А воз и ныне там. Ястремская проиграла на старте турнира в Линце

Вторая ракетка Украины продолжила безвыигрышную серию

А воз и ныне там. Ястремская проиграла на старте турнира в Линце
© WTA. Даяна Ястремская

Вторая ракетка Украины Даяна Ястремская (№29 WTA) проиграла матч первого круга на турнире международной серии WTA в Линце.
 
В стартовом поединке 20-летняя украинка в двух сетах уступила Грет Миннен из Бельгии (№110 WTA).
 
Линц. Первый круг
Даяна Ястремская (Украина) – Грет Миннен (Бельгия) – 4:6, 3:6

Результат данного поединка вряд ли вызвал у болельщиков удивление. В последнее время Даяна больше мучает себя и своих фанатов, чем играет. Куда-то пропали ее основные козыри, а недостатки, которые раньше были немного скрыты под пеленой успехов, вскрылись на полную.
 
Раньше было сложно представить, что даже против четвертой ракетки Бельгии у Ястремской сейчас практически нет шансов на победу. Если раньше Миннен была бы оперативно снесена с корта, то сегодня мы не увидели, за счет чего Даяна собирается побеждать. Перед матчем она обещала, что покажет что-то новенькое, но кроме не совсем удачной игры у сетки и огромного количества ошибок на любой вкус больше ничего разглядеть не удалось. 
 
Ястремская продолжит выступление в Австрии в парном разряде с Мартой Костюк, после чего у нее будет достаточно времени поразмыслить над тем, как она хочет дальше продолжать свою карьеру. Больше всего беспокоит тот факт, что после расставания с Сашей Баином никаких изменений в лучшую сторону нет. Это означает лишь одно – проблема в самой Даяне и ее отношении к делу. Если с этим ничего не изменить, то о высоких результатах и ноликах на банковском счету останутся одни воспоминания.
 
Отметим, что это четвертое подряд поражение Ястремской. Последний раз она побеждала 16 сентября во втором круге грунтового Премьера в Риме.

Стоит отметить, что по итогам соревнований в Линце Даяна точно останется в топ-30 мирового рейтинга.
 
Во втором круге Миннен встретится с Армони Тан (№240 WTA) или Барборой Крейчиковой (№74 WTA).

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(17 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    olya403
      olya403, 10.11.2020 15:38
    0
    є в Фейсбуці така група - БТУ (мабуть, знаєте її). Так от там під постом про Даяну сама Даяна або хтось від її сторінки "спілкується" з вболівальниками. "Ти кто такой", "своё мнение при себе держите", "то не ваше дело! А лично мое! Ваше мнение меня не волнует! " і т.п.
    Щось мені здається, що я з кожним таким коментарем все менше і менше за неї вболівати буду
    viktor112007
    online
      viktor112007, 10.11.2020 01:34
    +4
    Коли там нова відстійна пісня?
    Може, теніс то не для неї, але поп-сцена тим паче, бо голосу узагалі нема
    Я не музикант, але мені слон на вухо не наступав, кажу те що сам зрозумів по її співам
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 09.11.2020 23:07
    +2
    adidas777, 09.11.2020 22:56
    Позорное падение продолжается!
    Ничего, бабки имеют такое свойство заканчиваться!
    Может хоть это насторожит голову Даяны. Которая уже долгое время занята чем угодно, но только не теннисом!
    Оне депутаты слух урода. Ваши бабки это их бабки, нет, они не закончатся
    adidas777
    online
      adidas777, 09.11.2020 22:56
    +3
    Позорное падение продолжается!
    Ничего, бабки имеют такое свойство заканчиваться!
    Может хоть это насторожит голову Даяны. Которая уже долгое время занята чем угодно, но только не теннисом!
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 09.11.2020 22:17
    +3
    alekshuzenkodem, 09.11.2020 20:27
    Ястремская просто не готова! Найти тренера и пахать, пахать и пахать. Или замуж и рожать. рожать и рожать. Тетка здоровая!
    Я вот тоже подумал об этом... По всему ее виду, складывается впечатление, что она устала от тенниса и выходит на корт скорее по инерции, чем для борьбы с соперницей. Такое часто случается, когда голова забита другими мыслями, о которых можно только догадываться... Не исключено, что уже нешелся богатенький папенька и надо готовиться к резкой перемене в жизни...
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 09.11.2020 21:49
    +4
    Всё... Закат у девки, пик был 2018
    ternow
    online
      ternow, 09.11.2020 21:20
    +8
    Проиграла абы кому...
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 09.11.2020 21:04
    0
    Vlad Ltava, 09.11.2020 20:59
    Турнір виграла, тепер чекаємо пару кліпів пісень ротом. Думаю що і в наступному році буде така ж гра і падіння в рейтингу. Немає що обговорювати - деградація дуже стрімка.
    Ви матч дивилися?
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 09.11.2020 20:59
    +3
    Турнір виграла, тепер чекаємо пару кліпів пісень ротом. Думаю що і в наступному році буде така ж гра і падіння в рейтингу. Немає що обговорювати - деградація дуже стрімка.
    AleksMih
      AleksMih, 09.11.2020 20:56
    +6
    Не думаю, что уже успели из Даяны выветриться спортивные амбиции, как из «звезды». Ей , как спортсменке все равно какой страны , сейчас и хейт, и очень жестокая, но конструктивная критика нужнее , чем оправдания типа её же деньги, пусть какой хочет ……ей мается.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 09.11.2020 20:56
    +8
    Sashamar, 09.11.2020 20:27
    Давно виплеканий текст.
    Я б пропонував дівчатам виступати в одязі з надписом, що став класичним: "Ваші очікування - ваші проблеми". Тепер, перед тим як мінусувати, дочитайте до кінця.
    На відміну від футболістів, яких утримують олігархи, тобто в кінцевому підсумку платники податків, тенісистки утримують себе самі. Це з точки зору грошей. Тепер з точки зору не грошей.
    Нікого не обходить, що Лопатецька і Снігур почали програвати кваліфікації (!) до двадцятип'ятитисячників. Нема дискусій, що Завацька тупцює на місці. Не кажучи вже про "успіхи" Закарлюк, Позніхіренко, Страхової та інших. Нікого не хвилює, куди вони їздять, з ким зустрічаються і так далі. Все починається тільки якщо мова йде про трійку Світоліна-Ястремська-Костюк. Чому? Вочевидь тому, що вони, на відміну від інших, дарували нам очікування, надії. І ми повертаємось туди з чого почали. Але ж ми їх на це не уповноважили, ми ж їх не обирали, вони самі. І не для нас, для себе.
    До чого це я. Можна радіти успіхам і засмучуватись, навіть обурюватись поразками. Але не можна за кожної зручної та незручної нагоди згадувати негра/москаля/пісеньку/розтяжку/Інстагра
    м, далі по списку, потрібне підкреслити. Все.
    Тупцювання на місці ще можна було б зрозуміти. Ну ,скажімо, досягла стелі, межі своїх фізичних можливостей. Чи якщо вже поступається суперницям, то талановитим, прогресуючим. А тут видає тенісистка з топ-30 гру якоїсь спортсменки-початківця. Звісно, що то її справа, але нам не все одно, як виглядають на спортивних аренах наші співвітчизниці. Змінила Шошина громадянство і навіть не дивлюсь тепер, що там вона видала, прогресує чи регресує. Щодо Лопатецької, то не гоже згадувати її нинішні невдачі - занадто дорого їй обійшлось намагання швидко досягти вершин. Там і фізичні проблеми і психологічні можуть бути. У Снігур по-моєму не так вже й погано все складається. Вболіваймо за наших, якщо вони того варті! І коли не варті, то мабуть також...
    kollekciy
      kollekciy, 09.11.2020 20:45
    +9
    Як тепер Марті з цією чудо Даяною пару тягнути, треба було Сасновіч брати.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 09.11.2020 20:44
    +1
    Ну хоч тут все стабільно. Про покійників або добре, або ніяк)))
    kollekciy
      kollekciy, 09.11.2020 20:39
    +5
    На попередньому турнірі Даяна хоч якусь гру показувала, я навіть не зрозумів, як американка переломила гру. А сьогодні це просто щось, наші за тисячні місцеві тенісистки краще грають.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 09.11.2020 20:37
    +3
    Sashamar, 09.11.2020 20:27
    Давно виплеканий текст.
    Я б пропонував дівчатам виступати в одязі з надписом, що став класичним: "Ваші очікування - ваші проблеми". Тепер, перед тим як мінусувати, дочитайте до кінця.
    На відміну від футболістів, яких утримують олігархи, тобто в кінцевому підсумку платники податків, тенісистки утримують себе самі. Це з точки зору грошей. Тепер з точки зору не грошей.
    Нікого не обходить, що Лопатецька і Снігур почали програвати кваліфікації (!) до двадцятип'ятитисячників. Нема дискусій, що Завацька тупцює на місці. Не кажучи вже про "успіхи" Закарлюк, Позніхіренко, Страхової та інших. Нікого не хвилює, куди вони їздять, з ким зустрічаються і так далі. Все починається тільки якщо мова йде про трійку Світоліна-Ястремська-Костюк. Чому? Вочевидь тому, що вони, на відміну від інших, дарували нам очікування, надії. І ми повертаємось туди з чого почали. Але ж ми їх на це не уповноважили, ми ж їх не обирали, вони самі. І не для нас, для себе.
    До чого це я. Можна радіти успіхам і засмучуватись, навіть обурюватись поразками. Але не можна за кожної зручної та незручної нагоди згадувати негра/москаля/пісеньку/розтяжку/Інстагра
    м, далі по списку, потрібне підкреслити. Все.
    Здорово написал, плюсанул...
    Но сделаю замечание... Хайп, хейт и т.д. - это признак успешности. Можно сидеть у себя в норке и никому до тебя дела нет, а можно стремиться к звездам. Наша большая тройка знает на что идет и за это нормальные деньги и славу зарабатывает/стремится зарабатывать... Так что, издержки рискованного производства)))
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 09.11.2020 20:36
    0
    olya403, 09.11.2020 20:23
    нічого страшного. Зате в неї 2 нових треки є
    Ну скільки можна цей гумор на рівні п'ятого класу?)
    Vladlen
      Vladlen, 09.11.2020 20:35
    +7
    Даяна просто поймала звездочку, немного поздновато, но с этим сталкиваются большинство знаменитостей. Марта этим переболела с 15 по 17 лет, а Даяна заразилась в 20. Надеюсь только, что у нее болезнь будет протекать не в такой тяжёлой форме и скоро она поправится.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 09.11.2020 20:33
    0
    Александр Ад, 09.11.2020 20:28
    такє враження,що Даяна не трєнується з мячем..Абсолютно не відчуває яку силу треба шоб послать мяч по потрібной траєкторії,бье то в сітку,то мімо
    жах...
    Раніше ії перший тренер підбігав і говорів,шо треба робити,а зараз і тренера немає і підходити не можна...
    І я вважаю що це дуже важлива складова її гри. В ній бурлять емоції і її потрібно заспокоювати.
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 09.11.2020 20:33
    +3
    Sashamar, 09.11.2020 20:27
    Давно виплеканий текст.
    Я б пропонував дівчатам виступати в одязі з надписом, що став класичним: "Ваші очікування - ваші проблеми". Тепер, перед тим як мінусувати, дочитайте до кінця.
    На відміну від футболістів, яких утримують олігархи, тобто в кінцевому підсумку платники податків, тенісистки утримують себе самі. Це з точки зору грошей. Тепер з точки зору не грошей.
    Нікого не обходить, що Лопатецька і Снігур почали програвати кваліфікації (!) до двадцятип'ятитисячників. Нема дискусій, що Завацька тупцює на місці. Не кажучи вже про "успіхи" Закарлюк, Позніхіренко, Страхової та інших. Нікого не хвилює, куди вони їздять, з ким зустрічаються і так далі. Все починається тільки якщо мова йде про трійку Світоліна-Ястремська-Костюк. Чому? Вочевидь тому, що вони, на відміну від інших, дарували нам очікування, надії. І ми повертаємось туди з чого почали. Але ж ми їх на це не уповноважили, ми ж їх не обирали, вони самі. І не для нас, для себе.
    До чого це я. Можна радіти успіхам і засмучуватись, навіть обурюватись поразками. Але не можна за кожної зручної та незручної нагоди згадувати негра/москаля/пісеньку/розтяжку/Інстагра
    м, далі по списку, потрібне підкреслити. Все.
    сьогодні воні грають за себе, а завтра за збірну Україні Чи вболівальникі нє в рахунок?
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 09.11.2020 20:30
    +2
    Краще всього, змінити вид діяльності.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 09.11.2020 20:22
    +12
    Дивуватися таким поразкам Даяни вже не варто. Треба приймати важливі рішення і змінювати геть усе.
    Вчора мені хтось дорікав, що мої прогнози на матчі українок у Лінці є занадто песимістичними. Так то ще, виявляється, великий оптимізм був.
    vital
    online
      vital, 09.11.2020 20:28
    +11
    Даяна як Маша з мультику "Маша і ведмідь": "Хочу-хочу... выиграть турнир в Линце". Біда в тому що не не те саме що плаття гарненьке одягнути щоб покрасуватися в ньому. Тепер стало зрозуміло яка така "нова Даяна" - це плаття нове. Для перемог потрібно пахати годинами. А можна й пісні записувати, але від цього чомусь перемоги не приходять...
    Біля сітки Даяна чудила, як ніколи. Не бачив жодного разу щоб Даяна зіграла в протихід. Удари по лініях? А для чого? Краще одні кроси...
    olya403
    online
      olya403, 09.11.2020 20:23
    +10
    нічого страшного. Зате в неї 2 нових треки є
    kollekciy
      kollekciy, 09.11.2020 20:45
    +9
    Як тепер Марті з цією чудо Даяною пару тягнути, треба було Сасновіч брати.
    ternow
    online
      ternow, 09.11.2020 21:20
    +8
    Проиграла абы кому...
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 09.11.2020 20:56
    +8
    Sashamar, 09.11.2020 20:27
    Давно виплеканий текст.
    Я б пропонував дівчатам виступати в одязі з надписом, що став класичним: "Ваші очікування - ваші проблеми". Тепер, перед тим як мінусувати, дочитайте до кінця.
    На відміну від футболістів, яких утримують олігархи, тобто в кінцевому підсумку платники податків, тенісистки утримують себе самі. Це з точки зору грошей. Тепер з точки зору не грошей.
    Нікого не обходить, що Лопатецька і Снігур почали програвати кваліфікації (!) до двадцятип'ятитисячників. Нема дискусій, що Завацька тупцює на місці. Не кажучи вже про "успіхи" Закарлюк, Позніхіренко, Страхової та інших. Нікого не хвилює, куди вони їздять, з ким зустрічаються і так далі. Все починається тільки якщо мова йде про трійку Світоліна-Ястремська-Костюк. Чому? Вочевидь тому, що вони, на відміну від інших, дарували нам очікування, надії. І ми повертаємось туди з чого почали. Але ж ми їх на це не уповноважили, ми ж їх не обирали, вони самі. І не для нас, для себе.
    До чого це я. Можна радіти успіхам і засмучуватись, навіть обурюватись поразками. Але не можна за кожної зручної та незручної нагоди згадувати негра/москаля/пісеньку/розтяжку/Інстагра
    м, далі по списку, потрібне підкреслити. Все.
    Тупцювання на місці ще можна було б зрозуміти. Ну ,скажімо, досягла стелі, межі своїх фізичних можливостей. Чи якщо вже поступається суперницям, то талановитим, прогресуючим. А тут видає тенісистка з топ-30 гру якоїсь спортсменки-початківця. Звісно, що то її справа, але нам не все одно, як виглядають на спортивних аренах наші співвітчизниці. Змінила Шошина громадянство і навіть не дивлюсь тепер, що там вона видала, прогресує чи регресує. Щодо Лопатецької, то не гоже згадувати її нинішні невдачі - занадто дорого їй обійшлось намагання швидко досягти вершин. Там і фізичні проблеми і психологічні можуть бути. У Снігур по-моєму не так вже й погано все складається. Вболіваймо за наших, якщо вони того варті! І коли не варті, то мабуть також...
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 09.11.2020 20:28
    +8
    такє враження,що Даяна не трєнується з мячем..Абсолютно не відчуває яку силу треба шоб послать мяч по потрібной траєкторії,бье то в сітку,то мімо
    жах...
    Раніше ії перший тренер підбігав і говорів,шо треба робити,а зараз і тренера немає і підходити не можна...
    Vladlen
      Vladlen, 09.11.2020 20:35
    +7
    Даяна просто поймала звездочку, немного поздновато, но с этим сталкиваются большинство знаменитостей. Марта этим переболела с 15 по 17 лет, а Даяна заразилась в 20. Надеюсь только, что у нее болезнь будет протекать не в такой тяжёлой форме и скоро она поправится.
    AleksMih
      AleksMih, 09.11.2020 20:56
    +6
    Не думаю, что уже успели из Даяны выветриться спортивные амбиции, как из «звезды». Ей , как спортсменке все равно какой страны , сейчас и хейт, и очень жестокая, но конструктивная критика нужнее , чем оправдания типа её же деньги, пусть какой хочет ……ей мается.
    alekshuzenkodem
      alekshuzenkodem, 09.11.2020 20:27
    +6
    Ястремская просто не готова! Найти тренера и пахать, пахать и пахать. Или замуж и рожать. рожать и рожать. Тетка здоровая!
    kollekciy
      kollekciy, 09.11.2020 20:39
    +5
    На попередньому турнірі Даяна хоч якусь гру показувала, я навіть не зрозумів, як американка переломила гру. А сьогодні це просто щось, наші за тисячні місцеві тенісистки краще грають.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 10.11.2020 01:34
    +4
    Коли там нова відстійна пісня?
    Може, теніс то не для неї, але поп-сцена тим паче, бо голосу узагалі нема
    Я не музикант, але мені слон на вухо не наступав, кажу те що сам зрозумів по її співам
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 09.11.2020 21:49
    +4
    Всё... Закат у девки, пик был 2018
    sv_2000
    online
      sv_2000, 09.11.2020 20:30
    +4
    Stanislav Matusevych, 09.11.2020 20:22
    Дивуватися таким поразкам Даяни вже не варто. Треба приймати важливі рішення і змінювати геть усе.
    Вчора мені хтось дорікав, що мої прогнози на матчі українок у Лінці є занадто песимістичними. Так то ще, виявляється, великий оптимізм був.
    Це я дорікав Но я по поводу Марти)) Завтра посмотрим.
    А Даяне надо сильно разобраться со своими тараканами.. Не знаю, что там надо, тренер, психолог, обряд экзорцизма... Не знаю... Но у Даяны дикие ментальные проблемы, судя по всему
    adidas777
    online
      adidas777, 09.11.2020 22:56
    +3
    Позорное падение продолжается!
    Ничего, бабки имеют такое свойство заканчиваться!
    Может хоть это насторожит голову Даяны. Которая уже долгое время занята чем угодно, но только не теннисом!
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 09.11.2020 22:17
    +3
    alekshuzenkodem, 09.11.2020 20:27
    Ястремская просто не готова! Найти тренера и пахать, пахать и пахать. Или замуж и рожать. рожать и рожать. Тетка здоровая!
    Я вот тоже подумал об этом... По всему ее виду, складывается впечатление, что она устала от тенниса и выходит на корт скорее по инерции, чем для борьбы с соперницей. Такое часто случается, когда голова забита другими мыслями, о которых можно только догадываться... Не исключено, что уже нешелся богатенький папенька и надо готовиться к резкой перемене в жизни...
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 09.11.2020 20:59
    +3
    Турнір виграла, тепер чекаємо пару кліпів пісень ротом. Думаю що і в наступному році буде така ж гра і падіння в рейтингу. Немає що обговорювати - деградація дуже стрімка.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 09.11.2020 20:37
    +3
    Sashamar, 09.11.2020 20:27
    Давно виплеканий текст.
    Я б пропонував дівчатам виступати в одязі з надписом, що став класичним: "Ваші очікування - ваші проблеми". Тепер, перед тим як мінусувати, дочитайте до кінця.
    На відміну від футболістів, яких утримують олігархи, тобто в кінцевому підсумку платники податків, тенісистки утримують себе самі. Це з точки зору грошей. Тепер з точки зору не грошей.
    Нікого не обходить, що Лопатецька і Снігур почали програвати кваліфікації (!) до двадцятип'ятитисячників. Нема дискусій, що Завацька тупцює на місці. Не кажучи вже про "успіхи" Закарлюк, Позніхіренко, Страхової та інших. Нікого не хвилює, куди вони їздять, з ким зустрічаються і так далі. Все починається тільки якщо мова йде про трійку Світоліна-Ястремська-Костюк. Чому? Вочевидь тому, що вони, на відміну від інших, дарували нам очікування, надії. І ми повертаємось туди з чого почали. Але ж ми їх на це не уповноважили, ми ж їх не обирали, вони самі. І не для нас, для себе.
    До чого це я. Можна радіти успіхам і засмучуватись, навіть обурюватись поразками. Але не можна за кожної зручної та незручної нагоди згадувати негра/москаля/пісеньку/розтяжку/Інстагра
    м, далі по списку, потрібне підкреслити. Все.
    Здорово написал, плюсанул...
    Но сделаю замечание... Хайп, хейт и т.д. - это признак успешности. Можно сидеть у себя в норке и никому до тебя дела нет, а можно стремиться к звездам. Наша большая тройка знает на что идет и за это нормальные деньги и славу зарабатывает/стремится зарабатывать... Так что, издержки рискованного производства)))
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 09.11.2020 20:33
    +3
    Sashamar, 09.11.2020 20:27
    Давно виплеканий текст.
    Я б пропонував дівчатам виступати в одязі з надписом, що став класичним: "Ваші очікування - ваші проблеми". Тепер, перед тим як мінусувати, дочитайте до кінця.
    На відміну від футболістів, яких утримують олігархи, тобто в кінцевому підсумку платники податків, тенісистки утримують себе самі. Це з точки зору грошей. Тепер з точки зору не грошей.
    Нікого не обходить, що Лопатецька і Снігур почали програвати кваліфікації (!) до двадцятип'ятитисячників. Нема дискусій, що Завацька тупцює на місці. Не кажучи вже про "успіхи" Закарлюк, Позніхіренко, Страхової та інших. Нікого не хвилює, куди вони їздять, з ким зустрічаються і так далі. Все починається тільки якщо мова йде про трійку Світоліна-Ястремська-Костюк. Чому? Вочевидь тому, що вони, на відміну від інших, дарували нам очікування, надії. І ми повертаємось туди з чого почали. Але ж ми їх на це не уповноважили, ми ж їх не обирали, вони самі. І не для нас, для себе.
    До чого це я. Можна радіти успіхам і засмучуватись, навіть обурюватись поразками. Але не можна за кожної зручної та незручної нагоди згадувати негра/москаля/пісеньку/розтяжку/Інстагра
    м, далі по списку, потрібне підкреслити. Все.
    сьогодні воні грають за себе, а завтра за збірну Україні Чи вболівальникі нє в рахунок?
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 09.11.2020 23:07
    +2
    adidas777, 09.11.2020 22:56
    Позорное падение продолжается!
    Ничего, бабки имеют такое свойство заканчиваться!
    Может хоть это насторожит голову Даяны. Которая уже долгое время занята чем угодно, но только не теннисом!
    Оне депутаты слух урода. Ваши бабки это их бабки, нет, они не закончатся