Соперник Динамо в Лиге Европы Брюгге подписал опытного форварда

Бас Дост перебрался в Бельгию

Соперник Динамо в Лиге Европы Брюгге подписал опытного форварда
© clubbrugge.be

Бельгийский «Брюгге» объявил о подписании контракта с опытным нападающим Басом Достом. Договор с 31-летним игроком рассчитан на 1,5 года.

Дост перейдет в «Брюгге» из «Айнтрахта», в составе которого забил 5 голов в 15-ти матчах текущего сезона Бундеслиги. Ранее голландец успешно выступал за «Вольфсбург» (48 голов в 117 матчах) и «Спортинг» Лиссабон (93 гола в 127 играх).

«Брюгге» будет соперником «Динамо» Киев в матчах плей-офф Лиги Европы.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Брюгге

(23 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 25.12.2020 13:29
    0
    Zport., 25.12.2020 00:43
    думеешь 0-10 будет, как в рекордном разгроме ЛЧ?
    С головой ты не дружишь, это понятно. Но неужели в гугле забанили?
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 25.12.2020 10:39
    0
    Комментарий свернут. Показать
    И вот именно он и забьёт ДК
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 25.12.2020 10:24
    0
    Якщо ДК не підсилиться про перемогу над "Брюгге" можна не мріяти. Якщо б не "вибрики" Соболя "Брюгге" грало б в 1/8 ЛЧ
    vitaha33
      vitaha33, 25.12.2020 09:03
    0
    А я в цьому моменті бачу позитив, адже Брюге забывал Динамо, вибігаючи в швидкі контри. Дост сповільнить гру бельгійців, тому паніку вати не варто
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 25.12.2020 07:55
    +1
    Форвард второго этажа.
    И что Динамо должно в УЕФА написать что мы боимся играть с Брюгге?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 25.12.2020 02:48
    -1
    Panama2830, 25.12.2020 01:29
    статистика у Вольфсбурзі та Спортингу?? так у які роки та статистика була??? Є багато прикладів, коли у футболіста є крута, суперова першопочаткова статистика... а що потіт??? А потім те, що такі футболісти переходять в Брюге щоб поважно в роздягальні бутси одівать....Ось і вся статистика...
    Я сам буду радий помилитися у цьому випадку. Проте недооцінка ще ніколи до доброго не доводила. Доведено Шахтарем після 4 очок з Реалом і Інтером у матчах з Борусією.
    Panama2830
    online
      Panama2830, 25.12.2020 01:29
    +3
    Роман Порывай, 25.12.2020 00:41
    Те, що у нього не пішла гра у Айнтрахті, не свідчить про те, що він незабивний. У статті наведена статистика у Вольфсбурзі та Спортингу. Досить пристойно як для форварда. ДК буде значно важче боротися з Брюгге з таким гравцем.
    статистика у Вольфсбурзі та Спортингу?? так у які роки та статистика була??? Є багато прикладів, коли у футболіста є крута, суперова першопочаткова статистика... а що потіт??? А потім те, що такі футболісти переходять в Брюге щоб поважно в роздягальні бутси одівать....Ось і вся статистика...
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 25.12.2020 01:12
    +3
    Роман Порывай, 25.12.2020 00:59
    Ось тільки цей "посередній" форвард грає покраще ніж Нгуем та Болі з Ференца, які забивали ДК. Тому не така вже й приємна ця новина про підсилення Брюгге.
    Пам'ятаю його в Вольфсбурзі, там він дійсно видав один непоганий сезон. За Спортингом не слідкував. Бас - класичний центрфорвард, нічого особливого. Думаю він не буде нашою головною проблемою.
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 25.12.2020 01:04
    +1
    Это опасный товарищ
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 25.12.2020 00:59
    0
    Віталій Ткачук, 25.12.2020 00:52
    Чого ти радієш? Дост посередній форвард, він аж ніяк не ван Персі в 31 рік.
    Ось тільки цей "посередній" форвард грає покраще ніж Нгуем та Болі з Ференца, які забивали ДК. Тому не така вже й приємна ця новина про підсилення Брюгге.
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 25.12.2020 00:52
    +9
    elfin folomkin, 25.12.2020 00:25
    у динамки повышаются шансы на сосулькать
    Чого ти радієш? Дост посередній форвард, він аж ніяк не ван Персі в 31 рік.
    Zport.
    online
      Zport., 25.12.2020 00:43
    +7
    elfin folomkin, 25.12.2020 00:25
    у динамки повышаются шансы на сосулькать
    думеешь 0-10 будет, как в рекордном разгроме ЛЧ?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 25.12.2020 00:41
    -4
    Panama2830, 25.12.2020 00:36
    був би цей БД забивним форвардом то ніхто б його з Айнтрахта в Брюге не перепідписав би... а так віддали типу підсилили досвідченим форвардом...
    Те, що у нього не пішла гра у Айнтрахті, не свідчить про те, що він незабивний. У статті наведена статистика у Вольфсбурзі та Спортингу. Досить пристойно як для форварда. ДК буде значно важче боротися з Брюгге з таким гравцем.
    Panama2830
    online
      Panama2830, 25.12.2020 00:36
    +3
    був би цей БД забивним форвардом то ніхто б його з Айнтрахта в Брюге не перепідписав би... а так віддали типу підсилили досвідченим форвардом...
    elfin folomkin
      elfin folomkin, 25.12.2020 00:25
    -11
    Комментарий свернут. Показать
    у динамки повышаются шансы на сосулькать
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 25.12.2020 00:13
    -10
    Комментарий свернут. Показать
    Вот и хорошо.
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 25.12.2020 00:05
    0
    поспешили в Брюгге....
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 25.12.2020 00:01
    -1
    А теперь сравним с Бесединым или Супрягой..
    Ой как надо усиление для ДК, а то будет тоже самое что и год назад, когда Брюгге выкинуло киевлян с ЛЧ.
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 25.12.2020 00:52
    +9
    elfin folomkin, 25.12.2020 00:25
    у динамки повышаются шансы на сосулькать
    Чого ти радієш? Дост посередній форвард, він аж ніяк не ван Персі в 31 рік.
    Zport.
    online
      Zport., 25.12.2020 00:43
    +7
    elfin folomkin, 25.12.2020 00:25
    у динамки повышаются шансы на сосулькать
    думеешь 0-10 будет, как в рекордном разгроме ЛЧ?
    Panama2830
    online
      Panama2830, 25.12.2020 01:29
    +3
    Роман Порывай, 25.12.2020 00:41
    Те, що у нього не пішла гра у Айнтрахті, не свідчить про те, що він незабивний. У статті наведена статистика у Вольфсбурзі та Спортингу. Досить пристойно як для форварда. ДК буде значно важче боротися з Брюгге з таким гравцем.
    статистика у Вольфсбурзі та Спортингу?? так у які роки та статистика була??? Є багато прикладів, коли у футболіста є крута, суперова першопочаткова статистика... а що потіт??? А потім те, що такі футболісти переходять в Брюге щоб поважно в роздягальні бутси одівать....Ось і вся статистика...
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 25.12.2020 01:12
    +3
    Роман Порывай, 25.12.2020 00:59
    Ось тільки цей "посередній" форвард грає покраще ніж Нгуем та Болі з Ференца, які забивали ДК. Тому не така вже й приємна ця новина про підсилення Брюгге.
    Пам'ятаю його в Вольфсбурзі, там він дійсно видав один непоганий сезон. За Спортингом не слідкував. Бас - класичний центрфорвард, нічого особливого. Думаю він не буде нашою головною проблемою.
    Panama2830
    online
      Panama2830, 25.12.2020 00:36
    +3
    був би цей БД забивним форвардом то ніхто б його з Айнтрахта в Брюге не перепідписав би... а так віддали типу підсилили досвідченим форвардом...
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 25.12.2020 07:55
    +1
    Форвард второго этажа.
    И что Динамо должно в УЕФА написать что мы боимся играть с Брюгге?
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 25.12.2020 01:04
    +1
    Это опасный товарищ
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 25.12.2020 13:29
    0
    Zport., 25.12.2020 00:43
    думеешь 0-10 будет, как в рекордном разгроме ЛЧ?
    С головой ты не дружишь, это понятно. Но неужели в гугле забанили?
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 25.12.2020 10:39
    0
    Комментарий свернут. Показать
    И вот именно он и забьёт ДК
    Орест Орищишин
    online
      Орест Орищишин, 25.12.2020 10:24
    0
    Якщо ДК не підсилиться про перемогу над "Брюгге" можна не мріяти. Якщо б не "вибрики" Соболя "Брюгге" грало б в 1/8 ЛЧ
    vitaha33
    online
      vitaha33, 25.12.2020 09:03
    0
    А я в цьому моменті бачу позитив, адже Брюге забывал Динамо, вибігаючи в швидкі контри. Дост сповільнить гру бельгійців, тому паніку вати не варто
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 25.12.2020 00:59
    0
    Віталій Ткачук, 25.12.2020 00:52
    Чого ти радієш? Дост посередній форвард, він аж ніяк не ван Персі в 31 рік.
    Ось тільки цей "посередній" форвард грає покраще ніж Нгуем та Болі з Ференца, які забивали ДК. Тому не така вже й приємна ця новина про підсилення Брюгге.
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 25.12.2020 00:05
    0
    поспешили в Брюгге....