Вячеслав ШЕВЧУК: «Это был один из лучших матчей Шахтера в Лиге чемпионов»

Специалист доволен победой «горняков» над мадридским «Реалом»

Вячеслав ШЕВЧУК: «Это был один из лучших матчей Шахтера в Лиге чемпионов»
© Футбол 1/2/3. Вячеслав Шевчук

Бывший футболист «Шахтера» Вячеслав Шевчук поделился мнением о победе «горняков» над мадридским «Реалом» (3:2).

— Главный тренер Шахтера Луиш Каштру в матче Лиги чемпионов против Реала был вынужден выпускать на поле молодых футболистов. Трубин, Бондарь и Корниенко справились со своими обязанностями?
— Да. Ребята показали хороший уровень игры и помогли своей команде добыть историческую победу. Скажу больше, это один из лучших матчей Шахтера в Лиге чемпионов за историю по организации игры.

— Перед поединком в Мадриде были опасения относительно итогового результата?
— Конечно. Все-таки это был первый для молодежи матч на таком уровне. Условно вчера эти ребята играли за дубль в первенстве Украины, а сегодня в первой команде в Лиге чемпионов — с Реалом. Круто, когда свои воспитанники выступают в самом престижном европейском клубном турнире. Я был приятно удивлен хладнокровием молодых исполнителей. Более того, наставник горняков в такой ответственный момент дал понюхать пороху и 18-летним Судакову и Вьюннику.

А что касается Корниенко и Бондаря, то видно, что они обладают мужским характером. Они будут драться за свое место в основе, и я желаю им удачи.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — zbirna.com

(11 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 25.10.2020 13:11
    +2
    Это правда, этот матч уже в истории, Шахтёр гордость Украины.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 25.10.2020 13:04
    0
    Alex323, 25.10.2020 11:20
    Треба було зняти не 8 гравців, а десять гравців основи і перемога була-б іще більшою.
    А так ... Андронов каже , що не дотягнули до ЦСКА.
    Ага, не дотянули. ЦСКА выиграл у Реала в гостях 3-1(вроде бы) когда и ЦСКА уже все слил,и Реал решил свои задачи.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 25.10.2020 13:02
    0
    ВВВ, 25.10.2020 10:32
    От клоуни динамофільні,все їм не так.Тепер і Реал не такий! В мене питання -а ви більш як 20 років тому таку Барселону обіграли чи недороблену? Шахтар виграв у Реала так то Реал був не той.А Динамо програло Ювентусу так зато в рівній грі! Правда при цьому не створивши жодного гольового моменту,зате володіли м*ячем так само як Юве!
    Так Реал реально очень слабо сыграл. И Барса в 97 году провалилась в ЛЧ.
    Я, к слову, не преуменьшаю победу Шахтера, просто Шевчук лукавит. Шахтер сыграл не такой уж сильный матч, и вполне мог даже проиграть.
    Myroslav90
      Myroslav90, 25.10.2020 12:07
    +1
    Да Шахтар грав як позволяв суперник, впринципі, так як і у всіх інших іграх..но пацани бігали, комбінували, не боялися проявляти інціативу і обігрувати, такого футбол давно в наших команд не було, якщо будуть з таким запалом далі так грати , то можна сподіватися на досить високий результат
    Alex323
      Alex323, 25.10.2020 11:22
    -3
    Правду кажеш, чоловіче, подивимося всі матчі і потім зробимо висновки.
    Alex323
      Alex323, 25.10.2020 11:20
    -4
    Треба було зняти не 8 гравців, а десять гравців основи і перемога була-б іще більшою.
    А так ... Андронов каже , що не дотягнули до ЦСКА.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 25.10.2020 11:20
    -1
    Newvlad, 25.10.2020 11:07
    А что тут спорить. Матч с Интером будет лакмусовой бумажкой того, что было в Мадриде. Может и будете пересматривать как вторую серию после недофинала.
    Так з Інтером якщо програють, то може бути просте співпадіння чи невезіння. Треба дивитися усі 5 матчів що залишилися і тільки потім робити висновки
    Alex323
      Alex323, 25.10.2020 11:17
    -4
    Далі.
    Шахта попала в бакай (калюжа з болотом у шахті).
    Alex323
      Alex323, 25.10.2020 11:12
    -5
    Шахта пiдхопила у Реала вiрус.
    Назиається синдром Мегаклюбу.
    Блискуче зіграла з Ворсклою.
    Alex323
      Alex323, 25.10.2020 11:08
    -3
    Іронія долі.
    Знаючи проблеми Шахтаря,
    футболісти Реала "перемогли " ще до початку матчу.
    Навіщо напружуватись, якщо перемога сама прийде.
    А тут... п*пець підкрався непомітно.
    Newvlad
      Newvlad, 25.10.2020 11:07
    0
    А что тут спорить. Матч с Интером будет лакмусовой бумажкой того, что было в Мадриде. Может и будете пересматривать как вторую серию после недофинала.
    ВВВ
    online
      ВВВ, 25.10.2020 10:57
    -1
    bullyUA, 25.10.2020 10:36
    Реалу этот матч и даром не нужен был. Они готовились к матчу с Барсой. Особо умиляет, что стадион для игры выбрали хуже наших сельских стадионов.
    Ну певна річ що не потрібен був.А те що у Шахтаря заледве назбиралося гравців на один склад то дрібниці! І взагалі Реал такий багатий клуб що мільйони не рахує,і авторитет їм до фонаря! Як же ви,захисники плямистих сов мислите примітивно-головне Барсу обіграти а Кадіс чи Шахтар то дрібниці.Тим більше група в ЛЧ дісталась така легенька що втрата 3 очок то дрібничка. Тим більше там якийсь лівий Інтер,ще слабший Менхенгладбах які Реал обіграє на одній нозі!!! Клоуни!!!
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 25.10.2020 10:56
    -1
    ВВВ, 25.10.2020 10:32
    От клоуни динамофільні,все їм не так.Тепер і Реал не такий! В мене питання -а ви більш як 20 років тому таку Барселону обіграли чи недороблену? Шахтар виграв у Реала так то Реал був не той.А Динамо програло Ювентусу так зато в рівній грі! Правда при цьому не створивши жодного гольового моменту,зате володіли м*ячем так само як Юве!
    Та вони щодня нові відмазки придумовують щоб пояснити перемогу Шахти, від якої їх досі тіпає і не спиться. До гри Реалу з Барсою, відмазки були дві: 1)Реал зараз слабкий, 2) заливали Зідана гравці. Після гри Реалу вчорашньої зрозуміло що ці відмазки стали нелогічними і зявилася нові дві: 1) Реал продав гру, 2) Реал грав без Рамоса
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 25.10.2020 10:52
    +1
    Молодці! Вся Україна досі смакує легендарну перемогу над Реалом! Хто б міг подумати, що без 8 гравців основи гірники зможуть перемогти основу (крім Рамоса) мадридского Реалу та ще й на виїзді. От закачав собі з інету цілу гру. Буду дивитися тепер (без нервів), ато під час прямої трансляції тільки ті, хто має залізні нерви і здоров'я могли дивитися ту гру повністю. Треба тепер закріпити успіх у грі з Інтером!
    bullyUA
      bullyUA, 25.10.2020 10:36
    -5
    ВВВ, 25.10.2020 10:32
    От клоуни динамофільні,все їм не так.Тепер і Реал не такий! В мене питання -а ви більш як 20 років тому таку Барселону обіграли чи недороблену? Шахтар виграв у Реала так то Реал був не той.А Динамо програло Ювентусу так зато в рівній грі! Правда при цьому не створивши жодного гольового моменту,зате володіли м*ячем так само як Юве!
    Реалу этот матч и даром не нужен был. Они готовились к матчу с Барсой. Особо умиляет, что стадион для игры выбрали хуже наших сельских стадионов.
    bullyUA
      bullyUA, 25.10.2020 10:33
    -2
    Bolshoi, 25.10.2020 10:27
    А мне с Ворсклой понравился.
    И с Рухом классный матч был.
    ВВВ
    online
      ВВВ, 25.10.2020 10:32
    -1
    От клоуни динамофільні,все їм не так.Тепер і Реал не такий! В мене питання -а ви більш як 20 років тому таку Барселону обіграли чи недороблену? Шахтар виграв у Реала так то Реал був не той.А Динамо програло Ювентусу так зато в рівній грі! Правда при цьому не створивши жодного гольового моменту,зате володіли м*ячем так само як Юве!
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 25.10.2020 10:27
    -5
    А мне с Ворсклой понравился.
    Newvlad
      Newvlad, 25.10.2020 10:17
    -4
    Для Реала перед Эль Классико этот матч был совсем не нужен. Потренировались с ерзац Барселоной.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 25.10.2020 10:14
    +3
    Будет же ещё и домашний матч против Реала. Вот там и будет дан ответ, что это было.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 25.10.2020 09:40
    +6
    Скорее, это был один из худших матчей Реала в ЛЧ...
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 25.10.2020 10:14
    +3
    Будет же ещё и домашний матч против Реала. Вот там и будет дан ответ, что это было.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 25.10.2020 13:11
    +2
    Это правда, этот матч уже в истории, Шахтёр гордость Украины.
    Myroslav90
      Myroslav90, 25.10.2020 12:07
    +1
    Да Шахтар грав як позволяв суперник, впринципі, так як і у всіх інших іграх..но пацани бігали, комбінували, не боялися проявляти інціативу і обігрувати, такого футбол давно в наших команд не було, якщо будуть з таким запалом далі так грати , то можна сподіватися на досить високий результат
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 25.10.2020 10:52
    +1
    Молодці! Вся Україна досі смакує легендарну перемогу над Реалом! Хто б міг подумати, що без 8 гравців основи гірники зможуть перемогти основу (крім Рамоса) мадридского Реалу та ще й на виїзді. От закачав собі з інету цілу гру. Буду дивитися тепер (без нервів), ато під час прямої трансляції тільки ті, хто має залізні нерви і здоров'я могли дивитися ту гру повністю. Треба тепер закріпити успіх у грі з Інтером!
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 25.10.2020 13:04
    0
    Alex323, 25.10.2020 11:20
    Треба було зняти не 8 гравців, а десять гравців основи і перемога була-б іще більшою.
    А так ... Андронов каже , що не дотягнули до ЦСКА.
    Ага, не дотянули. ЦСКА выиграл у Реала в гостях 3-1(вроде бы) когда и ЦСКА уже все слил,и Реал решил свои задачи.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 25.10.2020 13:02
    0
    ВВВ, 25.10.2020 10:32
    От клоуни динамофільні,все їм не так.Тепер і Реал не такий! В мене питання -а ви більш як 20 років тому таку Барселону обіграли чи недороблену? Шахтар виграв у Реала так то Реал був не той.А Динамо програло Ювентусу так зато в рівній грі! Правда при цьому не створивши жодного гольового моменту,зате володіли м*ячем так само як Юве!
    Так Реал реально очень слабо сыграл. И Барса в 97 году провалилась в ЛЧ.
    Я, к слову, не преуменьшаю победу Шахтера, просто Шевчук лукавит. Шахтер сыграл не такой уж сильный матч, и вполне мог даже проиграть.
    Newvlad
      Newvlad, 25.10.2020 11:07
    0
    А что тут спорить. Матч с Интером будет лакмусовой бумажкой того, что было в Мадриде. Может и будете пересматривать как вторую серию после недофинала.