ВИДЕО. Фантастический сэйв Лунина после удара Марсело

Украинский вратарь «Реала» готовится к поединку с «Интером» в Лиге чемпионов

ВИДЕО. Фантастический сэйв Лунина после удара Марсело
© Instagram. Андрей Лунин

21-летний украинский голкипер мадридского «Реала» Андрей Лунин готовится к поединку группового этапа Лиги чемпионов против миланского «Интера», который состоится в среду, 25-го ноября.

«Это не останавливается. Сегодня мы вернулись к тренировкам. Пришло время подготовиться к очень важному матчу Лиги чемпионов!», — написал Лунин, комментируя свой великолепный сэйв после удара Марсело.

В текущем сезоне Лунин пока не провел ни одного матча за «Реал».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Instagram

(92 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 22.11.2020 22:58
    +4
    Barsa2019, 22.11.2020 20:31
    Спорт.юа в своем стиле. Лишь бы больше просмотров было.
    Лучше уж такие новости, чем новую сумочку или очередное мудрое высказывание Седан обсуждать.
    Віталій Ткачук
      Віталій Ткачук, 22.11.2020 21:32
    +4
    Станіслав Б'ялковський, 22.11.2020 20:41
    Лунін показав себе у збірній проти Польщі((( хлопчину розрекламували..взяли у Реал Мадрид і все....ну зіграв кілька гарних матчів за молодіжну Україну на ЧС..а що далі???? сидіти в запасі в Реалі рік, два,три? чи в оренду в сегунду.....може краще йому вернутися в Україну???? чи грати десь у Бельгії чи Туреччині????
    А що сталося в товарняку з Польщею? Він там був перший на м'ячі, трішки затупив - буває. Голкіпери світового класу іноді ще не так лажають. Забили б ми свої моменти, ніхто й не згадав би про цей ляп Луніна. Ну і далі: гравець тренується з основою Реала, є другим номером, то навіщо йому повертатися в Україну ( навіть в ДК чи шахту ), про турків взагалі мова не йде. Думаю, що і в Бельгію Зідан його не віддасть. Я би дав зіграти Луніну 4-5 матчів підряд, потім можна вже щось вирішувати.
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 22.11.2020 21:19
    -1
    Король тренувань !
    Local78
      Local78, 22.11.2020 21:07
    +2
    Надіюсь з характером у Луніна все в порядку, щоб скористатись шансом, а він має випасти...
    Vicos
      Vicos, 22.11.2020 20:58
    +1
    Декілька разів передивився! Марсело вдарив , навіть, не впівсили... кожен воротар таке повинен тягнути! Покажіть тренування Бущана, Нещерета того ж Трубіна... Як не новина про Луніна, так про Коноплянку! Мегазірки!!!
    Ще новин про Ломаченка не вистачає... давно не чутно , аж засумували....
    Станіслав Б'ялковський
      Станіслав Б'ялковський, 22.11.2020 20:41
    +3
    Лунін показав себе у збірній проти Польщі((( хлопчину розрекламували..взяли у Реал Мадрид і все....ну зіграв кілька гарних матчів за молодіжну Україну на ЧС..а що далі???? сидіти в запасі в Реалі рік, два,три? чи в оренду в сегунду.....може краще йому вернутися в Україну???? чи грати десь у Бельгії чи Туреччині????
    Barsa2019
      Barsa2019, 22.11.2020 20:31
    +7
    Спорт.юа в своем стиле. Лишь бы больше просмотров было.
    Andy Chak
      Andy Chak, 22.11.2020 20:30
    +5
    "У поточному сезоні Лунін поки не провів жодного матчу за «Реал»" - готуємся дальше...
    BaZia
    online
      BaZia, 22.11.2020 20:28
    +8
    Я думал что вратарь обязан такое тянуть
    kot_sumy
    online
      kot_sumy, 22.11.2020 20:17
    +1
    myroslavmail, 22.11.2020 20:06
    а чому новина не в топі?
    S t e p a n
    online
      S t e p a n , 22.11.2020 20:16
    +6
    Всё равно долговязый бельгиец играть будет...
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 22.11.2020 20:11
    +15
    А що там фантастичного?
    myroslavmail
    online
      myroslavmail, 22.11.2020 20:06
    +7
    а чому новина не в топі?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 22.11.2020 20:11
    +15
    А що там фантастичного?
    BaZia
    online
      BaZia, 22.11.2020 20:28
    +8
    Я думал что вратарь обязан такое тянуть
    Barsa2019
      Barsa2019, 22.11.2020 20:31
    +7
    Спорт.юа в своем стиле. Лишь бы больше просмотров было.
    myroslavmail
    online
      myroslavmail, 22.11.2020 20:06
    +7
    а чому новина не в топі?
    S t e p a n
    online
      S t e p a n , 22.11.2020 20:16
    +6
    Всё равно долговязый бельгиец играть будет...
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 22.11.2020 20:30
    +5
    "У поточному сезоні Лунін поки не провів жодного матчу за «Реал»" - готуємся дальше...
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 22.11.2020 22:58
    +4
    Barsa2019, 22.11.2020 20:31
    Спорт.юа в своем стиле. Лишь бы больше просмотров было.
    Лучше уж такие новости, чем новую сумочку или очередное мудрое высказывание Седан обсуждать.
    Віталій Ткачук
      Віталій Ткачук, 22.11.2020 21:32
    +4
    Станіслав Б'ялковський, 22.11.2020 20:41
    Лунін показав себе у збірній проти Польщі((( хлопчину розрекламували..взяли у Реал Мадрид і все....ну зіграв кілька гарних матчів за молодіжну Україну на ЧС..а що далі???? сидіти в запасі в Реалі рік, два,три? чи в оренду в сегунду.....може краще йому вернутися в Україну???? чи грати десь у Бельгії чи Туреччині????
    А що сталося в товарняку з Польщею? Він там був перший на м'ячі, трішки затупив - буває. Голкіпери світового класу іноді ще не так лажають. Забили б ми свої моменти, ніхто й не згадав би про цей ляп Луніна. Ну і далі: гравець тренується з основою Реала, є другим номером, то навіщо йому повертатися в Україну ( навіть в ДК чи шахту ), про турків взагалі мова не йде. Думаю, що і в Бельгію Зідан його не віддасть. Я би дав зіграти Луніну 4-5 матчів підряд, потім можна вже щось вирішувати.
    Станіслав Б'ялковський
      Станіслав Б'ялковський, 22.11.2020 20:41
    +3
    Лунін показав себе у збірній проти Польщі((( хлопчину розрекламували..взяли у Реал Мадрид і все....ну зіграв кілька гарних матчів за молодіжну Україну на ЧС..а що далі???? сидіти в запасі в Реалі рік, два,три? чи в оренду в сегунду.....може краще йому вернутися в Україну???? чи грати десь у Бельгії чи Туреччині????
    Local78
    online
      Local78, 22.11.2020 21:07
    +2
    Надіюсь з характером у Луніна все в порядку, щоб скористатись шансом, а він має випасти...
    Vicos
      Vicos, 22.11.2020 20:58
    +1
    Декілька разів передивився! Марсело вдарив , навіть, не впівсили... кожен воротар таке повинен тягнути! Покажіть тренування Бущана, Нещерета того ж Трубіна... Як не новина про Луніна, так про Коноплянку! Мегазірки!!!
    Ще новин про Ломаченка не вистачає... давно не чутно , аж засумували....
    kot_sumy
    online
      kot_sumy, 22.11.2020 20:17
    +1
    myroslavmail, 22.11.2020 20:06
    а чому новина не в топі?