Марта Костюк – Магдалена Фрех. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча 1/2 финала на турнире ITF в США

Марта Костюк – Магдалена Фрех. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Марта Костюк

В субботу, 24 октября, Марта Костюк (№113 WTA) сыграет в 1/2 финала на турнире ITF в Мэйконе, США.

18-летняя украинская теннисистка сразится против Магдалены Фрех из Польши (№165 WTA).

Начало матча в 18:05.

Ранее девушки между собой не играли.

В финале победительница матча сыграет против Кэтрин Беллис (№173 WTA) или Варвара Лепченко (№186 WTA).

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(10 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 24.10.2020 19:59
    +4
    Важкий матч, незважаючи на рахунок. І з грою та, особливо, з витримкою у Марти були серйозні проблеми. Тому рекорд у рейтингу вона ще поліпшить, але у фіналі фавориткою буде Белліс, яка, схоже, остаточно відновилася від травми. А перемога завтра дасть Марті можливість дебютувати у топ-100. Багато чого буде залежати від неї самої, та здається, наприкінці турніру концентрація вже сиплеться.
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
      SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON, 24.10.2020 19:57
    0
    молодець 6-3 6-2
    Олег Судак
      Олег Судак, 24.10.2020 19:57
    +2
    Браво,Марта! Ще один крок і топ 100
    vital
    online
      vital, 24.10.2020 19:56
    +2
    Якщо відкинути слабку першу подачу в Марти і її монологи, то загалом непогано зіграла українка. Але й полька допомагала як могла, в неї взагалі перша подача влучала в квадрат лише по святах.
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 19:37
    +1
    Мені здається, чи корт ну занадто вже повільний як для харду?
    Навиліт сьогодні летить навіть менше, ніж зазвичай на ґрунті.
    никовіліст
      никовіліст, 24.10.2020 19:32
    0
    Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 19:29
    Parimatch.com - міжнародний домен.
    Він не має прямої прив’язки до російського сегменту.
    За замовчуванням контент мені видає англійською.
    Мову можна перемкнути на українську за бажанням.
    щиро дякую!
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 19:32
    +2
    vital, 24.10.2020 19:29
    Після програного гейму на власній подачі з 40-0, полька цілком може посипатися. Хай би так і було...
    По ходу, у неї реально не вистачає сил. Вона ж ще в парі грає.
    А Марта сьогодні по карту ганяє і суперницю, і себе.
    Дуже дивний матч.
    vital
    online
      vital, 24.10.2020 19:29
    0
    Після програного гейму на власній подачі з 40-0, полька цілком може посипатися. Хай би так і було...
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 19:29
    0
    никовіліст, 24.10.2020 19:10
    Підкажіть будьласка - чи є реєстрація ПаріМатч в українському сегменті? Бо в Гуглі бачу лише в парашні. А туди заходити нижче моєї гідності - може знудити.
    Parimatch.com - міжнародний домен.
    Він не має прямої прив’язки до російського сегменту.
    За замовчуванням контент мені видає англійською.
    Мову можна перемкнути на українську за бажанням.
    vital
    online
      vital, 24.10.2020 19:23
    0
    І не набридло Марті на геймболах подвійні робити, а потім гейми програвати після подвійних дуплетів? Добре що Фрех частенько без першої подачі грає.
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 19:20
    +4
    «Я просто дура ї**нута!!!»
    «Що я роблю?! Просто накидую їй м’ячик в центр! Я нічого не роблю!»
    Марта
    «Боже дрогі» (Боже милий)
    Полька
    никовіліст
      никовіліст, 24.10.2020 19:10
    +4
    vital, 24.10.2020 18:57
    Спасибі за підказку. Тут набагато краще видно і чути. Щоправда довелося зареєструватися.
    Підкажіть будьласка - чи є реєстрація ПаріМатч в українському сегменті? Бо в Гуглі бачу лише в парашні. А туди заходити нижче моєї гідності - може знудити.
    vital
    online
      vital, 24.10.2020 18:57
    +2
    Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 18:44
    Я дивлюся на Паріматч (потрібно зареєструватися на сайті спочатку), там картинка якісна і без збоїв.
    Спасибі за підказку. Тут набагато краще видно і чути. Щоправда довелося зареєструватися.
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 18:51
    +1
    І полячка сама з собою: «Ні могу, ні могу!»
    Зустрілися дівчатка ))
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 18:48
    +4
    «Три дні одне й те саме, три дні!»
    «Мама, ну скільки можна, мама!»
    «Закрий рот, бл***» - це не зрозуміло, до кого, до себе?
    vital
    online
      vital, 24.10.2020 18:47
    0
    Марта вела 4-2 і мала подвійний геймбол, але пара подвійних і в результаті програний свій гейм. Для чого питається дала суперниці повернутися в сет?
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 18:46
    0
    Тут акустика дуже хороша і Марта сьогодні надзвичайно багато монологів веде.
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 18:44
    +2
    vital, 24.10.2020 18:36
    З такою трансляцією: зникаючі на екрані спортсменки, подвоєнні епізоди, звук не синхронний з зображенням, взагалі то складно навіть оцінити як Марта грає.
    Рівень турніру супер, ще й мячі навіть у півфіналі подавати треба.
    Я дивлюся на Паріматч (потрібно зареєструватися на сайті спочатку), там картинка якісна і без збоїв.
    sarra2008
      sarra2008, 24.10.2020 18:39
    +1
    Як же ж довго полячка подає...
    vital
    online
      vital, 24.10.2020 18:36
    +3
    Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 18:27
    Хотів би я помилятися, але цей матч поки дуже нагадує початком Мартині програшні.
    З такою трансляцією: зникаючі на екрані спортсменки, подвоєнні епізоди, звук не синхронний з зображенням, взагалі то складно навіть оцінити як Марта грає.
    Рівень турніру супер, ще й мячі навіть у півфіналі подавати треба.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 24.10.2020 19:59
    +4
    Важкий матч, незважаючи на рахунок. І з грою та, особливо, з витримкою у Марти були серйозні проблеми. Тому рекорд у рейтингу вона ще поліпшить, але у фіналі фавориткою буде Белліс, яка, схоже, остаточно відновилася від травми. А перемога завтра дасть Марті можливість дебютувати у топ-100. Багато чого буде залежати від неї самої, та здається, наприкінці турніру концентрація вже сиплеться.
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 19:20
    +4
    «Я просто дура ї**нута!!!»
    «Що я роблю?! Просто накидую їй м’ячик в центр! Я нічого не роблю!»
    Марта
    «Боже дрогі» (Боже милий)
    Полька
    никовіліст
      никовіліст, 24.10.2020 19:10
    +4
    vital, 24.10.2020 18:57
    Спасибі за підказку. Тут набагато краще видно і чути. Щоправда довелося зареєструватися.
    Підкажіть будьласка - чи є реєстрація ПаріМатч в українському сегменті? Бо в Гуглі бачу лише в парашні. А туди заходити нижче моєї гідності - може знудити.
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 18:48
    +4
    «Три дні одне й те саме, три дні!»
    «Мама, ну скільки можна, мама!»
    «Закрий рот, бл***» - це не зрозуміло, до кого, до себе?
    vital
    online
      vital, 24.10.2020 18:36
    +3
    Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 18:27
    Хотів би я помилятися, але цей матч поки дуже нагадує початком Мартині програшні.
    З такою трансляцією: зникаючі на екрані спортсменки, подвоєнні епізоди, звук не синхронний з зображенням, взагалі то складно навіть оцінити як Марта грає.
    Рівень турніру супер, ще й мячі навіть у півфіналі подавати треба.
    Олег Судак
      Олег Судак, 24.10.2020 19:57
    +2
    Браво,Марта! Ще один крок і топ 100
    vital
    online
      vital, 24.10.2020 19:56
    +2
    Якщо відкинути слабку першу подачу в Марти і її монологи, то загалом непогано зіграла українка. Але й полька допомагала як могла, в неї взагалі перша подача влучала в квадрат лише по святах.
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 19:32
    +2
    vital, 24.10.2020 19:29
    Після програного гейму на власній подачі з 40-0, полька цілком може посипатися. Хай би так і було...
    По ходу, у неї реально не вистачає сил. Вона ж ще в парі грає.
    А Марта сьогодні по карту ганяє і суперницю, і себе.
    Дуже дивний матч.
    vital
    online
      vital, 24.10.2020 18:57
    +2
    Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 18:44
    Я дивлюся на Паріматч (потрібно зареєструватися на сайті спочатку), там картинка якісна і без збоїв.
    Спасибі за підказку. Тут набагато краще видно і чути. Щоправда довелося зареєструватися.
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 18:44
    +2
    vital, 24.10.2020 18:36
    З такою трансляцією: зникаючі на екрані спортсменки, подвоєнні епізоди, звук не синхронний з зображенням, взагалі то складно навіть оцінити як Марта грає.
    Рівень турніру супер, ще й мячі навіть у півфіналі подавати треба.
    Я дивлюся на Паріматч (потрібно зареєструватися на сайті спочатку), там картинка якісна і без збоїв.
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 19:37
    +1
    Мені здається, чи корт ну занадто вже повільний як для харду?
    Навиліт сьогодні летить навіть менше, ніж зазвичай на ґрунті.
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 18:51
    +1
    І полячка сама з собою: «Ні могу, ні могу!»
    Зустрілися дівчатка ))
    sarra2008
      sarra2008, 24.10.2020 18:39
    +1
    Як же ж довго полячка подає...
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
      SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON, 24.10.2020 19:57
    0
    молодець 6-3 6-2
    никовіліст
      никовіліст, 24.10.2020 19:32
    0
    Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 19:29
    Parimatch.com - міжнародний домен.
    Він не має прямої прив’язки до російського сегменту.
    За замовчуванням контент мені видає англійською.
    Мову можна перемкнути на українську за бажанням.
    щиро дякую!
    vital
    online
      vital, 24.10.2020 19:29
    0
    Після програного гейму на власній подачі з 40-0, полька цілком може посипатися. Хай би так і було...
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 19:29
    0
    никовіліст, 24.10.2020 19:10
    Підкажіть будьласка - чи є реєстрація ПаріМатч в українському сегменті? Бо в Гуглі бачу лише в парашні. А туди заходити нижче моєї гідності - може знудити.
    Parimatch.com - міжнародний домен.
    Він не має прямої прив’язки до російського сегменту.
    За замовчуванням контент мені видає англійською.
    Мову можна перемкнути на українську за бажанням.
    vital
    online
      vital, 24.10.2020 19:23
    0
    І не набридло Марті на геймболах подвійні робити, а потім гейми програвати після подвійних дуплетів? Добре що Фрех частенько без першої подачі грає.
    vital
    online
      vital, 24.10.2020 18:47
    0
    Марта вела 4-2 і мала подвійний геймбол, але пара подвійних і в результаті програний свій гейм. Для чого питається дала суперниці повернутися в сет?
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 24.10.2020 18:46
    0
    Тут акустика дуже хороша і Марта сьогодні надзвичайно багато монологів веде.