Марта Костюк – Энн Ли. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию финала на турнире ITF в США

Марта Костюк – Энн Ли. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© WTA. Марта Костюк

В воскресенье, 1 ноября, Марта Костюк (№104 WTA) сыграет в финале 80-тысячника ITF в Тайлере, США.

В матче за титул 18-летняя украинская теннисистка, посеянная под восьмым номером, сразится против 20-летней американки Энн Ли (№112 WTA), которая получила от организаторов седьмой номер посева.

Ориентировочное начало матча в 20:50 по Киеву.

Ранее девушки между собой не играли. Для обеих теннисисток это может быть крупнейший выигранный титул в карьере. Украинка уже гарантировала себе дебют в топ-100 мирового рейтинга, американка точно обновит личный рекорд, но в первую сотню попадет только в случае победы в финальном противостоянии.

Плеер с видеотрансляцией будет добавлен ближе к началу матча.

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(21 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    vital
    online
      vital, 01.11.2020 23:27
    +4
    AleksMih, 01.11.2020 23:16
    Только мне показалось, что в последнем гейме линейные сограждане немного помогли ?
    Що поробиш, дома і стіни/судді лінійні допомагають. Але не в цьому глобальна причина поразки...
    AleksMih
      AleksMih, 01.11.2020 23:23
    -2
    Максим Гаврилов, 01.11.2020 23:18
    Так, здаеться ауту явно не було в передостаньому розіграші
    А мне и не раз на 150-и инчах показалось
    Дмитрий Трегубов
      Дмитрий Трегубов, 01.11.2020 23:19
    -2
    Обидно, но мячей Марта больше накидла
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 01.11.2020 23:18
    +3
    AleksMih, 01.11.2020 23:16
    Только мне показалось, что в последнем гейме линейные сограждане немного помогли ?
    Так, здаеться ауту явно не було в передостаньому розіграші
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 01.11.2020 23:18
    +2
    AleksMih, 01.11.2020 23:16
    Только мне показалось, что в последнем гейме линейные сограждане немного помогли ?
    А мені так весь матч здавалося! Що поробиш-водокачка!)
    olya403
      olya403, 01.11.2020 23:17
    +5
    sarra2008, 01.11.2020 23:13
    Марта явно заморилась, а Лі вмикалася саме тоді, коли це було потрібно
    Марта забагато енегрії на істерики витрачає
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 01.11.2020 23:17
    +4
    Не вистачає Марті психолога, бо після криків, або звертань до мами, починає програвати. І це вже не перша гра така...
    AleksMih
      AleksMih, 01.11.2020 23:16
    +4
    Только мне показалось, что в последнем гейме линейные сограждане немного помогли ?
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 01.11.2020 23:14
    +8
    На жаль, забагато помилок за рахунку "рівно" у геймах. І продовжуються проблеми з подачею. Не набираючи очок безпосередньо з подач, важко грати з більш-менш серйозними суперницями. Знов не підкорився турнір вище 60-тисячника.
    Тим не менше, Марта дебютує у топ-100, і є тільки однією українською тенісисткою, яка покращила свою гру після локдауну. Сподіваюся, Чарльстон вона грати не буде, а до квалу Лінца встигне трохи відновитися.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 01.11.2020 23:13
    +5
    Як з подвійними зав'язала, то пішли невимушені. Потратила занадто багато сил, а недуже вдала копія Осаки діяла раціонально. Шкода...
    sv_2000
    online
      sv_2000, 01.11.2020 23:13
    0
    Mazyr2412, 01.11.2020 23:11
    В американокитаянки поки чуть більші "яйця",але Марта грає добре! Будуть люди!
    Четко сказал. Добавить нечего
    sarra2008
      sarra2008, 01.11.2020 23:13
    +3
    Марта явно заморилась, а Лі вмикалася саме тоді, коли це було потрібно
    vital
    online
      vital, 01.11.2020 23:12
    +6
    Не зважаючи на поразку, хороший такий інтригуючий матч вийшов. Були б у Марти нормальні подачі, то б перемогла українка.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 01.11.2020 23:12
    +3
    щось забагато Марта фіналів програє
    никовіліст
      никовіліст, 01.11.2020 23:12
    +3
    Пощастило китайській американці. Марта сама принесла їй титул, змусила виграти...
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 01.11.2020 23:11
    +4
    В американокитаянки поки чуть більші "яйця",але Марта грає добре! Будуть люди!
    donPedro
      donPedro, 01.11.2020 23:06
    +4
    Марта вже "дограє"
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 01.11.2020 23:05
    +3
    Таки програє самураю!( Шкода!( Але ця Лі якась незворушна!
    vital
    online
      vital, 01.11.2020 23:04
    +2
    3-5. Давай, Марто-камбек. Твій вихід....
    olya403
      olya403, 01.11.2020 23:04
    +8
    знову купа невимушених в геймі. І це, мабуть, вже все
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 01.11.2020 16:06
    +15
    Не проста суперниця. На US-open перемогла гравців не гірших за тих,яких розтрощила Марта. Но буки дуже вірять в Костюк! Бажаю перемоги україночці!
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 01.11.2020 23:14
    +8
    На жаль, забагато помилок за рахунку "рівно" у геймах. І продовжуються проблеми з подачею. Не набираючи очок безпосередньо з подач, важко грати з більш-менш серйозними суперницями. Знов не підкорився турнір вище 60-тисячника.
    Тим не менше, Марта дебютує у топ-100, і є тільки однією українською тенісисткою, яка покращила свою гру після локдауну. Сподіваюся, Чарльстон вона грати не буде, а до квалу Лінца встигне трохи відновитися.
    olya403
      olya403, 01.11.2020 23:04
    +8
    знову купа невимушених в геймі. І це, мабуть, вже все
    olya403
      olya403, 01.11.2020 22:28
    +7
    та блін, Марта...три двійних в геймі
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 01.11.2020 22:15
    +7
    Mazyr2412, 01.11.2020 22:12
    Що за англійське слово "рідом"(я так чую- брейк рідом). Хто знає,а то не можу знайти?)
    Можливо, мова йшла про «збити ритм» - break rhythm
    vital
    online
      vital, 01.11.2020 23:12
    +6
    Не зважаючи на поразку, хороший такий інтригуючий матч вийшов. Були б у Марти нормальні подачі, то б перемогла українка.
    olya403
      olya403, 01.11.2020 23:17
    +5
    sarra2008, 01.11.2020 23:13
    Марта явно заморилась, а Лі вмикалася саме тоді, коли це було потрібно
    Марта забагато енегрії на істерики витрачає
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 01.11.2020 23:13
    +5
    Як з подвійними зав'язала, то пішли невимушені. Потратила занадто багато сил, а недуже вдала копія Осаки діяла раціонально. Шкода...
    vital
    online
      vital, 01.11.2020 22:54
    +5
    6-ий гейм вирішального сету це просто - Марта ходила по лезу. Відлягло поки...
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 01.11.2020 22:42
    +5
    Віталій Возняк, 01.11.2020 22:40
    Ага. Аби нам не довелось почути: "Мамо, що я роблю?"
    Там ще не таке почуєш!) Зате на українській!)
    Sashamar
      Sashamar, 01.11.2020 22:20
    +5
    Американка теж не пальцем роблена. Сильну першу Марти їй важко приймати, але якщо вже починається розіграш, тут вона на коні.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 01.11.2020 21:39
    +5
    AleksMih, 01.11.2020 21:16
    Отлично Марта чувствует и мяч и корт. Третьего сета быть не должно
    Це може бути і не в нашу сторону!)
    vital
    online
      vital, 01.11.2020 23:27
    +4
    AleksMih, 01.11.2020 23:16
    Только мне показалось, что в последнем гейме линейные сограждане немного помогли ?
    Що поробиш, дома і стіни/судді лінійні допомагають. Але не в цьому глобальна причина поразки...
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 01.11.2020 23:17
    +4
    Не вистачає Марті психолога, бо після криків, або звертань до мами, починає програвати. І це вже не перша гра така...
    AleksMih
      AleksMih, 01.11.2020 23:16
    +4
    Только мне показалось, что в последнем гейме линейные сограждане немного помогли ?
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 01.11.2020 23:11
    +4
    В американокитаянки поки чуть більші "яйця",але Марта грає добре! Будуть люди!
    donPedro
      donPedro, 01.11.2020 23:06
    +4
    Марта вже "дограє"
    vital
    online
      vital, 01.11.2020 22:59
    +4
    Погано що Марта зараз так запросто програє гейми на чужій подачі, а реальна боротьба тільки на подачі українки...
    olya403
      olya403, 01.11.2020 22:58
    +4
    шкода, що вже в двох геймах підряд на прийомі при 0-30 Марта не може до БП добратися
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 01.11.2020 22:33
    +4
    "Злий" бекхенд від Марти- такі перли видає американський коментатор!)