Контіолахті-2020. Жіноча естафета: прогноз Сергія Седнєва

Легендарний український біатлоніст визначив трійку головних претендентів на медалі

Контіолахті-2020. Жіноча естафета: прогноз Сергія Седнєва
© Біатлон майбутнього. Сергій Седнєв

Бронзовий призер чемпіонату світу-2011 в естафеті, переможець і призер етапів Кубка світу Сергій Седнєв ексклюзивно для Sport.ua зробив прогноз на жіночу естафетну гонку, яка відбудеться 5-го грудня в рамках другого етапу Кубка світу в фінському Контіолахті.

«Початок сезону, другий етап Кубка світу. Естафета - це завжди більш емоційна гонка для спортсменів. Багато хвилювань, багато підготовки. Відпрацьовуються по ходу сезону командні тренування, напрацювання якісь. Перша естафета на початку сезону завжди сприймається дуже складно як спортсменом, так і тренерами. Тренерам треба визначитись зі складом, спортсменам потрібно гарно пробігти, підготуватися емоційно. Після контактних гонок легше бігти естафету, а після двох спринтів і індивідуальної гонки немає впевненості як воно буде, як суперники себе почувають, хто чим дихає. Це може бути неочікувано.

Пройшло вже півтора етапу. Видно, що в гарному стані шведки, норвежки, білоруски дуже здивували. В принципі, шведки і білоруски здатні гарно командою відпрацювати. По минулих сезонах видно, що коли доходить до командної боротьби, то саме ці дві команди, можу з впевненістю сказати, що вони збираються на естафети. Від них можна очікувати гарних результатів за наявності хорошої стрільби. Думаю, завтра шведки, норвежки і білоруски будуть виглядати непогано. По місцях сказати не можу, звісно, бо це біатлон. Але саме ці три команди пристойно виглядають. Білоруски мене дуже здивували.

Кого бачу в естафетній четвірці збірної України? Зрозуміло, що це Валя Семеренко, Олена Підгрушна, а також Дар'я Блашко, яка однозначно заслужила. Четверте місце дістанеться Віті Семеренко або Юлії Джимі. Вони трішки ще не в тих кондиціях. Можливо, поставлять Віту.

Катерині Бех ще ранувато дебютувати в естафеті на Кубку світу. Я б її не ставив, бо, насправді, вона лише кілька гонок пробігла на Кубку світу. Зараз кинути її в цю м'ясорубку до досвідчених спортсменів... Це і для досвідчених спортсменів навантаження дуже велике. А для неї це взагалі. Нехай краще вона набирається досвіду в особистих стартах. Нехай спочатку потрапляє в гонку переслідування, щоб була якась контактна боротьба, бо це дуже великий досвід. А потім пробігається на цьому рівні, і можна буде в естафету вже ставити. Бо можна отримати психологічну травму.

Але це кожен по-різному сприймає. Є молоді спортсмени, які одразу показують високий результат. Але це коли команда на дуже високому рівні, і тоді для недосвідченого спортсмена легше пройти етап. І тоді це буде позитивний досвід. А якщо десь має не найкращі кондиції команда, і посяде не дуже високе місце, то це може прибити психологічно. Я б її точно не ставив.

Чи може Україна претендувати на трійку призерів? Буде складно. Все буде вирішувати стрільба», - сказав Седнєв.

Нагадаємо, жіноча естафета в Контіолахті відбудеться в суботу, 5 грудня. Початок о 16:15 за київським часом.

Біатлонний сезон-2020/21: розклад, анонси, трансляції, результати

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Сергій Седнєв - відомий у минулому український біатлоніст. Переможець і призер етапів Кубка світу, медаліст Універсіад і чемпіонатів Європи. Бронзовий призер чемпіонату світу 2011 року в естафеті.

Данный прогноз является мнением эксперта и не гарантирует выигрыша в букмекерской конторе.

Сергей Седнев, Sport.ua

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности