Марта Костюк – Кэтрин Беллис. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию финала на турнире ITF в США

Марта Костюк – Кэтрин Беллис. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Марта Костюк

В воскресенье, 25 октября, Марта Костюк (№113 WTA) сыграет в финале 80-тысячника ITF в Мэйконе, США.

В матче за титул 18-летняя украинская теннисистка, посеянная под шестым номером, сразится против бывшей 35-й ракетки мира Кэтрин Беллис из США (№173 WTA).

Начало матча в 19:00 по Киеву.

Ранее девушки между собой не играли.

Отметим, что победа в финале позволит Костюк дебютировать в первой сотне мирового рейтинга.

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(17 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 25.10.2020 21:50
    0
    romeoboss50, 25.10.2020 21:40
    Заганяли девку в 16лет такие нагрузки вот и получите родители.
    На этом и карьера может закончиться ну или операцыя, а там реобелитация....
    Та ти Ікспєрт
    vital
    online
      vital, 25.10.2020 21:50
    +1
    Александр Ад, 25.10.2020 21:41
    на жаль...Краще вже добре підлікуватися,ніж в Лінце
    Згадувана на гілці Гаспарян, після зняття в матчі з Світоліною через судоми, якщо я не помиляюся, вже за декілька днів успішно грала на наступному турнірі, як ні в чому не бувало. Головне щоб у Марти це були лише судоми.
    kollekciy
      kollekciy, 25.10.2020 21:43
    +2
    Ще в першому сеті було видно що в Марти не все добре з ногою. Та щей гра вийшла дуже довга, тому такий кінець був можливий. Питання чи на довго це вона вибула.
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 25.10.2020 21:41
    +1
    на жаль...Краще вже добре підлікуватися,ніж в Лінце
    romeoboss50
      romeoboss50, 25.10.2020 21:40
    -2
    Заганяли девку в 16лет такие нагрузки вот и получите родители.
    На этом и карьера может закончиться ну или операцыя, а там реобелитация....
    vital
    online
      vital, 25.10.2020 21:39
    +1
    Stanislav Matusevych, 25.10.2020 21:35
    На жаль. Довгих матчів на турнірі Марта не грала, а фізично на третій сет не вистачило. Чи вдасться відновитися до квалу Лінца і чи взагалі варто туди летіти, важко сказати. Тепер питання про потрапляння в основу АО-21 залишається відкритим.
    До квалу Лінцу ще днів 10. Цілком можна відновитися, якщо це лише судоми в Марти.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 25.10.2020 21:37
    +2
    Stanislav Matusevych, 25.10.2020 21:35
    На жаль. Довгих матчів на турнірі Марта не грала, а фізично на третій сет не вистачило. Чи вдасться відновитися до квалу Лінца і чи взагалі варто туди летіти, важко сказати. Тепер питання про потрапляння в основу АО-21 залишається відкритим.
    Нашим молодим потрібно з Еліною потренуватися,а то тільки третій сет і пшик.(
    VITASS
      VITASS, 25.10.2020 21:36
    +3
    Stanislav Matusevych, 25.10.2020 21:15
    Ох і Марта! Все ж таки сет вдалося витягнути, хоча потрібно було його вигравати куди раніше. У кого сил більше залишилося?
    вот и ответ: какой ценой.... дай Бог что бы просто судорога... Марта камон. все впереди
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 25.10.2020 21:35
    +5
    На жаль. Довгих матчів на турнірі Марта не грала, а фізично на третій сет не вистачило. Чи вдасться відновитися до квалу Лінца і чи взагалі варто туди летіти, важко сказати. Тепер питання про потрапляння в основу АО-21 залишається відкритим.
    AleksMih
      AleksMih, 25.10.2020 21:34
    -4
    Это всё, должны снять, Гаспарян-2 на уиме , идиотка, изотоник пить не научилась
    vital
    online
      vital, 25.10.2020 21:34
    +1
    Mazyr2412, 25.10.2020 21:33
    Це возврат ставки,хто знає?
    Ні.
    vital
    online
      vital, 25.10.2020 21:34
    +3
    Все, Марта out. Принаймі сет Марта виграла, гірше було б 0-2 програти. Так хоч через травму.
    Здоров'я Марті.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 25.10.2020 21:33
    0
    Це возврат ставки,хто знає?
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
      SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON, 25.10.2020 21:33
    0
    game over
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
      SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON, 25.10.2020 21:29
    0
    судоми??
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 25.10.2020 21:29
    +2
    О цього ще не вистачало. Це мабуть все!(
    kollekciy
      kollekciy, 25.10.2020 21:29
    0
    Марта то зрозуліло до фіналу добралась ну зовсім не в настрої, та щей нога явно не дуже в неї. Але ваша обіцяна страшна Белліс, такаж далеко не в кращій формі.
    vital
    online
      vital, 25.10.2020 21:28
    +1
    Stanislav Matusevych, 25.10.2020 21:15
    Ох і Марта! Все ж таки сет вдалося витягнути, хоча потрібно було його вигравати куди раніше. У кого сил більше залишилося?
    Ось і відповідь на запитання про втому. В Марти судоми ((
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 25.10.2020 21:28
    0
    vital, 25.10.2020 21:20
    Когось мені ця Белліс нагадує. На ...оліна закінчується
    Беліс не боїться на вирішальних м'ячах бахнути на відміну від ...оліної.
    vital
    online
      vital, 25.10.2020 21:26
    0
    У Белліс такі самі проблеми з подачею, як і у Марти, але, на відміну від суперниці, біля сітки вона майстерно свої м'ячі виграє, легко направляючи м'яч у порожню частину корту.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 25.10.2020 21:35
    +5
    На жаль. Довгих матчів на турнірі Марта не грала, а фізично на третій сет не вистачило. Чи вдасться відновитися до квалу Лінца і чи взагалі варто туди летіти, важко сказати. Тепер питання про потрапляння в основу АО-21 залишається відкритим.
    olya403
      olya403, 25.10.2020 20:53
    +4
    тут не верещати треба, а в пустий корт попадати
    VITASS
      VITASS, 25.10.2020 21:36
    +3
    Stanislav Matusevych, 25.10.2020 21:15
    Ох і Марта! Все ж таки сет вдалося витягнути, хоча потрібно було його вигравати куди раніше. У кого сил більше залишилося?
    вот и ответ: какой ценой.... дай Бог что бы просто судорога... Марта камон. все впереди
    vital
    online
      vital, 25.10.2020 21:34
    +3
    Все, Марта out. Принаймі сет Марта виграла, гірше було б 0-2 програти. Так хоч через травму.
    Здоров'я Марті.
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 25.10.2020 20:50
    +3
    Типова Марта.
    vital
    online
      vital, 25.10.2020 19:57
    +3
    fedd1979, 25.10.2020 19:30
    150-й раз одне й те ж саме, але з все ж: з такою подачею серйозних турнірних завдань вирішити неможливо...
    Марта свідомо м'якше подає, бо як вона намагається подавати сильно, то все летить у сітку. Марті треба вже в міжсезоння набивати точні і сильні подачі, бо з ними набагато легше брати власні подачі. А брейкувати Марта вміє.
    fedd1979
    online
      fedd1979, 25.10.2020 19:30
    +3
    150-й раз одне й те ж саме, але з все ж: з такою подачею серйозних турнірних завдань вирішити неможливо...
    kollekciy
      kollekciy, 25.10.2020 21:43
    +2
    Ще в першому сеті було видно що в Марти не все добре з ногою. Та щей гра вийшла дуже довга, тому такий кінець був можливий. Питання чи на довго це вона вибула.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 25.10.2020 21:37
    +2
    Stanislav Matusevych, 25.10.2020 21:35
    На жаль. Довгих матчів на турнірі Марта не грала, а фізично на третій сет не вистачило. Чи вдасться відновитися до квалу Лінца і чи взагалі варто туди летіти, важко сказати. Тепер питання про потрапляння в основу АО-21 залишається відкритим.
    Нашим молодим потрібно з Еліною потренуватися,а то тільки третій сет і пшик.(
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 25.10.2020 21:29
    +2
    О цього ще не вистачало. Це мабуть все!(
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 25.10.2020 20:54
    +2
    Ну якщо уже такі мазати... жесть
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 25.10.2020 20:25
    +2
    Знову захист подачі на зубах. Буки вже шанси Марти оцінюють дуже низько. Ну а ми віримо
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 25.10.2020 20:03
    +2
    Так, ну схоже, що діла нк буде
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 25.10.2020 19:45
    +2
    Ну шо, все знов погано.
    Треба терміново брейкати, інакше перший сет за Белліс.
    vital
    online
      vital, 25.10.2020 19:18
    +2
    Дуже хотілось би щоб Марта зіграла на 100%, а не перехвилювалась, як це частенько буває з нею в фіналах. Покажи Марто на що ти здатна в хорошому розумінні, а чи вистачить цього це вже справа другорядна. Не хочеться побачити фінал схожий до польського.
    Денис Торопцев
      Денис Торопцев, 25.10.2020 19:03
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Давай Марто! Вболіваємо.
    vital
    online
      vital, 25.10.2020 21:50
    +1
    Александр Ад, 25.10.2020 21:41
    на жаль...Краще вже добре підлікуватися,ніж в Лінце
    Згадувана на гілці Гаспарян, після зняття в матчі з Світоліною через судоми, якщо я не помиляюся, вже за декілька днів успішно грала на наступному турнірі, як ні в чому не бувало. Головне щоб у Марти це були лише судоми.
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 25.10.2020 21:41
    +1
    на жаль...Краще вже добре підлікуватися,ніж в Лінце
    vital
    online
      vital, 25.10.2020 21:39
    +1
    Stanislav Matusevych, 25.10.2020 21:35
    На жаль. Довгих матчів на турнірі Марта не грала, а фізично на третій сет не вистачило. Чи вдасться відновитися до квалу Лінца і чи взагалі варто туди летіти, важко сказати. Тепер питання про потрапляння в основу АО-21 залишається відкритим.
    До квалу Лінцу ще днів 10. Цілком можна відновитися, якщо це лише судоми в Марти.
    vital
    online
      vital, 25.10.2020 21:34
    +1
    Mazyr2412, 25.10.2020 21:33
    Це возврат ставки,хто знає?
    Ні.