Оболонь подписала игрока, который выступал в чемпионате «ЛНР»

Защитник Алексей Лобов подписал контракт сроком до 30 июня 2022 года

Оболонь подписала игрока, который выступал в чемпионате «ЛНР»
© ФК Оболонь Киев. Алексей Лобов

Защитник Алексей Лобов подписал контракт с ФК «Оболонь» сроком до 30 июня 2022 года, проинформировала пресс-служба клуб из Киева.

Алексей будет выступать в новом клубе под 55 номером. Последним местом работы Алексея был ФК «Авангард» (Краматорск). Лобов родился 16 августа 1997 года в Алчевске Луганской области. Рост 187 см, вес 78 кг.

Напомним, из-за Лобова в конце лета 2020 года в Житомире разгорелся футбольный скандал. Местное «Полесье» подписало Алексея, который, как позже выяснили ультрас, имеет за плечами опыт выступлений на оккупированной территории, в так называемой «ЛНР». Футболист сменил четыре клуба: «Горняк» Ровеньки, «Шахтер» Красный Луч, ЦСКА НМ Перевальский и «Далевец» Луганск.

В итоге директор «Полесья» Владимир Загурский сообщил, что клуб расторг арендное соглашение с футболистом.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Оболонь

(28 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Олег Судак
      Олег Судак, 08.01.2021 19:07
    0
    NO LOBO v OBOLON ! просто гра слів.
    Илья Сумской
      Илья Сумской, 08.01.2021 18:47
    0
    BaZia, 06.01.2021 08:21
    Зная ультрас Оболони руководство клуба столкнется с неприятностями которые очень дорого обойдутся собственникам бизнеса, а самому игроку будет не безопасно появлятся на поле..
    Ультрас Оболони то прекрасно в курсе и вместе с ним в военном госпитале раненых проведали.
    Josyp_1927
      Josyp_1927, 07.01.2021 00:21
    -2
    Obolon, 06.01.2021 23:52
    Поясню тобі( или тебе) коли почалися бойові дії (боевые действия) не зважаючи на колір футбольної команди були всі єдині.. І коли ти приходиш на передову... Там Є Тількі Ненька Україна!!!
    Я так розумію, ти уявлення не маєш, що таке аналогія та не взмозі провести паралелі.
    Obolon
      Obolon, 06.01.2021 23:56
    +2
    Josyp_1927, 06.01.2021 23:36
    Пояснюю для недалеких порохоботів, можна бути і проти Порошенко і проти Ще. Так щоб вам було зрозуміло , проведу аналогію з футболом. Ось є в Динамо Сидорчук ( так собі опорник), на заміну йому запрошують Белуце , але грає Сидорчук. Це не означає , що Сидорчук став суперфутболістом, це лише говорить про те, що є ще гірші футболісти ніж він . І це не значить , що Сидорчук буде грати вічно, ні йому будуть продовжувати шукати заміну. Може хоч так до вас дійде, я зробив все, що міг
    А Сидорчук чі Зиленський там с початку бойових бій не був!!! Да і ти тільки читав про їх! А СКІЛЬКИ НАШИХ БРАТІВ ПОЛЯХЛО!! НЕ ВАЖНО Д. К. Ш. Д.О.К.....
    Obolon
      Obolon, 06.01.2021 23:52
    +1
    Josyp_1927, 06.01.2021 23:36
    Пояснюю для недалеких порохоботів, можна бути і проти Порошенко і проти Ще. Так щоб вам було зрозуміло , проведу аналогію з футболом. Ось є в Динамо Сидорчук ( так собі опорник), на заміну йому запрошують Белуце , але грає Сидорчук. Це не означає , що Сидорчук став суперфутболістом, це лише говорить про те, що є ще гірші футболісти ніж він . І це не значить , що Сидорчук буде грати вічно, ні йому будуть продовжувати шукати заміну. Може хоч так до вас дійде, я зробив все, що міг
    Поясню тобі( или тебе) коли почалися бойові дії (боевые действия) не зважаючи на колір футбольної команди були всі єдині.. І коли ти приходиш на передову... Там Є Тількі Ненька Україна!!!
    Josyp_1927
      Josyp_1927, 06.01.2021 23:36
    -3
    Пояснюю для недалеких порохоботів, можна бути і проти Порошенко і проти Ще. Так щоб вам було зрозуміло , проведу аналогію з футболом. Ось є в Динамо Сидорчук ( так собі опорник), на заміну йому запрошують Белуце , але грає Сидорчук. Це не означає , що Сидорчук став суперфутболістом, це лише говорить про те, що є ще гірші футболісти ніж він . І це не значить , що Сидорчук буде грати вічно, ні йому будуть продовжувати шукати заміну. Може хоч так до вас дійде, я зробив все, що міг
    Obolon
      Obolon, 06.01.2021 23:32
    +2
    Josyp_1927, 06.01.2021 23:28
    Я на відміну від тебе, в тій армії був та бачив все своїми очима. Знаю який бронижелет я надавав, та знаю що його можна з рогатки пробити, а ти будеш мені розповідали , як він армію підняв...
    Или кусок государства отдал днр. лнр когда линию отдал?!
    Obolon
      Obolon, 06.01.2021 23:31
    +2
    Josyp_1927, 06.01.2021 23:19
    І на останок, чому всі порохоботи такі агресивні та неврівноважені? Складається враження, що вас всіх закрили в рошенівських підвалах та не годують, поки ви не представити кураторам посилання, де ви грудьми захищаєте отамана. Ну серйозно, не зустрічав ні одного адекватного ( це оксиморон звичайно) порохоботи.
    Ну хто такі порохоботи? Чи ты. В квартале закрыть 95? Или ты не понемаю? Что было что есть???
    Josyp_1927
      Josyp_1927, 06.01.2021 23:28
    -2
    Obolon, 06.01.2021 23:13
    Що, ти Зробив диван!.? Він як ти не вважай армію підняв.. Не сам... Дякуєму не БАЙДУЖИМ УКРАЇНЦЯМ!!
    Я на відміну від тебе, в тій армії був та бачив все своїми очима. Знаю який бронижелет я надавав, та знаю що його можна з рогатки пробити, а ти будеш мені розповідали , як він армію підняв...
    Josyp_1927
      Josyp_1927, 06.01.2021 23:19
    -4
    salamanka1982, 06.01.2021 16:22
    Грьобана вата, яку освіту маєш. клоун, і яку книжку останню прочитав? Бидло неотесане. Прийде Ярош до влади будеш висіти на сосні, як усі сєпари-врєдітєлі. Хто вас стругав і в якій помийці цікаво, що ви так не любите Україну і українське?????
    І на останок, чому всі порохоботи такі агресивні та неврівноважені? Складається враження, що вас всіх закрили в рошенівських підвалах та не годують, поки ви не представити кураторам посилання, де ви грудьми захищаєте отамана. Ну серйозно, не зустрічав ні одного адекватного ( це оксиморон звичайно) порохоботи.
    Obolon
      Obolon, 06.01.2021 23:13
    +1
    Josyp_1927, 06.01.2021 02:11
    Коли вже переведуться ідіоти які говорять, що Порошенко хороший президент? Що зробив цей великий політик, що ви такої високої думки про нього? Перейменував вулиці?... В нього досягнення на посту президента тільки одне, він в кілька разів збільшив свій капітал, за рахунок українців! В ці інтелектуали кричать поверніть месію... Їх ґвалтують п'ять років, а вони просять ще...
    Що, ти Зробив диван!.? Він як ти не вважай армію підняв.. Не сам... Дякуєму не БАЙДУЖИМ УКРАЇНЦЯМ!!
    Josyp_1927
      Josyp_1927, 06.01.2021 23:09
    -3
    salamanka1982, 06.01.2021 16:22
    Грьобана вата, яку освіту маєш. клоун, і яку книжку останню прочитав? Бидло неотесане. Прийде Ярош до влади будеш висіти на сосні, як усі сєпари-врєдітєлі. Хто вас стругав і в якій помийці цікаво, що ви так не любите Україну і українське?????
    Клоун, це ти в свого месії таких слів набрався? Шапки з жінок не зриваєш, як твій полководець? Намагаєшся предстати освіченою людиною, а в казки віриш. Ти мабуть братів Грімм перечитав і думаєш, що це високоінтелектуальна література.
    Josyp_1927
      Josyp_1927, 06.01.2021 23:01
    -3
    salamanka1982, 06.01.2021 16:22
    Грьобана вата, яку освіту маєш. клоун, і яку книжку останню прочитав? Бидло неотесане. Прийде Ярош до влади будеш висіти на сосні, як усі сєпари-врєдітєлі. Хто вас стругав і в якій помийці цікаво, що ви так не любите Україну і українське?????
    Точно кращу ніж ти, лише те , що ти віриш, що Ярош може стати президентом - багато про тебе говорить...
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 06.01.2021 16:22
    +1
    Josyp_1927, 06.01.2021 10:25
    У тебе проблеми з головою якщо ти віриш в те що написав. Армію підняв , Свинарчуків підняв на армії хіба що
    Грьобана вата, яку освіту маєш. клоун, і яку книжку останню прочитав? Бидло неотесане. Прийде Ярош до влади будеш висіти на сосні, як усі сєпари-врєдітєлі. Хто вас стругав і в якій помийці цікаво, що ви так не любите Україну і українське?????
    Josyp_1927
      Josyp_1927, 06.01.2021 10:25
    -5
    salamanka1982, 06.01.2021 08:24
    Ну, ватан, не гони. Давай по-бистрячку кину тобі основне, а ти послинься трохи: Безвізовий режим України з Євросоюзом (є таке?))), Модернізація колись уйобіщної розкраденої армії, Антипутінська коаліція, недопущення дефолту в 2014, коли прийшов на посаду з казною після яніка в 114 тисяч ГРИВЕНЬ, курс України на ЄС і НАТО, Томос про автокефалію української церкви, наповнення бюджету з профіцитом ( і це ватани і сєпарьє тулить за методичкою фсб-ною, що шось украв там, але хєр знають що, скільки і де😂, українізація тотальна бидломаси, збільшення ВВП в період війни, відвоювання територій і міст (словянськ, волноваха, марік, краматорськ і інші), корпорація рошен построїла за свій кошт систему ВПО столиці, реабілітаційні центри для вохнів АТО ну і головне од чого вату коробить - цукерки Рошен розмітають навіть ідейні зе-бидло прихильники😂✌
    У тебе проблеми з головою якщо ти віриш в те що написав. Армію підняв , Свинарчуків підняв на армії хіба що
    Josyp_1927
      Josyp_1927, 06.01.2021 10:22
    -5
    REALIST, 06.01.2021 02:16
    ...а всі інші святі? ...при кондитері зауральського лайна і коллаборантів кремлівських було значно меше... чи ти вже отримав своїх 4000 доларів зарплати від нинішнього клоуна, що так впрягаєшся?
    Покажи мені хоч одне слово про Зеленського в моєму коментарі. І ви справді отримували 4000 доларів при Порошенко. Якщо судити по розміру зарплати, то Янукович кращий президент
    ManUtd
    online
      ManUtd, 06.01.2021 10:14
    +3
    Ukraine Donetsk, 06.01.2021 09:57
    Совсем неадекватен? Безвизовый режим был бы итак если бы азиров не начал исполнять. Для его достижения конкретно порох ничего не сделал.
    Армия как была убита, так и есть. Не путай спец подразделения НГУ и ВСУ. И к слову, кто донатил в армию? Обычный народ/партнеры-страны, но никак не порох. Курс Украины на ЕС и НАТО был еще во времена Юща. Очуметь достижение - получить курс...
    Томас - вложение всех средств как последний аргумент получения голосов электрата. И всеравно он обосрался.
    Отвоевание городов?? Смеешься? Эти города были отвоеваны (собственно говоря из одного вышла сепарня сама, в другом было 20-30 человек, остальные в принципе захвачены не были) еще ДО того как порохнойд сел на престол.
    П.С. по понятным причинам я не голосовал ни за пороха, ни за зеленского. Это заранее напишу, чтоб сейчас не начал рассказывать какой зеля плохой со своей членоигрой.
    Не мели чушь по поводу 20-30 человек. И что значит ушли сами? Пока им не начали вешать пиз#юлин, они никуда не собирались уходить. Посмотри и почитай как освобождали Лисичанск-Рубежное-Северодонецк, и какое там было скопление противника. В Попасную зашли не с первого раза, так как думали, что там всего 50 жопочленцев, а оказалось 500.
    Ник у тебя многообещающий, а в голове вата ватой
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 06.01.2021 09:57
    -3
    salamanka1982, 06.01.2021 08:24
    Ну, ватан, не гони. Давай по-бистрячку кину тобі основне, а ти послинься трохи: Безвізовий режим України з Євросоюзом (є таке?))), Модернізація колись уйобіщної розкраденої армії, Антипутінська коаліція, недопущення дефолту в 2014, коли прийшов на посаду з казною після яніка в 114 тисяч ГРИВЕНЬ, курс України на ЄС і НАТО, Томос про автокефалію української церкви, наповнення бюджету з профіцитом ( і це ватани і сєпарьє тулить за методичкою фсб-ною, що шось украв там, але хєр знають що, скільки і де😂, українізація тотальна бидломаси, збільшення ВВП в період війни, відвоювання територій і міст (словянськ, волноваха, марік, краматорськ і інші), корпорація рошен построїла за свій кошт систему ВПО столиці, реабілітаційні центри для вохнів АТО ну і головне од чого вату коробить - цукерки Рошен розмітають навіть ідейні зе-бидло прихильники😂✌
    Совсем неадекватен? Безвизовый режим был бы итак если бы азиров не начал исполнять. Для его достижения конкретно порох ничего не сделал.
    Армия как была убита, так и есть. Не путай спец подразделения НГУ и ВСУ. И к слову, кто донатил в армию? Обычный народ/партнеры-страны, но никак не порох. Курс Украины на ЕС и НАТО был еще во времена Юща. Очуметь достижение - получить курс...
    Томас - вложение всех средств как последний аргумент получения голосов электрата. И всеравно он обосрался.
    Отвоевание городов?? Смеешься? Эти города были отвоеваны (собственно говоря из одного вышла сепарня сама, в другом было 20-30 человек, остальные в принципе захвачены не были) еще ДО того как порохнойд сел на престол.
    П.С. по понятным причинам я не голосовал ни за пороха, ни за зеленского. Это заранее напишу, чтоб сейчас не начал рассказывать какой зеля плохой со своей членоигрой.
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 06.01.2021 09:51
    -5
    Josyp_1927, 06.01.2021 02:11
    Коли вже переведуться ідіоти які говорять, що Порошенко хороший президент? Що зробив цей великий політик, що ви такої високої думки про нього? Перейменував вулиці?... В нього досягнення на посту президента тільки одне, він в кілька разів збільшив свій капітал, за рахунок українців! В ці інтелектуали кричать поверніть месію... Їх ґвалтують п'ять років, а вони просять ще...
    Как что сделал? Много рассказывал как он борится с рф, а при этом имея бизнес в липецке. Кроме пафосного пиздeжa он ничем не запомнился.
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 06.01.2021 08:24
    +6
    Josyp_1927, 06.01.2021 02:11
    Коли вже переведуться ідіоти які говорять, що Порошенко хороший президент? Що зробив цей великий політик, що ви такої високої думки про нього? Перейменував вулиці?... В нього досягнення на посту президента тільки одне, він в кілька разів збільшив свій капітал, за рахунок українців! В ці інтелектуали кричать поверніть месію... Їх ґвалтують п'ять років, а вони просять ще...
    Ну, ватан, не гони. Давай по-бистрячку кину тобі основне, а ти послинься трохи: Безвізовий режим України з Євросоюзом (є таке?))), Модернізація колись уйобіщної розкраденої армії, Антипутінська коаліція, недопущення дефолту в 2014, коли прийшов на посаду з казною після яніка в 114 тисяч ГРИВЕНЬ, курс України на ЄС і НАТО, Томос про автокефалію української церкви, наповнення бюджету з профіцитом ( і це ватани і сєпарьє тулить за методичкою фсб-ною, що шось украв там, але хєр знають що, скільки і де😂, українізація тотальна бидломаси, збільшення ВВП в період війни, відвоювання територій і міст (словянськ, волноваха, марік, краматорськ і інші), корпорація рошен построїла за свій кошт систему ВПО столиці, реабілітаційні центри для вохнів АТО ну і головне од чого вату коробить - цукерки Рошен розмітають навіть ідейні зе-бидло прихильники😂✌
    BekXan
      BekXan, 06.01.2021 01:50
    +17
    Оболонь подписала себе гемморой.
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 06.01.2021 01:15
    +16
    Треба допомогти хлопчику повернутися додому, на ленере.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 06.01.2021 01:33
    +14
    Та там йому зарплату хлібом видавали, от і поїхав до Києва заробляти а потім назад в лугандонію з грошима вернеться і всім буде казати шо тут одні бандьори
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 06.01.2021 01:16
    +13
    salamanka1982, 06.01.2021 01:02
    При Пороху сєпар би був на хєр дискваліфікований. Наразі думаю по хєру всім і вся: сєпар-не сєпар - головне, щоб грало
    Зараз якаяразніца.
    REALIST
    online
      REALIST, 06.01.2021 02:16
    +12
    Josyp_1927, 06.01.2021 02:11
    Коли вже переведуться ідіоти які говорять, що Порошенко хороший президент? Що зробив цей великий політик, що ви такої високої думки про нього? Перейменував вулиці?... В нього досягнення на посту президента тільки одне, він в кілька разів збільшив свій капітал, за рахунок українців! В ці інтелектуали кричать поверніть месію... Їх ґвалтують п'ять років, а вони просять ще...
    ...а всі інші святі? ...при кондитері зауральського лайна і коллаборантів кремлівських було значно меше... чи ти вже отримав своїх 4000 доларів зарплати від нинішнього клоуна, що так впрягаєшся?
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 06.01.2021 01:02
    +11
    При Пороху сєпар би був на хєр дискваліфікований. Наразі думаю по хєру всім і вся: сєпар-не сєпар - головне, щоб грало
    BaZia
    online
      BaZia, 06.01.2021 08:21
    +7
    Зная ультрас Оболони руководство клуба столкнется с неприятностями которые очень дорого обойдутся собственникам бизнеса, а самому игроку будет не безопасно появлятся на поле..
    ManUtd
    online
      ManUtd, 06.01.2021 03:03
    +7
    Александр Федько, 06.01.2021 02:22
    тобі нагадати усі обіцянки твого кондитера?
    Пойди переслушай новогоднее поздравление из лапши и полижи ЗЕленый леденец. По количеству лжи, главный юморист впереди планеты всей
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 06.01.2021 08:24
    +6
    Josyp_1927, 06.01.2021 02:11
    Коли вже переведуться ідіоти які говорять, що Порошенко хороший президент? Що зробив цей великий політик, що ви такої високої думки про нього? Перейменував вулиці?... В нього досягнення на посту президента тільки одне, він в кілька разів збільшив свій капітал, за рахунок українців! В ці інтелектуали кричать поверніть месію... Їх ґвалтують п'ять років, а вони просять ще...
    Ну, ватан, не гони. Давай по-бистрячку кину тобі основне, а ти послинься трохи: Безвізовий режим України з Євросоюзом (є таке?))), Модернізація колись уйобіщної розкраденої армії, Антипутінська коаліція, недопущення дефолту в 2014, коли прийшов на посаду з казною після яніка в 114 тисяч ГРИВЕНЬ, курс України на ЄС і НАТО, Томос про автокефалію української церкви, наповнення бюджету з профіцитом ( і це ватани і сєпарьє тулить за методичкою фсб-ною, що шось украв там, але хєр знають що, скільки і де😂, українізація тотальна бидломаси, збільшення ВВП в період війни, відвоювання територій і міст (словянськ, волноваха, марік, краматорськ і інші), корпорація рошен построїла за свій кошт систему ВПО столиці, реабілітаційні центри для вохнів АТО ну і головне од чого вату коробить - цукерки Рошен розмітають навіть ідейні зе-бидло прихильники😂✌
    ManUtd
    online
      ManUtd, 06.01.2021 10:14
    +3
    Ukraine Donetsk, 06.01.2021 09:57
    Совсем неадекватен? Безвизовый режим был бы итак если бы азиров не начал исполнять. Для его достижения конкретно порох ничего не сделал.
    Армия как была убита, так и есть. Не путай спец подразделения НГУ и ВСУ. И к слову, кто донатил в армию? Обычный народ/партнеры-страны, но никак не порох. Курс Украины на ЕС и НАТО был еще во времена Юща. Очуметь достижение - получить курс...
    Томас - вложение всех средств как последний аргумент получения голосов электрата. И всеравно он обосрался.
    Отвоевание городов?? Смеешься? Эти города были отвоеваны (собственно говоря из одного вышла сепарня сама, в другом было 20-30 человек, остальные в принципе захвачены не были) еще ДО того как порохнойд сел на престол.
    П.С. по понятным причинам я не голосовал ни за пороха, ни за зеленского. Это заранее напишу, чтоб сейчас не начал рассказывать какой зеля плохой со своей членоигрой.
    Не мели чушь по поводу 20-30 человек. И что значит ушли сами? Пока им не начали вешать пиз#юлин, они никуда не собирались уходить. Посмотри и почитай как освобождали Лисичанск-Рубежное-Северодонецк, и какое там было скопление противника. В Попасную зашли не с первого раза, так как думали, что там всего 50 жопочленцев, а оказалось 500.
    Ник у тебя многообещающий, а в голове вата ватой
    Obolon
      Obolon, 06.01.2021 23:56
    +2
    Josyp_1927, 06.01.2021 23:36
    Пояснюю для недалеких порохоботів, можна бути і проти Порошенко і проти Ще. Так щоб вам було зрозуміло , проведу аналогію з футболом. Ось є в Динамо Сидорчук ( так собі опорник), на заміну йому запрошують Белуце , але грає Сидорчук. Це не означає , що Сидорчук став суперфутболістом, це лише говорить про те, що є ще гірші футболісти ніж він . І це не значить , що Сидорчук буде грати вічно, ні йому будуть продовжувати шукати заміну. Може хоч так до вас дійде, я зробив все, що міг
    А Сидорчук чі Зиленський там с початку бойових бій не був!!! Да і ти тільки читав про їх! А СКІЛЬКИ НАШИХ БРАТІВ ПОЛЯХЛО!! НЕ ВАЖНО Д. К. Ш. Д.О.К.....
    Obolon
      Obolon, 06.01.2021 23:32
    +2
    Josyp_1927, 06.01.2021 23:28
    Я на відміну від тебе, в тій армії був та бачив все своїми очима. Знаю який бронижелет я надавав, та знаю що його можна з рогатки пробити, а ти будеш мені розповідали , як він армію підняв...
    Или кусок государства отдал днр. лнр когда линию отдал?!
    Obolon
      Obolon, 06.01.2021 23:31
    +2
    Josyp_1927, 06.01.2021 23:19
    І на останок, чому всі порохоботи такі агресивні та неврівноважені? Складається враження, що вас всіх закрили в рошенівських підвалах та не годують, поки ви не представити кураторам посилання, де ви грудьми захищаєте отамана. Ну серйозно, не зустрічав ні одного адекватного ( це оксиморон звичайно) порохоботи.
    Ну хто такі порохоботи? Чи ты. В квартале закрыть 95? Или ты не понемаю? Что было что есть???
    Obolon
      Obolon, 06.01.2021 23:52
    +1
    Josyp_1927, 06.01.2021 23:36
    Пояснюю для недалеких порохоботів, можна бути і проти Порошенко і проти Ще. Так щоб вам було зрозуміло , проведу аналогію з футболом. Ось є в Динамо Сидорчук ( так собі опорник), на заміну йому запрошують Белуце , але грає Сидорчук. Це не означає , що Сидорчук став суперфутболістом, це лише говорить про те, що є ще гірші футболісти ніж він . І це не значить , що Сидорчук буде грати вічно, ні йому будуть продовжувати шукати заміну. Може хоч так до вас дійде, я зробив все, що міг
    Поясню тобі( или тебе) коли почалися бойові дії (боевые действия) не зважаючи на колір футбольної команди були всі єдині.. І коли ти приходиш на передову... Там Є Тількі Ненька Україна!!!
    Obolon
      Obolon, 06.01.2021 23:13
    +1
    Josyp_1927, 06.01.2021 02:11
    Коли вже переведуться ідіоти які говорять, що Порошенко хороший президент? Що зробив цей великий політик, що ви такої високої думки про нього? Перейменував вулиці?... В нього досягнення на посту президента тільки одне, він в кілька разів збільшив свій капітал, за рахунок українців! В ці інтелектуали кричать поверніть месію... Їх ґвалтують п'ять років, а вони просять ще...
    Що, ти Зробив диван!.? Він як ти не вважай армію підняв.. Не сам... Дякуєму не БАЙДУЖИМ УКРАЇНЦЯМ!!
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 06.01.2021 16:22
    +1
    Josyp_1927, 06.01.2021 10:25
    У тебе проблеми з головою якщо ти віриш в те що написав. Армію підняв , Свинарчуків підняв на армії хіба що
    Грьобана вата, яку освіту маєш. клоун, і яку книжку останню прочитав? Бидло неотесане. Прийде Ярош до влади будеш висіти на сосні, як усі сєпари-врєдітєлі. Хто вас стругав і в якій помийці цікаво, що ви так не любите Україну і українське?????
    Олег Судак
      Олег Судак, 08.01.2021 19:07
    0
    NO LOBO v OBOLON ! просто гра слів.
    Илья Сумской
      Илья Сумской, 08.01.2021 18:47
    0
    BaZia, 06.01.2021 08:21
    Зная ультрас Оболони руководство клуба столкнется с неприятностями которые очень дорого обойдутся собственникам бизнеса, а самому игроку будет не безопасно появлятся на поле..
    Ультрас Оболони то прекрасно в курсе и вместе с ним в военном госпитале раненых проведали.