Ilya
    online
      Ilya , 06.01.2021 03:05
    +21
    Физически сильнее были, видно не вооружённым взглядом.
    Красавцы фины, с брынзой!)
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 06.01.2021 03:10
    +19
    Просто чудесно👏 теперь можно и спать.
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 06.01.2021 06:03
    +16
    nicksaf, 06.01.2021 04:12
    Настоящие финны обыграли угрофиннов.
    Точнее финно-татаров. Так называемые русские не говорят уже на языке своих предков, носят имя своих поработителей и говорят на языке других поработителей - татар.
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 06.01.2021 08:34
    +14
    В 1755г Ломоносов на основе разговорного татарского языка и "Словенской грамматики" созданного украинцами, создал российский язык, который в 19 веке переименовали в русский язык.
    Русские гордятся своими багатурами.
    Славяне гордятся лыцарями.
    Русские по татарски орут "Ура"
    Украинцы по славянски говорят "Слава!"
    Ну очень похож украинский язык на русский у valenok
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 06.01.2021 08:30
    +13
    alefteev77, 06.01.2021 03:15
    Маленька, але горда Фінляндія (населення всього 5 млн) перемогла хамовита та фейкову Московську імперію (населення 145 млн).
    145млн., так це фейкостатистика. Ну, хіба що разом з оленями і тюленями Лаптеногий загал дохне щорічно у статистиці 5×1 народженого, а там цифра 145/143 фігурує ще з 70-хх.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 06.01.2021 10:26
    +12
    Elaiz, 06.01.2021 10:10
    Смотрю тут истерика прям, как в Украине со спортом, на последних летних ОИ медалей чуть больше чем у Северной Кореи, сейчас еще допера гимнаста закроют,
    Мова у вас тоже забавная, кiт, спiт, и прочее, вообще неполноценность мовы показывает то что даже в стране этой мовы на ней стыдятся разговаривать, зайди в любой клуб киева вечером и не одно "мовного" не услышишь,
    Еще прикол в том что вы зачем то русских писателей и прочих цитируете, и их изречения о русском народе, где кстати украинские писатели, философы, композиторы, за всю историю хоть человек 10 наберется...
    чувачара, та ти НЕСАМОВИТИЙ БОВДУР -(ану ж переклади, що я НАПИСАВ)-, як виявляється. Пояснюю для такої категорії амебоголових.
    До 1959р., коли комуняки массово почали зомбувати совко-плебс "вихованням" сАвЄцкАвА челАвЄка, м.Київ був україномовним на 98%. Всі навчальні заклади були ВИКЛЮЧНО Україномовними. А ось гасло Хрущова(цитую):"...чем скорее мы нАчнём все разгАвАривать на руССкАм, тем скАрее мы придём к кАмунизму..." Ця приказна каТцапська фішка розповсюджувалась на всій території совка. Твій орган-непорозуміння раніше за межі московії не виходив. А це територія мАцквАгубернії і навколо неї. І якщо Горбачов зі ставропілля все дитинство спілкувався Мовою, то про які кАц-рАзгАвори може бути річ. А те, що ти чуєш вкАждАмбАреМакшаОрган, так це до появи Радикального Мовного Закону, на кшталт Естонії, де ваш мумбо-юмбо ОФІЦІЙНО ЗАБОРОНЕНИЙ, а каТцаповякаючі не мають ніякого ПРАВА ГОЛОСУ.
    A.V.
    online
      A.V., 06.01.2021 10:09
    +10
    Можна вічно дивитися на три речі: як горить вогонь, тече вода і ебуть какЦапів...
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 06.01.2021 08:57
    +10
    Почему то русские хранят гробовую тишину о метрополии России Москве. В мире все империи гордились своими столицами. Россияне почему то гордятся Новгородом и селом Ладогой. Почему? Ответ простой-Москву как и Московию создали татары. До сих пор Москва хранит татарские названия как: Кремль, Арбат, Таганка, Ордынка, Измайлово итд. Да и Петр в 1721г переименовал Великую Татарию в Россию.
    Олег Судак
      Олег Судак, 06.01.2021 10:06
    +9
    Спасіба дєду(тому,що з Лапландії) за пабєду!!!
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 06.01.2021 09:58
    +9
    Denmark1107, 06.01.2021 08:30
    145млн., так це фейкостатистика. Ну, хіба що разом з оленями і тюленями Лаптеногий загал дохне щорічно у статистиці 5×1 народженого, а там цифра 145/143 фігурує ще з 70-хх.
    китайці і кішлаки дагестана поповнюють їх населення
    AЛВ
      AЛВ, 06.01.2021 08:31
    +9
    Ніби дрібничка,а як приємно.!!! Молодці збірна Фінляндії.!!!
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 06.01.2021 03:20
    +9
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 06.01.2021 09:48
    +8
    nicksaf, 06.01.2021 04:12
    Настоящие финны обыграли угрофиннов.
    касапи взагалі ні в чому неспроавжні .Допоки не повернуть лицем до своїх справжніх пращурів-мокшан -залісних селян завжди будуть об"єктолм посмішок і цькувань.Ніхто не спримає за те що вони себе хочуть представити -облізла маска їх справжнє обличчя
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 06.01.2021 07:06
    +8
    Та Суоми это крутяцкая команда. Повезло америкосам ше они в финале
    Анатолій Чорнобук
    online